soldier

فوری/گروهک پژاک تسلیم شد

Recommended Posts

اولا دوستان من توهین کردم که شما با یک کلمه [color=red]مظلوم نمایی[/color] اوج نژاد پرستی خودتون را به نمایش گذاشته اید .
قوانین سایت هم مد نظر بگیرید که توهین به قومیت ها [color=red]ممنوع [/color]است.
اما جناب بژی لکستان هر چه که از دهنتون در آمد به همه نثار کردید پس وایستید و جوابتون را بگیرید . icon_cool

[quote]اقایون شما بجای اینکه برید از چند عرب ملخ خور به اسم حزب اله لبنان دفاع کنید و میگید جبهه حق علیه باطل این جبهه حق علیه باطل نفت مردم ایران مستقیم هلو بر تو گلو تو[/quote]
شما الان ناراحتی که چرا ایران به پژاک کمک نمی کنه و به حزب الله کمک می کنه !
اگر همین جبهه ی حق علیه باطل جنوب لبنان نبود معلوم نبود الان اسراییلی ها که کردستان عراق را جز سرزمین موعود می دانند کجا بودند و ناموس شما کرد با غیرت کجا !
حزب الله هم سالهاست جیبشو از ایران جدا کرده و کلی کارخانه و بازرگان در سراسر جهان از جمله آمریکای جنوبی دارد پس معلومه که ناراحتی چرا پژاک پیشرفت نکرده است !

[quote]موشککهای اسکاد 9 متری در اختیار دارند یکی از ÷یشرفته ترین نیروهای حال حاضر چریکی دنیا هستن[/quote]
کی گفته حزب الله اسکاد داره ؟ اصلا اسکاد 9 متره ! اسکادی که سی پی ای افتضاحی داره چه به درد حزب الله می خورد ؟

[quote]اقایون شما که اصل ونصب تون معلوم نیست کجایید عربید یا ایرانیها حق ندارید به ملت کرد توهین کنی [/quote]
اوج نژاد پرستیتون و تجزیه طلبیتون را نشان دادید !

[quote]فکر نکنم نصفتون تفنگ از نزدیک دیده باشی[/quote]
پس معلنمه تجزیه طلبی تو خونتونه !

[quote]در ضمن یه اقای عکس یه عرب اوتارش کرده {حسن نصرال}اگه شما ایرانید فکر نکنم ایران دلیر مرد کم داشته باشه عکس اون رو مثل امامزاده باشید رو سینتون .یادتون نره این اعراب که شما ازشون تعریف میکنید در جنگ 22 روزه حماس بااسرائیل با پول مردم ایران اومده بودند ایران بعد میگفتن خون ایرانی به ما نزنید این چیزها رو هم داشته باش[/quote]

داداش ایران دلیر مرد زیاد داره که شما پژاکی ها یکیشون را مثل شهید جانثاری شهید کردید ! داره اما احترام و پاسداشتشون به عمله نه باد هوا !
بقیه حرفهاتون هم ارزش پاسخ گویی هم ندارد .
فقط بدانید همین حزب الله خیلی بیشتر از امثال شما به ایران خدمت کرده است .
مدیران برخورد کنید لطفا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] Moltkeمثل این که آقایان تا حالا ندیده اند من چندین و چندبار از اقدامات پژاک اظهار تنفر کرده و تفکراتشان را هم به باد انتقاد گرفته ام.[/quote]

این اظهار تنفرتون - اگر واقعا باشه- با جملات دیگه تون مثل بحث شهادت متناقضه- نمیدونم شاید واقعا شما منظورتون رو بد بیان کردید- اما بد نبود اگر میبینید صحبتتون به این واضحی داره خلاف منظورتون برداشت میشه توضیح بدهید- اینجا متاسفانه هیچ توضیحی از اون نظر عجیب و غرییتون راجع به بحث شهادت نمیبینیم

