hosseinvahdat

ارتباط با آمریکا آری یا نه؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دکتر بازرگان میگه:امریکا مثل یه گاو بزرگه یا میتونی پستوناشو بگیری مثل ژاپن کره جنوبی یا شاخ هاشو مثل ایران کره شمالی کوبا
البته مثالشو خودم اضافه کردم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رابطه با امریکا به نفع ما نیست و طیق سیاست درست نظام نباید هم با امریکا ارتباط داشته باشیم اولین دلیلش اینه که اگر رابطه با امریکا برقرار شد باید بریم زیر سلطه اونا و پای جاسوسا به راحتی تو ایران باز میشه و به همه دنیا با این کارمون می گیم که اخرش ما هم برای پیشبرد اهدافمون مجبور شدیم با امریکا ارتباط برقرار کنیم در صورتی که این 32 سال ثابت کرده ما نیازی به رابطه با امریکا نداریم رابطه با امریکا برای ما یعنی اینکه به همه دنیا بگیم ما هم تسلیم شدیم . پس اینو باید یادمون بمونه که مرگ بر امریکا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در صورتیکه مشکلات و اختلافات ایران و امریکا حل بشه و تحریم های لغو بشند مشکلی نیست . بعد از امریکا دومین کشوری که خواهان تغییر نظام در ایران هست انگلیس هست . ما با انگلیس رابطه داریم . صرفا روابط دیپلماتیک بدرد نمی خوره . داشتن رابطه دوستانه با امریکا بدون تحریم یک سری فوایدی داره که نمی شه از قلم انداخت .

ولی خوب یک جمله هست که می گه یا باید با امریکا باشی یا دشمنش باشی . یعنی نمی شه بین این دو تا باشی هم مخالف باشی و هم خوهان روابط اقتصادی و تجاری و صنعتی باشی .

اول از همه هم حق موجودیت اسرائیل رو باید به رسمیت شناخت و از زدن حرف های تند ضد اسرائیل باید خودداری کرد که مقامات قبول نمی کنند و اصلا کل نظام با این مسئله مخالف هست . بنابراین فرق های فکری و اندیشه ای و ریشه ای وجود داره . به هر حال یکی از ایالات امریکاست اسرائیل .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اول در مورد پای جاسوس باز کردن یعنی الان هیچ روس و چینی جاسوس تو ایران با خیال راحت نمی گرده ؟؟؟؟
بعد لاقل رابطه با آمریکا به دردسراش می ارزه نه مثله روسیه و چین که آشغالترین محصولاتشونم با هزار مکافات بهمون می دن (تازه 90 درصد نمی دن)کارمون توی این سایت شده فقط حدس زدن روسیه su27 یا mig 31 بهمون مخفیانه داده یا نه؟!اگه با آمریکا رابطه داشتیم الان تو فکر این چیزا بودیم!!
تو زمان شاه RF4 ها مون رو شوروی شناسایی می کردن الان اگه می تونن تا اونجا به حالت عادی فقط پرواز کنن !!
شدیم آشغال جمع کنن روسیه mig29 های بالای 15 سال سابقه پرواز شو بهمون میندازه خدا می دونه به چه قیمتی،و اگر نه الان 30 سال بود 160 تا لاقل f16 داشتیم ، صد در صد خط مونتاژ(نمی گم تولید ولی اینم احتمالن داشتیم!)داشتیم نمی رفتیم F5 رو از نو بسازیم!
کارمون به کجا رسیده عربستان شده کشور دوست چون فقط ازش باید بترسیم تا دلشون بخواد یورفایتر می خرن ما هم هی باید با f4 حال کنیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اول در مورد پای جاسوس باز کردن یعنی الان هیچ روس و چینی جاسوس تو ایران با خیال راحت نمی گرده ؟؟؟؟
بعد لاقل رابطه با آمریکا به دردسراش می ارزه نه مثله روسیه و چین که آشغالترین محصولاتشونم با هزار مکافات بهمون می دن (تازه 90 درصد نمی دن)کارمون توی این سایت شده فقط حدس زدن روسیه su27 یا mig 31 بهمون مخفیانه داده یا نه؟!اگه با آمریکا رابطه داشتیم الان تو فکر این چیزا بودیم!!
تو زمان شاه RF4 ها مون رو شوروی شناسایی می کردن الان اگه می تونن تا اونجا به حالت عادی فقط پرواز کنن !!
شدیم آشغال جمع کنن روسیه mig29 های بالای 15 سال سابقه پرواز شو بهمون میندازه خدا می دونه به چه قیمتی،و اگر نه الان 30 سال بود 160 تا لاقل f16 داشتیم ، صد در صد خط مونتاژ(نمی گم تولید ولی اینم احتمالن داشتیم!)داشتیم نمی رفتیم F5 رو از نو بسازیم!
کارمون به کجا رسیده عربستان شده کشور دوست چون فقط ازش باید بترسیم تا دلشون بخواد یورفایتر می خرن ما هم هی باید با f4 حال کنیم![/quote]

گل گفتی ولی چیز اصل کاری را فراموش کردی اونم دخالت بی مورد ما در مسله فلسطین است اصلا فلسطینیا وهابی و اهل حنبلی هستند من با بعضی از اعراب ارتباط دارم میگن فلسطینی ها در شب شهادت امام حسین دستاشون را حنا میزنند اگر ما کاری به کار اونا نداشته باشیم و بذاریم قضیه فلسطین خود اعراب حلش کنند ما با امریکا که مشکلی نداریم من حاضرم بهتون قول بدم بشیم همان دو دوست قدیم تو ایران کم نیست که افرادیکه دوست دارند با امریکا ارتباط تنگاگ تنگی داشته باشد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اول در مورد پای جاسوس باز کردن یعنی الان هیچ روس و چینی جاسوس تو ایران با خیال راحت نمی گرده ؟؟؟؟
کارمون به کجا رسیده عربستان شده کشور دوست چون فقط ازش باید بترسیم تا دلشون بخواد یورفایتر می خرن ما هم هی باید با f4 حال کنیم![/quote]

گل گفتی ولی چیز اصل کاری را فراموش کردی اونم دخالت بی مورد ما در مسله فلسطین است اصلا فلسطینیا وهابی و اهل حنبلی هستند من با بعضی از اعراب ارتباط دارم میگن فلسطینی ها در شب شهادت امام حسین دستاشون را حنا میزنند اگر ما کاری به کار اونا نداشته باشیم و بذاریم قضیه فلسطین خود اعراب حلش کنند ما با امریکا که مشکلی نداریم من حاضرم بهتون قول بدم بشیم همان دو دوست قدیم تو ایران کم نیست که افرادیکه دوست دارند با امریکا ارتباط تنگاگ تنگی داشته باشد[/quote]

سلام

کلا این تایپیک ها رو می زنند تا یه عده بیان و بگن ....

بگذریم ...

" فکر هر کس به قدر همت اوست "

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادرا ببینید رابطه با آمریکا فقط و فقط به نظر مقام معظم رهبری بستگی داره.خود ایشون گفتن که "بنده تعیین میکنم که با آمریکا رابطه دوستانه داشته باشیم یا نه".
مشکل ما در رابطه با دوستی با آمریکا مسئله حزب الله لبنان و حماس هست.و هیچ وقت چنین اتفاقی نمیفته چون اگر رابطه ایران با امریکا خوب بشه باید رابطشم با اسرائیل بهتر بشه و دست از حمایت از حزب الله برداره که چنین چیزی امکان نداره.منافع حال حاظر کشور به حمایت از حزب الله بستگی داره و تمامی این مسائل به نظر مقام معظم رهبری بستگی داره و بس و نه حتی رئیس جمهور.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مگر ما به خاطر فلسطینی ها داریم ازشون دفاع می کنیم . سرزمین فلسطین مطعلق به مسلموناست طبق اطلاعات موثق اکثریت فلسطینی های نوار غزه دارن شیعه می شن و خیلی ها هم شدن ولی به خاطر اینکه حمایت بعضی کشورهای سنی رو از دست ندن حرفی نمی زنن . با این حرفایی که شما میزنی یعنی ما 32 سال شکر خوردیم که سینه به سینه استکبار جهانی ایستادیم امریکا فقط یه کشور مثل مالزی - پاکستان یا افغانستان نیست امریکا یه تیکه بزرگ از پازل سلطه جهانی که می خواد همه گوش به حرفش بدن امریکا یه تفکر ظالمانه است که همون برده داری قدیم رو به روش جدید اجرا می کنه تا موقعی که امریکا و دولت مردانش و سیاست های کلیش همینه برقراری ارتباط با امریکا خیانت به ارمان های انقلابه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله الرحمن ارحیم.
کلا دوستان از اول تاپیک رو خوندن ؟؟؟؟
چه می کند تبلیغات دشمن. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من طرفدار حمایت از مظلوم هستم
ولی این فلسطینی ها زمانی که ما با عراق می جنگیدیم و به آنها هم کمک می کردیم باز علیه ما شعار می دادند و درود بر صدام می گفتند
همین الان هم ته دلشان ایران ارزشی ندارد
من موافق کمک به مردم آسیب دیده و مظلوم فلسطینی هستم ولی باید دانست که آنها خود را برادر ما نمی دانند و اگر روزی جنگ شود خیلی هایشان با قطر و عربستان و ... خواهند بود

از نظر من روسیه، چین، آمریکا و انگلیس همشون به یک اندازه برای کشور مضرند الان آمریکا و انگلیس نیستند روسیه و چین غارت می کنند
مثال روسیه نیروگاه اتمی یا موشک های اس 300
مثال چین کفش بی کیفیت و هزار چیز بی کیفیت که صنعت ما را نابود کرده است
سیاست ما متاسفانه با چین و روسیه هنوز از در استقلال نیست

رهبری هم می گوید و باز مسئولین . . .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دکتر بازرگان میگه:امریکا مثل یه گاو بزرگه یا میتونی پستوناشو بگیری مثل ژاپن کره جنوبی یا شاخ هاشو مثل ایران کره شمالی کوبا
البته مثالشو خودم اضافه کردم[/quote]
ببخشید من یک سوال فنی داشتم.
این گاوه ماده که پستان داره و ژاپن اینا دارن شیرش را میدوشند پس چرا شاخ داره؟ یحتمل نره! اگه نره پس پستان و شیرش کجا بوده که اینا چسبیدن بهش؟
نکنه اشتباهی چسبیده باشن به .... :lol:
(شوخی)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند نکته:
بلوکه کردن دارایی های ایران در بانک های خود و اروپا
زدن هواپیماییی مسافر بری ایرباس ایران شهادت 279 زن و کودک بی گناه
تحریم های کمر شکن
کمک اطلاعاتی در کربلای چهار به عراق و قیچی شدن رزمنده که تنها یک گردان زنده در اومد
ترور دانشمندان هسته ای
ترور شخصیت ایران های مقیم در امریکا
کمک به به تروریسیت های طالبان
شرور خواندن ایران
و...........................................................هزار یک دلیل دیگه
امریکا پسر خوب عاشق چش و ابروی کسی نیست باید نوکری کنی تا اربابت بزار راحت باشی حال بعد از سی سال با دادن این همه جوون شهید و دانشنمد شهید خودت می خوایی آقایی کنی نمیزارن به نظرت چرا؟
ما از دست امریکا و شوروی راحت شدیم اما از دست تربیت شدگان و سرسپرداگان انها هیچ وقت راحت نمی شویم(نقل به مضمون)حضرت امام خمینی(ره)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]چند نکته:
بلوکه کردن دارایی های ایران در بانک های خود و اروپا
زدن هواپیماییی مسافر بری ایرباس ایران شهادت 279 زن و کودک بی گناه
تحریم های کمر شکن
کمک اطلاعاتی در کربلای چهار به عراق و قیچی شدن رزمنده که تنها یک گردان زنده در اومد
ترور دانشمندان هسته ای
ترور شخصیت ایران های مقیم در امریکا
کمک به به تروریسیت های طالبان
شرور خواندن ایران
و...........................................................هزار یک دلیل دیگه
امریکا پسر خوب عاشق چش و ابروی کسی نیست باید نوکری کنی تا اربابت بزار راحت باشی حال بعد از سی سال با دادن این همه جوون شهید و دانشنمد شهید خودت می خوایی آقایی کنی نمیزارن به نظرت چرا؟
ما از دست امریکا و شوروی راحت شدیم اما از دست تربیت شدگان و سرسپرداگان انها هیچ وقت راحت نمی شویم(نقل به مضمون)حضرت امام خمینی(ره)[/quote]

کاملا موافق
مرررررررررررگ بر شیطان بزرگ آمریکا!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از بندگی آمریکا و انگلیس رها شدیم ولی در دام چین و روسیه افتادیم بویژه چین
علارغم توصیه های مکرر رهبری مبنی بر جهاد اقتصادی، مسئولان اصلا توجه به فرمایش ایشان ندارند و متاسفانه براحتی فقط 3000 میلیارد تومان اختلاس

متاسفانه آن بلایی که انگلیس یه زمانی سر ما درآورد اینبار چینی ها در حال اجرای آن هستند
من خوشحالم که آمریکایی ها و انگلیس ها دیگر در کشور من توان خودکامگی و استعمار ندارند
اما متاسفانه عده ای دیگر جایگزین آنها شده اند
کاش این استقلال روابط به سمت روسیه و چین هم می رفت
اگر ما امروز نتوانیم از در استقلال سیاسی و اقتصادی با چین و روسیه درآییم هرگز نمی توانیم رابطه مستقل طبق معیار اسلامی با آمریکا و انگلیس داشته باشیم شبیه آنچه رهبری می گوید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.