NavideZohour

پیشگویی قرآن کریم در مورد نابودی رژیم صهیونیستی در سال 1443(100 در صد مستند)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

خیلی وقته به برادر مصطفی گزارش شده این تاپیک اما خیلی وقته برادر مصطفی حاضر نشدن تو سایت نکنه جنبش بنفش کاری کرده؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اول از همه از عزیزان خواهش دارم که فکر نکنند بنده دیدگاه متریالیستی دارم و سعی میکنم همه چیز رو از این ابعاد و زوایا نگاه کنم ! سعی کنید دقت کنید که سوء تفاهمی پیش نیاد .

[quote]سلام
ربط خاصی ندارند !
علوم غریبه هم یک فن هست نه ربطی به عرفان دارد نه تصوف ...نه اصولا تصوف ربطی به عرفان دارد و بعلکس و...
[/quote]

crazy-doctor عزیز ..

من توی متن فقط نگفتم عرفان و تصوف بلکه به جادوگری و دعانویسی هم اشاره کردم . و گفتم کاربردی ندارند ! اگر یک لشکر از عرفا و صوفیان داشته باشیم ! یا حتی دعانویسان و جادوگران و مسلطان به علم جفر ! اسراییل هنوز پا برجاست و آمریکا دست از تحریم ایران بر نمیداره ! و روی قیمت نفت تاثیر نمیزاره حتی باعث کاهش بیکاری هم نمیشه البته شاید این آخری رو بشه چون صوفی گری از دنیا فارقت میکنه و دعانویسی و جادوگری هم خودشون یه پا شغل هستن !

[quote]ما ادمها کلا محدود هستیم قدرت مطلق در دست ما معنا ندارد ....همان طور که قرار نیست با علوم تجربی کسی دنیا را بگیرد !؟ علوم غریبه هم شدیدا محدود هستند ...به کلی شرایط ... مثلا کسی که دست به تسخیر بزند عملا خود را از تشکیل خانواده محروم کرده ! تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل ...بلاخره دنیای ما هم حساب و کتاب دارد نه ![/quote][quote]

مثل اینکه متنی که نوشتم باید بهتر توضیح بدم ..

من گفتم خداوند میگوید شنونده است بیننده است داناست و حکیم است .

لازمه علم و حکمت و دانایی آگاهیست .

و این آگاهی برای انسان در خلاء شکل نمیگیرد بلکه وابسته به مشاهده و تجربه است . اگر شما نرید مدرسه خود به خود الکترونیک فیزیک شیمی سیاست اقتصاد ریاضیات و ..و ... یاد نمیگیرد ---
و اگر شما شیشه رو به سنگ نزنید شکستنی بودن اون رو متوجه نمیشید ..

تمام علم در این دنیا در اون دنیا و در هر عالمی بجز راه مشاهده و آزمون و تجربه بدست نمیاد ! معنای (علم الیقین) رو هم هنوز خیلی از عزیزان نمیدونند ! و حتی فلسفه هم که بافته ذهن خلاق بشر هست ناشی از تجربیات محدودش هست که چون از منطق ذهنی (از مقایسات بی ثبات در فکر) سرچشمه میگیره به آزمون گذاشته نشده تا واقعیتش به اثبات برسه ...

اعوذبالله من علما لاینفع ...

[quote]جناب آقای warior برای بنده آنقدر محترم هستند که سختم هست روی حرف ایشان صحبتی کنم - بهر حال ببخشند-
اگر خاطرتون باشد در قرآن اشاره شده که اصف ابن برخیا براساس بخشی از علومی که داشت تخت بلقیس را با کمتر از لحظه ای به خدمت سلیمان علی نبینا و علیه السلام آورد و این از اعتقادات ماست که این گونه تصرفات درکائنات به اذن الهی میسره - نمونه دیگه اش بحث هاروت و ماروت است که باز درقرآن اشاذه شده که به مردم علومی را یاد میدادند که نفع و ضررش را هم به ایشان میگفتند- اینها از موارد قطعیست و از علوم غریبه است و عدم قبول این موارد که درقرآن هم به صراحت آمده رو نمیدونم چه بگویم- این بیان شما که اگر چاره ساز بود الان بر کل دنیا مسلط بودیم هم قیاس مع الفارق است - این توانائیها دودسته هستند یا شیطانی هستند و درداخل سحر میشوند (البته سحرخرافه نیست درقرآن هست ) یا رحمانی است و مثلا از جمله اسماء اعظم الهی است و موارد دیگر که به نوعی درامانت انسانهای مومن است و مجاز به استفاده در هرزمینه ای و بهم زدن قواعد طبیعی نیستند- تمنا دارم که مقداری در شرح حال برخی بزرگان چون آیت الله قاضی و نخودکی مطالعه داشته باشید اینان دراوج عرفان بودند و درآخر تهذیب اما در علوم غریبه هم سرآمد بودند
..
.........[/quote]
دوست عزیز ! رفتید در مورد مسایلی صحبت کنید که به هیچ عنوان شواهد کافی و ادله ای روشن برای انجام مقایسه و حتی قبولشون وجود نداره ! و صرف اینکه اینها گفتار پغمبر راستگوست که از جبرئیل شنیده شده قابل پذیرش هستند . و اگر من بخوام بگم آصف بن برخیا فلان کار رو چطوری انجام داده هیچ ادعایی نمیتونم داشته باشم ! همین الان هم بشر به اشکال مختلف در کائنات تصرف داره و داره به دقت یاد میگیره که چکار کنه ! منتها زمانبر هست و گاهی به برخی افراد خداوند لطفی داره و علمی می آموزه و یا راههایی رو نشون میده که ممکنه دقیقا خلاف تصور ما باشه و نمیدونیم که واقعیت امری که انجام شده به چه صورت بوده . که این قضیه عمومیت نداره و طبیعتا کاربردی هم نیست و اگر بود باید این سوال رو پرسید که چرا ما مسلمانان رو مغول ها درو کردند تا ته ! و چرا وضع ما اینطور هست که الان هستیم ! ...

[quote]شما از کتب علماء سلف ازجمله حتی سید ابن طاوس هم که ملاحظه بکنید مانند مهج الدعوات یا شیخ ابراهیم کفعمی در مصباحشان- میبینید که باب بزرگی دراسماءالله و خواص آنها دارند
روایات زیادی از ائمه طاهرین در این زمینه داریم - آیا باید این روایات و معارف قرآنی را چون به نظر ما تجربی نیست و مثلا الان تاثیر آن را نمیبینیم انکارکنیم؟[/quote]
بحث اسماء اعظم و علوم اینچنینی رو هم برید و شخصا امتحان کنید و جواب بگیرید ! (به شرطی که بتونید بواسطه اونها بزنید کار نتانیاهو و اوباما رو خلاص کنید تا مسلمین از شر اینها خلاص بشن !) خداییش من اعتقادی به دعا (جز یک ذکر آرامش دهنده ندارم) چه رسد به این علوم .
مگر میشه بااین علوم و خواص هر سال رفت حج ؟! وقتی بلیط ها تا 10 سال آینده پیش فروش شدن ! ...

حالا میگید که دنیا همش این چیزها که نیست معنویات و عالم غیب چی !؟!...

عالم غیبی که بنده شخصا چندین بار مشرف شدم و از پایین تا بالاش چپ و راستش رو زیارت کردم ! من جمله شیاطین و فرشتگان و بهشت و جهنم و هزار ... دیگه ! خبر خاصی توش نبود که بتونه به بهبود زندگی من کمکی کنه که فردا وقتی عملا رفتم اون ور بگم خدایا این بنده پاک ! سالم رسید خدمتت ! .. حوصله ام جواب نمیده که بخوام در مورد تجربیات شخصیم توی این علوم صحبت کنم کما اینکه علاقه ای هم ندارم ... اما یک واقعیت الان برام مشهوده و اون هم بی فایده بودن دانستن برخی چیز هاست و خصوصا اینکه در عمل هیچ کاربردی ندارند . و این اعمال انسان هست که آخر و عاقبتش رو تایین میکنه ...