[quote]Moltkeدر مورد دین:بنده یک مسلمان سنی مذهبم.
دیدگاه مذهبی بنده با شما زمین تا آسمان فرق دارد.
در مورد مساله کردستان هم حکومت های مرکزی از صفویه تا کنون متاسفانه اکثر اوقات با کردها مثل دشمن رفتار کرده اند و مطمئن باشید تا این وضع برقرار باشد همواره پتانسیل موجود برای سربرآوردن گروه هایی مثل پژاک وجود دارد. [/quote]
خوب برادر ما جنگ سنی و شیعه و کرد و ترک نداریم - وقتی بحث اعتقادیه تو همون ریشه اسلام و مذهب شما - اگه واقعا بهش معتقدید- یطور واضح اومده که نزد خدا هیچ برتری در هیچ گروه و ملیتی نیست و ان اکرمکم عندالله اتقیکم- و اومده که این اختلاف زبان و رنگها فقط وفقط برای شناسائیه -اگه به همون مذهب اهل سنت شما بیائید ملیت رو بالاتر از دین و کلام خدا قرار بدهید مشرک شدید - حالا من نمیدونم اینجا هم ما زمین تا آسمان با هم اختلاف داریم؟ یا اون روایت که آوردم و از پیامبر بوده مثلا اگه آدرسشو از صحاح سته خودتون بدم باز هم مشکل دارید؟
برام عجیبه چون اهل سنت عموما تقید مذهبیشون بالاست ولی اگه شما دوست دارید تو همون مجموعه معتقدات مذهبتون حاضرم عقاید خودمون رو بیان و اثبات کنم
دوست عزیز تعصب یک گناهه و ( من تعصب او تعصب له خلع ربقه الاسلام من عنقه) کسی که تعصب بورزه و یا به تعصب ورزیدن بهش رضایت بدهد از اسلام خارج میشود
ما دعوت به مبانی دین میکنیم نمیگوئیم حق با فارسه یا تهرانیه- من خودم اصلیتم آذر بایجانیه حالا تو بحث آذربایجان شوروی کلی بحث شد از ملیت ترک و ... بیائیم پا رو اعتقاداتمون بذاریم؟ ما به این مملکت و این نظان اعتقاد داریم - با وجود اشکالاتش- اصلا تو فاز ملیت نمیرم چون اینها مسائل قراردادیه که خدا قرار داده و تعصب ورزیدن بهش درمقابل حق گناهه
من شما رو دعوت میکنم نه بخاطر تبلیغات و تعصبات قومی - بلکه از نظر دینی واعتقادی مسئله رو نگاه کنید چون تمام گفته ها و نوشته هاتون درپیشگاه خدا علیه شما حتما استناد میشه و دورنیست اون روزی که بخاطر این تفکرتون شما هم درگروه پژاک در روز قیامت محشور شوید( المرء مع من یحب ولو امرا احب حجرا لحشر معه- مرد با آن کسی است که دوست دارد و اگر کسی سنگی را دوست داشته باشدبا او محشور می شود)

[quote]با سلام خدمت اقای مولتکه بژی کوردیستان{}اینها همگی دور شما رو گرفتن و فکر میکنن غریب گیر اومده اقایون شما بجای اینکه برید از چند عرب ملخ خور به اسم حزب اله لبنان دفاع کنید و میگید جبهه حق علیه باطل این جبهه حق علیه باطل نفت مردم ایران مستقیم هلو بر تو گلو تو جیبشون از تمامی ساح های روز دنیا استفاده میکنند موشککهای اسکاد 9 متری در اختیار دارند یکی از ÷یشرفته ترین نیروهای حال حاضر چریکی دنیا هستند اقایون شما که اصل ونصب تون معلوم نیست کجایید عربید یا ایرانیها حق ندارید به ملت کرد توهین کنید شما حرفهاتون یکی در میون به ملت ماست نه به گروه ژاک در ضمن همین های که شما سنگشون به سینه میزنید ازشون تو این عملیاتها بود عملکرد شون معلوم بود مو به بدن کی سیخ شده بود من نه عضو پزاکم نه دوستدارشم ولی حرف دهنتون رو درباره ملت کرد بفهمید شما که حتی فکر نکنم نصفتون تفنگ از نزدیک دیده باشید. این حرف ها هم مال بزرگها نه شما برید شیر تون رو بخورید بچه سوسولهای تهرانی در ضمن یه اقای عکس یه عرب اوتارش کرده {حسن نصرال}اگه شما ایرانید فکر نکنم ایران دلیر مرد کم داشته باشه عکس اون رو مثل امامزاده باشید رو سینتون .یادتون نره این اعراب که شما ازشون تعریف میکنید در جنگ 22 روزه حماس بااسرائیل با پول مردم ایران اومده بودند ایران بعد میگفتن خون ایرانی به ما نزنید این چیزها رو هم داشته باش بدون داری طرفداری کیرو میکنی icon_cool :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

اونقدر تفکرات شما خرابه که اصلا نمیشه راجع بهش حرف زد- تو بین این عرب ملخ خور نعوذ بالله بهترین خلایق که افضل انسانهاست بر انگیخته شده - هنوز خبر ندارید؟ نکنه خدای نکرده کافر - کمونیست یا کوموله تشریف دارید؟
هنوز نمیدونید که ما اگه تو لبنان با اسرائیل نجنگیم قضیه به کجا میرسه؟ اینو کم هوشترین آدمها هم تو بحث جنگ میدونند که باید دشمن رو تو خونه خودش زمین گیر کرد- اون پولها هم خرج همین جهاده و هنوز خرجی نشده - اگه نشه صد برابرش رو اینجا باید خرج کنیم - اینو بگیر و اینقدر لاف کرد و مظلومیت نزن هرکی ندونه از این موضع گیری شما فکر میکنه سر کرد بودنتون میخواهید با خدا هم بجنگید
اگه خودم دوست کرد نداشتم و بینشون توکردستان چند سال نبودم من هم همین فکر رو میکردم- حیف از کرد مسلمان معتقد که با امثال حرفهای شما وجهش خراب بشه
با این حرفهائی که زدی عضو پژاک بودن یا نبودنت فرق نمیکنه اونها هم مثل تو فکر میکنن تو هم مثل اونها مبارک هم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام خدمت اقای مولتکه بژی کوردیستان{}اینها همگی دور شما رو گرفتن و فکر میکنن غریب گیر اومده اقایون شما بجای اینکه برید از چند عرب ملخ خور به اسم حزب اله لبنان دفاع کنید و میگید جبهه حق علیه باطل این جبهه حق علیه باطل نفت مردم ایران مستقیم هلو بر تو گلو تو جیبشون از تمامی ساح های روز دنیا استفاده میکنند موشککهای اسکاد 9 متری در اختیار دارند یکی از ÷یشرفته ترین نیروهای حال حاضر چریکی دنیا هستند اقایون شما که اصل ونصب تون معلوم نیست کجایید عربید یا ایرانیها حق ندارید به ملت کرد توهین کنید شما حرفهاتون یکی در میون به ملت ماست نه به گروه ژاک در ضمن همین های که شما سنگشون به سینه میزنید ازشون تو این عملیاتها بود عملکرد شون معلوم بود مو به بدن کی سیخ شده بود من نه عضو پزاکم نه دوستدارشم ولی حرف دهنتون رو درباره ملت کرد بفهمید شما که حتی فکر نکنم نصفتون تفنگ از نزدیک دیده باشید. این حرف ها هم مال بزرگها نه شما برید شیر تون رو بخورید بچه سوسولهای تهرانی در ضمن یه اقای عکس یه عرب اوتارش کرده {حسن نصرال}اگه شما ایرانید فکر نکنم ایران دلیر مرد کم داشته باشه عکس اون رو مثل امامزاده باشید رو سینتون .یادتون نره این اعراب که شما ازشون تعریف میکنید در جنگ 22 روزه حماس بااسرائیل با پول مردم ایران اومده بودند ایران بعد میگفتن خون ایرانی به ما نزنید این چیزها رو هم داشته باش بدون داری طرفداری کیرو میکنی icon_cool :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

خواستم خیلی چیزها بنویسم اما بعضی شخصیت شان و فرهنگ شان را از نوشته هایشان به دیگران معرفی می کنند !! نوشته هایتان آنقدر خوب شخصیت تان را نشان می دهد که نیازی نیست که من چیزی در باره شما بگویم!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این آواتارت بدجوری رفته رو اعصابم icon_cool

کردستان بزرگ =کردستان ایران +کردستان عراق +کردستان ترکیه

فعلا که عراق واداده ولی ایران و ترکیه تا وقتی همچین جوونایی دارن فکرشم نکنین که بزارن یه وجب از خاکشون ازشون جدا بشه.

نمیدونم چی شده که کردها فکر میکنن با ما هم نزاد نیستن؟!

آقا تو هر کتابی بگردی کرد ها شاخه ای از قوم آریایی هستن پارس ها هم همینطور خوب وقتی از یک قوم و خون هستیم چرا از هم جدا شیم؟؟؟

همه جای ایران سرای من است.[/quote] من بچه ی کردستان جنوبی قسمتی از استان همکنون لرستان من شیعه هستم ولی شما که بحث برادری میکنید چرا کردهای قسمت استان کردستان چون شیعه هستند حق خیلی چیزها رو ندارند اگه ما همه برادریم چرا از منطقه ما کسی صداش در میاد انگ جدایی طلب بهش میزنن وسریع بالای دار چرا مردم منطقه ما از زور فقر مجبور به همه کار سختی هستند در حالی که شاید یکی از برادران ایرانی ما شاید در طول عمر یه این چنین کارهای رو به چشم نبینند اگه بخاهیم جمع بندی کنیم شاید 4 استان لرستان ایلام کرمانشاه وکردستان اندازه یکی ازکوچکترین شهرهای اصفهان کارخانه های صنعتی نداشته باشند در حالی که میان اهن ومس ..... از منطقه ما جمع میکنند بعد میدهند به اصفهان راوری کنه به نظر شما این رسم برادری که مردم ما سرانه درامدشان بالغ بر 300 هزار نیست ......یکم هم مروت خوب چیزی بچه مسلمونها {البته من از حرفهای پست قبلی از بچه های سایت معذرت خواهی میکنم یکم تند رفتم}

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]البته من از حرفهای پست قبلی از بچه های سایت معذرت خواهی میکنم یکم تند رفتم}[/quote]
این که نمیشه هرچی از دهنت دربیاد بیگی و آخرش بگی معذرت ؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]البته من از حرفهای پست قبلی از بچه های سایت معذرت خواهی میکنم یکم تند رفتم}[/quote]
این که نمیشه هرچی از دهنت دربیاد بیگی و آخرش بگی معذرت ؟![/quote] برادر شما اون بالا خودت کم حرفی نزدی درباره ناموس یک قوم ولی من از کارم معذرت خواستم اونم به خاطر حرفهای خودتون مناین تاپیک رو از اول دنبال میکردم و هیچ حرفی نزدم چون میدونستم این مشکلات پیش می اد ولی شما وجدانن بر پستهارو نگاه کن سر بحث اقایون با ملت کرد بود نه با گروه پژاک من خودم یکی از فامیلهای نزدیکم در درگیری با این گروه تروریستی بود و خودم از همه بیشتر مخالف این گروه هستم ولی بحث اقایون در مورد پزاک نبود قبول کن می خواستن مارو زیر پاشون له کنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از اولش وجود این تاپیک خلاف قوانین هست.

جناب soldier مگه شما نمیدونید که تاپیک خبری، باید در بخش اخبار زده بشه؟

این اول تاپیک ،

در ادامه هم ماشالله دوستان دیگه همه قوانین رو زیر پا گذاشتند.

رسما اینجا دارید توهین به قومیت ها و مذاهب میکنید.

از طرفی یک فردی میاد به آواتار بقیه ایراد میگیره.

بعدش هم عربها میشن ملخ خور و ...

واقعا جای شرم داره.

