fardinstst

توان زرهی و ضد زرهی امارات متحده عربی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام این حجم از تسلیحات برای کشوری در حد واندازه های امارات خیلی زیاد است ولی یک مشکل وجود دارد تامین و جایگزینی سریع در جنگ است ونوع استفاده حد اکثری از یک سلاح در هر جنگی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان به نظرتون امارات با اين امكانات توانايي حمله و اشغال جزاير ايراني رو داره يا نه ؟! البته بدون تعصب و خيال پردازي قضاوت كنيد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان به نظرتون امارات با اين امكانات توانايي حمله و اشغال جزاير ايراني رو داره يا نه ؟! البته بدون تعصب و خيال پردازي قضاوت كنيد .[/quote]

به نظر من نه! چون با زیردریاییهای ما غرق خواهد شد و با موشکهای ساحل به دریا نیروی دریایی شون را حتی در ساحل خودشون منهدم میکنیم. اینو بدون تعصب گفتم.من نه از عرب بدم میاد نه از هیچکس همه بنده های خدا هستن به شرط اینکه قوانین بنده خدا بودن رعایت کنن ( جناب استاد واریور شرمنده ) :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امکان نداره جزایر مارو بگیرند اگرم نزدیکش بشن نیروی دریایی سپاه تارو مارشون میکنه
اگرم به فرض محال 100 درصد
چهارتا شهاب 3 میزنیم تو کشورشون تا دیگه از این غل ......نکنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیر ، مسلم هست خیر ، به تنهایی توانایی شو نداره وبرای همین هم هست که امریکا چندین نیروی یکسان نظامی عربی ایجاد کرده با حمایت پایگاه های نظامی خودش

قطعا توان دفاعی بالایی دارند و کاملا میتونند در مقابل نیروی هوایی و زمینی و دریایی ما مقاومت کنند ولی برای حمله در سطحی نیستند که بتونند به تنهایی حمله کنند یا جواب حمله ما رو بدن

اما از نظر پیشرفته بودن تجهیزات قطعا دست بالاتر رو دارند و با کمک اطلاعاتی امریکا و ناوگانش قطعا رویارویی باهاشون سخت خواهد بود به خصوص که در چندین درگیری بین ما و عربستان عملا نشون داده شد که در سال 69 نیروی هوایی ما از رده خارج شده در مقابل نیروی برتر و تجهیزات نوین

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به هیچ وجه توانایی اون رو نداره و امریکا هم هیچ وقت نمیتونه در اشغال اون جزیره کمکشون کنه چون با خشم فوق العاده ایرانیان روبرو خواهد شد و کلا هنوز نگرفته سقوط میکنه.... خارج از تعصب هم بود.ولی نیروی هوایی ما واقعا وضع خرابی داره :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بدون شک اصلا ارتش مارات در حد ارتش و قدرت نظامی ایران نیست.
امارات بیشتر یک انبار خوب و بروز سلاح ها برای ایارن هست!
ما بدون استفاده از توان موشکی هم به راحتی می توانیم به امارات غالب شیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان به نظرتون امارات با اين امكانات توانايي حمله و اشغال جزاير ايراني رو داره يا نه ؟! البته بدون تعصب و خيال پردازي قضاوت كنيد .[/quote]
آقا من در برابر دشمنان هميشه بدون تعصب برخورد كردم .
قطعا به تنهايي نميتونه .
حتي اگه بخواد كاملا غافلگيرانه حمله كنه نميتونه اون جزاير تصرف كنه .
اما به واقع داره خوب خودشو تجهيز ميكنه . آموزشهاشون هم در سطح بالايي هستش .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قدرت ارتش امارات اگر 10 برابر امروز هم بشه باز نمیتونه حریف ایران بشه.
چون برای به دست آوردن اون جزایر دوبی و ابوظبی و شارجه و ... تاسیسات نفتی خودش رو از دست میده...
فکر نکنم در نهایت به نفع امارات تموم بشه
امارات ارتش خودشو برای روزی آماده کرده که ایران و آمریکا وارد نبرد بشند.
برای اوائل نبرد هم برای در امان موندن از موشک های ایران به شدت دنبال سیستم های دفاع موشکی هست
(سیستم تاد رو با یک قرارداد 7 میلیاردی سفارش داده)
و بعد از این که آمریکا تونست ضربه حملات ایران رو بگیره و به سواحل ما مسلط بشه(انشالا که نمیشه)
مثل یک لاشخور جزایر ایران رو اشغال کنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من بدون تعصب میگم! تکاوران ایرانی با خنجر 1 ساعته اماراتو میگیرن big_grin
..................................................................................
فکر نکنم از این تجهیزات بتونه تو حمله استفاده کنه و بیشتر در دفاع بدردشون میخوره!!

ما بگیم تمام نیروهای امارات در حالت آمادگی کامل به سر میبرن و از آموزش عالی برخوردارن.
برای تصرف جزایر باید توان لجستیک بالا هم در هوا و هم در دریا داشته باشه تا بتونه نیرو هاشو به جزایر انتقال بده.
.................
در دریا که به سختی میتونه همچین کاری کنه
1) به خاطر این که تمام جزایر ایران به موشک های ساحل به دریا مجهزن.
2) نیروی دریایی سپاه گشت های دریایی زیادی در منطقه اجرا میکنه . و نیروی در یایی سپاه یکی از زهر دار ترین نیروهای ایرانه.
3) تمام تحرکات دشمن و... توسط ایران رصد میشه .
4) امارات نیروی دریایی آنچنان قوی ای برای ایجاد منطقه ی امن برای لجستیک نیروهای خودش نداره.
5) به تنهایی نمیتونه یه عملیات بزرگی مثل اینو طراحی کنه
و...
در آخر هم فکر کنم مردم اجازه ی همچین کاری به امارات ندن و در صورت حمله حماسه ای مثل دفاع از خرمشهر به وجود بیارن
.................
در هوا نیاز به تعداد زیادی هواپیما های سنگین ترابری داره تا بتونه حجم زیادی نیروی چتر باز رو پیاده کنه و توان پشتیبانی از اونا رو داشته باشه و در کنار اون بتونه با پیداه کردن تعداد زیادی تانک سبک، نفربر و خودروهای تاکتیکی توان دفاعی و رزمی نیروهاشو بالا ببره.

آقا یکی به من بگه امارت چندتا نیروی چتر باز داره تا بخواد همچین کاری کنه؟
اصلا چند تا هواپیمای ترابری سنگین داره؟
..........................................................................................
اگه امارات همه ی این تجهیزات رو داشت و به صورت همزمان با نیروی دریایی و هوایی به جزایر ایران حمله و تمام نیروی زمینی خودشو در جزایر مستقر میکرد و اونجارو تصرف میکرد، توان حفظ جزایر رو نداشت و با حملات شدید ایران به سختی شکست می خورد و موقعیت رو از دست میداد و بهانه ای به دست ایران میداد تا کل امرات رو برگردونه به 100 سال پیش.
یه مورد مهم اینه که امارات مساحت زیادی نداره و ممکنه با شروع جنگ بجای تصرف جزایر ایران خودش توسط ایران تصرف بشه :mrgreen:
در ضمن امارات همچین اقتصادی نداره که بخواد جنگی رو علیع ایران شروع کنه
صادرات نفتش توسط ایران قطع میشه و صنعت گردشگری با یه موشک کاملا از بین میره و ما میمونیم با امارات خوشگل :mrgreen:
برادرا نظرتون چیه اسم اماراتو بزاریم استان خلیج فارس :( ( بدون تعصب big_grin )
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

و گویا این ها در بین خودشون هم مشکلات مرزی دارند ...
و این بحث نیروی های زرهی هست ، برای تسلط و حمله به جزایر باید شما نیروی دریایی اون رو مقایسه کنید ...
از نظر من باید بمباران شیمیایش کنیم ....( من بعضی اوقات خشن می شم :( )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خودمون بیشترین نیرومون رو گذاشتیم رو بخش بازدارندگی و پدافند.اگه امارات رو نتونیم عقب بزنیم که دیگه ضایعست ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام بر جناب۱۰۰بعضی از مواقع خیلی خطر ناک ظاهر میشی :( :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.