NavideZohour

پیشگویی قرآن کریم در مورد نابودی رژیم صهیونیستی در سال 1443(100 در صد مستند)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[color=darkblue][size=18]به خاطر زیاد بودن مطالب لینک مطلب رو قرار میدم:

http://www.alborznews.net/fa/pages/?cid=7265

100% مستند و 100% واقعی هست 100% بخونین. [/size][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این تفسیر به رای شخصی فرده به نظر من که اصلا درست نیست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این تفسیر به رای شخصی فرده به نظر من که اصلا درست نیست .[/quote]
دوست عزیز اگه بخونی نظرت کاملا عوض میشه.نظر شخصی نیست!معجزات عدد ی قرآن هست که کشف شده و بسیار شگفت انگیزه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی بود ولی جالب بود

ولی یه نکته ای رو نمیشه فراموش کرد و اوم اینکه هرگز نباید گفت امام زمان فلان سال ظهور می کنه که متاسفانه جدیدا خیلی باب شده هرکی از خودش یه سالی و میده
( این زمان و فقط خود خدا می دونه ، هرچند که این استنباطها هم از دل آیات کتاب خداست ولی به هر حال نباید اینقدر که تو این متن مطمئن حرف میزنه باشه )

در اینکه قرآن اعجاز محضه شکی نیست ولی نبایدم اینقدر مطمئن بگه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خیلی بود ولی جالب بود

ولی یه نکته ای رو نمیشه فراموش کرد و اوم اینکه هرگز نباید گفت امام زمان فلان سال ظهور می کنه که متاسفانه جدیدا خیلی باب شده هرکی از خودش یه سالی و میده
( این زمان و فقط خود خدا می دونه ، هرچند که این استنباطها هم از دل آیات کتاب خداست ولی به هر حال نباید اینقدر که تو این متن مطمئن حرف میزنه باشه )

در اینکه قرآن اعجاز محضه شکی نیست ولی نبایدم اینقدر مطمئن بگه[/quote]
بله 100 درصد زمان ظهور رو هیشکی نمیتونه مشخص کنه اما چیزی که مشخصه اینه که نزدیکه و به زودی انشاالله انقلاب ما به ظهور آقا ختم خواهد شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته نباید فراموش کرد خداوند امور ظهور رو یک شبه ترتیب خواهد داد و ظهور آقا ناگهانی و غیرمنتظره خواهد بود.پس ظهور رو نباید دیر دونست و همچینین هم نمیشه براش وقت تعیین کرد.صحبتای آقای بهجت(ره) رو درباره ی نزدکی ظهور رو که یادتون هست.
من خودم تو این متن به نوعی تعیین وقت شده مخالفم چون هیشکی نمیتونه تعیین وقت کنه اما معجزات قرآن در مورد اسراییل مو لا درزش نمیره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب NavideZohour

ارسال پست متوالي خلاف قوانين هست.
لطفا انقدر تاپيك رو تو اسكرول بالا نياريد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جناب NavideZohour

ارسال پست متوالي خلاف قوانين هست.
لطفا انقدر تاپيك رو تو اسكرول بالا نياريد.[/quote]
مطلب خیلی مهمیه منم چز یه بار اینکارو نکردم icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کلید پنجم
استفاده از این کلید در تعیین شب قدر
علمای سلف نیز از شیعه و سنی از این کلید و روش برای اثبات مدعای خود استفاده کرده اند.
بعنوان نمونه اگر اهل سنت لیلة القدر را شب 27 ماه رمضان میدانند به علت آنست که مفسر بزرگی چون حافظ ابن کثیر در تفسیر خود با استفاده از همین روش ثابت کرده است که لیلةالقدر شب بیست و هفتم ماه رمضان است.
بنا برمحاسبات ابن کثیر کلمه هی در آخرین آیه سوره قدر اشاره دارد به این شب. و این کلمه بیست و هفتمین کلمه این سوره است. پس شب قدر شب بیست و هفتم رمضان است.
این نظریه را همه اهل سنت پذیرفته اند و هیچ عالمی برآن اعتراض نکرده است.

انا انزلناه فی لیلة القدر وما ادریک
1 2 3 4 5 6 7
ما لیلة القدر لیلة القدر خیر من
8 9 10 11 12 13 14
الف شهر تنزل الملئکة والروح فیها باذن
15 16 17 18 19 20 21
ربهم من کل امر سلام هی حتی
22 23 24 25 26 27 28[/quote]

درباره امکان خطا درتشخیص در مواردی مثل علم حروف و اعداد بحثهای زیادی شده- من این مقاله رو قبلا دیدم و برام جالب بود و نکات خوبی داره اما قطع و یقینی نیست -برای نمونه خطای ایشان در تعیین شب قدر در27 ماه رمضان آنهم درشرایطی که شیعه روایتهای زیادی در سه شب 19 و 21 و 23 داره و شب 23 از همه محکمتره و قطعا شب 27 نیست (مستند میگویم)
درباره برداشت غلط از علم الحروف هم درروایتی دیدم یهود در زمان امام علی علیهآلسلام آمدند و براساس عدد حروف مقطعه تخمین پایان اسلام رازدند که امیرالمومنین چند حساب دیگه رو مثال زد و حروف دیگه ای رو از قرآن آورد که گیج شدند
ممکنه احتمال ذکر شده در بالا رخ بده و ممکنه اگر قبلا مقدر بوده باشه ودر اون بداء بشه و اون هم حساب دیگه ای داشته باشه که بعدا معلوم بشه - بهر حال اگه همه مردم بگویند در این زمان امام زمان ظهور میکنه در روایت داریم که خدا خلاف اون رو انجام میده پس اگر هم این اخبار احتمال صحت داشته باشه نباید مشهور بشه و باید اون رو کتمان کرد
درباره علم حروف یا جفر هم بگویم که این علم صحیحه و از اهل بیت علیهم السلام رسیده اما دروغگویانش زیادند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]از امام حسن عسگری روایت شده که فرمود:« مهدی علیه السلام غیبتی دارد که در آن جاهلان به جاهلیت خود باز می گردند و باطل گرایان هلاک می شوند. و کسانی که برای ظهور وقت تعیین می کنند دروغ می گویند.» [/b]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][b]از امام حسن عسگری روایت شده که فرمود:« مهدی علیه السلام غیبتی دارد که در آن جاهلان به جاهلیت خود باز می گردند و باطل گرایان هلاک می شوند. و کسانی که برای ظهور وقت تعیین می کنند دروغ می گویند.» [/b][/quote]

اینجا فقط معجزه ی 100% واقعی قرآن در مورد نابودی اسراییل هست اگه تو متن گفته شده همزمان با ظهور خواهد بود اون سلیقه ایه.اما معجزات قرآن رو بخونین واقعا فوق العادس و مو لا درزش نمیره.
یکی از دوستان گفته بود که شب 27 رمضان شب قدر نیست خب این یه مورد سطحیه که گفته و سریع ازش رد شده اونم به خاطر عقیده ی اهل سنت و احتمالا نویسندش هم سنی بوده.شب قدر هم زمان کاملا مشخصی نداره و حتما باید در 19 21 و 23 و 27 اعمال رو انجام داد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مستند ظهور به روايت ميليتاري !!! icon_wink[/quote]
من اصلا به اینکه گفته نابودی اسراییل در زمان ظهور آقا صورت میگیره اعتقاد ندارم چون نوعی پیش گویی در مورد ظهوره!!
اما چیزی که مشخصه روابط ریاضی قرآن و معجزه ی الهی بسیار شگفت انگیز قرآن کریم در مورد نابودی اسراییل هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام .در مورد تفسیر قران ما 3 راه داریم یا ظاهر قران یا تفسیر بوسیله ایات قبل وبعد و یا تفسیر بوسیله روایات..اما در مورد ظاهر ..ما یه علم داریم به نام علم اصول که یه بخش از اون درباره حجیت ظواهر ایات قران بحث میکنه که ایا حجت است یا نه که دست اخر این مورد رو که ظواهر حجت است رو تایید میکنن مثل دستور خداوند در مورد انجام ندادن زنا که از متن قران میشه مطلب رو برداشت کرد.اما در باره تفسیر بوسیله ایات قبل وبعد حتی ایات سوره های دیگه ..این تفسیر هم صحیحه مثل این که خدا در یه جای قران گفته مدت حمل و شیر دادن مادر دوسال کامله ودر جای دیگه میفرماید مادران باید 18 ما کودکان خودرا شیر بدهند که از این دو ایه فهمیده میشه کمترین مدت حمل 6 ماهه.تفسیر بوسیله روایات مثل سارق و السارقه فاقطعوا ایدیهما که در مجلسی در دربار امام حضور داشتن فکر کنم امام صادق (ع) که دزدی رو اوردن و میخواستن دستشو قطع کنن یکی گفت از ارنج و یکی گفت از بازو که دست اخر امام فرمود انگشتان و ...از این گونه روایات میشه قران رو تفسیر زد و اما این تحقیق فرد در مورد اعداد و غیره ایا بر اساس ایات قبل و بعد بوده ؟ جواب خیر.بر اساس روایات بوده؟جواب خیر .بر اساس تحقیق شخصی فرد حالا با کمک چند نفر بوده؟جواب بله.ما تفسیر قران بجز سه مورد بالا که گفتم رو قبول نداریم(شیعه)هرچند با تحقیق گسترده فرد اما بر اساس رای و نظر افراد معمولیه.با این حسابی که این فرد محاسبه کرده پس ما تعداد حروف سوره بقره رو بشماریم لابد تاریخ تولد حضرت ادم در میاد!! و اینکه همه میدونیم نابودی اسرائیل با جنگ اخرالزمانه مصادفه(بر اساس دهها روایاتی که وارد شده)ونابودی اسرائیل و جنگ اخرالزمان مصادف با ظهور اقاست. پس این فرد برای ظهور هم تاریخ تعیین کرده که دوستمون اشاره کرد و هر کس برای ظهور تاریخ تعیین کنه کذابه.و اما اینکه گفتید نابودی اسرائیل همزمان با ظهور اقا رو قبول ندارید در واقع دارید یه تعداد خیلی زیادی از روایات رو رد میکنید .حالا نتیجه گیری با خود شماست که این پیشگویی رو قبول کنید یا نه.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام .در مورد تفسیر قران ما 3 راه داریم یا ظاهر قران یا تفسیر بوسیله ایات قبل وبعد و یا تفسیر بوسیله روایات..اما در مورد ظاهر ..ما یه علم داریم به نام علم اصول که یه بخش از اون درباره حجیت ظواهر ایات قران بحث میکنه که ایا حجت است یا نه که دست اخر این مورد رو که ظواهر حجت است رو تایید میکنن مثل دستور خداوند در مورد انجام ندادن زنا که از متن قران میشه مطلب رو برداشت کرد.اما در باره تفسیر بوسیله ایات قبل وبعد حتی ایات سوره های دیگه ..این تفسیر هم صحیحه مثل این که خدا در یه جای قران گفته مدت حمل و شیر دادن مادر دوسال کامله ودر جای دیگه میفرماید مادران باید 18 ما کودکان خودرا شیر بدهند که از این دو ایه فهمیده میشه کمترین مدت حمل 6 ماهه.تفسیر بوسیله روایات مثل سارق و السارقه فاقطعوا ایدیهما که در مجلسی در دربار امام حضور داشتن فکر کنم امام صادق (ع) که دزدی رو اوردن و میخواستن دستشو قطع کنن یکی گفت از ارنج و یکی گفت از بازو که دست اخر امام فرمود انگشتان و ...از این گونه روایات میشه قران رو تفسیر زد و اما این تحقیق فرد در مورد اعداد و غیره ایا بر اساس ایات قبل و بعد بوده ؟ جواب خیر.بر اساس روایات بوده؟جواب خیر .بر اساس تحقیق شخصی فرد حالا با کمک چند نفر بوده؟جواب بله.ما تفسیر قران بجز سه مورد بالا که گفتم رو قبول نداریم(شیعه)هرچند با تحقیق گسترده فرد اما بر اساس رای و نظر افراد معمولیه.با این حسابی که این فرد محاسبه کرده پس ما تعداد حروف سوره بقره رو بشماریم لابد تاریخ تولد حضرت ادم در میاد!! و اینکه همه میدونیم نابودی اسرائیل با جنگ اخرالزمانه مصادفه(بر اساس دهها روایاتی که وارد شده)ونابودی اسرائیل و جنگ اخرالزمان مصادف با ظهور اقاست. پس این فرد برای ظهور هم تاریخ تعیین کرده که دوستمون اشاره کرد و هر کس برای ظهور تاریخ تعیین کنه کذابه.و اما اینکه گفتید نابودی اسرائیل همزمان با ظهور اقا رو قبول ندارید در واقع دارید یه تعداد خیلی زیادی از روایات رو رد میکنید .حالا نتیجه گیری با خود شماست که این پیشگویی رو قبول کنید یا نه.[/quote]
تا اونجایی که من میدونم نابودی کامل اسراییل بعد از ظهور هست اما سال 1443 احتمالا ضربات سختی به اسراییل وارد میشه و سال مهمی خواهد بود یا قبل از آن آقا ظهور خواهد کرد.اعلم...
در ضمن این پیشگویی و تعیین وقت کردن نیست معجزه ی خود خود قرآنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.