amir

زیرسطحی کلاس کیلو ( Kilo-class /Project 877 Paltus)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام

خوش میاد که یکم از این روس ها تلفات گرفتیم ...... البته به صورت غیر مستقیم icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمیخوام منکر حرف کسی بشم ولی شنیدم افرادی که از خارج از کشور میان میتونن به اندازه مصرف خودشون مشروب بیارن!
شاید درست نباشه این حرف و غیر عادی ولی اینو از کسی شنیدم که یه ایتالیایی برای شرکتشون دستگاه و ماشین الات وارد میکرد
همین اقای ایتالیایی یه دفتر واردات .نمایندگی ماشین الات تو یزد دازه!

و قابل قبول نیست با دیدن الکل فکر کردن قابل خوردن هست حداقل از رنگ اون یا نوشتهاش یا اون 90% که روی اون درج میشه یا بوی زننده یا ...
بازم میگم نمیخام حرف کسی رو رد کنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دو تا نکته :
1- نگه داری و مصرف مشروب برای غیر مسلمین ساکن در کشور اسلامی به شرطی که علنی اش نکنن، از نظر شرعی اشکالی نداره؛ قانون جاری کشور هم همین بوده.
البته این ناقض فرمایشات الوی عزیز نیست و ممکنه مستشاران پروژه های نظامی طبق مفاد قرارداد موظف به رعایت موارد خاصی باشن.
2- این دو سه روز هم صحبتی شیرین با یکی از اعضای خانواده نیروی دریایی که به جای خیالبافی اطلاعات مستند داره به اندازه کل دوره عضویت میلیتاری مشعوفمون کرد.
کاش یکی از نیروی هوایی هم راش این ورا بیفته و از اون نظر هم دلگرممون کنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigdelimohamad9' timestamp='1355052897' post='287383']
دو تا نکته :
1- نگه داری و مصرف مشروب برای غیر مسلمین ساکن در کشور اسلامی به شرطی که علنی اش نکنن، از نظر شرعی اشکالی نداره؛ قانون جاری کشور هم همین بوده.
البته این ناقض فرمایشات الوی عزیز نیست و ممکنه مستشاران پروژه های نظامی طبق مفاد قرارداد موظف به رعایت موارد خاصی باشن.
2- این دو سه روز هم صحبتی شیرین با یکی از اعضای خانواده نیروی دریایی که به جای خیالبافی اطلاعات مستند داره به اندازه کل دوره عضویت میلیتاری مشعوفمون کرد.
کاش یکی از نیروی هوایی هم راش این ورا بیفته و از اون نظر هم دلگرممون کنه.
[/quote]
با درود به همه
چند تا نکته:
1- من هم نگفتم که ما(ایرانی ها) بهشون اینا رو گفتیم ، نوشته بودم که اینطوری توجیهشون کرده بودن یعنی خود روسا به مستشاراشون گفته بودن
2-ناخرسندم بگم اگر دوستان مشروب خوردن روسا رو دیده بودن هرگز این حرفا رو نمیزدن
3- این یه اتفاقی بود که رخ داد و در اون هم ما (ایرانیها )نقشی نداشتیم و مقصر خود روسا بودن چیزی تو مایه های یه تصادف حسابش کنین نه بیشتر
4-این ماجرا قرار بود یه زنگ تفریح باشه وسط بحثمون نه خود موضوع !!! دوستان عزیزم که اینطوری نزده دارین می رقصین اگر من حرف مگو رو بگم چیکار میخواین بکنین؟
5- این قانون بوده هست و منم میدونم اما محیطهای نظامی قانونی فراتر از قوانین جاریه برا خودشون دارن
همه میدونین هیچ جای قانون نگفته عکس برداری و فیلم گرفتن ممنوعه اما در مراکز نظامی ممنوعه، سیگار کشیدن در پمپ بنزین هم ممنوعه نه تو خونه مردم
6-نیروی دریایی روی این قضیه(مشروبخواری مستشارای نظامی) حساسیت خاصی داره ، نه فقط اینجا هرجای دیگه ارتش هم همینه البته سعی میکنه به نوع دیگه جبرانش کنه مثلا:
وقتی یه گروه روس برای نشان دادن قابلیت یه جنک افزار که قرار بود ما ازشون بخریم اومده بودن برای جبران همین مساله مشروب سهمیه ماشعیر اسلامی در حد تا گلو!!!! بهشون داده بودن که شیشه رو شیشه سر بکشن شاید کمتر اذیت بشن
6- میدونم شکر خدا هیچکدومتون اهلش نیستین منم چون کارم بین المللیه و با روسا زیاد برخورد داشتم کمی اطلاعات دارم از این موضوع ها ، محض اطلاعتون اونا وقتی کشور خودشونن و تا خرخره میخورن و اتفاقی نمیوفته، یکی از اصلی ترین عواملش سرمای هوا یسیارزیاد اونجاست که گرمای بیش از حدآزاد شده در بدنشونو بگونه ای دفع میکنه (دیدن مسابقات فوتبال تو ی نیم متر برف لخت مادرزاد میان ورزشگاه تشویق میکنن؟)
اما حالا فرض کن این برادر روسمون درگرمای 40 درجه بندر عباس زهرماری کوفت کنه!!!!!!!!................... چه شود............... سوخت موشک..........اورانیوم با غنای 99/99 ویرایش شده در توسط elo
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]شما چه بامزه داستان تعریف می کنی برادر؟ قصه صبح جمعه رو شما می گفتی؟[/right]
[right]I'm just kidding[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='RezaKiani' timestamp='1355165906' post='287692']
[right]شما چه بامزه داستان تعریف می کنی برادر؟ قصه صبح جمعه رو شما می گفتی؟[/right]
[right]I'm just kidding[/right]
[/quote]
شما لطف دارین اما این قصه نبود برادر!
هرچند شما مختارین که اینو قصه بدونین
با شماست
باشه برادر اینو قصه هزار و یک شب بدون
در هر حال خوشحالم از قصه خوشتون اومده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]منظور نحوه ارائه بود. به قول امروزی ها پرزنتشن ش خیلی باحال بود.[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسیار بسیار عالی جناب الو از شما تشکر میکنم.

