امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بابا داري چيكار ميكني ؟
ما رو كشتي با اين عكسهاي توپت .
من كه تا ميرم و ميام ميبينم بازم عكس جديد اومده .
آقا فرصت بده دوستان ازت تشكر كنن و نظرشون رو راجب عكسها بدن . :mrgreen:
تشكر تشكر :mrgreen:
خدا خيرت بده :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

PGZ-04A

thumb_1_%287%29%7E10.jpg
thumb_1_%282%29%7E19.jpg
thumb_1_%283%29%7E17.jpg
thumb_1_%284%29%7E16.jpg
thumb_1_%285%29%7E14.jpg
thumb_1_%286%29%7E13.jpg

PHL-03

thumb_1_%286%29%7E14.jpg
thumb_1_%281%29%7E19.jpg
thumb_1_%282%29%7E20.jpg
thumb_1_%287%29%7E11.jpg
thumb_1_%288%29%7E10.jpg
thumb_1_%283%29%7E18.jpg
thumb_1_%284%29%7E17.jpg
thumb_1_%289%29%7E8.jpg
thumb_1_%2812%29%7E4.jpg
thumb_1_%285%29%7E15.jpg

Type 96 cannon

thumb_1_%281%29%7E20.jpg
thumb_1_%282%29%7E21.jpg
thumb_1_%283%29%7E19.jpg
thumb_1_%284%29%7E18.jpg
thumb_1_%285%29%7E16.jpg
thumb_1_%2810%29%7E8.jpg
thumb_1_%289%29%7E9.jpg
thumb_1_%288%29%7E11.jpg
thumb_1_%287%29%7E12.jpg
thumb_1_%286%29%7E15.jpg

HQ-7B

thumb_1_%286%29%7E16.jpg
thumb_1_%281%29%7E21.jpg
thumb_1_%282%29%7E22.jpg
thumb_1_%288%29%7E12.jpg
thumb_1_%283%29%7E20.jpg
thumb_1_%285%29%7E17.jpg
thumb_1_%284%29%7E19.jpg

و در آخر از تمامی دوستانی که من رو مورد لطف قرار دادن تشکر میکنم و اینطور که مشخصه به غیر از برخی دوستان مطلع و علاقه مند والبته قدیمی سایت فرده دیگری به این تاپیک ها علاقه نشون نمیده حالا اگر من تاپیک گالری پلنگ صورتی یا تام و جری یا پاندای کنگ فو کار زده بودم بیش از این بیننده وطرفدار پیدا میکرد خلاصه قصد داشتم که تاپیک گالری نیروی دریای چین رو هم ایجاد کنم که غلط بکنم ایجاد کنم این روز ها تاپیک اخبار بی ربط و گالری تام و جری رو بورسه پس منم میرم سراغ ایجاد تاپیک اخبار که خیلی راحته همش یک کپی والسلام

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من به سهم خودم از زحمات شما تشكر مي كنم

بسيار استفاده كرديم
و براي خود من بسيار جالب بود كه چينيها كلسوني از انواع سلاح روي خودرو هاي زرهي سوار كردن !

ما قبل اينكه خسته بشيم - شرمنده زحمات شما دوست عزيز Goebbels مي شويم

اميدوارم ادامه بدهيد

بسيار ممنونم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Goebbels جان دستت درد نکنه - دوستان اگر پستی نمی دهند دلیل بر مشاهده نکردن تاپیک شما نیست . سعی کنیم هدف اطلاع رسانی از دانسته های خویش و ترویج علمی که داریم باشه نه جذب بازدید و پست ! باز هم تشکر خیلی زحمت کشیدی .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]Goebbels جان دستت درد نکنه - دوستان اگر پستی نمی دهند دلیل بر مشاهده نکردن تاپیک شما نیست . سعی کنیم هدف اطلاع رسانی از دانسته های خویش و ترویج علمی که داریم باشه نه جذب بازدید و پست ! باز هم تشکر خیلی زحمت کشیدی [/quote]

اول باید یک تشکر بکنم از شما بابت اصلاحات تاپیک که انجام دادین دوما من هم هدفم به اشتراک گذاری اطلاعات بود ولی خوب باید توجه هم بشه دیگه نه وقتی یک خبر مثلا 2000 بازدید کننده داره بعد تاپیک های عکس و فیلم نه تنها من بلکه دوستان دیگه به زور به 300 تا میرسن خوب جای اعتراض داره وقتی سایت های مشابه خارجی رو نگاه میکنم و با میلیتاری مقایسه میکنم میبینم فاصله داریم این که من مدام تاپیک گالری میزنم به خاطر اینه که میخوام گالری های سایت میلیتاری در نوع خودش کامل و کم نظیر بشه نه مثل الان که مدت هاست گالری تعطیل شده حالا دوستان اگر مشابه عکس های من دارن یا پیدا کردن یا گالری کامل تر از نیروی زمینی چین در سایت های خارجی سراغ دارن بسم الله

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان
میشه در مورد GSL130 Rocket minesweeper vehicle یکم توضیح بدید.
اون راکتی که یه چیز مثله طناب بهش وصله چیه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام دوستان
میشه در مورد GSL130 Rocket minesweeper vehicle یکم توضیح بدید.
اون راکتی که یه چیز مثله طناب بهش وصله چیه؟[/quote]

اون راکتی که شلیک میشه وظیفش کشاندن مواد منفجره ای است که به شکل طناب پشت سر هم قرار گرفته اند - طناب با نیروی راکتی به فاصلهای مناسب روی زمین قرار میگیره - ازاین روش برای باز کردن معبر در میدان های مین استفاده میشه .

Goebbels جان تاپیک های گالری خیلی به نظر من مفید است ولی نباید ناراحت بشی اگر بازدید کننده و نظر کم دارند . اونهایی که باید استفاده کنند حتما بازدید و بررسی دارند . :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]دوست و برادر و هم وطن عزیز جناب Goebbels عزیز [/b]

[b]واقعا ممنون از شما من به شما قول میدم اکثر دوستان عزیز و با محبت سایت میلیتاری گذاشتن تا شما کامل و جامع کنید سپس سیر تشکر و قدرانی از شما بشه دوستان خواسته اند ( از جمله خودم ) که پست تشکر در اواسط تاپیک انجام ندیم تا پیج های شما مرتب تر و بهتر باشه همین که نام شما [color=orange]Goebbels[/color] در سایت خوب درخشیده و دیگر از این به بعد همه ما از شما انتظار اینجور تاپیک ها ی کامل و پر عکس رو دارن با قدرت ادامه بدید . موفق باشید
یا حق[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]باز هم از گوبلز عزيز بابت زحماتش تشكر ميكنم و اميدوارم از برخي بي مهري ها رنجيده نشه

لطفا عكس هاي تجهيزات انفرادي خودروهاي سبك و تاكتيكي خودروهاي ترابري و... رو هم بزار چون نيروي زميني شامل اينها هم ميشه[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقایون لطف کنند دیگه از این مسائل بی مهری و عدم تشکر و عدم توجه و عدم بازدید کافی و . . . . در تاپیک ها ذکر نکنند ! متشکرم . سعی کنیم هدف از ایجاد تاپیک جذب تشکر نباشه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من خیلی وقت به سایت سر میزنم ولی تازه یکی دو روز عضو شدم و تا الان همچین مجمو عه کاملی رو ندیده بودم واقعا جای تشکر بسیار دارد از جنابgoebbels :mrgreen: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این عکس آخری یعنی کامیون خیلی جالبه

واقعا برای داشتن یک ارتش مدرن و خودکفا هیچی کم ندارن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.