NavideZohour

پیشگویی قرآن کریم در مورد نابودی رژیم صهیونیستی در سال 1443(100 در صد مستند)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

نابودي اسراپيل يا آمريكا يا هر كشور ديگه اي در دست خداست.و در قرآن چنين چيزي نيومده.قرآن كتاب قانون و راهنمايي هستش نه كتاب تعيين جنگ و نابودي كشورها.لطفا اين مطالب رو بيان نكنيد.اينقدر كه اين مطالب براتون مهم هستن و اينا رو به قرآن نسبت ميدين چيزاي ديگه اي هم از قرآن ياد گرفتين.
بنده فقط ميگم حتي اون صهيونيسم نامرد هم به راه راست خدا كنه هدايت بشه.بدون جنگ و خونريزي.
عزيزان حتي اگر امام زمان ظهور كنه مطمپن باشيد با زور كشوري رو به راه راست هدايت نميكنه.اگه زوري بود پروردگار خودش اينكارو ميكرد.اين مساپل همگي انحرافي هستن و لطفا ديگه مطرح نفرماييد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين پيشگويي قران مستنده. درست هم هست. البته اين بحث قبلا انجم شده بود و تكراري بود. اگه يه سرچ ميزدي قبلش پست تكراري نميزدي.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینگونه موارد باید سمع و نظر متخصصین علوم اسلامی برسه من پیشنهاد می کنم اینگونه موارد رو بصورت استفتاء به سایتهای حوزوی و مراجع که متخصص در این امور هستن و بقول معروف استخون خورد کرده ی این کار هستن بفرستیم تا نظرشون حل کننده اختلافات و ابهامات باشه .
قطعا خبرگزاری ها و مقالاتی که درشون درج میشه در زمینه های تخصصی متقن و اطمینان بخش نیستن و ما باید در هر زمینه به متخصصش رجوع کنیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان شان قرآن و كلام الله را رعايت كنيد. قرآن بالاتر از اينهاست كه نعوذ بالله بلاتشبيه مثل كتابهاي رمالي و خوابگذاري من بنده گناهكار بشينم از روش پيشگويي و غيبگويي كنم كه فردا چي ميشه و پس فردا سر دوست و دشمنم چي مياد و چه اتفاقي ميفته. پيامبر گرامي و امامان بزرگوار كه معصوم و بر تفسير كلام الله از ما اولي تر بودند يادم نمياد جايي خونده باشم از اين كارا كرده باشند . اين كه از اسراييل بدمون بياد به جاي خود ولي راه از بين بردنش معلومه و اگر تاريخي هم داشته باشه خدا ميدونه. من و شما نميدونيم و نخواهيم دونست. به جاي اين حرفها بيايد احكامش رو درست انجام بديم غيبگويي پيشكش.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue][quote]اینگونه موارد باید سمع و نظر متخصصین علوم اسلامی برسه من پیشنهاد می کنم اینگونه موارد رو بصورت استفتاء به سایتهای حوزوی و مراجع که متخصص در این امور هستن و بقول معروف استخون خورد کرده ی این کار هستن بفرستیم تا نظرشون حل کننده اختلافات و ابهامات باشه .
قطعا خبرگزاری ها و مقالاتی که درشون درج میشه در زمینه های تخصصی متقن و اطمینان بخش نیستن و ما باید در هر زمینه به متخصصش رجوع کنیم[/quote]

فرمایشتون کاملا متین و استوار

ولی خوشتبختانه ( و یا متاسفانه ) اگثر کاربران سایت برای خودشون یک کارشناس هستند. اون هم نه تنها کارشناس مذهبی ، بلکه کارشناس همه فن حریف. وقتی بحث های اقتصادی مطرح میشه ، این کاربران آنچنان صریح و قاطع اظهار نظر می کنند که هیچ کارشناسی در جهان با این قاطعیت اظهار نظر نمی کنه. وقتی بحث های اجتماعی در این سایت مطرح میشه ، این کاربران آنچنان در باب جامعه شناسی و روانشناسی بحث هایی به راه می اندازند که بیا و ببین. وقتی بحث های سیاسی در این سایت مطرح میشه ، این کاربران همچون سیاست مداران کارکشته به اظهار نظر و صدور حکم می پردازند.

