ninos

سایت وزارت دفاع هک شد

Recommended Posts

سلام دوستان متاسفانه خبری رو دیدم که گفتم به اطلاع شما هم برسونم
امروز توسط یکی از کاربران فتولیا، متوجه هک شدن سایت وزارت دفاع شدیم که گویا چند روزی نیز از آن می گذرد و تا به اینجا شخصا هیچ خبری در مورد آن در رسانه های عمومی مشاهده نکرده ام.این هکر که گویا از گروه هکر های سعودی است و خود را s4udi-S3curity-t3rror می نامد ، توانسته است به سایت وزارت دفاع ایران به آدرس mod.ir نفوذ کرده و نام خود را در آن ثبت نماید.برای مشاهده این هک می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

[align=center][img]http://cdn.fotolia.ir/2011/09/modir-1.jpg[/img][/align]

لینک:
http://zonehmirrors.net/defaced/2011/09/05/mod.ir/

تاریخ خبر دیروز 21 شهریور 1390

دوستان البته به طور کامل سایت هک نشده و فقط تونسته یه جایی رو ویرایش کنه ولی خوب برای وزارت دفاع ما این هم یک عیبه امیدوارم عزیزان وزارت دفاع از این به بعد قدرت مجازی خودشون رو به رخ همگان بکشند.
ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعید نیست

چند روز سایت با مشکل مواجه بود و یک پیام Under construct... نشان می داد .
ابدا سایت فعال و خوبی هم نبود !
ابدا

الان هم مراجعه کنید ببینید چی نشان می ده
http://www.mod.ir/

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله سایت یه مدتی اینطوری بود
[img]http://cdn.fotolia.ir/2011/09/modir-3.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الان كه حالش خوبه icon_cheesygrin اتفاقا بهتر از قبل هم شده است. البته هنوز هم يك سري مشكلاتي دارد.
البته اين سايت بيشتر جنبه اطلاع رساني عمومي دارد و بعيد مي دانم هيچ اطلاعات حساسي داخلش باشد كه هك آن دستاوردي براي محاجمان داشته باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا زیاد هکشم هک نبوده.ظاهراً هرچی بوده باگ اینجکشن داشته که طرف تونسته اون نوشته رو فقط ویرایش کنه.چون مشخصه جای اون نوشته یه لینک بوده.وگرنه عربا از این حرفا خوره ترن.اگر میتونست Full Deface میکرد که اسمشم گنده تر نشون بده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ninos عزیز ظاهراً اینکاره هستی icon_cheesygrin[/quote]

نه دادا از اون روز که نگهبان ناک میلیتاری منو به خاطر یه کنجکاوی کوچولو :mrgreen: بلاکم کرد و میلیتاری رو به مدت 1 سال از دست دادم دیگه از این کارا نمی کنم.من هنوز هم که هنوزه یه شاگرد هستم و خیلی چیزا رو باید یاد بگیرم اون تاپیک بالاییه هم مال یکی از بچه ها بودblack virus بیش تر تو کار کرک هستش. هک کردن کار بزرگی نیست الان یه روش هست بهش می گنsql injection که سایت های ضعیف رو با کمی مقاله خوندن میشه زد البته بهترین روش برای هک روش شل کردن هست که یه فایل می فرستی تو سرور سایته و .......... بازم می گم من فعلا کوچویک تر از این حرفام در مقابل استادان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان پارسال هم این اتفاق افتاده بود(به اخبار سایبری دیگر سایت ها اون موقع ها!مراجعه کنید)چندبار دیگه هم شده icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به گوش گروه آشیانه برسه تمام سایتهای سعودی رو هک می کنن! همونطور که صدها سایت اسراییل رو یک شبه هک کردند. باید به این جوجه عربها یک درس حسابی داد که از این غلطا نکنن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بچه ها بیایم یه دوره آموزشی هک اینجا بگذاریم. از بچه های اینکاره برا آمزش استفاده کنیم. نیاز به یک گروه هکر قوی داریم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گروه آشیانه که متاسفانه الان آشیانه ی قدیم نیست بازم ارتش سایبری خودمون برای هک هم من پیشنهاد می کنم ( با توجه به زیاد بودن اعضای سایت) روش D DOS آموزش داده بشه و تو یه ساعت مشخص یه سایت بزرگ عربی از دسترس خارج بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان عزیز سایت وزارت دفاع بیش تر جنبه خبری داره و البته خارج از سیستم رایانه ای وزارت دفاع هست و آن طور که قبلا بازدید کرده بودم از سیستم نشر رایگان جوملا (!)استفاده می کرد . البته سایت به طور کامل هم هک نشده ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید که عربستان از نظر سایبر و هک دهن ما رو در مبارزه سایبری چند سال پیش چنان صاف کرد که ایران و تیم اشیانه کشیدند عقب چون مستقیما منافع ملی ایران به خطر افتاد چرا که بسیاری از سرورهای اصلی ایران زیر ضربات خوردکننده اعراب به خصوص عربستانی و اماراتی له شد به معنای مطلق کلمه

اون دوستانی هم که کمی علاقه مند به هک باشند یقینا خاطرشون هست چه روزایی بود ....

منم موافقم ، هک کامل نبوده و یا هکره هکر تمام فن حریفی نبوده

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر