king-of-heaven

آیا احتمال جنگ در سال 2012 وجود دارد ؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]مردم سوریه حامی اسد هستند . واین رو در تظاهرات میلیونی نشون دادن .

چرا یه عده اقلیت در ایران و هر جا فکر میکنن اکثریتن و به هیچ ملاک و میزان و استدلالی هم پابند نیستن ؟؟؟

چرا اینقدر شباهت بین حامیان کودتاهای مخملی در ایران و جاهای دیگه هست ؟؟؟

چرا از روبرو شدن با واقعیت و آشکار شدن حقیقت برای مردم ترس دارن ؟؟؟؟

چرا آمریکا دوست مشترک همشونه و دشمن حقیقی ملت و کشورشون ؟؟؟

چرا اگه این آشوبگری و هیاهوشون طول بکشه مردم پی به واقعیات ببرن سریع خیابون ها رو خالی میکنن ؟؟؟؟

چرا بلندگوی تبلیغاتی اینها در همه جا مشترک و یکسانه ؟؟؟

اگر کسی واقعیات رو ندید واقعیت خودش رو تحمیل میکنه خواه خوشش بیاد یا نه .[/quote]

چرا؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز فکر میکنم تحلیل هاتون بدور از واقعیت باشه البته من صلاحیت قضاوت ندارم و شما هر جور میخواین میتونین فکر کنین اما مطمین باشین که سرنوشت اسد هم مثل امثال قذافی یا صدام خواهد بود من هر موقع که اون صحنه دست زدن های ممتد توی مجلسش بعد از کشتار مردم رو میبینم به شدت منقلب میشم (نمیدونم اون جور دست زدن توی مجلس چه معنی داره حداقلش اینه که ادم از مرگ هم وطناش احساس تاسف کنه حتی اگه این رو درست و به حق میدونه که در واقع این طور هم نیست)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جمعیت سوریه در سال 2008 بیش از 20 میلیون نفر بوده است که حدود 13 درصد علوی و شیعه هستند و 10 درصد مسیحی هستند
یعنی حداقل دولت اسد بیش از 4 میلیون طرفدار دارد
پس تظاهرات 1 میلیونی ( بگفته خود دولت اسد ما می گیم 2 میلیون ) چیزی غریب نیست و معنی خواست اکثریت نیز نیست

20 هزار آواره فقط به ترکیه پناه آورده اند

اگر مخالفان اقلیت بودند این هم بازداشت و این هم حمله به شهر ها با تانک و نفربر زرهی چه معنی می دهد؟

این همه چرا گفتید اما تا حالا همین سوالات را از خود پرسیده اید
آیا این احتمال را هم ممکن است بدهید شما در اقلیت باشید
تا به حال فکر کرده اید که شاید شما ناخواسته بلندگوی دشمن شده باشید و حرف هایی که آنها می خواهند را می گویید
تا به حال از خود پرسیده اید چرا اسرائیل این قدر حرف های مثل شما را خیلی زیاد انعکاس می دهد
تا به حال از خود پرسیده اید شاید این واقعا صدای مردم سوریه باشد
تا به حال از خود پرسیده اید شاید شما واقعیت را ندیده باشید

من خودم تلاش می کنم همیشه اول سوالم را از خودم بپرسم و بعد از دیگران بپرسم
اول خودم به حرفم عمل کنم بعد از دیگران بخواهم دیگران به حرف هایم عمل کنند
چون این گونه حرفهایم خریدار دارد .و اثر گذار می شود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]حداقل 50 درصد عرب ها یک کلت یا کلاش تو خونه هاشون دارن حداقل تو خوزستان که اینجوریه دیگه چه برسه به کشورهای عربی ( اینو دیدم)

وقتی با سلاح به خانه ات حمله می کنند از خودت دفاع می کنی من به عنوان یک عرب می گویم عرب ها در این مسئله تعلل نمی کنند
تازه اگر سلاح پیرفته داشتند ارتش سوریه اینقدر راحت با تانک داخل شهر ها وارد نمی شد آیا تا به حال شنیدی یک تانک در سوریه هدف قرار بگیرد
اگر کلاش سلاح پیشرفته حساب می شود که هیچ

هر دو طرف نیز به یکدیگر اتهام زنده به گور کردن می زنند ولی بدون ارائه مدرک و شواهد

اگر همه استکبار یک چیز بگوید دلیل بر درستی یا عدم درستی آن نیست
خدا به ما عقل داده تا با شواهد و مدارک درستی یک حرف یا چیز را بسنجیم

تا جایی که من فهمیدم صهیونیستهای غاصب حکومت اسد را ترجیح می دهند چرا که امن ترین مرز ها را با سوریه دارند و مدت ها است در این مرزها گلوله ای شلیک نشده است.
حال اگر حکومتی دیگر بیاید برای پس گرفتن جولان دست به تحرکات نظامی خواهد زد چه کلاسیک و چه به صورت گروه های آزادی بخش
مردم در خیابان ها خواستار رفتن اسد و حزب بعث هستند و خواسته ای دیگر بیان نکرده اند

من نه سکولارم نه دموکرات و نه چیز دیگر و تنها تسلیم پروردگارم هستم.
مسلمون بودن همیشگی است و با عمل مشخص می شود و باید یادمان باشد اگر ظلم بد است برای همه بد است و ما نباید آن را برای خود مجاز بشماریم
و ما نباید راهی که صهیونیست ها در پیش گرفتند را در پیش بگیریم و اگرنه ما هم مثل آنها خواهیم شد

من می گویم مردم سوریه از اسد ناراضی اند چون فیلم های این حوادث در اینترنت پر است و منبع اصلی هم یوتیوب است ( البته بعضی خواهند گفت سایتی صهیونیستی است)
چون می بینم در سوریه گروهی اقلیت بر اکثریت حاکمیت می کنند و به آنها ظلم می کنند
اگر ما چشم بسته از دولت اسد حمایت کنیم به عربستان اجازه اشغال بحرین را داده ایم

من به این اعتقاد رسیده ام که راهی که پیامبران و امامان با راستی و صداقت در هدایت مردم پیمودند آهسته ولی پیوسته و پایدار و ریشه ای است.
و نهالی است که سال ها بعد به درختی تنومند تبدیل خواهد گشت.
واقعا اگر همه مردم جهان مسلمان بودند آیا باز جنگ رخ نمی داد مشکل عدم درک صحیح اسلام است

من هم می دانم که اگر سوریه سقوط کند تا حدود زیادی کار حزب الله سخت می گردد
و هدف بعدی ایران خواهد شد اما حاضر به پذیرش ظلم و سکوت در برابر آن نیستم چرا که آنوقت خجالت می کشم در شب شهادت حضرت علی ادعای شیعه بودن او را بکنم[/quote]

من هم مثل شما عربم
سلاح بیشتر در خوزستان در مناطقی هست که ساختار عشیره ای دارند مثل شادگان ،سوسنگرد و بخشی از محله های اهواز
البته یک مقداری سلاح از زمان جنگ هست(حتی من یادمه کسی بود که در خانه اش تانک نگه داشته بود) بیشتر هم بعد از سقوط صدام وارد کشور شد که نتیجه اش هم بالارفتن آمار قتل هست!!
این طوری هم نیست که همه سلاح داشته باشند اما زیاد هست!
هر کشور عربی مردم سلاح ندارند مثلا لبنان در هر خانه ای یک انبار سلاح هست و بازار سیاه سلاح هم پر رونق و یمن هم همینطور
اما سوریه نه چون یک کشور امنیتی هست . شاید سلاح در دست مناطق مرزی با عراق باشد وبس
اکثریت مردم مخالف اسد هستند اما اینطور نیست که همه خواستار رفتنش باشند
الان مثلا دو شهر دمشق و حلب که نصف جمعیت سوریه را تشکیل می دهند تظاهراتی صورت نمی گیرد چون در این دو شهر طبقه متوسط جامعه هستند و بازار اقتصادی سوریه در آن دو شهر هست
اقلیت های سوریه که بین 25 در صد و 40 درصد سوریه را تشکیل می دهند به دلیل امتیازاتی که دارند حاضر نیستند که این دولت برود !! و از طرفی کاملا نگران هستند که در صورت از بین رفتن دولت مرکزی امنیت این افراد به خطر بیفتد و همان بلایی که در عراق صورت بگیرد در سوریه اتفاق بیفتد!!
بخشی از جامعه هم نگران هستند که با از بین رفتن دولت مرکزی سوریه همان هرج و مرجی که در عراق بعد از صدام اتفاق افتاد در سوریه هم بیفتد

