LAST-WAR

ماهنامه میلیتاری - شماره يك

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

LAST-WAR گرامي، مي دانم كه خيلي زحمت كشيده ايد ولي آيا امكانش هست كه جاي ديگري آپلود كنيد، هر كاري مي كنم دانلود نمي شود icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
http://parsaspace.com/files/7612044884/Military_magezine_export.part1.rar.html
http://parsaspace.com/files/7912044884/Military_magezine_export.part2.rar.html
http://parsaspace.com/files/6152044884/Military_magezine_export.part3.rar.html
http://parsaspace.com/files/0252044884/Military_magezine_export.part4.rar.html
آقا اینم آپلود شده در سایت پارسا اسپیس

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دسسسسسسسسدتون درد نکنه
من نمی تونم بازش کنم icon_wink icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام دسسسسسسسسدتون درد نکنه
من نمی تونم بازش کنم icon_wink icon_cool[/quote]

مشکل خودت است فایلها راحت باز می شوند. من براحتی ماهنامه را دانلود کردم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستتون درد نکنه واقعا زحمت کشیدید .

اگر می توانستید بخشی را که در آن نبرد های تاریخی و بزرگ جهان و یا معرفی پادشاهان معروف جهان را به آن اضافه کنید بهتر بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دستتون درد نکنه واقعا زحمت کشیدید .

اگر می توانستید بخشی را که در آن نبرد های تاریخی و بزرگ جهان و یا معرفی پادشاهان معروف جهان را به آن اضافه کنید بهتر بود.[/quote]
ای به چشم شماره بعدی تاریخ نظامی هم داره.

[color=red]دوستان تو مسابقه هم شرکت کنید جوایز خوبی داره(اعتبار کاربری،ارتقا درجه و ...)[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به عنوان شماره اول کار خیلی خوب و جونداریه ! فقط اول ماه نامه اسم دست اندر کاران و همکاران رو ذکر کنید و یک فهرست موضوعی براش ایجاد کنید دیگه حرف نداره . در کل خیلی عالی شده . دست همه دوستان درد نکنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دیرو دان کردم و امروز مطالعه .

تلاش قابل تقدریست . دست مریزاد.
صحبت درباره تلاش های کشور های عربی مطالب پر طرفداری می تونه باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عالی بود. فقط یه مشکل کوچیک داشت. اون عکس اولیه پروژه ی سفره ماهی سرنشین دار بود. نه شفق.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستتون درد نکنه.فقط یک چیزی،آخر اون داستان از الان معلومه.اگر میشه خاطرات فرماندهان زمان جنگ رو که کمتر تا حالا روایت شده رو بنویسین.نوشتن یک داستان خیالی که قراره در اون نیروهای امریکایی شکست بخورن و تلفات زیاد بدن و هیچ نتیجه ای نگیرن بیشتر شبیه فیلمهاست.اما در اون صورت افراد بیشتر با حقایق جنگ آشنا میشن.حالا که رسانه ها به شهدا و جانبازها توجهی نشون نمیدن این وظیفه ماست تا راهشون رو ادامه بدیم.البته این نظر منه.
باز هم بدلیل زحمتهایی که کشیدین ممنون و خسته نباشین.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به عنوان شماره اول کار خیلی خوب و جونداریه ! فقط اول ماه نامه اسم دست اندر کاران و همکاران رو ذکر کنید و یک فهرست موضوعی براش ایجاد کنید دیگه حرف نداره . در کل خیلی عالی شده . دست همه دوستان درد نکنه .[/quote]
ای به چشم برای شماره بعد

[quote]دستتون درد نکنه.فقط یک چیزی،آخر اون داستان از الان معلومه.اگر میشه خاطرات فرماندهان زمان جنگ رو که کمتر تا حالا روایت شده رو بنویسین.نوشتن یک داستان خیالی که قراره در اون نیروهای امریکایی شکست بخورن و تلفات زیاد بدن و هیچ نتیجه ای نگیرن بیشتر شبیه فیلمهاست.اما در اون صورت افراد بیشتر با حقایق جنگ آشنا میشن.حالا که رسانه ها به شهدا و جانبازها توجهی نشون نمیدن این وظیفه ماست تا راهشون رو ادامه بدیم.البته این نظر منه.
باز هم بدلیل زحمتهایی که کشیدین ممنون و خسته نباشین.
[/quote]
حتما عزیز فقط یک نفر رو پیدا کنیم که مسئول این بخش بشه حتما بخش روایت فتح هم میگذاریم.
ولی من به شخصه از نویسنده این داستان طرفداری میکنم و از مدافعان سرسخت این بخش هستم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آخر اون داستان از الان معلومه.[/quote]
مشتی قصاص قبل از جنایت می کنی icon_wink بذار تمومش کنم بعد دستامون بالاست، پذیرای انتقادات هستم. حالا اگر اون طور که شما گفتی تموم نشد نگی چون من گفتم این طور شده icon_eek (شایدم همون طوری شد icon_cool ) من گفته باشم، طرح داستان کاملا مشخصه از همون اول.
تشکر از اعتماد آقای لست وار.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام دسسسسسسسسدتون درد نکنه

برای باز کردن ماهنامه به برنامه ی Win Rar احتیاج دارین و باید از قبل همه ی فایل ها رو دانلود کرده باشین.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]سلام دسسسسسسسسدتون درد نکنه

برای باز کردن ماهنامه به برنامه ی Win Rar احتیاج دارین و باید از قبل همه ی فایل ها رو دانلود کرده باشین.[/quote]

سلام دسدتون درد نکنه مشکلم حل شد
من العام دارم بخش جنگهای تاریخی اماده می کنم اگه وقت کردم یه روز میرم اسایشگاه جانبازان عزیز خاطراتشونو می نویسم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم