saiedtomcat

کلیدی ترین دیالوگ سریال مختارنامه کدام بود؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]یه سریال زپرتی نشون داده ببین چه هیاهویی راه افتاده فکر کنم یه سال دیگه هم درموردش بحث خواهد شد.

بهترین قسمتش اون تیکه آخرش بود که تیتر بالا اومد و سریال تموم شد راحت شدیم.[/quote]

این طور حرف زدنت بو میده !
اگه زپرتی بود ( به قول شما ) که چرا دیدی ؟؟( گفتی وقتی تموم شد ) اول این جواب من رو بده ...
بعد هم شما به چیش میگی زپرتی؟ از همه لحاظ از نظر من کامل بود ، مگه اینکه بخوای مثل فیلم های هالیوودی صحنه های .... هم داشته باشه ! چون تنها چیزی که نداشت همین بود!

:lol: :lol: :mrgreen:
F U

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این طور حرف زدنت بو میده ! [/quote]
چه بویی میده؟
[quote]اگه زپرتی بود ( به قول شما ) که چرا دیدی ؟؟( گفتی وقتی تموم شد ) اول این جواب من رو بده ... [/quote]
همشو ندیدم - تو همه سریالها قسمت آخر تیترمیاد بالا و تموم میشه دیگه مگه حتما باید سریالو ببینی که اینو متوجه بشی.
[quote]بعد هم شما به چیش میگی زپرتی؟[/quote]

من کلا ندیدم این سریال رو.فقط یه قسمتشو نگاه کردم حالم به هم خورد.
به این میگن سریال آخه.یه مشت آدم با لباس خاکی جمع شدن دور هم این یه چیزی میگه اون یه چیزی میگه.فیلم تاریخی بلد نیستی بسازی نساز مجبورت که نکردن.
شاید تنها چیزی که شما ها رو جذب سریال کرده موضوع و داستانش بوده که ساخت کارگردان نیست وگرنه خود سریال مفت نمیارزه.

سریال خوب مثال بزنم.همین یوسف پیامبر اگه دو باره دیگه هم پخش بشه بازم کلشو نگاه میکنم.همه چیز تو سریال باهم هماهنگه.از گرافیک صحنه و لباس بگیر تا صدا گذاری و موزیک های داخل سریال.

[quote]از همه لحاظ از نظر من کامل بود ، مگه اینکه بخوای مثل فیلم های هالیوودی صحنه های .... هم داشته باشه ![/quote]
میشه بگی اینی که من صحنه های ... را دوست دارم را از کجاتون درآوردید. :lol:

[quote]چون تنها چیزی که نداشت همین بود![/quote]
در کل سریال پکیده ای بود.من هر موقع تصادفی نگاه میکردم یاد گردو کاغذی میفتادم چون کل صحنه هایی که من دیدم رو این رنگ میچرخید.

:lol: :mrgreen: :|
TNX U F O
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من جدا از ديالوگ هاي مختار بن ابوعبيد ثقفي اين جمله ابو عمره هم زيبا بود:به تاخت رفتم ولي وقتي به نينوا رسيدم خورشيد بر نيزه بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به همگي؛من فكر ميكنم اونجايي كه عمر بن سعد عليهما العنة گفت من از گندم ملك ري نخواهم خورد!اين وعده حسين(عليه الصلاة و السلام) است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظرم اونجایی که کیان ایرانی گفت:غیرت ایرانی را به ان ها (عرب ها) نشان می دهیم و بعد در همان قسمت هم شهید شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بعد هم شما به چیش میگی زپرتی؟ از همه لحاظ از نظر من کامل بود ، مگه اینکه بخوای مثل فیلم های هالیوودی[size=24] صحنه های .... هم داشته باشه[/size] ! چون تنها چیزی که نداشت همین بود!
[/quote]
توهین به کاربر

[quote]F U[/quote]
مخفف
fuc.. you
استفاده از کلمات رکیک

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهترین جای این سریال سخنرانی میثم تمار بود که انسانهای مرده را زنده و شوری وصف ناپذیر در دل انان به وجود اورد و قلب انان را منقلب کرد و همون طور که حضرت علی گفته بود از همون درخت خرما به دار اویخته شد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]یه سریال زپرتی نشون داده ببین چه هیاهویی راه افتاده فکر کنم یه سال دیگه هم درموردش بحث خواهد شد.

بهترین قسمتش اون تیکه آخرش بود که تیتر بالا اومد و سریال تموم شد راحت شدیم.[/quote]

این طور حرف زدنت بو میده !
اگه زپرتی بود ( به قول شما ) که چرا دیدی ؟؟( گفتی وقتی تموم شد ) اول این جواب من رو بده ...
بعد هم شما به چیش میگی زپرتی؟ از همه لحاظ از نظر من کامل بود ، مگه اینکه بخوای مثل فیلم های هالیوودی صحنه های .... هم داشته باشه ! چون تنها چیزی که نداشت همین بود!

:lol: :lol: :mrgreen:
[size=18][color=red]F U[/color][/size]
[/quote]

شمایی که این جور صحنه ها را نگاه نمیکنی.این کلمات از کجا یاد گرفتی.
توهین با اصطلاحات رکیک گزارش شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

اولین پست من هست و خیلی خوشحالم ازاین که عضو شدم

از دو تا دیالوگ کیان خوشم اومد
اولی اینکه : غیریت ایرانی ها رو نشون آنها میدیم
دوم اونجایی که رفته بود شکار حرمله موقعی که حرمله لعنت الله قایم شده بود کیان داد گفت : اگر تو حرمله هستی منم از تبار آرش کمانگیرم

خیلی باهاش حال کردم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
ورودتونو به جمع اعضای سایت میلیتاری تبریک میگم.

مشاهده آنلاین و دانلود قسمت آخر مختارنامه:
http://fateh110.blogfa.com/

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.