mahdi42

آبدیت اطلاعات درمورد توانایی ارتش های مهم منطقه (بی طرفانه و منصفانه)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام
دوستان محترم سایت میلیتاری میخواهیم در یک جمع بندی ابدیت وبروز نیروهای مسلح شش کشور مدعی قدرت در منطقه را مورد برسی قرار دهیم . در این زمینه من یک رتبه بندی را انجام داده ام که اگر موافقید تحلیل کنید که چرا اینگونه است و اگر موافق این رتبه بندی های من در این مورد نیستید رتبه بندی خود را ارائه دهید. حالا من رتبه بندی نیروی هوایی را انجام میدم بعد دوستان نیروهای زمینی ودریایی را انجام دهند( اگر اطلاعات کافی نداشتید خودم انجام میدم)
البته فقط تعداد نیست بلکه کیفیت هم اهمیت دارد
کشور های مربوطه بدین شرح هستند: جمهوری اسلامی ایران+هندوستان+پاکستان+ترکیه+عربستان+رژیم غاصب اسرائیل
در مورد کشور های دیگه منطقه هم به نظر من برای ما یک توهین است که با انها مقایسه شویم چون در حدی نیستند که به حساب بیایند.
ضمنا از مدیران درخواست دارم این تاپیک رابه بخش توان نظامی ارتش های جهان منتقل کنند تا پربار تر بشه

نیروی هوایی:
1- اسرائیل با یکهزار جنگنده و اف35 های در راه
2-نیروی هوایی سلطنتی عربستان با سفارشات عجیب وغریبش
3-نیروی هوایی ترکیه با اف 16 های گران قیمت خود
4-نیروی هوایی ارتش و سپاه جمهوری اسلامی ایران دارای دوربردترین رهگیرهای جهان
5-نیروی هوایی هند با سوخو30 های تازه نفس
6-نیروی هوایی ارتش پاکستان با نیروی هوایی قدیمی ولی با خلبانان ماهر که حتی به دیگر کشور ها هم صادر میکنند

یکبار دیگه از دوستان میخوام کخ اونا هم رنکینگ علمی ارائه بدن و یا بعضی رنک بدن بیرون و عده ای همینارو تحلیل کنن
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نیروی هوایی اسراییل اوله بعدش بهنظر من عربستان و بعدش ترکیه و هند و ایران :x

نیروی دریایی: هند - ایران - ترکیه - پاکستان-اسراییل-عربستان

اگه خراب بود ببخشید بی اطلاعیه من بوده icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نیروی هوایی اسراییل اوله بعدش بهنظر من عربستان و بعدش ترکیه و هند و ایران :x

نیروی دریایی: هند - ایران - ترکیه - پاکستان-اسراییل-عربستان

اگه خراب بود ببخشید بی اطلاعیه من بوده icon_rolleyes[/quote]

نه اتفاقا خوب بود
تازه هند ناو هواپیمابر داره
ولی تو نیروی هوایی هند جز سوخو30 چیز زیادی نسبت به ایران نداره پس ایران در هوا قویتره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در کل

1)ترکيه
2)پاکستان
3)اسراييل
4)ايران
5)مصر
6)عربستان

نيروي هوايي
1)اسراييل
2)ترکيه
3)عربستان
4)مصر
5)پاکستان
6)ايران

نيروي دريايي

1)ترکيه
2)پاکستان
3)ايران
4)مصر
5)اسراييل
6)عربستان

نيروي زميني

1)ترکيه
2)ايران
3)پاکستان
4)مصر
5)اسرييل
6)عربستان

نيروي موشکي

1)ايران
2)پاکستان
3)اسراييل
بقيه هم ندارند !!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]در کل

1)ترکيه
2)پاکستان
3)[color=red]اسراييل[/color]
4)ايران
5)مصر
6)عربستان[/quote]

براساس گفته های آمریکا ایران دومه ولی روسها ایران رو اول میدونند حتما چیزی دیدند دیگه :mrgreen

[quote]نيروي هوايي
1)[color=red]اسراييل[/color]
2)ترکيه
3)عربستان
4)مصر
5)پاکستان
6)ايران[/quote]

مصر عربستان و ترکیه چه برتریهای خاصی بر ما دارند؟شما پدافند رو از نیروی هوایی نمیدونید؟

[quote]نيروي دريايي

1)ترکيه
2)پاکستان
3)ايران
4)مصر
5)[color=red]اسراييل[/color]
6)عربستان[/quote]

ترکیه و پاکستان چی دارند که ایران نداره؟آیا توان مقابله با ما رو دارند؟

[quote]نيروي زميني

1)ترکيه
2)ايران
3)پاکستان
4)مصر
5)[color=red]اسرييل[/color]
6)عربستان[/quote]

پاکستان ایران ترکیه بهتره چون 100%تی72 از ام60برتره(فقط یک مثال)سربازان ما پرتعدادترند و ....