اگر هنوز رژیم اسد سرپا هست به خاطر وجود این چند گروه از مردم هست که از او طرافداری می کنند

الان بعد از شش ماه تظاهرات تنها اتفاقی که نیفتاده است جدایی دستگاه امنیتی و ارتش از بشار اسد است
این که بشار اسد سقوط کند حداقل در آینده نزدیک بعید است!
مخالفین خیلی بر ماه رمضان تاکید داشتند چون برنامه شان این بود که هر شب بعد از نماز تراویح تظاهرات کنند اما حجم حضور خیلی چشم گیر نبود!!

فکر نمی کنم که آرمین اسم واقعی تان باشند چون خیلی کم عرب ها اسم فارسی بر روی بچه هایشان می گذارند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر rasoolmr
در اینکه تروریست ها و سلفی ها هم در حوادث سوریه نقش داشتن شکی نیست.
در اینکه استکبار یکصدا شدن برای رفتن اسد شکی نیست.
در اینکه اسد هنوز هم تا حدودی طرفدار داره شکی نیست.
در اینکه بقای حکومت اسد برای ما ضروریه شکی نیست.
ولی ببینید چیزی که من از صحبت های شما فهمیدم این بود که فقط دارید خودتون رو توجیه می کنید.شما می خواهی بگی رفتن اسد به ضرر ماست ولی برای گفتن این حرف داری همه ی کارهاش رو توجیه می کنی.2500 کشته عدد کمی نیست.البته میدونم شما رو راضی نمی کنه.ولی باید قبول کنیم دولت اسد با این جنایات اگر گور خودش رو نکنده باشه قطعا بیل و کلنگش رو آماده کرده.توجیه چشم بسته شما هم در مقابل اقدامات حکومت اسد هیچ معنای خاصی نداره.چرا قبول نمی کنید اسد اشتباهات زیادی در این آشوب ها مرتکب شد؟اشتباهات فاجعه بار و جبران نا پذیر.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مردم سوریه حامی اسد هستند . واین رو در تظاهرات میلیونی نشون دادن . [/quote]

اینکه خیلی از سنی ها هم طرفدار اسد هستند درسته، اما یه سوال ساده:

مگه طرفدار اسد نیستند اکثرا؟ خب رای گیری کنن تا جهان هم دهنشو ببنده! مگه اشکال داره هر نفر یک حق رای داشته باشه؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]مردم سوریه حامی اسد هستند . واین رو در تظاهرات میلیونی نشون دادن . [/quote]

مگه طرفدار اسد نیستند اکثرا؟ خب رای گیری کنن تا جهان هم دهنشو ببنده! مگه اشکال داره هر نفر یک حق رای داشته باشه؟![/quote]

سلام ... مثل یه انتخاباتی ( اصلا هم به ایران ربطی نداره ) می گن " تقلب شده " و ...

یا می گن نظارت بین المللی باشه که تا توش دست ببرن ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]مردم سوریه حامی اسد هستند . واین رو در تظاهرات میلیونی نشون دادن . [/quote]

مگه طرفدار اسد نیستند اکثرا؟ خب رای گیری کنن تا جهان هم دهنشو ببنده! مگه اشکال داره هر نفر یک حق رای داشته باشه؟![/quote]

سلام ... مثل یه انتخاباتی ( اصلا هم به ایران ربطی نداره ) می گن " تقلب شده " و ...

یا می گن نظارت بین المللی باشه که تا توش دست ببرن ...[/quote]

این حرفتون که واقعا غیرمنطقیه. ما به وظیفه مکلفیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
علوی ها و اکثریت اهل سنت سوریه طرفدار اسد هستند .

اینکه آشوبگران کشته شدند باید بگم ما هم برادران منافقشون رو کشتیم ، بعثی ها رو هم کشتیم ، شاهنشاهی ها رو هم جارو کردیم و از هلاکت و فلاکتشون نه تنها ناراحت نیستیم که صد ها بار خوشحالیم .

آمریکا یا هر متجاوز دیگه رو هم که به هلاکت برسونیم ذره ای نا راحت نمیشیم .

اگر کسی در پازل دشمن بازی کرد و فریب خورد هم خونش پای خودشه و باید خودش رو ملامت کنه .

دشمنی بعضی ها فقط و فقط بخاطر اسلامه و حکومت اسلامی . اونها از حکومت سوریه یا کشته شدن تعدادی آشوبگر ناراحت نیستند بلکه فقط محملی پیدا کردن برای عقده گشایی علیه حکومت اسلامی و اصلا هم سوریه براشون مهم نیست . مهم اسلا مه که بنظرشون خاریه تو چشمشون در ایران . دشمن اینها نه اسرائیله و نه آمریکا و نه هیچ کس دیگه . دشمنی اونها با اسلامه .

در مورد سوریه هم بی تابی نکنین .سوری ها زرنگتر از این حرفها هستن . سوری ها با انجام اصلاحات داخلی و رضایت همه و خواست ملت به اکثر خواسته هاشون میرسن و داغ دخالت خارجی رو بر دل بدخواهانشون میذارن .

بدون شک سوری ها اصلاحات بدون هزینه که سود همه رو تامین میکنه بدون دخالت هیچ خارجی به دخالت بیگانه با هزینه ها و تلفات و خسارات زیاد و آینده ای نامعلوم عوض نخواهند کرد . سوریه برای مردمش و بنفع مقاومت باقی خواهدبود .

اما اگه کسی با دشمن ملت و کشور خودش همپیمانه و احساس نزدیکی میکنه حق نداره اسم مقدس کشورش رو بر زبون بیاره و نام پاکش رو ناپاک و آلوده کنه . اگه دلش یک ذره برای کشورش میسوزه بزاره که حداقل اسم کشورش طاهر و پاک باقی بمونه حالا چه ایران و چه سوریه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه این تفکرات شبیه صهیونیست ها است برای اثبات حرفم این چند جمله از تلموت را بخوانید:

- هرگاه يهودي و اجنبي شكايت داشته باشند, بايد حق را بجانب يهودي داد اگرچه بر باطل باشد.
- ارواح يهود ، از ارواح ديگران افضل است ، زيرا ارواح يهود جزء خداوند است ! همچنان كه فرزند جزء پدرش مي باشد ، روحهاي يهود نزد خدا عزيزتر است زيرا ارواح ديگران شيطاني و مانند ارواح حيوانات است . نطفه غير يهودي ، مثل نطفه بقيه حيوانات است .
- بهشت مخصوص يهود است و هيچ كس به جز آنها داخل آن نمي شوند ، ولي جهنم جايگاه مسيحيان و مسلمانان است و جز گريه و زاري چيزي عايد آنها نمي گردد.

http://www.yahood.net/N1/5.htm

اگر تا حالا یک نفر را در هنگام مرگ دیده باشی
ارزش جان یک انسان را می فهمی و از کشته شدن دیگران خوشحال نمی شوی

اگر دفاع از مظلوم و عدم سکوت در برابر ظلم دشمنی با اسلام است
امام علی و حسین و . . . (ع) جز اولین دشمنان اسلام بودند چرا که الگوی ما در مقابله با ظلم این بزرگواران هستند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]متاسفانه این تفکرات شبیه صهیونیست ها است برای اثبات حرفم این چند جمله از تلموت را بخوانید:

- هرگاه يهودي و اجنبي شكايت داشته باشند, بايد حق را بجانب يهودي داد اگرچه بر باطل باشد.
- ارواح يهود ، از ارواح ديگران افضل است ، زيرا ارواح يهود جزء خداوند است ! همچنان كه فرزند جزء پدرش مي باشد ، روحهاي يهود نزد خدا عزيزتر است زيرا ارواح ديگران شيطاني و مانند ارواح حيوانات است . نطفه غير يهودي ، مثل نطفه بقيه حيوانات است .
- بهشت مخصوص يهود است و هيچ كس به جز آنها داخل آن نمي شوند ، ولي جهنم جايگاه مسيحيان و مسلمانان است و جز گريه و زاري چيزي عايد آنها نمي گردد.