سوار تاکسی که می شید ، راننده اون تاکسی شروع میکنه به ریشه یابی مسائل کلان کشور ، بعد از اون تا وقتی که شما رو به مقصد برسونه کلیه مشکلات کشور رو بررسی و ریشه یابی می کنه و سرانجام راه حل رفع مشکل رو هم به شما یاد می ده ، بعد هم از شما 500 تومن کرایه می گیره ... broken_heart

خلاصه که خداوند متعال آخر و عاقبت ما را با اینهمه کارشناس ختم به خیر کند.

75 میلیون ایرانی =====> 75 میلیون کارشناس [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته از بعد استراتژيك هم كه به قضيه نگاه كنيم ، اقتصاد دنيا ي سرمايه داري نفس هاي آخر

خود را مي زند و به گفته خيلي از استراتژيست ها دنيا ديگر نتوانسته انديشه ي ديگري براي

جايگزيني ليبراليسم ارائه كند و حال آنكه ليبراليسم به پايان راه خود رسيده است ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]اسراییل هم نابود شد اما به نظر شما آیا اندیشه های ماسونی و یا صهیون هم با این کشور نابود میشه ؟!!!!!!!!!!

مشکل اینجاست برخی از ما فکر میکنیم اگر اسراییل نابود بشه دیگه تمام پیروزی با ما هست !!

دوستان یکم بیشتر تحقیق کنند که صهیونیست ها چطور مثل قارچ در همه کشور های مطرح جهان نفوذ کردن : فرانسه . ایتالیا و.... مشکل اینجاست که ما فکر میکنیم همه آنها در کشوری به اسم اسراییل جمع شده اند !!!!!!!!![/b]

[b]با نابودی اسراییل تازه جنگ اصلی شروع میشه !!

ما آماده ایم شما هم آماده اید ؟

یا حق[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=darkblue]

75 میلیون ایرانی =====> 75 میلیون کارشناس [/color][/quote]

سلام
باید آقا علی را به جرم رعایت نکردن قانون کپی رایت بازداشت کرد ....

این جمله مال جناب برانکو هست ...." ایران 70 میلیون کارشناس فوتبال داره .... "

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کسایی که نظرات پرت دادن کسایین که متنو نخوندن.
در قرآن انواع پیشگویی ها و پیش بینی ها مثل میزان نسبت خشکی و دریا پیدا شدن جسد فرعون و.... وجود داره.اصلا تمام قرآن معجزه اطلاعات علمی که در صده ی اخیر کشف شده اشاره به وقایع چند هزار سال گذشته و معجزات ریاضی بسیار پیچیدس.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=darkblue][quote]اینگونه موارد باید سمع و نظر متخصصین علوم اسلامی برسه من پیشنهاد می کنم اینگونه موارد رو بصورت استفتاء به سایتهای حوزوی و مراجع که متخصص در این امور هستن و بقول معروف استخون خورد کرده ی این کار هستن بفرستیم تا نظرشون حل کننده اختلافات و ابهامات باشه .
قطعا خبرگزاری ها و مقالاتی که درشون درج میشه در زمینه های تخصصی متقن و اطمینان بخش نیستن و ما باید در هر زمینه به متخصصش رجوع کنیم[/quote]

فرمایشتون کاملا متین و استوار

ولی خوشتبختانه ( و یا متاسفانه ) اگثر کاربران سایت برای خودشون یک کارشناس هستند. اون هم نه تنها کارشناس مذهبی ، بلکه کارشناس همه فن حریف. وقتی بحث های اقتصادی مطرح میشه ، این کاربران آنچنان صریح و قاطع اظهار نظر می کنند که هیچ کارشناسی در جهان با این قاطعیت اظهار نظر نمی کنه. وقتی بحث های اجتماعی در این سایت مطرح میشه ، این کاربران آنچنان در باب جامعه شناسی و روانشناسی بحث هایی به راه می اندازند که بیا و ببین. وقتی بحث های سیاسی در این سایت مطرح میشه ، این کاربران همچون سیاست مداران کارکشته به اظهار نظر و صدور حکم می پردازند.

سوار تاکسی که می شید ، راننده اون تاکسی شروع میکنه به ریشه یابی مسائل کلان کشور ، بعد از اون تا وقتی که شما رو به مقصد برسونه کلیه مشکلات کشور رو بررسی و ریشه یابی می کنه و سرانجام راه حل رفع مشکل رو هم به شما یاد می ده ، بعد هم از شما 500 تومن کرایه می گیره ... broken_heart

75 میلیون ایرانی =====> 75 میلیون کارشناس [/color][/quote]

بله ، یه اصطلاحی هم هست اینجور مواقع که به کار می برند ==تحلیلگر همه ی مسائل==== icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان شان قرآن و كلام الله را رعايت كنيد. قرآن بالاتر از اينهاست كه نعوذ بالله بلاتشبيه مثل كتابهاي رمالي و خوابگذاري من بنده گناهكار بشينم از روش پيشگويي و غيبگويي كنم كه فردا چي ميشه و پس فردا سر دوست و دشمنم چي مياد و چه اتفاقي ميفته. پيامبر گرامي و امامان بزرگوار كه معصوم و بر تفسير كلام الله از ما اولي تر بودند يادم نمياد جايي خونده باشم از اين كارا كرده باشند . اين كه از اسراييل بدمون بياد به جاي خود ولي راه از بين بردنش معلومه و اگر تاريخي هم داشته باشه خدا ميدونه. من و شما نميدونيم و نخواهيم دونست. به جاي اين حرفها بيايد احكامش رو درست انجام بديم غيبگويي پيشكش.[/quote]
بله من هم با این حرفشون موافقم حرف من رو زدند ایشون broken_heart

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

دوستان شان قرآن و كلام الله را رعايت كنيد. قرآن بالاتر از اينهاست كه نعوذ بالله بلاتشبيه مثل كتابهاي رمالي و خوابگذاري من بنده گناهكار بشينم از روش پيشگويي و غيبگويي كنم كه فردا چي ميشه و پس فردا سر دوست و دشمنم چي مياد و چه اتفاقي ميفته. پيامبر گرامي و امامان بزرگوار كه معصوم و بر تفسير كلام الله از ما اولي تر بودند يادم نمياد جايي خونده باشم از اين كارا كرده باشند . اين كه از اسراييل بدمون بياد به جاي خود ولي راه از بين بردنش معلومه و اگر تاريخي هم داشته باشه خدا ميدونه. من و شما نميدونيم و نخواهيم دونست. به جاي اين حرفها بيايد احكامش رو درست انجام بديم غيبگويي پيشكش.

[/quote]

قرآن كتاب پيشگويي نيست ، بلكه كتابي است كه براي اثبات خود و معرفي خود به عنوان بزرگترين معجزه ، از هر علمي براي صحه گذاشتن بر كلمات خود استفاده مي كند ! !

پيامبران فقط در سطح فهم افراد آن زمان قرآن را تفسير مي كردند ! خيلي از نظريه هاي مهم زماني كه كشف مي شود ،‌تعييدش در قرآن ديده مي شود از قبيل تاريكي كف اقيانوس ها و نيروي جاذبه و ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مثل باقی دوستان نظر من هم این است که قرآن کتاب هدایت است و راهنما
درست است که در آن پیشگویی است اما برای اثبات حقانیتش و تذکر و یادآوری

دوستمان درست گفت مشکل تفکر اسرائیلی است نه خود اسرائیل
اگر اسرائیل از بین رود آیا تفکر اسرائیلی هم از بین می رود؟

ساده تر اگر همه مردم دنیا مسلمان و شیعه شوند آیا گناه جنگ و ... از بین می رود
جواب خیر است باید تفکر خوب بودن و خوب فکر کردن را ترویج کرد نه همه را مسلمان کرد
چرا که جسم را می شود کشت اما فکر را نمی شود به این راحتی کشت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.