king-of-heaven

آیا احتمال جنگ در سال 2012 وجود دارد ؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دیشب اخبار میگفت توی سازمان ملل در مورد سوریه جلسه تشکیل دادن طاهرا چند وقت پیش هم تهدید نظامیش کردن(این تیکه اخرو از رفیقم شنیدم)به نظرتون اگه به سوریه حمله کنن ایران هم مستقیم درگیر میشه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ايران فقط زماني درگير ماجرا مي شود كه آمريكا يا اسرائيل به سوريه حمله كنند.درواقع اقدام ايران دقيقا به اقدامات آمريكا و اسرائيل بستگي دارد.اگر مستقيما به سوريه حمله كنند ايران هم مستقيما به مواضع آنها حمله خواهد كرد.اگر كشور ثالثي به سوريه حمله كند و آمريكا و اسرائيل از آن كشور حمايت كند ايران هم از سوريه حمايت خواهد كرد.
البته همه اينها بستگي به رفتار سوريه در قبال ايران هم دارد.به هر حال سوريه هم نبايد از يك سري مواضع كوتاه بياد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

و در کیهان به نقل از یک روزنامه ی عربی خواندم که ایران به ترکیه ( البته پشت درهای بسته ) هشدار داد که در صورت در اختیار گذاشتن خاک و حریم هواییش برای حمله به سوریه ، به ترکیه حمله می کنه ...

برای همین هم داوود اغلو نتونست از تو دمشق ( بعد از ایران رفت به دمشق ) امتیازی بگیره ( چون ایران به جای همکاری تهدیدشون هم کرده بود ) ...

این جنگ از خیلی وقت پیش قراره صورت بگیره که طی چند سال آینده به وقوع می پیونده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه سوال بر فرض جنگ بشه کشور هایی مثل ونزوئلا حاضرند کمک کنند؟؟یا حتی برزیل
فرقی نداره کمک چی باشه خودکمک کردن مهمه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه قرار باشه اونا به سوریه حمله کنند و ما هم به اون ها حمله کنیم،هم فاتحمون خوندست هم تصمیم احمقانه ایه.ایران هیچوقت همچین کاری رو نمی کنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دیشب اخبار میگفت توی سازمان ملل در مورد سوریه جلسه تشکیل دادن طاهرا چند وقت پیش هم تهدید نظامیش کردن(این تیکه اخرو از رفیقم شنیدم)به نظرتون اگه به سوریه حمله کنن ایران هم مستقیم درگیر میشه؟[/quote]

اصلا امکان نداره ایران مستقیم و به اسم ایران درگیر بشه. فکر هم نمیکنم که شورای امنیت اجازه ی حمله رو با وضعیت فعلی سوریه بده، بلکه با موضع جدید غربی ها مبنی بر اینکه بشار اسد باید از قدرت کناره گیری کند، مجدد بلوای شدیدی راه بیفته تو سوریه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام .....از دوستان بخاطر نظراشون تشکر میکنم فقط یه موضوعی رو اشاره کنم ...........من مستند arrivals (ظهور) رو به همه دوستان توصیه میکنم چون واقعا جالبه ......................................

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام .....از دوستان بخاطر نظراشون تشکر میکنم فقط یه موضوعی رو اشاره کنم ...........من مستند arrivals (ظهور) رو به همه دوستان توصیه میکنم چون واقعا جالبه ......................................[/quote]

راستی سری جدید مستند ظهور هم رسید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به همه دوستان
نظرات همه دوستان جالبه بخصوص آقا سعید ولی یه خورده انتهاری عمل کردن
الیته منم با این نظر موافقم که 2012 یه برنامه ای دارن بخصوص المپیک لندن تو این سال مشکوک هست با این حجم تبلیغات آخر و زمان بودن 2012 و کتاب کذایی نوستر آداموس که سالی یه برگش پبدا میشه البته ناگفته نمونه تحولات اخیر منطقه هم جالب توجه است ولی اگر جنگی شروع بشه به احتمال خیلی زیاد هدف اصلی چین هست که احتمالا با چین مستقیما رو در رو نمیشن و برای کنترل این غول ایران اصلی ترین قربانی خواهد بود البته قربانی کردن ایران چند منظوره میشه هم بخاطر خود ایران و اسلامی بودن و کنترل اقتصاد جهانی
یا این وجود با توی سر این و اون زدن نمیتونیم از درگیری فرار کنیم باید زور و سیاست تواما باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگه قرار باشه اونا به سوریه حمله کنند و ما هم به اون ها حمله کنیم،هم فاتحمون خوندست هم تصمیم احمقانه ایه.ایران هیچوقت همچین کاری رو نمی کنه.[/quote]

يكي از جبهه هاي ايران(در واقع خط مقدم ايران) همين سوريه است.ايمان داشته باشيد غرب بعد از لشكر كشي به سوريه به سمت ايران خواهد آمد. به نظرم اينكه دست روي دست بگذاريم و منتظر بشيم تا غرب مستقيما جنگ را با خودمان شروع كند تصميم گيري احمقانه خواهد بود. با از دست رفتن سوريه , حزب ا.. هم خنثي مي شود اينطوري ايران واقعا تو دردسر مي افتد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مقابله با چین icon_arrowd همه میدونن که مقابله با چین دیگه امکان نداره یک قدرت نو ظهور چه از لحاظ اقتصادی چه از لحاظ نظامی وسیاسی واز نظر ثبات کشوری از با ثبات ترین کشورهای جهان هستند واین که ایران از صحنه حذف بشه بخاطر چین یکم اغراق امیزه ایران هم تا الان تو سروکله کسی نمیزنه داره کارشو با سیاست جلو میبره یک موضوع دیگه که هست ایران نقش اهرم فشار ومخالفت با سیاستهای غرب رو برای چین وروسیه داره بازی میکنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گزینه حمله به بحرین فکر کنم راهکار عجیبی بود اگه صدام خدا نیامرز زنده میشد هیچ وقت حمله به کویت رو تکرار نمیکرد و در مورد حمله به کشور مهاجم به سوریه ایران هرگز به طور رسمی همچین اشتباهی رو نخواهد کرد چون عواقب وحشتناکی خواهد داشت و از اون گذشته اعراب با درصد بالایی سنی مذهب هرگز از حکومت سوریه که شیعه است و در حال سرکوب مخالفان عمدتا سنی مذهب هستش احساس خوبی نداشته اند که بخوان ما رو به عنوان یه منجی محسوب کنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]گزینه حمله به بحرین فکر کنم راهکار عجیبی بود اگه صدام خدا نیامرز زنده میشد هیچ وقت حمله به کویت رو تکرار نمیکرد و در مورد حمله به کشور مهاجم به سوریه ایران هرگز به طور رسمی همچین اشتباهی رو نخواهد کرد چون عواقب وحشتناکی خواهد داشت و از اون گذشته اعراب با درصد بالایی سنی مذهب هرگز از حکومت سوریه که شیعه است و در حال سرکوب مخالفان عمدتا سنی مذهب هستش احساس خوبی نداشته اند که بخوان ما رو به عنوان یه منجی محسوب کنن[/quote]
شیعه نیستن علوی هستن و حزب بعث کلا مذهبی نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يك واقعیتی که هست اساسا علوی ها تقید دینی اصلا نداند
فقط اسمشان شیعه هست و اعتقاد به امام علی دارند و گرنه اصلا دین دار اصلا نیستند
گرچه از سال ها کم کم تعدادیشان شیعه شدند و الان جمعیت شیعیان سوریه بیشتر از نیم میلیون هست!
رقم علوی ها هم از 12 درصد ذکر کردند تا 18 درصد!!
مسیحی ها هم ده در صد
اهل سنت هم از 60 درصد ذکر کردند تا 75 درصد
باقی هم شیعه و دروز و اسماعیلی و ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.