mahdi42

آبدیت اطلاعات درمورد توانایی ارتش های مهم منطقه (بی طرفانه و منصفانه)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

واقعا؟؟؟
من در مورد جریکو اطلاعاتی ندارم ولی یک عکس دیدم برد موشک های ایران و عربستان و اسراییل را مشخص کرده بود
جریکو 2 : 1500 کیلومتر
DF-3A : 2800 کیلومتر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]واقعا؟؟؟
من در مورد جریکو اطلاعاتی ندارم ولی یک عکس دیدم برد موشک های ایران و عربستان و اسراییل را مشخص کرده بود
جریکو 2 : 1500 کیلومتر
DF-3A : 2800 کیلومتر[/quote]
بله جریکوی 2 به گفته ی کارشناسان اسرائیلی بردی حدود 1500 کیلومتر دارد اما قابلیت های موشکی اسرائیل فراتر از این است (رژیم صهیونیستی سال هاست که عضو باشگاه فضایی هاست) همانگونه که قدرت موشکی ما فراتر از انچه است که مسئولین می گویند.
موشک جریکوی 3 نیز یکی از موشک های بالستیک اسرائیل است که مدل تقویت شده ی یکی از ماهواره برهای این رژیم است و بردی معادل 6000 کیلومتر دارد و از سال 2005 وارد خدمت شده است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام خدمت دوستان[/quote]

و علیک السلام

[quote]کاربر NIMAH تعداد تانک های ما بسیار بیشتر ان چیزی است که شما فکر می کنید.[/quote]

سندتون چیه؟:mrgreen(منم چند روزه عادت کردم از کاربرا اینو بپرسم!)

[quote]کاربر A-10 موشک های جریکو رژیم اسرائیل دوربرد هستند و می توانند تمام خاور میانه.روسیه و اروپا را پوشش دهد.استفاده از بمب اتم علیه اسرائیل منتفی است با کلاهک های متعارف نیز می توان اسرائیل را نابود کرد ما فقط زمانی از سلاح هسته ای استفاده خواهیم کرد که در جنگ به حمله ی هسته ای تهدید شویم!!!!![/quote]

اولا جریکوها در حد شهابهای ما هستند و ممکنه موشکهای دیگه ی اسراییل اونجوری باشند بعدشم ما کلاهک هسته ای نداریم چجوری استفاده کنیم؟

[quote]کاربر mamadpilot اسلحه ی دست کاماندوهای هندی همان بولپاپ معروف اسرائیلی هستش!![/quote]

..........
[quote]کاربر komput خواهش می کنم اطلاعاتی را که در اختیار دارید در سایت بازگو نکنید.[/quote] :

ایشون همون کماندو59 هستند و مصونیت قضایی دارند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر hosseinvahdat من نمی توانم افشاگری کنم خلاف قوانین سایت است.خواهشن وارد جزئیات نشو icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کاربر komput خواهش می کنم اطلاعاتی را که در اختیار دارید در سایت بازگو نکنید.[/quote]

برادر عزيز هيچ قسمتي از حرفاي بنده محرمانه نيست و سند همه حرفاي بنده در سايت موجوده ( البته منهای ذوالفقار که خودم دیدم ) ، مخصوصا اون زيردريايي با پيشران اتمي و سوخو 30 ها که توسط خود جناب نجف انتشار پیدا کردند !

[quote]:

ایشون همون کماندو59 هستند و مصونیت قضایی دارند![/quote]

icon_rolleyes !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برادر hosseinvahdat من نمی توانم افشاگری کنم خلاف قوانین سایت است.خواهشن وارد جزئیات نشو icon_rolleyes[/quote]

