MahdiAIRFORCE

عینک های ضد گلوله برای سربازان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

خوبه ..من یکی از اقواممون ترکش ریز خورده تو چشمش کور شده اگه از اینا اون موقع بود ارتش هم داشت الان داشت با دو تا چشمش اطراف و نگا میکرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام اين عينك خوبه ولي صد جاي ديگه از بدن هست كه با يه تير ادمو از ژا در مياره icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون - امکان نداره این عینک بتونه در برابر گلوله مقاومت داشته باشه ! فقط گرد و خاک و ذرات ریز که در اثر دریگری و انفجارهای کوچک ممکنه به طرف چشم پرتاب بشه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اتفاقا فوق العاده مفیده
کسایی که در جنگ کور شدن گلوله که تو چشمشون نرفته! (اگه میرفت کشته میشدن )
درصد زیادی با ترکش های کوچیک و تکه های آهن ناشی از برخورد گلوله و .... بینایشون رو از دست دادند.
که یک همچین عینک هایی میتونست مانع از این اتفاق بشه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه سوال کاری با این عینک ندارم ولی اگه مثلا مقاومتم کرد گردن میتونه انرزی حاصل از برخورد اونو تحمل کنه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض معذرت از ارسال پست متوالی
من که حساب کردم نمیشه
مثلا برای گلوله ژ3 وزن گلوله 24/5 است من وزن مرمیشو 10 گرم تخمین میزنم سرعت اولیه گلوله 800 m/s فرض کنیم هنگام برخورد سرعتش 700 باشه
p=m*v پس تکانش میشه 7 اگه فرض کنیم از لحظه برخورد تا توقف کامل گلوله 1 میلی ثانیه طول بکشه(فکر نکنم از این زیادتر بشه) و نیرو را از رابطه تغییرات تکانه تقسیم بر زمان بدست بیاریم میشه 7000 نیوتن یعنی فرض کنید سرتون ازاده و یه وزنه 700 کیلویی گذاشتین روش
البته به صورت افقی هستید که خوب معلومه نمیتونه تحمل کنه حتی اگه اشتباه حساب کردم و این
مقدار 200 هم باشه بازم نمیتونه تحمل کنه با این حساب این که هیچی حتی اگه به کلاهم بخوره گردن نمیتونه تحمل کنه اگه جایی اشتباه کردم بگید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب برادر sayyad هر چیزی عوارضی داره ضد گلوله هم اینجوریه درسته بر اثر شلیک گلوله نمی میره ولی فوقش چندتا از دنده هاش خورد میشه والا من تا حالا ندیدم امریکا بلوف بزنه
در ضمن
هم شیکه icon_cheesygrin
هم میتونه از ترکش های کوچیک مقاومت کنه {این جوری خیلی ها تو جنگ کور نمیشن }
اگه ارگان های نظامی دیگه اینو هم نتونن تهیه کنن دیگه واقعا جای تاسف داره حداقل جنبه روانی که داره :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]گلوله به ناحیه سر اثابت میکنه ها نه بدن که دنده بشکنه[/quote]
یعنی اون هایی که تو جنگ کشته شدن همش به سرشون شلیک میشد کسی تو جنگ ایران و عراق یک بار هم تیر به بدنش نخورده
برادر عجب حرفیه :mrgreen: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الان منظورتونو متوجه شدم نه من برخورد گلوله به سرو میگفتم نه بدن کلا پستتو اشتباه فهمیدم icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
س اين عينك خوبي براي جلو گيري از تركش ها مي تونه باشه ولي فكر نكنم بتونه جلوي گلوله رو بگيره تازه صد جاي ديگه از بدن هست كه با يه تركش ادمو از پا در مياره icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.