ColonelShak

ویدئو شلیک با Desert Eagle

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]این سلاح در سه کالیبر عرضه می شد:
1- 375 مگنوم
2- 44 مگنوم
3- 50AE
[/quote]
گزینه ی 1
[quote]دقیقا، این تپانچه هیچ مزیت نظامی یا دفاعی شخصی نداره، صرفا برای نگهداری در منزل و پزدادن یا استفاده در فیلمهای هالیوودی خوب هست! [/quote]
من تو این مورد با شما موافق نیستم تا ببینم کاربردش کجا خوبه مثلا شما انتظار داری با یک svd بری یک خونه رو پاک سازی کنی قدرت این اسلحه میتونه از هر جلیقه ی بگذره
[quote]نه همیشه! یه جاهایی شما واقعا به نواخت تیر ( Rate Of Fire) بالا احتیاج داری که هیچ قدرتی نمی تونه جاشو بگیره، محافظان شخصیتها هیچ وقت از این اسلحه استفاده نمی کنند، یک دلیل دیگر آن وزن 2070 گرمی آن در کالیبر 50 است!

[/quote]

تو این مورد با شما موافقم چون بیشتر محافظان از اسلحه برتا استفاده میکنند چون سبک تره و نسبت به عقاب صحرا لگد کمتری داره و فشنگ های بیشتری تو خشابش جا میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مثلا شما انتظار داری با یک svd بری یک خونه رو پاک سازی کنی[/quote]

خیر دوست عزیز، برای پاکسازی منازل از سلاحهایی مانند ام پی 5 ، یوزی، ام 4 ، CBJ-MS و امثالهم استفاده میشه، نه از اس وی دی یا دیزت ایگل، البته تمام اعضا تیم یه سلاح کمری به عنوان ساپورت با خودشون حمل می کنند.

[quote]قدرت این اسلحه میتونه از هر جلیقه ی بگذره[/quote]

کاملا اشتباه می کنید، جلیقه ها نسل بندی هستند و هر جلیقه ای که بتونه جلو گلوله کلاش رو بگیره جلوی گلوله این را هم می گیره.

[quote]گزینه ی 1[/quote]

منظورتون رو نمی فهمم، می خواستم بگم یه زمانی این سلاح در سه کالیبر ذکر شده عرضه می شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مثلا شما انتظار داری با یک svd بری یک خونه رو پاک سازی کنی[/quote]
برادر من مثال زدم icon_rolleyes
[quote]کاملا اشتباه می کنید، جلیقه ها نسل بندی هستند و هر جلیقه ای که بتونه جلو گلوله کلاش رو بگیره جلوی گلوله این را هم می گیره. [/quote]
پس با این نظر تمام اسلحه از بن نا کارامد هستن
برادر من منظورم کلت هست
[quote]منظورتون رو نمی فهمم، می خواستم بگم یه زمانی این سلاح در سه کالیبر ذکر شده عرضه می شد.[/quote]
برادر ببخش ااخه من منظور شما رو نفهمیدم خیال کردم گزینه ای دادید :mrgreen:
اخه مگنوم 375 در اصل برای یک اسلحه مخصوص ساختن
مگنوم 44 هم فکر کنم برای وینچستر

:mrgreen: broken_heart icon_idea

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید من پست دوباره میدم برادر محمد به نقل قول دومی نگاه نکن اصلا نخون و بهش اهمیت ندهicon_rolleyes اخه من یک عادت بد مطلب رو خوب نمی خونم همیشه هم گاف میدم

چیکار کنیم ادیت نداره :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برادر من منظورم کلت هست[/quote]

اخوی ولی شما نوشتی:

[quote] قدرت این اسلحه میتونه از [color=red]هر جلیقه ی [/color]بگذره[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شرمنده ام برادر، تا اومدم پست شما رو ببینم پست خودم رفته بود بالا!

ببخشید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر منم اين پيستول مفت نميرزه مگه ميخوايم فيل و كرگدن بكشيم كه اينو دستمون بگيريم.
به نظر من سرور و سالار همه پيستول هاي حال حاضر جهان FN 57 هست . از وقتي رونمايي شده تا الان تو رنكينگ سايتها و منابع نظاميه مختلف دنيا در بيشتر مواقع اول بوده. اصلا گفته شده انقلاب دوباره اي در شاخه HAND GUN ها به راه انداخته.
20 تا تير در يك خشاب و لگد كم و تراجكتوريه كاملا فلت در نتيجه دقت بسيار زياد و پليمر ضد خش و ضربه و آتش در بدنه و از همه مهمتر كه در واقع بزرگترين برتريه آن به همه پيستول هاي تاريخه خود گلوله و نوع كاليبر اونه كه با نوك تيز خود داراي بيشترين نفوذ به هدف است .
اين گلوله رسما به عنوان يك پرتابه FRANGIBLE معرفي نشده ولي در بيشتر موارد در اصابت هاي زير 50 متر گلوله خورد شده و خسارت وارده به بافت نرم رو چند برابر ميكنه.
فراموش نكنيد كه كارخانه بلژيكيه سازنده آن يعني FABRIQUE NATIONALE HERSTAL همان كارخانه ايست كه P90 - F2000 - SCAR و FAL را ساخته و ميسازدicon_rolleyes
براي اثبات استثنايي بودن اين پيستول همين بس كه گارد حفاظت رياست جمهوريه آمريكا و همه نيروهاي امنيتيه سازمان ملل و نيروهاي ويژه در افغانستان و عراق به اين سلاح مجهزند :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا مگنوم چیه ؟؟؟؟ میدونم یه اسلحه هست ولی بعضی وقت ها واسه فشنگ هم بکار میره
چیه ؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظر من سرور و سالار همه پيستول هاي حال حاضر جهان FN 57 هست[/quote]
به نظر من گلوک بهتره سه حالت داره هم داره سه تیر تک تیر و حالت مسلسل

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]به نظر من سرور و سالار همه پيستول هاي حال حاضر جهان FN 57 هست[/quote]
به نظر من گلوک بهتره سه حالت داره هم داره سه تیر تک تیر و حالت مسلسل[/quote]

اصلا گلوگ قابل مقایسه با این هیولا نیست !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر این نظر من بود وگرنه من دیگه اینقدر احمق که نیستم من خودم یک گیمرم کسایی که کانتر بازی میکنن میدونن اف ان 57 خیلی از گلوک سرتره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از ويژگي هاي سلاح خوب :
1.وزن كم
2.لگد كم
3. نواخت تير بالا
4. خوش دست بودن است
اگر سلاح ما قدرت بالايي داشته باشد آما اين ويژگي هارا نداشته باشد سلاح خوب و كا آمدي نخواهد بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برادر این نظر من بود وگرنه من دیگه اینقدر احمق که نیستم من خودم یک گیمرم کسایی که کانتر بازی میکنن میدونن اف ان 57 خیلی از گلوک سرتره[/quote]

شما هرگز اونچه که در بازی های کامپیوتری میبینی رو با دنیای واقعی مقایسه نکن !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.