ops

بيشرمي سعوديها تا اين حد+فيلم

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[b][align=center]بدون شرح:[/align][/b]

[align=center][url=http://www.bultannews.com/fa/news/53777/فیلم-بي-شرمي-سعودي-ها-تا-اين-حد؟!]لینک دیدن فیلم[/url][/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اينا (وهابي هاي سعودي) دقيقا به اندازه اسراييليا دارن به اسلام و مسلمونا ضربه ميزنن icon_twisted
ديديد دور كعبه چه ساختمونايي ساختن اينا براي خانه خدا حرمتي قائل نيستن چه برسه برا ناموس مسلمونا.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ايجاد تاپيك در بخش جنگ!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ icon_twisted

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخ از این بی شرفی ال سعود این بی ناموسا گیر بیفتن باید همان کاری را که انها با زنان شیعه انجام داد باید سر ناموس شان در اورد عرب رگ غیرتش سالهاست مرده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام.
از كي تا حالا گناه رو با گناه جواب ميدن؟
در مبحث اسلام قصاص در مورد تجاوز و هتك حرمت، معادل اعدام هست! مسلمون نيستس اشكال نداره!
شما چجور انساني هستي كه ظلم يكي رو ميخواي سر زن و بچه اش تلافي كني؟فكر ميكني زن و بچه خودش از دست اين موجود راضين؟
هركي در خور شانش رفتار ميكنه! شان شيعه كه پيرو امامان معصوم و بسيار مقيد به خانواده واخلاق بودن اينه ازنظر شما؟
بارها شده حكام جور وقتي از طرف دشمنانشون در خطر بودن، زن و بچه شونو به خانه امامان ميفرستادن چون ميدونستن اونجا جاشون امنه! كاري كه اما سجاد در حق والي مدينه كرد و اهل حرم اونو به حمايت گرفت!
لطفا فرهنگ تلافي رو كنار بذاريد!
خدا جاي حق نشسته و هيچ قومي سرنوشتش تغيير نمي كنه مگر با دستاي خودش!
من تو مكه شاهد كتك خوردن زنهاي آفريقايي دست فروش از مرداي عربستاني راننده تاكسي بودم! واقعا نزاد بي رحم و سنگدلي هستن!
جاي تعجبش اينه كه 1400 سال از دوران پيامبر گذشته ولي اين قوم كه خير سرشون متمدن شدن تازه اين شدن! خدايي من اونجا به عظمت حضرت محمد صلي اله عليه واله پي بردم! واقعا بين 1 مشت وحشي خيلي صبر و حوصله ميخواد تربيت كردن و آموزش دادن!!!
واقعا باور دارم ايشون بزرگترين انسان روي زمين بودن! كاش امام عصر هم براي جمع كردن بقيه اين جماعت زودتر به داد هممون برسه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا تا كي اين مضلوميت شيعه ادامه داره ؟؟
تا كي اين صبر خدا ادامه داره ؟ كسي حال اين زنهاي مومن رو نميفهمه و كسي از حال مردهاشون خبري نداره - كه چي ميكشن - كه زندگي واسشون چه طور ميگذره .

خدا لعنت كنه آل سعود و آل خليفه و هرچي فاسق و فاسد و متجاوزه- خدا منتقم راستين آل علي رو زود تر برسونه تا به داد اين دردمندها برسه- خدا به ما توفيق انتقام بده- الهي آمين

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انتظار بیشتری هم از این قوم نمیره ....
اینها از نسل همان کسانی هستند که روده گوسفند را از بالای
پشت بام بر سر و صورت حضرت محمد (ص) میریختند ....
اگر جز این عمل کنند تعجب دارد ...
به امید سرنگونی هر چه سریعتر این آل خائن ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صهیونیست و وهابیت دو روی یک سکه هستند که خدا انشا الله ریشه هر دوشون را بوسیله حضرت صاحب الامر بزند . اللهم عجل لولیک الفرج

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]صهیونیست و وهابیت دو روی یک سکه هستند که خدا انشا الله ریشه هر دوشون را بوسیله حضرت صاحب الامر بزند . اللهم عجل لولیک الفرج
[/quote]
کاملا موافقم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب اهنگی روش بود !!!

فکر کردم الان فیلمی از واقعه هست اما خوب کلا متاسفانه قانونی در دنیا هست میگه وقتی یکی بر ملتی غلبه میکنه یا حس قدرت میکنه این اجازه شوم رو به خودش میده که صاحب همه چیز بدونه خودشو حتی ناموس

در تاریخ بسیاری از این موارد پلید بوده و هست

البته در چندسال اخیر هم دوستان یادشون باشه سناریوهای مشابه حالا گاه واقعی گاه خیالی اما با اهداف خاص راجبه این موارد که به خصوص در کشورهای اسلامی مهم جلوه داده شده ذکر شده که شاید دوستان نمونه هایی ش رو یادشون باشه که صدالبته میگم گاه واقعی گاه خیالی

حالا بعضا واقعا واقعی هست ولی گاهی اوقات واقعی هست با یک هدف : ترسوندن مردم از بقیه مبارزه به خصوص در کشورهای اسلامی که به این موارد ناموسی اهمیت میدن
کسیکه میترسه دخترشو اینطور بکنند یا زن شو مطمئنا زودتر پاپس میکشه از مبارزه

حالا گاه هم هست واقعا این جنایات زشت رو مرتکب میشن که برمیگرده به خوی حیوانی انسان ها

نظر بی طرف رو گفتم و فکر کنم دوستان هم اگر روایات عراق و امثالهم رو یادشون باشه مصداق سازی عینی چه راجبه واقعی بودن این جنایات چه راجبه واقعی بودن به قصد ترسوندن مردم و چه خیالی بودن شون رو دیده باشند

ابوغریب نمونه ای واقعی بود که قرار نبود به این سادگیا لو بره ولی به راحتی با چندتا عکس که خودشون از خودشون گرفتند لو رفت

یه نمونه دیگه هم در ویتنام بوده و هست که گاه شده چند نفر بوالهوس میرن به زنان و ... تجاوز میکنند که اقدام خودسر بوده و نمیشه اینو به همه گسترش داد
ولی نمونه ابوغریبی یا ... و یا گوانتانامویی به دستور مستقیم و براساس علم روانشناسی به خصوص کشورهای اسلامی انجام میشه

با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اعراب همین طور هستند بعد ۱۴۰۰ سال تازه این طوری هستند وای به حال قبلشون . من موندم چرا با این همه جنایت اینها سر شیعه و سر ایرانی یا قوم های دیگه بازم تو کتاب ناریخ مدرسه ها نوشته اعراب آمدن ایرانی ها با آغوش باز اسلام رو پذیرفتن بعد با خوبی و خوشی زندگی کردن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.