http://www.yahood.net/N1/5.htm

اگر تا حالا یک نفر را در هنگام مرگ دیده باشی
ارزش جان یک انسان را می فهمی و از کشته شدن دیگران خوشحال نمی شوی

اگر دفاع از مظلوم و عدم سکوت در برابر ظلم دشمنی با اسلام است
امام علی و حسین و . . . (ع) جز اولین دشمنان اسلام بودند چرا که الگوی ما در مقابله با ظلم این بزرگواران هستند.[/quote]

آقای محترم هدفتان از زدن این حرف ها چیست؟؟
آن موقعی که شیعیان عراق را نفر به نفر توی عراق سر می بریدند این کشورهای عربی و رسانه های عربی و مردم کشورهای عربی کجا بودند !!؟
برادر عزیز اگر این ها از تظاهرات سوریه حمایت می کنند فقط یک دلیل دارد آن هم این است که بشار اسد سنی نیست و گرنه همه پشتش بودند!؟
هنوز یادم قرضاوی یکی از معروفترین رهبران اهل سنت توی خطبه اش گفت مگر می شود کشوری رهبرش دینی غیر از دین مردمش داشته باشد و بعد در مورد بحرین گفت اعتراضات طائفی است!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
arminheidari ، خوب تلموت میخونی ها، مشکوکی icon_arrowd
اینقدر که تلموت میخونی ، شده قرآن هم بخونی؟
داستان تو میدونی شبیه چیه؟ داستان همون مردی رو داری که می گفت بعضی ها گوشت خرس می خورن!!! ( رائفی پور )
.........................................................
اصلا حرف شما درست، شما مدافع مظلوم و دشمن ظالم!!
امام خمینی گفت : حرف وقت دشمن از شما تعریف کرد یا شما رو تشویق کرد بدون یه جای کارت میلنگه!!!
........................................................
آقا فرض کن یه نفوذی تو کشور سوریه پارچه ای که روش لا اله الا الله نوشته شده باشه رو اتیش بزنه
مردمی که سنی هستن و... حتی مخالفان که به قول شما اکثریت هستن وای میستن نگاهشون میکنن. بعدشم میگن دمت گرم که آتیش زدی؟
از اونجایی که نصف بیشتر مردمشون مسلمانن باید قسمت تحتانی بدن اونایی که این کار کردن رو پاره کنن icon_eek
چرا نکردن؟
آخه بیشتر مخالفا وهابی هستن و معلوم نیست از کدوم جهنم دره ای پیداشون شده
.......................................................
اصلا موضوع این تاپیک ربطی نداره به سوریه من نمیدونم سر چی دارین بحث میکنین؟!!!
تا وقتی که یکی مثل آرمین خان هست شما چرا خودتونو اذیت میکنی؟
این بابا تکی میتونه بابا تاپیکو بیاره جلو چشماش.
چنان تاپیک از راه بدر کنه که اون سرش ناپیدا
......................................................
من کاملا با آقا سعید موافقم
اگه قرار باشه به ایران حمله ای بشه این جنگ کل دنیا رو فرا میگیره و به نظر من همون نبرد آخر الزمان میشه که به نام آرماگدون معروفه!!!( آرمین جان این راست کار توئه!! آخه به قوم یهود علاقه خواصی داری )
ایران بیدی نیست که با این بادها بلرزه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ته حرف من اینه که اون ها اشتباه می کنند
ما چرا اشتباه اونها را تکرار می کنیم

در مورد مطالعه بابت یهودی ها قرآن خودش یک منبع بزرگ است چرا که کلی عبرت برای ما دارند
چرا که متاسفانه این قوم دیکشنری اشتباه هستند

متاسفانه سوریه سرنوشت جنگ آینده را مشخص می کند
اگر سوریه سقوط کند حزب الله تضعیف می شود و مرزهای سرزمین های اشغالی آرام می گیرد و اسرائیل با دو سال صبر، پوست حماس را می کند یا با یک معامله از حالت جنگی خارجش می کند
آن وقت یا ما باید صلح کنیم یا منتظر جنگ باشم
اما در مجموع با فرض سقوط حکومت اسد تا یک سال دیگر احتمال جنگ بسیار کم می باشد

اما اگر اسرائیل حمله هوایی کند آمریکا در حد پدافند هوایی و شکار موشک های ما وارد جنگ می شود اما برای جنگ بیشتر نیاز به مقدمات دارد
چرا که آمریکا برای شروع جنگ دو کار اساسی باید انجام دهد
1- پراکندگی نیرو هایش برای عدم کارایی حملات ایران ( این طرح ممکن است آماده باشد و نیرو هایش ظرف کمتر از یک ساعت قرارگاه های خود را ترک کرده و به مراکز نامعلوم بروند البته این طرح ها را ایران هم دارد)
2- تاکتیکی برای حفظ ناو های هواپیمابر ( خروج از خلیج فارس و دریای عمان یا استفاده از سیستم های چند لایه ی ضد موشکی و اژدری و همچنین تور های ضد اژدر و ضد زیر دریایی)

و اگر آمریکا این دو کار را به محض شناسایی و مطمئن شدن از حمله اسرائیل انجام داد سواحل جنوبی ما هدف بی امان حملات هوایی قرار خواهد گرفت تا آتش ما در ساعات اول سرکوب گردد
و دیگر باید دید ایران مانور قبلیش آمریکا را ترسانده یا خیر و برای این روز چه خوابی دیده است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] ته حرف من اینه که اون ها اشتباه می کنند
ما چرا اشتباه اونها را تکرار می کنیم [/quote]
آقاي آرمين من نميدونم اين چه استدلاليه شما دارين؟ يعني حكومت سوريه داره اشتباه ميكنه؟ يعني تامين امنيت شهروندانش كار اشتباهيه؟

يه عده آدم كه در اقليت هستند بر ضد نظر اكثريت مردم شروع به قتل و كشتار ميكنند و تمام دشمنان خارجي كشورشون هم واسشون هورا ميكشند ٬ پليس توان كنترلشون رو نداره وقتي هم كه ارتش مياد جلوشونو بگيره شما مي آييد ميگيد [b]مردم مظلوم [/b]قتل عام شدند؟

[b]دقيقآ كدوم مردم منظورتونه؟
[/b]اون مردمي كه تو خونه هاشونن و حيرت زده و وحشت زده دارن به يه عده ارازل و اوباش كه پليس ميكشند ٬ اموال عمومي غارت ميكنند ٬ تصفيه حساب شخصي راه ميندازند ٬ شب و روز تو خيابون ها داد و فرياد(بخونيد عربده كشي به سبك لات هاي چاله ميدوني) راه ميندازن ٬ خيابون ميبندند و صدها مورد ديگه كه نمونه هاش رو تو همين تهران خودمون ديديم ميبينند و از ترس مال و ناموس و جونشون روز روشن جرات ندارند برن سر كار يا تو خيابون راه برند.منظورتون دقيقآ كدوم مردمه؟

دوست تازه وارد تعريف شما از دولت و وظايفش كاملآ اشتباهه! دولت وظيفه تامين امنيت مردمش در مقابل چنين ناهنجاريهايي رو داره.در واقع اگه دولت شورشي هارو سركوب نكنه شما بايد بهش شك كنيد. چون از اصليترين وظيفش كه حفظ امنيت هست شونه خالي كرده.

حتي اگه از ديد دموكراسي هم به اين قضيه نگاه كنيم باز هم دولت داره كار درستي رو انجام ميده چرا كه داره از حقوق اكثريت در مقابل اقليت ناهنجار دفاع ميكنه. نكنه شما انتظار دارين خود مردم اسلحه و چوب و چماق وردارن برن خيابون با شورشي ها بجنگند؟ پس دولت اين وسط چه كارس؟ مردم هر ساله ماليات ميدن تا دولت تو اينجور مواقع ازشون دفاع كنه . حالا اين ناهنجاريها ميخواد مال يك نفر باشه يا نتيجه سازماندهي هزاران نفر.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.