mohajem

مثلث بير مودا و...........

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

مثلث بير مودا

برمودا

منطقه نا پديد شدن هواپيماها

پس از ناپديد شدن شش هواپبماي نيروي دريايي امريكا به همراه سرنشينانش در تاريخ 5 دسامبر 1945 منطقه مزبور برمودا نام گرفت .

5 فروند ، از هوا پيماهاي مزبور كه از قرار معلوم همه در يك زمان ناپديد گشتند ، قصد داشتند پروازي آرام و آموزشي به شكل يك مثلث انجام دهند . اين پرواز از يك پايگاه نظامي در « فورت لادردل » فلوريدا شروع مي شود وپس از پيمودن 160 مايل ، به طرف شرق ، 40 مايل به طرف شمال ،از طريق جنوب غربي به پايگاه مزبور ختم ميگشت .

منطقه نام برده ، پس از چند نام مختلف مانند :مثلث شيطان ،مثلث مرگ ،در ياي شوم و گورستان اقيانوس اطلس واسامي ديگر به مثلث برمودا معروف گشت .شايد علت اصلي انتخاب نام مزبور اين است كه رأس طرح پرواز مثلثي شكلي ه از « فورت لادردل » شروع مي گشت با ناحيه برمودا در يك خط مستقيم قرار مي گرفت وشايد علت دوم آن اين باشد كه ناحيه برمودا مرز شمالي ناپديد شدن هاي قبله و اخير كشتي ها و هوا پيما ها در شرايطي كاملاً غير عادي بوده است.

اما چه در گذشته وچه در حال هيچ حادثه اي قابل توجه تر از نا پديدشدن دسته جمعي اين گروه نبوده است ، كه به دنبال آن يك هواپيماي نجات غول پيكر نيز به نام « مارتين مارينر»(martin Mariner ( به همراه سيزده سر نشينانش در خلال عمليات نجات نا پديد گشت.

اين هواپيما ها توسط پنج خلبان نه دانشجوي خلباني هدايت مي شده ،كه از قرار معلوم يكي از دانشجو ها كه گمان مي رود به او الهام شده غايب بود امّا كس ديگري را به جاي او نگمارده بودند .

آيا واقعاً چنين مكان وجود دارد؟

تصویر

آيا ناپديد شدن اين گروه فقط به برمودا ربط دارد؟

اساس كار اين مثلث چيست؟...................
در پست بعدي هر كي مايل بود بيشتر توضيح ميدم ==> نظر بدين تا ببينم ارزش داره به اين بحث بپردازيم يا نه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد مثلث برمودا آنقدر نظرات مختلفي وجود دارد كه آدم نمي داند كداميك به واقعيت نزديكتر است من كه سر در نياوردم :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من با sina12152000 موافقم!انقدر نظرات مختلفي در اين باره وجود دارد كه آدم حتي نمي فهمد كه كداميك به واقعيت نزديك تر است.من خودم در اين باره خيلي مطالعه كرده ام ولي به جايي نرسيده ام.ولي مي توانم شنيده ها و خوانده هايم را در اختيار دوستان بگذارم و از اطلاعات دوستان كه حتما از من بيشتر است استفاده كنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من در كتاب ها خوانده ام در مثلث برمودا به گفته دانشمندان يكسري الماس هايي هستن كه قابليت جذب شدن اشيا مختلف رو دارند دانشمندان حتي زير دريايي هم فرستاده اند اما نتوانستند تحقيقات خود را كامل كند اين الماس ها زير دريايي رو به خاك چسبانده اند دوستان هركسي مقالاتي دارد بنويسد با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان در مورد اينكه در مثلث برمودا تونل زمان وجود داره يا اينكه فضائي ها بر اين منطقه تسلط دارند هم بحث كنيد لطفا...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من که شاید یه 5 سال قبل کتابی درباره مثلث برمودا خوندم جذاب بود ولی باور نکردم! :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من در يك كتاب خواندم كه گروهي متشكل از چند فروند هواپيماي نظامي گشتي به جايي در حوالي برمودا رفته بودند كه دچار سانحه اي مرموز شدند و البته از سانحه بدون هيچ تلفاتي سالم بيرون آمدند.اما جالب اين است كه افسر كنترل پرواز در راه برگشت به فرمانده اسكادران عين اين جمله را گفت:شما به مدت حدود 10 دقيقه وجود نداشتيد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یه معلم داشتم به ما گفت مثلث برمودا دروغه وقتی شوروی میخواسته به کوبا اسلحه بفرسته آمریکا این قضیه رو راه انداخته که اگه مثلا کشتی که حامل سلاح بود غرق بکنه و بگه دیدی گفتم اینجا از اینجا رد نشو،اخطر داره شوروی آدم نمیدونه چیه باور کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فيلمي مستند از مثلث برمودا دارم به حجم 591 مگا بايت كه خيلي جالبه.دوستان لطفا راهنمايي كنند كه چطور آن را در سايت قرار دهم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من فيلمي مستند از مثلث برمودا دارم به حجم 591 مگا بايت كه خيلي جالبه.دوستان لطفا راهنمايي كنند كه چطور آن را در سايت قرار دهم.

میتونی در یه هاست رایگان آپلود کنی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند وقت پيش يه كتابي از مثلث برمودا خوانده بودم به نام جزيره خضراء كه در اون بحث هايي ميشد درمورد اينكه بشقاب پرنده ها اكثرا مسيرشون به طرف مثلث برمودا بوده و نظرياتي مبني بر اينكه بشقاب پرنده ها در اختيار امام زمان و در مثلث برمودا جزيره اي با نام جزيره خضراء وجود دارد كه محل سكونت كنوني امام زمان (عج) ويارانش است و براي اثبات آن يك خاطره طولاني از يك مرد را در گذشته كه ميگويد به طور مستند وارد اين جزيره شده را نوشته بود.( در ابتداي اين كتاب مراجع تقليد واقعيت آن را زير سوال بردند و آن را زاده توهمات يك شخص خواندند و من هم چندان باورم نشد اما به هر حال كتاب خوبي بود.)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم اون مقاله رو خوندم این مطلب در سالهای بسیار دور شاید چند صد سال پیش نوشته شده و نویسنده ی اون هم یه عالم بسیار بلند مرتبه هستش که اسمش الان به خاطرم نیست در اون مقاله به این مطلب اشاره شده که نور سبز رنگ و بسیار خیره کننده ای از ان جزیره منتشر میشه و جالب اینجاست که همه ی گزارشات حاکی از اونه که تمام افرادی که در مثلث برمودا به نوعی گیر افتادن و در اون شرایط بودن از نور بسیار خیره کننده ی سبز حرف می زنند (از دوستان کسی اون مقاله رو داره پست کنه تا همه بخونن) icon_cheesygrin :mrgreen:

در این که آیا امام زمان (عج) در اون مکان هستن بعید به نظر نمی رسه و این می تونه توجیهی مناسب برای امر بلند ایشان باشه با توجه به این که هر کسی که در مثلث برمودا بوده و اونو تجربه کرده میگه که زمان متوقف میشه icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.