iran_400

ابتکارات نظامی شهید چمران: از زیردریایی تا پل های ویژه (+عکس)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

یادمه عموم قرار بود بیاد تو فرودگاه و منم یه کوچولو با حفاظت فرودگاه سر .... مشکل پیدا کرده بودم
اعصابم خراب بود بعد یهو فامیلم زد شانه م و تکون شدید میداد گفتم چته ها چته هااااا ؟

گفت اون حاتمی کیا نیست ؟

نگاه کردم ددیم حاتمی کیای عزیز هست با برادر شهید چمران ! توی فرودگاه کرمانشاه

خوب مام اول مردد بودیم بریم جلو یا نه ، بدتر این بود که اون همه مسافر و.... تو فرودگاه حتی نگاهی هم نمینداختند بهش یا یه جوری نگاه میکردند که اصلا انگار نمیشناسند broken_heart broken_heart

به خودم شک کردم بعد گفتم خدایا اون یکی حتما برادر شهید چمرانه ، ادیب خر نشووووو برووووووو

خلاصه ده دقیقه اونا منتظر بودند تا برن تو صف برگشت به تهران و هیچ کسی نزدیک شون نشد ولی خوب دل رو زدم دریا و رفتم جلو ووووووووووووو اینا

پرسیدم انشالله فیلمی میخواهید بسازید سر زدید ؟ با همون لبخند دلنشین ش که ادم حال میکنه کلا نگاه کنه ، گفت نه همینجوری سر زدم !

اما من که پر رو بیدم گفتم با اقای چمران با همدیگه سر زدید دیگه ؟ :evil: :evil:

البته یادمه یه مراسمی هم تو کرمانشاه بود بیشتر به خاطر اون اومده بودند ولی گویا از همون موقع ها کلید خورد پروژه شهید چمران

الان یه سه سالی میگذره !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب پس احتمالا در آینده نزدیک فیلمش ساخته میشه چون از جای دیگه هم شنیدم .[/code]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چمران رو به عنوان یک انسان وارسته و کامل و بسجی به معنای حقیقی کلمه میشناسیم. دانشمندی که به علمش عمل میکرد.مدیری مدبر.مطیع ولایت. روحش شاد. قطعا امروز هم چنین کسانی در کشور و نظام و بین مردم وجود دارند. :evil: broken_heart :evil: broken_heart broken_heart

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkred]همکاری دوباره تهیه‌کننده و کارگردان «آژانس شیشه‌ای»
[b]حاتمی‌کیا در تکاپوی ساخت فیلم سینمایی شهید چمران + فیلم[/b][/color]

[color=darkblue]«ابراهیم حاتمی‌کیا» مشغول پیش‌تولید فیلم سینمایی «چ» درباره شهید مصطفی چمران است.[/color]
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، «ابراهیم حاتمی‌کیا» در حال حاضر مشغول امور پیش‌تولید فیلم سینمایی «چ» ‌درباره شهید چمران است.
حاتمی‌کیا در پروژه «چمران» سراغ دو روز و دو شب از زندگی شهید چمران رفته است و از روز بیست و پنجم تا بیست و هفتم مرداد 1358 زندگی شهید چمران را روایت کرده است.
چندی پیش ابراهیم حاتمی‌کیا برای بازبینی لوکیشن در منطقه اورامانات کرمانشاه حضور داشت.
این فیلم با حمایت بنیاد سینمایی فارابی و به تهیه‌کنندگی مهدی کریمی ساخته خواهد شد.

در زیر فیلم‌های‌ مربوط به کارهای پیش‌تولید این پروژه را می‌بینید:

[color=olive]91/02/27[/color]
منبع: خبرگزاری فارس
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910227001098

[color=blue](برای دیدن فیلم ها و عکس ها به لینک منبع بروید)[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم