saiedtomcat

تاپیک جامع بررسی بیلان و عملکرد فرمانده نیروی قدس حاج قاسم سلیمانی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

فرمانده سپاه قدس: دعا کنید شهید بشوم

به گزارش به گزارش خبرنگار وبلاگستان مشرق، حسام عسگری از گزارشگران و مجریان صداوسیما که در همایش بیداری اسلامی حضور داشته، حاشیه ای از این همایش را در مورد سردار قاسم سلیمانی، در وبلاگ خود، سازش، چنین قلمی کرده است:

امروز در اجلاس بین المللی بیداری اسلامی مشغول تهیه گزارش بودم ، هنگامی که رئیس جمهوری آمد در راهروی پشتی سالن دکتر ولایتی ، ابراهیم جعفری نخست وزیر سابق عراق و شهاب الدین صدر به استقبال رئیس جمهور آمده بودند ، ناگهان چشمم به یک مرد لاغر اندام افتاد که کت شلواری مشکی که معروف است به کت احمدی نژادی تنش بود ، قیافه اش خیلی برایم آشنا بود اما هرچه فکرمی کردم یادم نمیامد تا اینکه بالاخره فهمیدم این مرد کیست، این مرد لاغر اندام همان سرداری است که دشمنان و معاندان جمهوری اسلامی با شنیدن اسمش لرزه بر اندامشان میفتد ، او کسی نبود جز سردار سلیمانی فرماده سپاه قدس ایران.

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/95179_862.jpg[/img]

اول شک کردم ، دویدم طرفش ، ازجوانی که به نظرم همراه سردار بود و پشت سرش راه می رفت پرسیدم : سردار سلیمانی اند دیگه ؟ گفت : بله ،ناگهان میکروفن من را دید و تصویربردارم را که یکهو جا خورد و گفت نزدیک نشوید و اصلاً فیلم نگیرید ، سریع میکروفن را دادم به تصویر بردار و دویدم سمت سردار که داشت از پله ها می رفت بالا ، سلام کردم و خودم را معرفی کردم ، چهره محجوبی داشت جوابم را داد ، گفتم :سردار خیلی دلم می خواهد که از شما یک مستندی بسازم ، حیفه که شما گمنام بمونید ، سردار گفت : دعا کن شهید بشوم آن وقت می توانی مستندت را بسازی ، گفتم : نه دیگه ، همیشه تا شماها شهید میشید میان سراغتون ، حیفه گمنام باشید به خدا ،ما دجوونا نیاز داریم به شماها، سردار خنده ای زد و در آغوشم گرفت و شروع کرد به بوسیدن و گفت : تو رو خدا دعا کن شهید بشم ، دعا کن شهید بشم و من دیگر هیچ حرفی برای گفتن نداشتم ، سردار رفت با همان چهره محجوب و آرام ، انگار نه انگار که او همان کسی است که پشت خیلی از دشمنان اسلام و ایران را به خاک مالیده است .

[url=http://www.mashreghnews.ir/fa/news/67644/%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87-%D9%82%D8%AF%D8%B3-%D8%AF%D8%B9%D8%A7-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%B4%D9%88%D9%85]مشرق[/url]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بیایید برای افرادی چون حاج قاسم که باعث افتخار اسلام و ایران هستند دعا کنیم:

خداوندا سربازان دلیر اسلام را از همه خطرات و از شر شیاطین مصون بدار. آمین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا اجر شهادت نصیب شون کنه و درجاتشون رو مضاعف کنه و اجر صبر و تسلیم و رضا رو هم اضافه کنه و در ضمن سایه شون رو هم بر سر کشور نگه داره

خدا دل ما رو با شهادت امثال ایشون لرزان و غصه دار نکنه . در پناه حق و درسایه تاییدات امام زمان (عج) باشند.

خدایا دشمن شاد نشیم . برای سلامتی شون صلوات

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دعا کنیم سردار در رکاب امام زمان در هنگام ظهور شهید شوند . خدا حفظشون کنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18]برای سلامتیش[/size] [size=24][color=green]صلوات[/color][/size]
[color=red]وعجل فرجهم[/color] یادتون نره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایول خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم.

واقعا راست میگن نامش لرزه بر اندام ... میندازه چون قدرت خیلی زیادی داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنام حضرت دوست
نگرانم درباره ي روزي كه خدا افرادي مثل سردار سليماني ورهبر عزيزمان را از ملت ايران بگيره
اميدوارم خدا عمرشون روبه ظهور امام زمان وصل كنه
باتشكر
ارش متفكر
ياحق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
و اما بعد

فقط می تونم بگم که خدا ان شا الله همیشه ایشون رو سایه امام زمان (عج) در سلامت کامل نگهدارند

ان شا الله

واسه سلامتی رهبر انقلاب و تمام دلسوزان انقلاب از جمله سردار سلیمانی یه صلوات بفرستید

اللهم صلعلی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم و العن الاعدائهم

یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انشاالله که 1000 سال دیگه زنده باشه بعدش در رکاب امام زمان شهید بشه ما هم همراهش باشیم :mrgreen: ولی فعلآ جان ما بی خیال شو نیازت داریم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سردار سلیمانی رو واقعا دوستش دارم

ایشون معروف بودن به قاسم لودر دزد

از قراری تو جبهه تو عملیات نفوذی اسیر عراقیها میشه ولی خب بعد از مدت کوتاهی موفق میشه

از پیششون فرار کنه بعد از فرار هم چون میدونست خودیها به لودر برای زدن خاکریز خیلی نیاز دارن

یه لودر از عراقیها کش میره میاره اینور خط

این موضوع باعث میشه که به این اسم معروف بشه

زمانی هم که فرمانده سپاه در کرمان و جنوب شرق بود بد پدری از اشرار در میاورد

بعد از فرماندهی قدس هم اسرائیل افتاد دنبالش و اسمشو گذاشت سطر اول لیست ترور تو

لبنان و سوریه هم بمب گذاریهای ناموفقی بر علیه ایشون شد ولی خوشبختانه ایشون هنوز در

رکاب رهبری مثل سربازی فداکار و مطیع خدمت میکنند

به شخصه اعتقاد دارم که اگر ظهور اقا در زمان حیات ما باشه و سردار هنوز زنده باشن انشاالله

مطمئنا یکی از سرداران اصلی لشکر امام زمان هستند

اینشالله ملت ایران هیچ وقت داغ شهادتشو نبینه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.