SAEID

درخواست تغییر نام کاربری

Recommended Posts

دوستاني كه مي‌خوان نام كاربري‌شون تغيير پيدا كنه بايد اول دليل مناسبي براي اين كار داشته باشن.
چون طبيعتاً نمي‌شه صرفاً به اين دليل كه از اين اسم فعلاً خوشمون نمياد، اسم كاربري‌مون رو عوض كنيم.

ضمن اينكه براي تغيير نام كاربري، حداقل 50 امتياز نياز هست كه درصورت موافقت با تغيير نام كاربري، از كاربر كسر خواهد گرديد.

پس دوستان محترمي كه جديداً وارد سايت شده‌ان، قاعدتاً نمي‌تونن اين درخواست رو فعلاً داشته باشن.

-----------------------------------------

پس تمامي دوستاني كه چنين درخواستي دارن، حتماً قبلش دليل مناسب و قابل قبولي هم براي اين كار عنوان بفرماين.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام.اگه میشه نام کاربری منو به safir-omid ‎‏ تغییر بدید.(اگه استفاده نشده باشه) . از این نام خوشم میاد معانی زیادی در این دو کلمه هست. و هم اینکه اولین قدم در علوم فضایی برای ما بوده. اگه نشد fateh ‎‏ هم خوبه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به به برادر سفیر امید! آقا تبریک عرض می کنم نام کاربری جدیدتون رو، بابا اولین! بابا فضایی! بابا رابین هود سابق!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم میخام اسم کاربریم تغییر کنه به اسم خودم ALIREZA دلیلشم اینه که از این اسمم خسته شدم و علیرضا هم اسم خودم هست و هم زیباست
با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام-من وقتی داشتم اسم کاربریمو تو سایت ثبت میکردم یه rآخر اون جا مونده اگه مقدوره اسم کاربریمو اصلاح کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
درخواست داشتم نام کاربری من از zahr به alfard تغییر پیدا کنه
دلیل هم نمیخواد خودتون یه نگاه به نام کاربریم بندازید متوجه میشید :mrgreen:
متشکرم :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام :rose:
خواهش می کنم نام منو نیز عوض کنید چون وقتی که خواستم ثبت نام کنم همینطوری الکی این اسمو نوشتم نمی دونستم نمیشه پاکش کرد بزارید fasele iran ta sorayya -وهمچنین اینکه نمیشه تصویر یا امضاء رو تغییر داد.خواهش می کنم جوابمو بدین icon_question[img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/call%20me%20-%20New!.gif[/img] not_worghy
ویه خواست بسیار کوچولو این که امتیاز منو نبرید تورو خدا :cry: :oops: :16: ویرایش شده در توسط 132

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم میخواستم نا کاربریم از iran_400 به Bystander تغییر پیدا کنه دلیلشم اینه که نام کاربری فعلیم نام بی معنی و بی مسمایی هستش ویرایش شده در توسط iran_400

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

لطفا" نام کاربری بنده رو در صورت امکان از msajedy به m-sajedy اصلاح کنید ، ممنون :rose:
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادرا اسم کی عوض شده که شما دارین اسم پیشنهاد میدین؟!!
بعدشم دوست عزیز گفتن 50 امتیاز ازتون کم میشه بابت تغییر اسم! شما 50 امتیاز که سهله 10 امتیاز هم نداری! :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حداقل 5 تا کامنت بزار بچه ها مثبت بدن 50 امتیاز برسی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1375180382' post='325057']
برادرا اسم کی عوض شده که شما دارین اسم پیشنهاد میدین؟!!
بعدشم دوست عزیز گفتن 50 امتیاز ازتون کم میشه بابت تغییر اسم! شما 50 امتیاز که سهله 10 امتیاز هم نداری! :neutral:
[/quote]
ایشون درخواست اصلاح نام کاربری دادن ! نه تغییر!
درضمن این تاپیک چند سال پیش یعنی زمانی که نرم افزار سایت عوض نشده بود ایجاد شده ! اون زمان سیستم امتیازگیری با امروز متفاوت بود!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1375180382' post='325057']
[b]برادرا اسم کی عوض شده که شما دارین اسم پیشنهاد میدین؟!![/b]
بعدشم دوست عزیز گفتن 50 امتیاز ازتون کم میشه بابت تغییر اسم! شما 50 امتیاز که سهله 10 امتیاز هم نداری! :neutral:
[/quote]
مال بنده!
آقا رضای عزیز زحمت کشیدن نام کاربری من رو تغییر دادن، جا داره از همین جا ازشون تشکر کنم، جسارت نشه اما هیچ کدوم از مدیران سایت به جز رضای عزیز جواب من رو ندادن هر کدوم من رو سوق میدادند به سمت مدیر دیگری.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.