Ehsan_animator

Type 053H3 (((( Jiangwei II )))) Class یک فریگیت سفید و خوشکل با موشکهای چینی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

مقاله جالبي بود خسته نباشيد
برام يه سوال پيش اومده اين كه در مقابل موشك هاي زير سطحي از خودش چطور دفاع مي كنه

icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]راستی سونار و ای اس ام چی هستند؟ icon_cool من تو مقاله ای که داشتم واسه ماهنامه میزدم دیدمش نفهمیدم چیه Mr. Green[/quote]

سونار به رادار زیر سطحی شناورها می گویند که هم در شناورهای نظامی کاربرد دارد هم غیر نظامی ....

ای اس ام ها مخفف موشک های هوا به سطح هستند که توسط پرنده های شکاری حمل و شلیک می شوند

[quote]مقاله جالبي بود خسته نباشيد
برام يه سوال پيش اومده اين كه در مقابل موشك هاي زير سطحي از خودش چطور دفاع مي كنه[/quote]

شاید با موشک ها و تسلیحات زیر سطحی خودش که در مقاله هم به آنها اشاره شد . ..... مطمئن نیستم باید بیشتر در مورد مشخصات آنها تحقیق کنم .......

سوال دوست خوبمون یک راهکار جالب را برای مقابله با موشک های زیر سطحی به ذهن من انداخت ..... دوستان می دانند برای شناسایی این موشک ها باید از سونار استفاده کرد .... آیا می شود سونار را با یک close-in weapon system مثل کشتان لینک کرد تا علاوه بر مقابله بر موشک های کروز و پرنده های در برد کوتاه بتوان با موشک های زیر سطحی هم با استفاده از این سیستم مقابله کرد ؟؟ .... البته این حرف من در مورد موشک هایی صدق می کند که نزدیک به سطح حرکت کنند (( موشک ها و ازدرهایی که از کشتی دشمن یا از ساحل و نه از زیر سطحی ها لانچ می شوند )) ..... اصلا این امکان وجود دارد که به وسیله ی رادار (( هر راداری که باشد فرقی نمی کند )) بتوان اجسام زیر آب هر چند نزدیک به سطح را رصد و رهگیری کرد ؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی جالب بود ممنون
میشه در مورد این موتور های تر کیبی و CODAD یه توضیح مختصری بدید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چون سيستم دفاع ضد هوايي ميانبرد نداره از راه هوا آسيب پذيره :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.