ColonelShak

ویدئو از درگیری های اخیر نیروهای سپاه و پژاک

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام
نميدونم چرا هنگام نبرد امكانات حفاظتي رزمنده هامون كمه! (مثل جليقه ضد گلوله و كلاه جنگي ضد گلوله)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]دستت درد نكنه كلنل جان

لطفا اگه داري فيلم كاملشو بزار توي اينكه چيز زيادي نشون نميداد.[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از زحمات اين عزيز

كاش فيلم كامل تري مخصوصا از جسد اي ن پژاكي ها گذاشته بودند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کلنل جان تشکر، اما میدونی مثل چی میمونه ؟
مثل نبرد فاکلند و ارژانتین انگلیس میمونه !!!!! که یا باید برا انگلیس سوت بزنیم یا برا ارژانتین !

چرا نباید فیلم درگیری از رو طرف بزاریم ؟؟؟؟

من کاری به ایرانی بودنمونم اینا ندارم ولی وجدانا فکر کنم مشکل همه ایرانیا همینه که فقط یک بعد رو می بینند و نمیخوان بعد دیگر رو ببینند .... تک بعدی هستیم وبس

فیلم بسیار جالبی بود و تشکر[/quote]

ممنون از همه دوستان - قرار دادن فیلم های تبلیغاتی از پژاک و پ ک ک برای سایت مشکل ایجاد می کنه ! همین ! وگرنه با یک سرچ در یوتوب میشه اونها رو پیدا کرد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]ممنون از شما کلنل جان [/b]

[b]دوستان انگار کامل در بیسیم هم ترکی صحبت میکردن و بیشترین نیرو ها هم از برو بچ ترک زبان به این دلیل انتخاب شده که
فکر میکنم به دلیل این باشه که عملیات مشترک اگه قرار شد انجام بدن با ترکیه مشکل ارتباطی نداشته باشیم[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][b]ممنون از شما کلنل جان [/b]

[b]دوستان انگار کامل در بیسیم هم ترکی صحبت میکردن و بیشترین نیرو ها هم از برو بچ ترک زبان به این دلیل انتخاب شده که
فکر میکنم به دلیل این باشه که عملیات مشترک اگه قرار شد انجام بدن با ترکیه مشکل ارتباطی نداشته باشیم[/b][/quote]

زبان ترکی در ترکیه با اذربایجان زمین و اسمان فرق داره و شاید انتخاب اینا به این دلیل بوده که به منطقه نزدیک تر بوده وبیشتر با اینجا اشنایی داشتند چون بالاخره این عملیات در اذربایجان غربی بوده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستشون درد نکنه ولی اینها کافی نیست! اگر بتونند با ترکیه به درستی هماهنگ کنند باید شرشون رو یکبار برای همیشه خلاص کنند!

درضمن یکی از فرماندهان پژاک هم در مصاحبه با بی.بی.سی فارسی صحبت از انتقال اردوگاهها به کوهستان های ایران سخن می گفت! که هرچند بیشتر به بلوف می خوره تا یک موضوع جدی ولی باید به اون توجه بشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته با هم فرق میکنه اما میتونن یه جورایی متوجه بشن!!
............
آقایون اون صحنه ای که یکی از بچه های ما به آتیش فوت میکنه رو دیدین icon_cheesygrin
می خواست خاموشن کنه icon_cheesygrin
.............................................................................................
ولی خدایی سپاه خوب داره حالشونو میگره ها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نابود کردن این جور نیروها اون هم در اون کوهستان کار راحتی نیست و باید بایک هجمه همزمان از طرف ایران ترکیه و عراق باشه بهترین راه همین کاره تا یه مرتبه شر شو بکنیم.ولی عراق همکاری نمیکنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از فيلم خوبت .
انشاالله همشونو همين جور ميفرستن به درك .
آخ كه وقتي ميشنوم اين حيوونها رو ميفرستن اون دنيا چقدر حال ميكنم .
لعنت به پژاك و لعنت به طرفدارانشون . چه توي اين سايت و چه خارج از اينجا .
لعنت به ضد انقلاب و لعنت به ضد ولايت فقيه . چه توي اين سايت و چه خارج از اينجا .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برادر سپاه از اغاز درگيريها تا الان تو اين چندماه در كل و مجموع 17 شهيد داده .[/quote]
خود مسئول عملیات نیروی زمینی سپاه کنفرانس خبری داد با حضور رسانه های خارجی و گفت از ابتدا 5 شهید داشتیم و مدارکش هم موجوده ! بگم ! بگم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]برادر سپاه از اغاز درگيريها تا الان تو اين چندماه در كل و مجموع 17 شهيد داده .[/quote]
خود مسئول عملیات نیروی زمینی سپاه کنفرانس خبری داد با حضور رسانه های خارجی و گفت از ابتدا 5 شهید داشتیم و مدارکش هم موجوده ! بگم ! بگم ![/quote]

بگو بگو icon_cheesygrin
پنج شهید که خیلی امار مسخره ایه.
خیلی بیشتر بوده. ما اینجا یه ضرب المثل داریم که میگه(((هیچکس به ماست خود نمیگوید ترش است)))

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کلنل جان تشکر، اما میدونی مثل چی میمونه ؟
مثل نبرد فاکلند و ارژانتین انگلیس میمونه !!!!! که یا باید برا انگلیس سوت بزنیم یا برا ارژانتین !

چرا نباید فیلم درگیری از رو طرف بزاریم ؟؟؟؟

من کاری به ایرانی بودنمونم اینا ندارم ولی وجدانا فکر کنم مشکل همه ایرانیا همینه که فقط یک بعد رو می بینند و نمیخوان بعد دیگر رو ببینند .... تک بعدی هستیم وبس

فیلم بسیار جالبی بود و تشکر[/quote]

درود بر برادر رومل بزرگ!

می شه یک مقدار توضیح بیشتر بدی؟

...

به نظر من اینگونه عملیات ها فایده چندانی نداره و فقط باعث افزایش تلفات می شه! و اگر عملیاتی قراره صورت بگیره باید فلج کننده باشه وگرنه کشتن نیروهای عادی پژاک که فایده ای نداره! باید مغز متفکر و استراتژیست های اونها رو هدف قرار بدهند! شما توجه کن که الان یک خبرنگار بی.بی.سی تا کجا تونسته وارد یک مقر پژاک بشه! آیا واقعا نیروهای اطلاعاتی چنین توانایی ندارند که با اعتماد سازی و عملیات ها طولانی مدت و بزرگ مغزهای متفکر این گروه رو هدف قرار بدهند؟! خیر ظاهرا چون مشغول جمع آوری ماهواره ها با راپل هستند!

درضمن یک نکته دیگه! دولت باید به مناطق محروم رسیدگی کنه و ببینه که آیا کسی حاضر می شه بر علیه کشورش دست به اسلحه ببره یا خیر؟! از روزی میترسم که یک عامل بیگانه به کشور حمله کنه و باعث تجزیه کشور بشه! و مطمئن باشید چنین چیزی دور از ذهن نیست! من خودم بچه جنوبم و افراد خیلی زیادی رو می شناختم که تفکرشون به سمت جدایی طلبی بود! و حتی زحمت پنهان کرده آن را هم به خود نمی دادند! از خرمشهر و مناطقی در خوزستان بگیر برو تا بوشهر! برو به طرف کرمان و سیستان از اون سمت برو بالا می رسی نیشابور بعد بپیچ برو به سمت گیلان و از اون سمت هم برو طرفهای آذربایجان بعد یک خورده بیا پایین می رسی به کردستان!

اگر به مناطق محروم رسیدگی بشه خود مردم با این گروهها درگیر می شوند! مگه نبردهای خرمشهر، آبادان، قصر شیرین و غیره نبود؟! اگر اراده مردم این مناطق نبود دشمن کشورو ضمیمه می کرد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه پژاک توسط نیروهای کوماندویی آمریکایی و با کمک اسرائیلی ها آموزش دیده باشه ( که ظاهرا همینطوره ) ، ( سابقا نیروهای کوموله توسط شوروی ها آموزش داده شده بودند به جهت مرام کمونیستی کموله . سپاه موفق به انهدامشون شد و لذا دارای تجربه بسیار بالایی هست ) اونوقت موفقیت در انهدام نیروی چریکی متکی به آموزش آمریکایی - اسرائیلی چه معنی میتونه داشته باشه ؟؟؟

فاصله سطح آموزش جنگ نامتقارن بین ما و آمریکایی ها و حتی اسرائیلی ها چقدره ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.