مدیریت خیلی زودتر از اینها باید به این تاپیک رسیدگی میکرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید اگه منظورتون از این که آواتار ایراد گرفتم برای این بوده که این اواتار کردستان (کشور) هستش و من واقعا تعجب میکنم چگونه مدیریت اجازه دادن همچین آواتاری که نشانه تجزیه طلبی هستش برای یک کاربر باشه؟؟؟؟ icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red]آقاي بژي لكستان خوب گوش كن لطفا[/color]

شما متاسفانه داري از قوم گرايي صحبت مي كني كه منشا تفكرات جاهليت رو داره

اين كاملا مشخص هست در هر سرزميني كه سطح فهم و درك از وجود انسان پايين تر شود بحث قوم گرايي بيشتر مي شود و حتي مي بيني دامنه اين جهالت در اختلاف بين قوميتي بعد از آن درون همان قوم اختلاف دروني حتي تا جايي كه پسر عمو هاي همان قوم هم به جان هم مي افتند

اما آيا تفكرات شما در تمام مردم كرد ايران زمين متبلور است كه پاسخ تنها در بي سواد ترين و كم اطلاع ترين آنها شايد درست باشد كه اين نوع تفكر در تمام اقوام ايراني اعم ازفارس و لر و كرد و ترك و عرب و غيره كه در شرايط بالا به سر مي برند كم و بيش نيز وجود دارد اما در اقليت هستند و به مرور زمان كاهش پيدا مي كند

و القاي تفكر شما چيزي جز خواست انگليس و امريكا نيست كه همان ايجاد تفرقه و جدايي است كه بهترين حربه براي متلاشي كردن ديگران و ثبات براي خودشان مي باشد آيا در تفكر كردستان شما ديگر اختلاف قبيله اي دروني وجود نخواهد داشت

كاملا مشخص است كه هيچگاه به آرامش نخواهد رسيد چون پايه اين تفكر بر من بهتر و متفاوت از ديگران هستم نهفته است و هميشه رقابت و درگيري وجود خواهد داشت و حالا يك قوم تنها و بدون پشتوانه براي هر گونه تعدي آماده است

آيا خود آمريكايي ها كه در حال حاضر دايه دار آزادي در دنيا هستند به شهروند آمريكايي اجازه صحبت هاي تجزيه طلبانه مي دهند كه ما در ايراني كه قدمت آقوام آن نسبت به آنها شايد ده ها برابر قدمت اقوام آنها را دارد اين گونه صحبت ها را كه جز با تيليغات خارجي و فتنه هاي آنها ست بايد تحمل كنيم

آيا بدين جهت كه مردم كردستان كارهاي مشقت باري رو انجام مي دهند بايد مجوز احساس تجزيه طلبانه را تو جيح كند شما كمي در رابطه با مردم كهگلو يه و بوير احمد و چهار محال و بختياري و ديگر اقوام ديگر ايران زمين مطالعه بفرماييد تا ببينيد هيچ كس حق ندارد با اين تو جيهات حرف از تجزيه و فرو پاشي اين سرزمين كه در طول تاريخ در برابر حوادث مختلف پا بر جا مانده چنين تو صيفاتي بفر مايد

اگر ما هم بخواهيم حتي شبيه شما فكر كنيم بايد كشور به ده ها هزار سال قبل برگردد و هر خانواده و اقوام نزديكش در يك پادگان زندگي كنند

آيا شما در دوستان خود افرادي سراغ نداريد كه با كمي تحريك و دادن وعده هاي مالي كار هايي كه شايد شما هيچگاه نخواهيد انجام دهيد رو انجام بدنند

مطمينا در هر جامعه اي افراد ساده لوح كم سواد و مزدور و جود دارند كه سبب ايجاد چنين گرو ه هايي شوند آيا وجود اين نوع تفكرات و گروهها اجازه تو سعه را به همان بخشها مي دهد آيا شما بايد كمبودد هاي دوران زندگي افراد را مجوزي براي طغيان و شرارت قرار دهيد يا سعي در تلاش و سازندگي از خود نشان دهيد

