najaf47

"وانت توپ دار" ابتکار عجیب انقلابیون لیبـــی!!!+تصاویر

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]اول جواب شما دوست عزیز اگه توشورشهای تهران از ماشینهای زرهی استفاده میکردن سازمان ملل علیه ما قطعنامه میداد که آی مردم ایران رو دارن میکشن مگه نمیدونی که اونها چقدر دوستار ما هستن و اما در مورد نیروی انتظامیجوابشو 20 سال دیکه خودت میفهمی یه کمی صبر کن
icon_frown :([/quote]

من نگفتم خودروی زرهی جنگی ، خودروی محافظت شده ضد شورش فکر می کنم تو کشورهای اروپائی هم تعریف شده باشه. نه یه وانت رو باز .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی جدای از با کمک یا بدون کمک جنگیدنشون بعضی جاها واقعا سنگ تموم دارن میزارن دو تا کلیپ باحال دارم که سعی مینم اگه وقت کردم امشب براتون بزارم حالشو ببرین icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه میشه به تاپیک زیر برید و ابتکارات بچه های خودمونو ببینید که بسیار هوشمندانه تره واصلا با اینا قابل مقایسه نیست:
http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=11682&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بابا دمشون گرم خیلی با این مردم لیبی حال کردم :mrgreen: icon_wink :( یک کم مردم بحرین و یمن و سوریه و کلا همه دنیا یاد بگیرن ببینن با هیچ چی میشه چه کارایی کرد icon_frown خداوکیلی اگر کار خودشون باشه و کمک فکری از مشاورایه نظامیه انگلیسو آمریکا نگرفته باشن خیلی زرنگ و باهوشن جدا آینده صنایع نظامیشون با وجود همچین استعدادایی درخشانه.
البته در مورد اون تویوتا ها که پشتش توپ تانک بستن فکر نکنم زیاد جواب بده چون بعد از یه شلیک همچین ماشینو شوت میکنه که به کلی از تنظیم روی هدف خارج میشه و شلیک دوبارش زمان زیادی میبره.
تیریپ جنگجوهاشون منو کشته تو فیلما نشون میده یارو با شلوار جینو تی شرت و صندل داره گلوله توپ جا میزنه. :cry: :( ایول[/quote]
این سوریه که گفتی یعنی چه؟ :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام عجب كارجالبي انجام دادن ولي فكر نكنم اون وانت ديگه وانت قبلي بشه دهنش سرويس ميشه icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینا فکر نکنم بتونن از کنار شلیک کنن چون چپه میشن وفقط از جلو یا عقب توان اینکارو دارن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نه بابا از بغل میزنن تو بی بی سی نشون میداد کلی بهش میخندیم icon_frown[/quote]

از این توپ ها نمیشه از بغل استفاده کرد چون عرض و وزن خودرو کمه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا این توپ و موشکا رو از کجا میاوردن رو وانت میبستن اونا که میگفتن ما سلاح نداریم دستی دستی بدون سلاح لیبی رو گرفتند!!؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این توپ که نه منظور اون عکس هایی بود که دوستان گذاشتن icon_frown

یارو توپ 30 میلیمتری رو پشت تویوتا بسته شلیک میکنه :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تو کشوری که تعرفه خودرو خارجی بالا نباشه وقیمت داخلیش هم بنداز نباشه خلاقیتها راحت تر شکوفا میشود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید،

ولی اینها درحد اسباب بازی هستن در برابر کارهای ما تو جنگ حتی سالهای 60

شما راکت یاسر رو دیدید
می دونید کی اولین بار شلیکش کرد؟ عباس دوران، به سمت پایگاه کرکوک

الان من رو میزنید، امال ما سال 61 تونستیم موتور موشک هاوک رو داخل بسازیم،

تا 61 تما فرکانس رادارهای هاوک عوض شده بود :

http://www.centralclubs.com/topic-t64111.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تو کشوری که تعرفه خودرو خارجی بالا نباشه وقیمت داخلیش هم بنداز نباشه خلاقیتها راحت تر شکوفا میشود.
[/quote]

واقعا چه نظر به جایی ! خودروسازان و غیره و ذالک و اینا عبرت بگیرید!!

icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.