mobarez

آشنایی با سوگلی بلوک غرب..ناو آبی خاکی کلاسMistral

Recommended Posts

[quote]بايد كارآيي خيلي بالايي داشته بشه كه روسها دنبالش هستن
آقا اين سيستم انتقال اطلاعاتي كه گفتين اين ناو داره و از روي مدل آمريكاييش ساخته شده چه چيز خفنيه
اگه خدايي نكرده بچه هاي ما يه روزي بخوان تو جنگ با يه همچين سيستمي درگير بشن حرفي براي گفتن دارن ؟[/quote]

در واقع دلايلي هست كه نشون ميده هدف اصلي روسها از خريد اين ناوها رسيدن به تكنولوژي و كدهاي اين سيستم تبادل اطلاعات كه استاندارد ناتو هست . بخصوص كه سر انتقال همين تكنولوژي بحث و جدل شديدي بين روسها و فرانسوي ها در گرفته كه شايد به فسخ قرارداد هم كشيده بشه !
http://www.centralclubs.com/topic-t77120.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خدمت رفقا
دوستان بنده احسان امیر اعتصام هستم لطفا منبع را سنترال کلاب اعلام کنید ....
قباحت دارد که تو روز روشن پا روی زحمت دیگران میگذارید..
این همه ادعای خدا و پیغمبری دارید آخر سر.............................
یادمه آخرین بار کلی دوستان لطف کردند وبنده را بهابت بعضی از مسایل به سخره گرفتن ........
در صورت تکرار برخورد خواهد شد.....
(از لحن بنده ناراحت نشوید و حلالم کنید کمی از دوستان میلیتاری دلخور هستم)
stalin...wild-bear
احسان امیر اعتصام

دوستان به من حق بدهید که ناراحت شوم
از پستهای پشت سر همی که زدم شما به عمق قضیه پی ببرید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این وبلاگ پارتیزان عجب وبلاگ باحالیه!

میاد تو سایتا میگرده(مخصوصا سنترال) مطلبو کپی میکنه به اسم خودش... عجب آرشیو ناجوان مردانه ای تهیه کردن ایشون... icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام . عجب ها . من سايت پارتيزان رو به عنوان منبع اعلام كردم . ولي مثل اينكه ايشون قانون كپي رايت رو رعايت نكرده .

چون من مطلب رو در اونجا خوندم و اونجا هم منبع نداشت گفتم طبق قانون كپي رايت كار خوو نويسنده وبلاگه به همين جهت من هم نام اون سايت رو ذكر كردم .ولي مثل اينكه مطلب رو باز از شما گرفته و به اسم خودش زده .
بنده بي تقصيرم چون اونجا منبع رو مشخص نكرده بود . نميدونم شايد الان مشخصي كرده باشه كه بعيد ميدونم .
البته اين سايت همواره منابع رو ذكر نميكنه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر روسیه به این ناو مجهز شود قابلیت تهاجمی اش به طرز چشمگیری افزایش خواهد یافت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آينده هر قدرت نظامي مانند قرن هاي 19 و 20 باز هم در دريا رقم خواهد خورد. با توجه به محدوديت توان هوايي و پرهزينه بودن آن اين نيروي دريايي و تجهيزات آن است كه توان حضور دراز مدت در دريا را دارد. در مورد ساخت تجهيزات دريايي هم فرانسه حرف بسياري براي گفتن داره كه نمونه اش رو هم مي بينيم.
نكته اي ديگه هم اين است كه دوستان به سرعت مي رن سراغ اين كه اي كاش ما هم از اين وسايل داشتيم. قرار نيست همه چيز را همه داشته باشند، همين كشتي ها را معدود كشورهايي دارند و قدرتهاي از ما بزرگ تر هم دنبال اون نيستند چرا كه ما دنبال اهداف ماوراء بهار نيستيم و بايد به نيازهاي خودمان توجه كنيم. بيشتر از آنكه به كشتي جنگي نياز داشه باشيم؛ به سلاح هاي ضد كشتي نياز داريم. ما هر چه هم پيشرفت كنيم زمان زيادي براي رسيدن به سطح تكنولوژي و قدرت ساخت غربي ها داريم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.