TANK

بمب افکن روسی Tu-160

Recommended Posts

می گم آقا سعید شما هم چقدر اطلاعات نظامیت بالاستا .

کاملا درسته . عکس اولی رو من گذاشتم که مربوط به کاکپیت Tu-22M3 هست و عکس دومی رو mm1368 عزیز گذاشته که طبق مقایسه من کاکپیت توپولوف 22 ام3 هست .

تصویر
تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز tank خبرهای مبنی بر وجود این بمب افکن قوی یعنی tu_160 در ایران که تحت مقاله ای به نام قدرت هوایی ایران ده برابر شده است منتشر شد که فکر کنم منبعش اسراییلی بود تا چه حد این خبر صحت دارد ممنون میشم جواب بدی icon_cool اما یادم نیست tu_60بود یا tu_160

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزیز tank خبرهای مبنی بر وجود این بمب افکن قوی یعنی tu_160 در ایران که تحت مقاله ای به نام قدرت هوایی ایران ده برابر شده است منتشر شد که فکر کنم منبعش اسراییلی بود تا چه حد این خبر صحت دارد ممنون میشم جواب بدی icon_cool اما یادم نیست tu_60بود یا tu_160

اين هواپيما بمب افكن استراتژيك هست و جنبه تهاجمي داره
اصولا روسيه روي تسايحات استراتژيك به اين راحتي ها حاضر به صادرات نميشه همين الان هم استدلالش براي فروش تجهيرات نظامي به ايران اين هست كه اين تجهيزات تنها جنبه تدافعي داره!
تي يو - 60 فكر كنم نداريم شايد منظور شما بمب افكن تي يو -22 باشه؟ چون احتمال ضعيف ميره تعداد كمي از اين بمب افكن زمان جنگ اول خليج فارس به ايران فرار كرده باشن بارم ميگم احتمالش ضعيفه چون من تاييديه از منبع معتبر نديدم فقط يكي دو جا ديدم كه احتمال دادن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی ببخشید هواسم نبود منظور من بمب افکن H_6D بود که با این بمب افکن اشتباه گرفته بودمش ممون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

می گم آقا سعید شما هم چقدر اطلاعات نظامیت بالاستا .
کاملا درسته . عکس اولی رو من گذاشتم که مربوط به کاکپیت Tu-22M3 هست و عکس دومی رو mm1368 عزیز گذاشته که طبق مقایسه من کاکپیت توپولوف 22 ام3 هست .

کاملا اشتباهه!

فکر کنم عکس دوم کاکپیت Tu-22M3 باشد.

همون کاکپیت توپولف160 هست که یه لحظه دچار اشتباه شدم چون عکسی از کاکپیت توپولف22ام3 دقیقا از همین زاویه تو ذهنم بود.

الان تو آرشیو هاردم عکس کاکپیت توپولف22ام3 رو پیدا کردم.

تصویر

این هم عکسی دیگر از کاکپیت توپولف160 که جناب پوتین پشت فرمون نشسته!

تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با توجه به اینکه ایران تعدادی کروز با برد بالاKH55بدون کلاهک هسته ای از اکرایین خریداری کرده ایا معقول نیست که ایران به دنبال پرتاب کنندهاش نبوده باشه؟ ایا از سایر هواپیماهای موجود میشه برای پرتاب KH55استفاده کرد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبر خرید موشکهای کنت توسط ایران تکذیب شد و منبعی دال بر وجود آنها در ایران نداریم. اما اگر این موشکها را خریداری کرده باشیم الزاما نیازی به پرتاب کننده و بکارگیری آنها نیست! موشک کنت یک موشک استراتژیک دوربرد با قابلیت حمل کلاهک هسته ای و پرواز خودکار و با دقت فوق العاده زیاد است. تجربیاتی که ایران از مطالعه بر روی این موشک کسب خواهد کرد ما را در ساخت موشکهای کروز تاکتیکی فوق دقیق یاری میکند. موشکهای کروز تاکتیکی برخلاف نوع استراتژیک قابلیت پرتاب از سکوهای زمینی را داشته و برد آنها به چند صد کیلومتر میرسد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر اين هواپيما مجهز به موشك هاي بابرد3000كيلومتري رو در اختيار بگيريم ديگر زدن خاك امريكا غير ممكن نيست
تصویر

ميشه بگيد كدوم نقطه از خاك آمريكا رو هدف قرار بديم!!
اگه ما بخوايم به آمريكا با بهانه تامين امنيت خودمون حمله كنيم اونوقت فرقمون با اونا چيه؟ :lol: icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام سعید جان. شما می گی نیست چون اعلام نشده؟ حداقل در این چند وقت متوجه شدم که سطح اطلاعات افراد در این سایت چقدره. فکر کنم شما خیلی محتاطی .شاید به خاطر این مسئولیتی که در سایت داری یا غیره.اما متاسفانه بعضی مطالب رو نمی شه بازگو کرد وگرنه کاملا شما و بقیه رو در مورد نیروی هوایی توجیه میکردم.موفق باشید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا يعني چي؟هر روز من دارم يه پست جديد ميبينم كه ميگه من يه اطلاعاتي دارم و نميتونم بگم. خب اگه نميتوني بگي چرا اصلا حرفشو پيش ميكشي؟آخه اين كار درسته؟ ********** در مورد اون دوستي هم كه گفتن فرق ما با آمريكا چيه بگم كه برادر من.جنگ جنگه.وقتي هم به تو حمله شد بهترين راه براي جواب دادن حمله متقابل يا ضدحمله هست.اونا خاك ما رو زدن.چرا ما نزنيم؟مگه جنگ نيست؟بشينيم فقط دفاع كنيم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عکس ماهواره ای از دو فروند بلک جک(بالا) در کنار چند تا توپولوف 95(پایین) از پایگاه بمب افکنهای استراتژیک انگلس

تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم