hosseinvahdat

ارتباط با آمریکا آری یا نه؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

يه رابطه معمولي با سطح تجارت بالا ميتونه تمام مشكلات رو حل كنه !!

آرى بايد داشته باشيم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بعد دانشمنداي آمريكايي رو بايد مخفيانه به قتل برسونيم .[/quote]همین نظرات رو میگین که میگن تروریستیم!!!
دِ آخه برادر من تو نمیگی بخش عظیمی از دانشمندای آمریکا ایرانی هستن؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارتباط با آمريكا فقظ زماني ميسر خواهد بود كه يكي از اين دو اتفاق رخ بدهد:
1- فروپاشي نظام آمريكا و تبديل آن به يك حكومت مردمي و عدالت گستر و ضد صهيونيسم
2- فروپاشي حكومت اسلام ناب محمدي در ايران و تبديل آن به حكومتي غير ديني در راستاي اهداف صهيونيسم.

فرقي هم ندارد كه ارتباط با آمريكا در چه حدي باشد . كم يا زياد اگر قرار بر اين باشد كه ارتباط [b]دوستانه[/b] باشد قعا بايد يكي از دو عاملي كه بالا گفتم اتفاق بيافتد.
كساني هم كه بحث ارتباط [b]دوستانه[/b] با آمريكا را بيان مي كنند احتمالا يا ايران را نشناختند ( حكومت ديني بر پايه اسلام ناب محمدي) و يا هنوز آمريكا را نشناختند ( حكومت ضد ديني و در راستاي اهداف صهيونيسم)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ارتباط با آمريكا فقظ زماني ميسر خواهد بود كه يكي از اين دو اتفاق رخ بدهد:
1- فروپاشي نظام آمريكا و تبديل آن به يك حكومت مردمي و عدالت گستر و ضد صهيونيسم
2- فروپاشي حكومت اسلام ناب محمدي در ايران و تبديل آن به حكومتي غير ديني در راستاي اهداف صهيونيسم.

فرقي هم ندارد كه ارتباط با آمريكا در چه حدي باشد . كم يا زياد اگر قرار بر اين باشد كه ارتباط [b]دوستانه[/b] باشد قعا بايد يكي از دو عاملي كه بالا گفتم اتفاق بيافتد.
كساني هم كه بحث ارتباط [b]دوستانه[/b] با آمريكا را بيان مي كنند احتمالا يا ايران را نشناختند ( حكومت ديني بر پايه اسلام ناب محمدي) و يا هنوز آمريكا را نشناختند ( حكومت ضد ديني و در راستاي اهداف صهيونيسم)[/quote]

یه مسئله داریم به اسم ارتباط ؛ اما چگونه ؟

دوستانه ؟ خصمانه ؟ مکانیکی ؟ ارگانیکی ؟ اقتصادی ؟ سیاسی ؟ دانشگاهی ؟ فنی ؟ اجتماعی ؟ فرهنگی ؟ تعامل همه جانبه ؟ رابطه استعماری ؟ رابطه بلاقید ؟و ....

طبیعیه که به طور معمول هیچ کدام ؛ اما پایه هر روابطی اقتصادیست و بعد سیاسی و .. فرهنگی و فنی و ...

صحبت سر چه ارتباطی هست ؟

اگر منظور این باشد که ما کاری بهشون نداشته باشیم واونها کاری به ما نداشته باشند که غیر ممکنه ..

ولی در کل یک ایده داریم ؛

( آرامش دو گیتی تفسیر این دو حرف است با دوستان مروت یا دشمنان مدارا ) !!

مسلما تاریخ گواه دشمنی غرب با تمدن ایران هست این تضاد تاریخی مال امروز نیست ! ریشه ای چند هزار ساله دارد ! .....

اما ارتباط یک امر دو طرفه است و برقراری یک مسیر و یا جریانی بین دو سو محسوب میشه که باید این دو سو بخوان ! نه خواست ایران به تنهایی و نه خواست غرب به تنهایی ! هر دو باهم ...
البته غرب این کار رو نمیکنه مگر بعد از یک جنگ که پیروز بشه !! یا اینکه شکست بسیار سنگینی بخوره ؛ چرا که وقتی چندین هزار بمب اتم و جنگنده و کشتی دارند نیازی نمیبینند از در دوستی با کسی صحبت کنند مگر اینکه به نحوی مستعمره اونها باشین . کاپیتولاسیون یادتون نره !! .

حالا خودتون قضاوت کنین که ارتباط باید چگونه باشه ..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
روابط ديپلماتيك بسيار خوبه ولي ميبايست بسيار مراقب بود. البته تا زماني كه موضع ما در برابر اسراييل عوض نشه رابطه آنچناني هم با آمريكا نخواهيم داشت كه اگر عوض بشه به اين معني است كه تمام تلاشهايمان و هزينه هايمان كشك! يعني آنوقت با رژيم ستمشاهي فرقي نخواهيم داشت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="worior"][quote]

اما ارتباط یک امر دو طرفه است و برقراری یک مسیر و یا جریانی بین دو سو محسوب میشه که باید این دو سو بخوان ! نه خواست ایران به تنهایی و نه خواست غرب به تنهایی ! هر دو باهم ...
[/quote]

عجب حرفی زدی دمت گرم.میگم همیشه یه جای کار میلنگه. اقا بیاین در مورد این بحث کنیم که ایا امریکا می خواهد روابط با ایران بر قرار کنه و اگر می خواد چه نوع رابطه ای با چه شروطی و ایران نیز ارتباط بر قرار می کنه با چه شروطی .بعد ببینیم اگه ایران از یکسری خواسته ها کوتاه بیاد امریکا در قبال باید از چی کوتاه بیاد. یکی از دوستان که اطلاع داره بگه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظر من داشتن روابط دیپلماتیک به معنی دوست بودن یا طی کردن همون مسیر نیست . چون در حال حاضر با خیلی از کشورها روابط دیپلماتیک داریم در صورتیکه کاملاً لائیک و دارای نظامهای سوسیالیستی و کمونیستی هستند.

به نظر من اگه رابطه ی با آمریکا استقلال ملی رو نفی نکنه و تابعیت بی چون و چرا و پذیرش سلطه و استکبار رو در پی نداشته باشه ایرادی نداره ولی اگه برقراری رابطه به معانی فوق باشه همون بهتر که بی رابطه باشیم.

در ضمن به نظر من استفاده از سلاح غرب بر علیه شرق یا بالعکس هیچ ارتباطی با دوستی و دشمنی با اون کشور یا کشور ها نداره.[/quote]
با نظر شما کاملا موافقم چون ما همون امتیازها که به آمریکا دادیم به چین و روسیه دادیم و هر بار که منفعتشون در یه چیزه دیگه ای بوده ما رو فروختن.هنوز از یادمون نرفته تسلیحاتی که قراداد بستیم ولی روسها زیرش زدن یا چین که از ما میخواد که نفتمون رو قیمتشو کاهش بدیم.ما تو این سالها به چند ده کشور کمک کردیم ولی به جای نرسیدیم و داشتن روابط دیپلماتیک و عدم مزخرف گویی ها که بعضی وقتها از بعضی ها سر میزنه میتونه به چین و روسیه بفهمونه که ما هم احمق نیستیم که هر جور خواستند با ما رفتار کنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امام گفتن نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی
اما الان چی غربی رو نه ، اما تا دلت بخوتد شرقی رو آره ، از باج گرفته تا همه چیز دیگه

رابطه با آمریکا رو بسیار موافقم تا حدی که استقلال و ارزشهامون حفظ بشه ، اگه این آمریکائیها حداقل یه دینی ، خدایی چیزی سرشون میشه این روسهای بیشرف که هیچی ندارن ، آمریکائیها با هر کشوری که پیمان نظامی بستن تمام و کمال ، بدون هیچگونه کم و کسری به تعهاداتشون پایبند میمونن اما این شرقیهای هیچی ندار مثل زالو خون طرفو میمکند تا یه چیز یادش بدن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
:oops: :coffee: :whew: :nerd:
آخه مگه شما فرمایشات آقا رو گوش نکردید تاحالا؟ ایشون توی یکی از سخنرانی هاشون گفتند که :
(متن دقیق نیست ! کلیت مطلبه)
فعلا ارتباط با آمریکا به نفع ما [b]نیست[/b]
اگر روزی داشتن ارتباط با آمریکا به سود ما باشد ان روز خود من خواهم گفت که با آمریکا ارتباط برقرار کنیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در ضمن آمریکایی ها خدا سرشون میشه؟ زرشک!
پس گوانتانامو و ابوقریب و اینا چی بودن؟ :oops:
لابد من بودم که جنازه کسایی رو که کشته شدن آتیش زدم؟( بقیش که افتضاحه...)
امام خمینی حرف جالبی گفتن:
اگه درست بگم!
آمریکا از شوروی بدتر است و شوروری از آمریکا بدتر است، و انگلیس از هر دوی آنها بدتر است
دقیقا برای روسیه هم همینه..
آمریکا و چین و هند و آمریکا و فرانسه نداره
توی تاریخ از همه خوردیم.
تا مادامی که از کسی چیزی بخواهیم اونا هم ما رو چپ و راست میکنن و اگه 1 جا منفعشون زیر سوال بره طرف 1 دیگه رو میگیرن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شاید اگر شخصی مانند ران پول در انتخابات آینده آمریکا سره کار بیاد تنش ها کمتر بشه و روابط اقتصادی براه.
وگر نه تا مادامی که میمون ی مانند اوباما سره کاره هیچ رابطه ای بوجود نمیاد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشخصا يكي از مشكلات امريكا به گفته ي خودشان عدم ارتباط مستقيم با ايران براي برنامه ريزي است

ضمن اينكه دو كشور ايران وامريكا علمدار تو تفكر صد در صد متضاد در دنيا هستند

ايران پرچمدار ، محرك و پشتيبان تفكر و مبتني بر خداباوري و بندگي است ، در حالي كه امريكا موتور محرك توسعه اومانيسم (بر مبناي لذت) در دنياست

حال چگونه مي توان اين دو را با هم مرتبط كرد ديگر هنر شماست

[quote][quote]بعد دانشمنداي آمريكايي رو بايد مخفيانه به قتل برسونيم .[/quote]همین نظرات رو میگین که میگن تروریستیم!!!
دِ آخه برادر من تو نمیگی بخش عظیمی از دانشمندای آمریکا ایرانی هستن؟؟[/quote]
فقط بر مبناي نظر اين دوستمون به ما اطلاق نام تروريست ميكنند؟ پيش از اين نمي گفتند؟ جالب تر اينجاس همانها كه مارا تروريست ميدانند مجري تروريسم دولتي هستند

اي كاش اقلا روخواني صحيفه ي امام خميني(ره) اجباري مي شد تا نسل جديد اينقدر در قيد و بند هاي غرب ساخته كه اثري به جز خودباختگي است نباشد

امام خميني(ره) مي فرمود(نقل به مضمون) ما ابايي نداريم از اينكه مارا عقب مانده و امل خطاب كنند ، ما وظيفه ي خودمان را عمل ميكنيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]وگر نه تا مادامی که میمون ی مانند اوباما سره کاره هیچ رابطه ای بوجود نمیاد.[/quote]

نمونه ادب و نزاکت !!!!!
و نماد بارز نژاد پرستی امسال شما به حرفی هم که براش رگ غیرت باد می کنید اعتقاد ندارید
فکرم نمی کنم منظور فقط میمون دست آموز باشه منظور چیز دیگه ای بود
اوباما آدم سالم و تحصیل کرده ای و به گفته خود آمریکایی ها سالم ترین رئیس جمهوری است که تا به حال آمریکا به در ده های اخیر به خودش دیده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]در ضمن آمریکایی ها خدا سرشون میشه؟ زرشک!
پس گوانتانامو و ابوقریب و اینا چی بودن؟ :oops:
لابد من بودم که جنازه کسایی رو که کشته شدن آتیش زدم؟( بقیش که افتضاحه...)
امام خمینی حرف جالبی گفتن:
اگه درست بگم!
آمریکا از شوروی بدتر است و شوروری از آمریکا بدتر است، و انگلیس از هر دوی آنها بدتر است
دقیقا برای روسیه هم همینه..
آمریکا و چین و هند و آمریکا و فرانسه نداره
توی تاریخ از همه خوردیم.
تا مادامی که از کسی چیزی بخواهیم اونا هم ما رو چپ و راست میکنن و اگه 1 جا منفعشون زیر سوال بره طرف 1 دیگه رو میگیرن.[/quote]

بله اونا از نظر عقیده و اعتقاد خیلی بهتر از روسیه که هیچی ، حتی خیلی بهتر از بسیاری از کشورهای اروپایی هستن ، حالا این کمونیستهای عوضی که جای خود داره
دوست عزیز همه چیز نسبی هستش و در همه جا همه جور ادمی هستش اگه اونا گوانتانامو و ابوغریب داشتن و این بلاها رو سر بیگانه ها و کسایی که کشورشون رو اشغال کردن آوردن ما چی ؟ چه جنایتی بود که تو کهریزک سر هموطنان و هم جنسای من و تو نیاوردن که حتی توی تلویزیون خودمون هم بهش اعتراف کردن و نشون دادن یا اینم شما ندیدی و نشنیدی ؟ و چیزهای دیگه که من و تو هیچوقت ازش خبردار نمیشیم

آمریکا در روابط نشون داده بسیار متعهدتر و بهتر به قراردادها و تعهداتش عمل میکنه تا شرقیها
دوستان رابطه با آمریکا بسیار لازمه تا حدی که استقلال و ارزشهامون حفظ بشه و کوچکترین خدشه ای بهش وارد نشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red][size=18]برای رابطه ی برد-برد با ابر قدرت ها باید تو هم ابر قدرت باشی[/size][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.