aminmessi

عکس جالب روی موتور یکی از رزمندگان حزب الله لبنان !

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

در گیرودار جنگ 33 روزه یکی از رزمندگان حزب الله لبنان در منطقه در حال گشت زنی بود که به کمین صهیونیست ها گرفتار شد و به شهادت رسید

اما چیزی که باعث جالب تر شدن قضیه شد،عکس روی موتور این شهید بود

تصویری که نشانه پیوند عمیق میان رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان و جمهوری اسلامی ایران دارد .

[img]http://upload.qawem.org//uploads/images/qawem.org-4cd95b11fa.jpg[/img]

[img]http://upload.qawem.org//uploads/images/qawem.org-5c31b39e58.jpg[/img]

[img]http://upload.qawem.org//uploads/images/qawem.org-02e51b3705.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صهیونیست های ...........................................................{ به تعداد نقطه ها بد وبیراه}

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خودم که این عکس را دیدم بلا فاصله یاد حرف یکی از کاربران سایت افتادم که دیروز با هم بحث میکردیم و می گفت که حزب الله به خاطر پول با ایرانه و هرچقدر که بهش تو ضیح دادم آخرش هم باز حرف خودشو میزد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="aminmessi"]خودم که این عکس را دیدم بلا فاصله یاد حرف یکی از کاربران سایت افتادم که دیروز با هم بحث میکردیم و می گفت که حزب الله به خاطر پول با ایرانه و هرچقدر که بهش تو ضیح دادم آخرش هم باز حرف خودشو میزد ![/quote]

برای اونکه شهادت رو فهمیده پول معنی میده؟ icon_rolleyes :x :mrgreen: به خدا الان نمیدونم به اون فرد چی باید گفت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آره حسین جان . دو سه صفحه آخر تاپیک زیر را بخوان و بعد متوجه میشی ! البته من به خاطر این حرفهاش خیلی داغ کردم ! www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16537#182007

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کار از تاسف گذشته !! یک نکته جالب این عکس هم کلمه یا مهدی ( عج ) است که رو چند جای موتور نوشته شده است .[/quote]

كجاش نوشته؟

اگه او ن انگليشي ها رو ميگي كه نوشته ياماها(نوع موتوره) YAMAHA

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اوه اوه ؛ خفن ترین سوتی سایت رو دادم ؛ الان فهمیدم تازه ؛ ببخشید دوستان؛ این هم جزو اثرات بی حالی قبل افطاره !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اوه اوه ؛ خفن ترین سوتی سایت رو دادم ؛ الان فهمیدم تازه ؛ ببخشید دوستان؛ این هم جزو اثرات بی حالی قبل افطاره ![/quote]

عیبی نداره تشنگی همه رو به این روز انداخته :x بابا ما به تبریز با 27درجه عادت کرده بودیم الان شده44! icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخ چه خوب بود كه يه تاپيك ميزديم و توش سوتي ها و غلط املايي افراد رو مينوشتيم...
عجب گنجينه اي ميشدا....

aminmessi نيم ساعت داشتم به اين سوتي باحالت ميخنديدم...حلال كن اقا... icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آخ چه خوب بود كه يه تاپيك ميزديم و توش سوتي ها و غلط املايي افراد رو مينوشتيم...
عجب گنجينه اي ميشدا....

aminmessi نيم ساعت داشتم به اين سوتي باحالت ميخنديدم...حلال كن اقا... icon_rolleyes[/quote] راستش موقعی که خودم فهمیدم هم کلی خندیدم ‏‏! ‏jrzm جان منظورم همین شخص بود ‏.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.