ops

12عامل قدرت ايران در برابر رژيم صهيونيستي

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اگر حمله کنند واقعا احمق هستند.یعنی در واقع احمق ترین هستند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سران رژيم جعلي ا س ر ا ي ل به اندازه كافي از حماقت و توهم خود بزرگ بيني براي ماجراجوپي برخوردار هستنداما بايد به چند تا نكته توجه كرد
دولتمردان ما هميشه نسبت به تحركات اين رژيم حساس بودن و بطور حتم پيش بيني هاي لازم براي دادن جواب دندان شكن و همه جانبه انجام شده
اين جنگ در صورت وقوع با دخالت آمريكا و خيلي كشور هاي ديگه همراه خواهد بود و قطعا هزينه بسيار سنگيني براي ايران خواهد داشت اما به طور حتم منجر به نابودي ا س ر ا ي ل و وارد اومدن ضربات سنگيني به منافع آمريكا و متحدانش خواهد شدالبته شرايط اقتصادي حال حاضر آمريكا و اروپا اجازه خيلي از كارها رو بهشون نميده ولي بايد توجه كرد آمريكاپي ها هميشه در اين مواقع با راه انداختن ماشين جنگيشون هم ذهن مردم آمريكا رو از مشكلات منحرف مي كنن هم با شارژ صنايع نظامي اقتصادشون رو به جلو هل ميدن پس بايد حواسمون كاملا جمع باشه
همونطور كه دوستان گفتن اگر ايتم هاپي مثل جمعيت - وسعت سرزمين و.... در نظر بگيريم
ا س ر ا ي ل فقط به لحاظ تجهيزات از ايران بروز تره و شك دارم حتي به اندازه سلاحهاي زراد خونش نفر براي استفاده داشته باشه و همين نفرات فعليش هم تو يه جنگ تمام عيار و خونين طاقت بيارن
به هر حال ما كه براي دفاع از خاك مقدس ايران و به توبره كشيدن خاك ا س ر ا ي ل اماده ايم :mrgreen:
راستي قديميا ميگن سگي كه واق واق ميكنه گاز نمي گيره پس اين واق واق هاي سران
ا س ر ا ي ل رو زياد جدي نگيريد بيشتر جنبه جنگ رواني و مصرف داخلي براشون داره icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اس را ييل يه انبار باروته يه بهتره بگم يه اتاق سه در چهار كه پر از باروت شده... شتر در خواب بيند پنبه دانه... فعلا بايد مشكلات بي كاري و تبعيض و فقرشونو حل كنن... در ضمن بقاي اسراييل بزودي از اولويت حمايت آمريكا خارج خواهد شد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هر گونه جنگ با ایران، در شرایط فعلی، بطور قطع به نتایج ذیل خواهد انجامید:
1- نابودی رژیم صهیونیستی
2- ضربات مهلک و راهبردی به منافع و حیثیت جهانی آمریکا
3- ضربات بسیار سخت و مرگبار به تن نحیف اروپایی ها

...
شما خود حدیث مفصل رو بخونید از این مجمل ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فعلا که غلط های اضافی کردن و از چپ و راست محاصره کردنمون
دارن شدید روی منطقه کار می کنن
اینم آخریش که با رادار ناتو تو ترکیه یه قدم به آخر کارشون نزدیک شدن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1-اسرائیل اسرائیل اسرائیل واقعا چرا این کلمه زیاد مطرح میشه؟
2-ایا به خاطر نژادپرست بودن وجنایتکار بودن این رژیمه؟
3-به فرض این کشور از صفحه روزگار محو بشه ایا مسلمانان ویا حتی مسحیان از دستشان راحت میشن؟
4-فرض کنیم ایدولوژی صهیونیزم با محو اسرائیل تمام خواهد شد؟
5-در تاریخ اینان چندین بار تارو مار شدند ولی چگونه باز به قدرت رسیدن؟
دوستان لطفا به این سوالها کوتاه و منطقی جواب بدین بدون دخالت احساسات میخوام با جواب دادن به این سوالها به نکات مهمی برسیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]فعلا که غلط های اضافی کردن و از چپ و راست محاصره کردنمون
دارن شدید روی منطقه کار می کنن
[/quote]
شما زياد نگران اين نباش ، بزار طبل جنگ عليه اسراييل به صدا در بياد اون موقع بگو ما رو محاصره كردن.
همين عربها كه تو خوابن تا ببينن وضع اسراييل خرابه ميكوبن تو سرش ، تازه مردم زيادي در افغانستان ، پاكستان و هند حامي ايران و حزب الله در جنگ عليه اسراييل هستن نمونش رو تو جنگ 33 روزه ديديم.
بزرگترين حامي عرب اسراييل مصر بود كه اونم شده يكي از دشمناي اسراييل(حد اقل مردمش با تصرف سفارت ثابت كردن)

با توجه به اينكه موشك هاي دست ساز مقاومت حال اسراييل رو گرفته اگه جنگي ميان اسراييل و ايران سر بگيره چند درصد موشك هاي ايران به هدف اصابت مي كنه؟؟
اگه امريكا ها وارد صحنه بشه كه مي شه و حتما هم دچار مشكل ميشه فكر مي كنيد كره ي شمالي ، روسيه وچين (مخصوصا كره ي شمالي) چه كار مي كنه؟
جنگ جهاني 3؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شاید خیلی از کشورا وارد جنگی بشن که بین ایران و امریکا باشه ولی مطمئنا خیلی هاشون برای حمایت از ایران وارد جنگ نمیشن

فکر کنید امریکا از چه کشور هایی حمایت میکنه :
تایوان کره جنوبی و....
و همه این حمایت ها بخاطر مقابله با یک کشور بزرگتر مثل چین و... است

خب تضعیف موقعیت امریکا و گیر کردن در باتلاق ایران ( مثل شوروی در افغانستان) شاید در دراز مدت باعث جنگ های کوتاه و بلندی بین کشور ها بشه که از خلا قدرت بدست اومده استفاده میکنن و این شکلی در مدتی طولانی کشوری به نام امریکا دچار تضعیف موقعیت میشه و هم از لحاظ اقتصادی و هم سیاسی خودش و متحداش تنزل میکنند و دوره قدرت کشورایی مثل چین وروسیه و شاید ایران فرا میرسه و این داستان ادامه دارد ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اس را ييل يه انبار باروته يه بهتره بگم يه اتاق سه در چهار كه پر از باروت شده... شتر در خواب بيند پنبه دانه... فعلا بايد مشكلات بي كاري و تبعيض و فقرشونو حل كنن... در ضمن بقاي اسراييل بزودي از اولويت حمايت آمريكا خارج خواهد شد[/quote]

چی چی رو برادر من خارج میشه .امریکا مال اسرائیله یه نگاه به بانکها، شرکتها، تولید کننده ها تو امریکا بندازین یا به طو کامل مال اسرائیلیاس یا حداقل 60-70 درصدش مال اوناس امریکا اگه یه همچین غلطی بکنه اسرائیل به خاک سیاه میکشوندش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یه سوال بپرسم ؟ اگر جای کلمه ایران کلمه مصر بخوابه یا میخوابید چی مینوشتید ؟؟؟

به نظر من 180 درجه بیشتر اعضا حرفاشون فرق میکرد ... قطعا مطمئنم دلیلشم برمیگرده به اینکه مصر کشوره خوده این اشخاص نیست و به راحتی راجبش نظر میدن و صحبت میکنند و خبری از عرق ملی و .. نیست تازه میگن اره مصر همونیکه شش روزه شکست خورد و ... ! چشمک

الان این فروم رو منتقل کنیم کشور مصر و همین تاپیک رو با همین موضوع بزنیم اونا نظرشون رو راجبه ایران چطور میگن ؟؟؟

و اگر کلمه مصر رو جایگزین کنیم چطور ؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من یه سوال بپرسم ؟ اگر جای کلمه ایران کلمه مصر بخوابه یا میخوابید چی مینوشتید ؟؟؟

به نظر من 180 درجه بیشتر اعضا حرفاشون فرق میکرد ... قطعا مطمئنم دلیلشم برمیگرده به اینکه مصر کشوره خوده این اشخاص نیست و به راحتی راجبش نظر میدن و صحبت میکنند و خبری از عرق ملی و .. نیست تازه میگن اره مصر همونیکه شش روزه شکست خورد و ... ! چشمک

الان این فروم رو منتقل کنیم کشور مصر و همین تاپیک رو با همین موضوع بزنیم اونا نظرشون رو راجبه ایران چطور میگن ؟؟؟

و اگر کلمه مصر رو جایگزین کنیم چطور ؟؟؟؟[/quote]

بلا خره چند كلمه حسابم خونديم

icon_rolleyes

راسي در مورد اين پست دوستمون

[quote]دوستان واقعا عذر میخام اما من فکر میکنم برای یک اتحاد دیگه و یک دست شدن مردم این مملکت یک جنگ دیگه هم لازمه تا به یاد قدیما همه با هم برادر و خواهر شیم.
فقط موندم اون پسرهایی که الان ابرو بر میدارن و آرایش میکنن جاشون تو این معادله کجاست؟؟؟
در کل این اون وحدت کلمه ای نیست که قبلا وجود داشت....[/quote]

بايد بگم

بااينكه من خودم اينكار رو اصلا درست نميذونم ولي توهين به ديگران صد در صد گناهش بيشتره و در ضمن شما نميتوني يه نفر رو از رو قيافش قضاوت كني

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان برای سه موردی که عرض کردم دلایل منطقی وجود داره، ایران در چنین اصطکاکی بطور قطع متحمل آسیب های سختی میشه اما آسیب ها و خسارات سخت و دامنه داری هم به طرف مقابل وارد می کنه. فکر نمی کنم این موضوعات ارتباطی به حس و حال و هوای میهنی داشته باشه. ایران از چنین قابلیتی برخورداره ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من بعد از شکست آمریکا در عراق و افغانستان و افتادن حکومت عراق به دست شیعیان و وارونه شدن تمام تحلیل های آنها این اسرائیل ها خیلی محافظه کار شدن . همچنین اسرائیل در فشار های سیاسی کشتی آزادی و غیره است و همه چیز به نفع ایران است
به امید نابودی این کشور .........زاده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.