mobarez

حمله سایبری به شبكه‌های صدا و سیما

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

آفتاب: در اوایل صبح سه‌شنبه هفته گذشته، حمله سایبری گسترده‌ای به سیستم‌های رایانه‌ای شبكه‌های العالم، الكوثر و سحر صورت گرفت كه تا پایان روز، این سیستم‌ها را مختل كرد و امور جاری این شبكه‌ها، به صورت دستی (ردیف كات) مدیریت شد.

بنا بر این گزارش، این مشكل با عنایت به گستردگی و مبهم بودن نوع آن، برای نخستین بار، برای سیستم‌های تلویزیونی كشور رخ داده و هنوز علت قطعی و ریشه اصلی این حمله سایبری مشخص نشده است.

براساس گزارش تابناک، بنا به صلاحدید مسئولان صدا و سیما، این خبر رسانه‌ای نشده است، لیكن به همین دلیل و ایجاد نشدن حساسیت در نهادی امنیتی، ریشه مشكل هنوز كشف نشده است.

شایسته است تا ریشه‌های این مشكل و مجاری نفوذ این ویروس، سریعتر شناسایی شود، تا در برهه بیداری اسلامی، شبكه‌های برون‌مرزی سیما، از چنین آسیب‌هایی در امان شوند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر سامانه هاي رايانه اي صدا و سيما هم به حرفه اي بودن تصوير برداري روز مراسم سي و يك شهريور باشد كه والله حيفه از كار براي ابد نيافتد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

براساس گزارش تابناک، بنا به صلاحدید مسئولان صدا و سیما، این خبر رسانه‌ای نشده است، لیكن به همین دلیل و ایجاد نشدن حساسیت در نهادی امنیتی، ریشه مشكل هنوز كشف نشده است.

[/quote]
يعني حتما بايد رسانه اي بشه تا نهادهاي امنيتي واكنش نشان بده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

[/quote]
يعني حتما بايد رسانه اي بشه تا نهادهاي امنيتي واكنش نشان بده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بالاخره این صدا سیما هم زده شد البته تا چند ماه پیش که من رفتم توی سایتشون از جوملا استفاده می کردن ولی یک بنده خدایی که تو اون جا کار میکرد گفت که از یک شرکت معتبر دارن یک cms دیگه با امنیت بالا میگیرن که وقتی دوباره من به سایتشون سر زدم شده بود dropal البته جدای از این حرف ها اگر یک وقت خدای نکرده یک گروه هکری تو خارج بیاد طرف سایت های ایرانی به نظر این حقیر کلا فکر نکنم برای ما آبرویی بمونه چون وضع امنیت سایت های ما واقعا ...(جمله ای براش پیدا نمی کنم بگم )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر این سایت ها دیفیس شدند لطفالینکهای زون اچ را بگذارید. بدون منبع حرف باد هواست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر کنم یا خبر برای یک ماه پیش باشه یا اصلا این سایت دیفیس نشده و فقط ddos یا سیستم هاشون آلوده شده باشه این لینک برای یک ماه پیش هست که توسط یک گروه عرب سایت زده شده [url]http://www.zone-h.org/mirror/id/14557023[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عیب نداره درست میشه یکم اضافه خرج میکنند امنیتش رو بالا میارن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][b]جناب مبارز لینک؟[/b][/quote]

[color=red]جناب اپرا مثل اينكه مطلب رو دقيق نخوندي ؟

بالا نوشته آفتاب :....

يعني خبرگزاري آفتاب ! ميتونيد با يه جستجوي ساده در اينترنت لينك سايت افتاب رو پيدا كنيد [/color]

[color=blue]جناب مبارز متاسفانه به علت دو بند از قوانین مجبورم به شما اخطار بدم
بند اول[/color] [quote]

15- در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر هستید ( اخبار ، مطالب علمی و ... ) حتماً منبع آن را بصورت لینک مستقیم ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود نام وی را نیز ذکر نمایید.
[/quote]
[color=blue]یعنی حتما باید لینک مستقیم رو قرار بدهید و حق با اوپرا جان است
وتا اونجایی که من یادم میاد نوشتن با فونت بزرگ نقض قوانین هست
با تشکر ali75[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]فکر کنم یا خبر برای یک ماه پیش باشه یا اصلا این سایت دیفیس نشده و فقط ddos یا سیستم هاشون آلوده شده باشه این لینک برای یک ماه پیش هست که توسط یک گروه عرب سایت زده شده [url]http://www.zone-h.org/mirror/id/14557023[/url][/quote]

[color=red]مربوط به دو سه روز پيش هستش نه يك ماه !!

لينكش هم سايت آفتاب است !! كه در ابتداي متن آمده !!!![/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.