خونه ما نزدیک لشگر تبریزه من هم میدونم یه چیزایی رو ولی نه تعداد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مخصوصا اون زيردريايي با پيشران اتمي و سوخو 30 ها که توسط خود جناب نجف انتشار پیدا کردند [/quote]
به حق چیز هایه شنیده و ندیده :x
اون سوخو 30 رو میشه به سختی باور کرد ولی اون زیر دریایی با پیشران اتمی فکر کنم رویا باشه نه چه رویا هایی می آیند icon_rolleyes
دوستان بهتر نیست راجع به توانمندی هایه آشکار نیروهایه مسلح ایران صحبت کنن و توانایی هایه پنهان پیش کش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
کاربر NIMAH تعداد تانک های ما بسیار بیشتر ان چیزی است که شما فکر می کنید.
.[/quote]
پس چند تا؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[code]مخصوصا اون زيردريايي با پيشران اتمي و سوخو 30 ها که توسط خود جناب نجف انتشار پیدا کردند ! [/code]
کومپوت جان اونایی که آقا نجف گذاشت زیردریایی کلاس نهنگ بود با پیشران دیزلی یا اگه من اشتباه میکنم بگو
ما که سوخو 30 نداریم ما سوخو 47 داریم :x قراره خط تولید سوخو T50 پاک فا هم در داخل زده بشه :mrgreen:
............................................................
[quote]سندتون چیه؟:mrgreen(منم چند روزه عادت کردم از کاربرا اینو بپرسم!) [/quote]
حسین جون راستش ما سند برای تعداد کلاش های در حال خدمت نداریم بعد تو بهش میگی سند از تعداد تانک بیار icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام خدمت دوستان
کاربر A-10 موشک های جریکو رژیم اسرائیل دوربرد هستند و می توانند تمام خاور میانه.روسیه و اروپا را پوشش دهد.استفاده از بمب اتم علیه اسرائیل منتفی است با کلاهک های متعارف نیز می توان اسرائیل را نابود کرد ما فقط زمانی از سلاح هسته ای استفاده خواهیم کرد که در جنگ به حمله ی هسته ای تهدید شویم!!!!!
کاربر mamadpilot اسلحه ی دست کاماندوهای هندی همان بولپاپ معروف اسرائیلی هستش!!
کاربر komput خواهش می کنم اطلاعاتی را که در اختیار دارید در سایت بازگو نکنید.[/quote]

فقط یک سوال پایه ای

بر فرض بمب اتم داشته باشیم ما با تعداد محدود بمب اتم چه شکلی میتونیم در مقابل مقدار بی شماری بمب اتم مقابله کنیم؟؟
استفاده از بمب اتم توسط هر کشوری میتونه راه رو برای استفاده سایر کشورا باز کنه

راستی استفاده از کلاهک شیمیایی یا میکروبی چطوره؟؟

خطرش کمتره برای اسراییل با اون وسعتش مرگ اوره خسارت کمتری به کشورای همسایش میرسه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
توي اين همه نظر براي من عجيبه كه كمتر كسي در مورد تاثير نيروي انساني در تعيين برنده اصلي صحنه نبرد اشاره اي نكرد.بلكه فقط بيشتر دنبال انواع تانك وهواپيما و.....بودند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام
توي اين همه نظر براي من عجيبه كه كمتر كسي در مورد تاثير نيروي انساني در تعيين برنده اصلي صحنه نبرد اشاره اي نكرد.بلكه فقط بيشتر دنبال انواع تانك وهواپيما و.....بودند[/quote]

فکر کنم فقط به اموزش پایین سرباز در ایران اشاره شد

البته اگه مقایسه رو با جنگ با امریکا بگیریم به علت اینکه در اواع تانک و هواپیما از ایران قوی تره و نا متقارن جنگیدن ارزش سربازا بیشتر میشه نسبت به جنگ با کشورای همسایه

سوال:
این درسته که از لحاظ تعداد ایران بزرگترین نیروی زمینی غرب اسیا رو داره؟؟
icon_rolleyes :x :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]با سلام خدمت دوستان
کاربر A-10 موشک های جریکو رژیم اسرائیل دوربرد هستند و می توانند تمام خاور میانه.روسیه و اروپا را پوشش دهد.استفاده از بمب اتم علیه اسرائیل منتفی است با کلاهک های متعارف نیز می توان اسرائیل را نابود کرد ما فقط زمانی از سلاح هسته ای استفاده خواهیم کرد که در جنگ به حمله ی هسته ای تهدید شویم!!!!!
کاربر mamadpilot اسلحه ی دست کاماندوهای هندی همان بولپاپ معروف اسرائیلی هستش!!
کاربر komput خواهش می کنم اطلاعاتی را که در اختیار دارید در سایت بازگو نکنید.[/quote]

فقط یک سوال پایه ای
بر فرض بمب اتم داشته باشیم ما با تعداد محدود بمب اتم چه شکلی میتونیم در مقابل مقدار بی شماری بمب اتم مقابله کنیم؟؟
استفاده از بمب اتم توسط هر کشوری میتونه راه رو برای استفاده سایر کشورا باز کنه
راستی استفاده از کلاهک شیمیایی یا میکروبی چطوره؟؟
خطرش کمتره برای اسراییل با اون وسعتش مرگ اوره خسارت کمتری به کشورای همسایش میرسه[/quote]

سلام

بعد از آمریکا و روسیه ، بقیه ی کشورها عملا بمب اتم رو برای استفاده نکردن ساختن ... یعنی عملا بمب اتم قرار نیست استفاده بشه ... چندسالی هم این موضوع حسابی روی اعصاب روس ها و آمریکایی ها راه رفته و دارن بمب های تاکتیکی هسته ای با قدرت تخریب کنترل شده رو می سازن ( یا روش تحقیق می کنند ) ....

اصولا قرار نیست سلاح های غیر متعارف استفاده بشن ( به شرطی که یه دفعه جو جنگ طرفین رو نگیره ) ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]بر خلاف نظر دوستان در جنگ بین دو کشور نبرد نامتقارن معنی نداره چون یکی دوتا که نیستن.
مثلا یک لشکر 20000نفره رو کجا میشه قایم کرد که دشمن رو غافلگیر کنه و یا تانک ها و یا نیروی هوایی[/quote]

وقتی شما درک درستی از جنگ نامتقارن نداری پس مسلما نباید در بحث شرکت کنی و نظر بدی ، اول اطلاعاتت رو ببر بالا بعد بیا 100 تا نظر تو یه تاپیک بده ! به تاپیک تانک و ضد تانک برو تا ببینی که میشه در نبرد بین دو کشور نامتقارن جنگید !

از دوستان تقاضای عاجزانه دارم که یکم در سایت مطالعه کنن بعد شروع به اظهار فضل و ...... بفرمایند ! :x

با توجه به اینکه اصلا وقت ندارم و سرم فوق العاده شلوغه ولی یه نظر اجمالی میدم تا تاپیک از این جهتی که گرفته در بیاد !

شما اصلا مشخص نکردید که دارید چی رو مقایسه میکنید مثلا قابلیت های دفاعی یا هجومی یا ....... ؟؟؟؟ فقط هی مینویسید فلانی اول ، فلانی دوم و ...... ! [size=18]آخه این نشد تحلیل که[/size] !

ایران تو دفاع از خاکش در همه زمینه ها اوله ، چه در دریا ، چه روی زمین و چه در هوا !
چون بهتر از من میدونید که قرار نیست که ما در برابر آبرامزهای دشمن ذوالفقار ردیف کنیم ! ما با تاکتیک مخصوص به خودمون میجنگیم ! مثلا میاییم از جیپ های تندرو مجهز به موشک توفان استفاده میکنیم یا ......... .

بله ، اگر قرار بود که کلاسیک بجنگیم باید می اومدید و از لحاظ کمی و کیفی ارتش ها رو مقایسه میکردید تازه با احتساب مدافع و مهاجم ! ولی اینجا خاک ماست و ما مدافعیم و یک سری مزیت ها به دشمن داریم و در ضمن ما هیچ اطلاعاتی در مورد ارتشمون نداریم و همش اطلاعات دسته چندم و سوخته هست که در اینترنت انتشار پیدا میکنه وقتی من گفتم نمونه های جدید ذوالفقار رو توی تانک سازی لرستان دیدم کسی باور نکرد ولی حرف من در مورد موشک های بالستیک ضد کشتی ایران تحقق یافت همه فهمیدن که بنده لاف تو کارم نیست همون جور که یک دفعه به داش اسی با عکس نشون دادم که بنده در مورد شلیک با سلاح های مختلف از رو هوا حرف نزدم و در دو دقیقه بعد عکس یه اسلحه رو روی سایت گذاشتم با نوشتن اسم داش اسی روی برگه ای که کنار اسلحه بود ولی در کل بهتره بدونید هنوز خیلی مونده که چهار تا بچه که پای کامپیوتر نشستن توان ارتش و سپاه ایران رو تحلیل کنن ! :mrgreen:

در ضمن درباره قدرت موشکی ما نه از لحاظ برد موشکی و نه از لحاظ نوع کلاهک ( اتمی و .... ) هیچ کمبودی نداریم و به موقعش اگه لازم شد استفاده هم میکنیم !
نمونه واضحش هم موشک سجیل دو که 6000 کیلومتر برد داره ! حال اثباتشو ندارم برید تو سایت بگردید و یه چیزای تقریبا کاملی پیدا میکنید ولی کاملا کامل نیست و دلایل دیگری هم وجود دارند برای اثبات 6000 کیلومتری بودن سجیل 2 ! ( آخه مگه میشه هر نوع موشک ما فقط 2000 کیلومتر برد داشته باشه و هی ما نوع جدید بسازیم با برد 2000 کیلومتر و در ضمن فرماندهان سپاه بارها اظهار کرده اند که ما توانایی ساخت بیشتر از 2000 کیلومتر رو هم داریم ولی ...................... !!!!!!!!!!!!!)

در مورد قدرت نیروی هوایی همین بس که جناب نجف عزیز وجود سوخو 30 رو توی ایران تایید کردند ! امیر شاه صفی چند سال پیش خبر از ساخت موشک 40 کیلومتری حرارتی داده بود که قول برد 100 کیلومتر رو هم .......! خدا رو شکر در زمینه پدافند چیزی کم نداریم که هیچ زیادیم داریم !

نیروی دریایی رو هم که باز خود ایشون از وجود تعداد بیشتری کیلو و یا شاید زیردریایی هایی با پیشران اتمی و .... خبر دادند ! :mrgreen:

نیروی زمینی هم که ردیفه ردیفه با اون ذوالفقاری که من دیدم ، ......! :mrgreen:

در کل دوستان به حرف های بیهوده زیاد توجه نکنید ، مطمئنا مسئولین از ما بیشتر خیر این مملکت رو میخوان و خودشون عقلشون میرسه که برن .......!

کوچیک همتون
مهدی ! :mrgreen:[/quote]

بذار اول بگم که تاپک رو من راه اندازی کردم و اگه تو خیال میکنی که پست زیاد میدم (من که احساس میکنم اتفاقا کمتر از بقیه فعالم) بر حسب وظیفه هست که تاپیک رو زنده نگه دارم:sick: .
ثانیا بد دهنی جز خرد کردن شخصیت خودت تاثیر دیگه ای نداره و اینکه خودت رو دانشمند ودیگران رو کم سواد بدونی دور از انصافه.
به خدا شخصیت هم چیز خوبیه icon_rolleyes .
دوما من نمیدونم که چرا فقط تو از همه چیز خبر داری و دیگران کور تشریف دارن؟.(از دوستان عذر میخوام که کلمات خوبی به کار نمیبرم)
به خدا ما مردیم اینقدر در باره ی وجود سوخو30 یا...صحبت کردیم و حالا شما داری دوباره زخم کهنه رو باز میکنی. قعطا این هواپیما در ایران وجود داره و من خوشبختانه تا حالا دوبار دسته های دوتایی این جنگنده رو دیدم ولی دلیلی نمیبینم که هر چیز سکرتی رو بازگو کنم چون به * به به و چه چه*کردن چند نفر نمی ارزه که ملتت رو بفروشی . با اینکار ادم هیچ تفاوتی با منافقین نداره .
در باره اون حرفمم بگم که حق با منه چون جنگ های چریکی رو در زمان کمبود نیرو انجام میدن اونم در عمق لایه های دشمن و ثانیا ما که نمیخوایم مثل طالبان باشیم که هر وقت کشورمون اشغال شد ویا به کشورمون وارد شدن بهشون پاسخ های پراکنده چریکی بدیم.و اینکه با وجود رادار های اواکس و.....کار چریکی با نیروهای زرهی و حتی خودرو معنی نداره :cry: .

ودر اخر بگم بحث تاپیک رو منحرف نکن خواهشا و زحمات دوستان رو که تا حالا 11 صفحه شده بی ارزش نکن :sick:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
mahdi42 عزيز از من مي شنوي بهتره با اين تكاور كمپوت شاخ به شاخ نشي! اينطوري حرف زدن عادتشه و واقعيتو استدلال از نظرش آبدوغ خياره!! تا كسي را از كوره در نكنه ول كن نيست كه نيست : icon_rolleyes :x :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cry: :sick: :sick: :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.