از شما خواهش دارم با تمام توان ادامه بدید.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[font=tahoma,geneva,sans-serif]واقعا زیبا بود!!![/font]
[font=tahoma,geneva,sans-serif]اشک شوق در چشمانم حلقه زد...[/font]
[font=tahoma,geneva,sans-serif]واقعا ممنونم جناب ELO[/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]می‌خواهم فریاد بزنم:[/font]
[font=tahoma,geneva,sans-serif][color=#ff0000][size=5]ما می‌توانیم و خدا با ماست...[/size][/color][/font]
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='razavisw' timestamp='1359041525' post='295496']
[font=tahoma,geneva,sans-serif]واقعا زیبا بود!!![/font]
[font=tahoma,geneva,sans-serif]اشک شوق در چشمانم حلقه زد...[/font]
[font=tahoma,geneva,sans-serif]واقعا ممنونم جناب ELO[/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]می‌خواهم فریاد بزنم:[/font]
[font=tahoma,geneva,sans-serif][color=#ff0000][size=5]ما می‌توانیم و خدا با ماست...[/size][/color][/font]
[/quote]
خواهش میکنم باید ممنون اونایی باشیم که سختیها رو برای گذر از این کمبودها به جان و دل میخرن و برای برطرف کردن کمبودها و کاستیها از هیچ کوششی دریغ نمیکنن
ای کاش ما بدون حت فشار قرار گرفتن خودمونو باور کنیم نه اینکه منتظر بشیم یه جایی به بن بست بخوریم بعد به خودمون برگردیم و تازه یادمون بیاد که خودمون هم میتونیم
بیاییم از خودمون بله همین من و شما از خودمون شروع کنیم و واقعا باور کنیم که میتونیم

[quote name='TALASH' timestamp='1359039298' post='295491']
بسیار بسیار عالی جناب الو از شما تشکر میکنم.