آيا بحريني كه از ما جدا شد مردمشان به حقوق آزادي و رفاه اجتماعي و اقتصادي دست پيدا كردند يا مانند مظلو مان اسير قدرتها شدند

مطمينا با يد جهالتها و كم خردي هايي در جوامع باشد كه سبب بروز اختلاف و فتنه افكني شود ولي چرا بايد ما دست آويز اين مباحث شويم

آيا نقشه يك توهم را براي اواتار انتخاب كردن جز مخالفت با مباحث بالا و پاي فشاري بر تفكرات قوم گرايي و قديمي است البته بايد اين نقشه بعدا به ذرات مشتمل بر دو تا سه خانه هم تجزيه شود چون اين راه و تفكر آينده اي جز اختلاف و فتنه و تجزيه حتي بين برادران يك خانواده هم ادامه دارد مانند اعصار ما قبل تاريخ......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا رضا بیاید به اتهام همه ی خاطیان رسیدگی کنید.
اونقدی حرف زده شد که بعضی ها شناخته بشن (حالا خوب یا بدن) و بشه حکم صادر کرد.
حالا که گفتین رسیدگی باید بشه خواهشا پاش وایسین تا بشه. نگذرید از کوچکترین خلافی
کاربرا همه خوشحال میشن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="speed"][color=red]آقاي بژي لكستان خوب گوش كن لطفا[/color]

شما متاسفانه داري از قوم گرايي صحبت مي كني كه منشا تفكرات جاهليت رو داره

اين كاملا مشخص هست در هر سرزميني كه سطح فهم و درك از وجود انسان پايين تر شود بحث قوم گرايي بيشتر مي شود و حتي مي بيني دامنه اين جهالت در اختلاف بين قوميتي بعد از آن درون همان قوم اختلاف دروني حتي تا جايي كه پسر عمو هاي همان قوم هم به جان هم مي افتند

اما آيا تفكرات شما در تمام مردم كرد ايران زمين متبلور است كه پاسخ تنها در بي سواد ترين و كم اطلاع ترين آنها شايد درست باشد كه اين نوع تفكر در تمام اقوام ايراني اعم از لر و كرد و ترك و عرب و غيره كه در شرايط بالا به سر مي برند كم و بيش نيز وجود دارد

و القاي تفكر شما چيزي جز خواست انگليس و امريكا نيست كه همان ايجاد تفرقه و جدايي است كه بهترين حربه براي متلاشي كردن ديگران و ثبات براي خودشان مي باشد آيا در تفكر كردستان شما ديگر اختلاف قبيله اي دروني وجود نخواهد داشت

كاملا مشخص است كه هيچگاه به آرامش نخواهد رسيد چون پايه اين تفكر بر من بهتر و متفاوت از ديگران هستم نهفته است و هميشه رقابت و درگيري وجود خواهد داشت و حالا يك قوم تنها و بدون پشتوانه براي هر گونه تعدي آماده است

آيا خود آمريكايي ها كه در حال حاضر دايه دار آزادي در دنيا هستند به شهروند آمريكايي اجازه صحبت هاي تجزيه طلبانه مي دهند كه ما در ايراني كه قدمت آقوام آن نسبت به آنها شايد ده ها برابر قدمت اقوام آنها را دارد اين گونه صحبت ها را كه جز با تيليغات خارجي و فتنه هاي آنها ست بايد تحمل كنيم

آيا بدين جهت كه مردم كردستان كارهاي مشقت باري رو انجام مي دهند بايد مجوز احساس تجزيه طلبانه را تو جيح كند شما كمي در رابطه با مردم كهگلو يه و بوير احمد و چهار محال و بختياري و ديگر اقوام ديگر ايران زمين مطالعه بفرماييد تا ببينيد هيچ كس حق ندارد با اين تو جيهات حرف از تجزيه و فرو پاشي اين سرزمين كه در طول تاريخ در برابر حوادث مختلف پا بر جا مانده چنين تو صيفاتي بفر مايد

اگر ما هم بخواهيم حتي شبيه شما فكر كنيم بايد كشور به ده ها هزار سال قبل برگردد و هر خانواده و اقوام نزديكش در يك پادگان زندگي كنند

آيا شما در دوستان خود افرادي سراغ نداريد كه با كمي تحريك و دادن وعده هاي مالي كار هايي كه شايد شما هيچگاه نخواهيد انجام دهيد رو انجام بدنند

مطمينا در هر جامعه اي افراد ساده لوح كم سواد و مزدور و جود دارند كه سبب ايجاد چنين گرو ه هايي شوند آيا وجود اين نوع تفكرات و گروهها اجازه تو سعه را به همان بخشها مي دهد آيا شما بايد كمبودد هاي دوران زندگي افراد را مجوزي براي طغيان و شرارت قرار دهيد يا سعي در تلاش و سازندگي از خود نشان دهيد

آيا بحريني كه از ما جدا شد مردمشان به حقوق آزادي و رفاه اجتماعي و اقتصادي دست پيدا كردند يا مانند مظلو مان اسير قدرتها شدند

مطمينا با يد جهالتها و كم خردي هايي در جوامع باشد كه سبب بروز اختلاف و فتنه افكني شود ولي چرا بايد ما دست آويز اين مباحث شويم

آيا نقشه يك توهم را براي اواتار انتخاب كردن جز مخالفت با مباحث بالا و پاي فشاري بر تفكرات قوم گرايي و قديمي است البته بايد اين نقشه بعدا به ذرات مشتمل بر دو تا سه خانه هم تجزيه شود چون اين راه و تفكر آينده اي جز اختلاف و فتنه و تجزيه حتي بين برادران يك خانواده هم ادامه دارد مانند اعصار ما قبل تاريخ...... شما با من بحثی رو شروع کردید که من به دلیل خیلی از مثائل نمیتوانم جواب کامل شما رو بدم شما میگید هرجا علم باشه بحثهای نژادی نیست من به هیچ وجه حرف شما رو قبول ندارم چون طلب حق نگرفته ی خود به هرگونه ای نشانه ی عقب ماندگی که نیست نشانه بلوغ فکری یک قوم است همین برادران لر که در جنگ تحمیلی بیشترین تلفات رو دادند ایا در صورت سکوت کنونی حق خود را به دست میاورند جنگ بر سر استان های کرد ولر نشین بود اونوقت بازسازیهای و شکوفاییهای سر از استان های دیگر در می اورد هنگامی که پتروشیمی لرستان رو بر اساس بعضی از رانت بازی ها به مرکزی دادند و قوم لک و لر هیچ گونه اعتراضی نکردند ایا کک کسی گزیده د ولی 10 سال پیش موقعی در خرماباد یک اعتراض کوچک پیش امد معلوم شد یگانهای کماندوی که از تهران می امدند چه به سر مردم اوردند اعتراض سیاسی{چه در درون نظام چه بیروننظام} نشانه ی بلوغ سیاسی یک قوم است که متاسفانه به جز این 2 قوم هیچ جای ایران ایران من که هیچ گونه بلو غ سیاسی نمی بینم و منطقه ما بزرگترین خدمت را از اول به ایران کرد ولی هیچ وقت حقش را نگرفت ایا اعتراضهای سیاسی نه نظامی حق یه نژاد نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته فحاشی، توهین و اهانت به قومیت ها و ملیت ها در این سایت به وفور یافت می شود از جمله عرب ها (البته غیراز عرب های هم مذهب دوستان!!)،انگلیسیان،روسها ،یهودیان و ...
کاش عدالت در این میان رعایت شود و در برابر هر حرف نژادپرستانه سریع موضع گیری بشود.
از کی تا حالا دفاع از حقوق مشروع یک قومیت یا ملت نژادپرستی شده؟!
ملاک برتری نزد خدا تقواست ولی کاش در میان بندگانش هم همین ملاک باشد(که متاسفانه نیست)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تاپیک جهت رسیدگی قفل میشود.
با کاربران خاطی برخورد خواهد شد و احتمالا تاپیک هم به بایگانی فرستاده خواهد شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.