[quote]نيروي موشکي

1)ايران
2)پاکستان
3)[color=red]اسراييل[/color]
بقيه هم ندارند !!!!![/quote] :

کاملا صحیحه.

[size=24]در ضمن آقا مهدی فرمودند کشورها. در لیست نامی دیدم که من کشوری رو با این اسم نمیشناسم.اشتوکاجان اگه ممکنه معرفیش کنید.(با رنگ قرمز مشخصش کردم)[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مصر عربستان و ترکیه چه برتریهای خاصی بر ما دارند؟شما پدافند رو از نیروی هوایی نمیدونید[/quote]

فقط ليست هواپيماهاي مدرن و بروز عربستان رو نگاه کنيد و با موزه هاي پرنده ما مقايسه کنيد, قبلا هم درگيري هوايي بين ما عربستان پيش اومده که يک فروندf-15 آن زمان, دو فروند f-4 ايران رو سرنگون کرد ,کاملا هم عربستان سرتر هست .

پدافند هم که قربونش برم ديگه بهترين چيزي که ما داريم هاک هست که اونها هم دارند ! يک تور ميمونه که اون هم برد کوتاه هست ! منتها اونها پاتريوت دارند هم عربستان هم مصر !
s-200 رو بيخيال شيد که آبي براي هيچ کسي گرم نکرد و نميکنه !s-300 هم لاموجود !

[quote]ترکیه و پاکستان چی دارند که ایران نداره؟آیا توان مقابله با ما رو دارند؟[/quote]

شايد بايد جاي ايران و پاکستان رو عوض ميکردم ولي ديگه ترکيه راه نداره , ترکيه چند تا ناوچه مدرن داره ما چندتا ? ترکيه به پيشرفته ترين زيردريايي ها مجهز هست و الي آخر, نيروي دريايي ترکيه از اول براي جنگ با کشورهاي اروپايي و شوروي ساخته شده نه مثل ما که رقيبانش عراق و اين گوگوري مگوري هاي جنوب هست !

[quote]پاکستان ایران ترکیه بهتره چون 100%تی72 از ام60برتره(فقط یک مثال)سربازان ما پرتعدادترند و .... [/quote]

نيروي هاي مسلح ترکيه کمتر از ايران نيستند ,برنده جنگ تانک لوپارد و T-72 هم مشخص هست.

[quote]

در ضمن آقا مهدی فرمودند کشورها. در لیست نامی دیدم که من کشوری رو با این اسم نمیشناسم
[/quote]

منظورم همون .... !!!! بود خودت جا خالي رو پر کن !!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از نظر تجهيزات ارتش اسرائيل قويتره و در جنگ كلاسيك ميتونه همه كشورهاي منطقه رو شكست بده!
icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بقيه هم ندارند !!!!![/quote]

عربستان هم داره، موشکهای چینی با برد 2800 و 4000 کیلومتر، مقاله شو خودم توی ماهنامه میلیتاری منتشر کردم و ان شا الله در همین هفته بصورت تاپیک هم منتشر می کنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]بقيه هم ندارند !!!!![/quote]

عربستان هم داره، موشکهای چینی با برد 2800 و 4000 کیلومتر، مقاله شو خودم توی ماهنامه میلیتاری منتشر کردم و ان شا الله در همین هفته بصورت تاپیک هم منتشر می کنم.[/quote]
پس ما همموشکباران میشیم icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه تو تاپیک ها بگردید به نیروی زمینی پاکستان ایمان میارین
در ضمن پاکستان موشک های اتمی فعال داره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
االبته موشک های اسراییل مثل عربستان دقت کمی دارن و اتمی هستن کسی میتونه در مورد موشک های اسراییل اطلاعات بده؟؟؟ فکر کنم اسمش جریکو هست
البته شنیدم موشک های اتمی افریقای جنوبی ( در زمانی که بمب اتم تولید میکرد) از این نوع بودن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]مصر عربستان و ترکیه چه برتریهای خاصی بر ما دارند؟شما پدافند رو از نیروی هوایی نمیدونید[/quote]

فقط ليست هواپيماهاي مدرن و بروز عربستان رو نگاه کنيد و با موزه هاي پرنده ما مقايسه کنيد, قبلا هم درگيري هوايي بين ما عربستان پيش اومده که يک فروندf-15 آن زمان, دو فروند f-4 ايران رو سرنگون کرد ,کاملا هم عربستان سرتر هست .

پدافند هم که قربونش برم ديگه بهترين چيزي که ما داريم هاک هست که اونها هم دارند ! يک تور ميمونه که اون هم برد کوتاه هست ! منتها اونها پاتريوت دارند هم عربستان هم مصر !
s-200 رو بيخيال شيد که آبي براي هيچ کسي گرم نکرد و نميکنه !s-300 هم لاموجود !

[color=red]ما کلی پدافند خوشگل موشگل داریم که حین جنگ رو میکنیم نه الان.شاید هواپیماهای دیگه ای هم داشته باشیم.در ضمن تعدادی از هواپیماهامون ایران تشریف ندارند
[/color]
[quote]ترکیه و پاکستان چی دارند که ایران نداره؟آیا توان مقابله با ما رو دارند؟[/quote]

شايد بايد جاي ايران و پاکستان رو عوض ميکردم ولي ديگه ترکيه راه نداره , ترکيه چند تا ناوچه مدرن داره ما چندتا ? ترکيه به پيشرفته ترين زيردريايي ها مجهز هست و الي آخر, نيروي دريايي ترکيه از اول براي جنگ با کشورهاي اروپايي و شوروي ساخته شده نه مثل ما که رقيبانش عراق و اين گوگوري مگوري هاي جنوب هست !

[color=red]نیروی دریایی آمریکا از ما میترسه!از موشکهای ما میترسه!ترکیه جای خود دارد
[/color]
[quote]پاکستان ایران ترکیه بهتره چون 100%تی72 از ام60برتره(فقط یک مثال)سربازان ما پرتعدادترند و .... [/quote]

نيروي هاي مسلح ترکيه کمتر از ايران نيستند ,برنده جنگ تانک لوپارد و T-72 هم مشخص هست.

[color=red]چند تا لئوپارد دارند؟ما هم ذوالفقار و شاید تی90(میگم شاید نه حتمی)و دشتی از تی72 داریم.ترکیه توان تولید به اندازه ما رو داره؟ما تی55/72 و ذوالفقار تولید میکنیم.بقیه هم بماند
[/color]
[quote]

در ضمن آقا مهدی فرمودند کشورها. در لیست نامی دیدم که من کشوری رو با این اسم نمیشناسم
[/quote]

منظورم همون .... !!!! بود خودت جا خالي رو پر کن !!!!!![/quote]

قرمزها رو تازه نوشتم icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نیروی هوایی که برتری اسراییل کاملا واضح هستش دوستان اگه کسی درباره نیروی هوایی مصر مطلبی داره بزاره تا استفاده کنیم.بعد اسراییل بین عربستان و هند هم هست هند 140 سوخو 30 داره icon_rolleyes همینطور یه ناو هواپیمابر که یا سوخو 33 یا میگ 29 های هندی روش میزارن

نیروی دریایی هم ایران و ترکیه هر کدوم تو یه چیزهایی خوبن و باید بیشتر از نیروی دریایی ترکیه مطلب باشه

موشکی که ایران موشک های عربستان هم بدرد عمشون میخوره با 100 کیلومتر اختلاف :mrgreen: و تازه غیر فعال هم هستن.

نیروی زمینی:همه شون قوی هستن بستگی داره از چه نظری باشه هر کدوم در یه چیزی قوی هستن! نیروی زمینی اسراییل و ترکیه و ایران قوی هستن همینطور پاکستان و هند نمیشه گفت کدوم قوی ترند تازه اول بحثه :x

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نیروی هوایی که برتری اسراییل کاملا واضح هستش دوستان اگه کسی درباره نیروی هوایی مصر مطلبی داره بزاره تا استفاده کنیم.بعد اسراییل بین عربستان و هند هم هست هند 140 سوخو 30 داره icon_rolleyes همینطور یه ناو هواپیمابر که یا سوخو 33 یا میگ 29 های هندی روش میزارن

نیروی دریایی هم هند (هند 10 زیردریایی کیلو ویک ناو هواپیمابر در حال تکمیل داره :mrgreen: )و ایران و ترکیه بعدش پاکستان یا عربستان هر کدوم تو یه چیزهایی خوبن و باید بیشتر از نیروی دریایی ترکیه مطلب باشه

موشکی که ایران موشک های عربستان هم بدرد عمشون میخوره با 100 کیلومتر اختلاف :x و تازه غیر فعال هم هستن.

نیروی زمینی:همه شون قوی هستن بستگی داره از چه نظری باشه هر کدوم در یه چیزی قوی هستن! نیروی زمینی اسراییل و ترکیه و ایران قوی هستن همینطور پاکستان و هند نمیشه گفت کدوم قوی ترند تازه اول بحثه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
استوكا جان اي كاش به دو قسمت افند و پدافند تقسيم مي كردي
مثلا
نيروي هوايي آفند:
1.اسراييل
2.تركيه
........
نيروي هوايي پدافند
1. ايران
2. اسراييل
.......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.