از شما خواهش دارم با تمام توان ادامه بدید.
[/quote]
خواهش میکنم دوست خوبم
من فقط راوی تلاش این عزیزان بودم
سعی میکنم در باره مسایلی که میشه گفت و بیانشون ضربه ای به نداجا و به ساختار دفاعی میهنمون نمیزنه تا جایی که بشه و قیود حفاظتی اجازه بده حرف بزنم
ولی همونطور که میدونین خیلی از اطلاعات این کلاس زیر دریایی در اختیار همه هست اما یکسری دیگرشون خیر
حالا بعد از این اورهال دشمنانمون خیلی دلشون میخواد بدونن مثلا ما چه تغییراتی دادیم و چه ارتقا ها و یا بروز رسانیهایی داشتیم
اینه که بیان به ظاهر ساده ترین مساله ها هم گاهی میتونه بطور ناخواسته برخی حرفهای مگو رو عنوان کنه
یادمون نره اونا تیمهای بسیار بسیار زبده و خبره در امور جاسوسسی و همچنین تحلیل اطلاعات دارن واز کوچکترین حرف ما شاید بتونن صدها صفحه نتیجه گیری داشته باشن
پی باید خیلی خیلی دست به عصا و محتاط باشیم
اگر روزی ان شا الله به لطف و یاری خدا به اون حد برابری نظامی با غرب برسیم(امیدوارم که روزی برسیم) اونوقت خیلی بهتر و راحت تر میشه حرف زد نه حالایی که هر جنگ افزار کوچیکمون هم برامون حیاتیه اونم در برابر این غول بی شاخ و دم نظلمی "آمریکا"(بی شاخ و دم که چه عرض کنم)
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
و اما دو نکته ای که قول داده بودم
برای تهیه کابلهای مخصوص و مقاوم در برابر شرایط محیط کاری زیردریایی اعم از نوسانات سیکلیک فشار و دما و بویژه استاندارد مورد نیاز برای حفظ اینسولیشن و کارایی در اعماق زیاد درخواستها و کنکاشهای بسیار زیادی صورت گرفت تا اینکه ........... که متولی تهیه و پشتیبانی ابزار و مواد مورد نیاز نیروی دریایی بود یک نمونه کابل ساخت کشور........ رو معرفی کرد که برای تست نهای به لابراتور محیطی زیر سطحی نداجا فرستاده شد و همه حداقل ها رو با موفقیت پشت سر گذاشت و مورد تایید قرار گرفت و بنا بر خرید مقدار مورد نیاز قرار گرفت
در همان بهبوهه که آزمایشهای فشار بالا و تاثیر محیط آب شور در عق زیاد بر کابلها در جریان بود گروهی از مهندسان جوان نیرو که در راستای جهاد خودکفایی و مباحث پیرامونش سعی در تهیه این کابل در داخل کشور داشتند توانستند با همکاری شرکت....... در داخل کشور کابلهایی باهمان مشخصات و حتی میشه گفت کمی بهتر از نمونه ساخت کشور...... رو بسازن و شرکت مزبور بلافاصله خط تولید آنرا هم فعال کرد اما
متاسفانه و درکمال تاسف ........(متولی پشتیبانی و خرید و....) حاضر به قبول اونها نشد(قرارداد تهیه این کالابرای نداجا با اونا بسته شده بود و اونا مسیول تهیه اش بودن) و قبول نکرد که به جای قرارداد با کشور خارجی با شرکت داخلی قرارداد ببنده اونم در حالی که هنوز قراردادی باشرکت خارجی بسته نشده بود و نکته بسیار مهم هم قیمت بسیار بسیار بسیار پایینتر نمونه ایرانی بود
جدای از اشتغالزایی و قطع وابستگی به بیرون و چرخش پول در داخل کشور و جلوگیری از خروج ارز از کشور و تشویق شرکتهای داخلی برای همکاری ، متاسفانه پول و سرمایه بیت المال مردم رو ریختیم تو دامن بیگانه
نمیخوام زیاد مته به خشخاش یزارم و دلایل آنچنانی برای اینکار بشمورم اما به نظر من بهیچ وجه شکل و شمایل درست، منطقی و زیبایی نداشت
اگر نگم خیانت شمرده میشه ، بیدرایتی و ظعف مدیریتی و نالایقی و .....رو میتونم بکار ببرم
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خاطرات و اطلاعات شما نه تنها جالب هست نحوه نگارش شما هم به جذابیتش میافزاید
خیلی ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.