این رو بدونید که همه چیز در این دنیا قابل محاسبه است و بصورت تجربی بدست اومده ! و ما میتونیم کنترل کامل داشته باشیم و کنترل کامل نیازمند کمال آگاهی و علم هست که تا این بدست بیاد خداوند به ما زمان داده به سان بچه ای که رشد میکنه تا سر پای خودش بایسته ...

[quote]اتفاقا دشمنان ما یعنی صحیونیسم بسیار بیشتر از آنچه ما فکرش را بکنیم روی این زمینه ها البته درجهت شیطانی کار میکند و به همان دلیل که از طرف خدا توسط ملائکه اش این علوم دراختیار بشر قرارداده شد تا آنها را باطل کنند الان هم باید این موضوع را مد نظر داشت - البته من هم با شما از این نظر موافقم که این مسائل بعلت جهل و استفاده غلط الان درمحاق است و علوم تجربی بعلت رشد بسیار بالای آن درقرون اخیر الان بسیار ملموستراست اما بحث چیز دیگریست و موضوع اینست که علم حروف و استخراج اطلاعات از آنها واقعا وجود دارد اما هرکسی توان این کار را ندارد[/quote]

یک سری دیدگاه های باستانی از دوره ای که بشر به علوم تسلط نداشت و نمیتونست پدیده ها رو شرح بده و شدیدا متافیزیکی و فلسفه باف بود ! هنوز در ذهن بشر باقی مونده باشه و میخواد از این روشهای باستانی بهره ببره .. ولی امروز هیچ کاربردی ندارند و اگر اون موقع طرفداری داشتند علت ناتوانیشون بود چه بسا حتی بهره ای هم نمیبردن و اکثر مشکلاتشون حل نمیشد ..

حالا با این تفاسیر ایستگاه فضایی کفار چطور در مدار قرار گرفته ؟! با علم جفر ؟! با دعا های عجیب و غریب ؟! علوم غریبه ؟! ...........

..........

حالا سوال من اینه که اگر این علم جفر که زادگاهش یونان باستان و یهودیت هست ! سندیت داره ! و میتونه پیشگویی کنه ! چطوری به ذهن صهیونیست ها نرسیده که نابودی خودشون رو پیش بینی کنند ؟!

حالا منو میکشید و هزارن خیال تو دلتون در مورد من میکنید ! ولی با این علم چرا کسی جرات نمیکنه که سقوط حاکمیت ایران !! و یا ظهور امام زمان رو پیش بینی کنه !! چیزهایی که طبیعتا خیلی بدرد میخورند !! و میتونند کاربردی باشند ... :lol: :lol:

--------

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

[quote]جناب آقای warior برای بنده آنقدر محترم هستند که سختم هست روی حرف ایشان صحبتی کنم - بهر حال ببخشند-
اگر خاطرتون باشد در قرآن اشاره شده که اصف ابن برخیا براساس بخشی از علومی که داشت تخت بلقیس را با کمتر از لحظه ای به خدمت سلیمان علی نبینا و علیه السلام آورد و این از اعتقادات ماست که این گونه تصرفات درکائنات به اذن الهی میسره - نمونه دیگه اش بحث هاروت و ماروت است که باز درقرآن اشاذه شده که به مردم علومی را یاد میدادند که نفع و ضررش را هم به ایشان میگفتند- اینها از موارد قطعیست و از علوم غریبه است و عدم قبول این موارد که درقرآن هم به صراحت آمده رو نمیدونم چه بگویم- این بیان شما که اگر چاره ساز بود الان بر کل دنیا مسلط بودیم هم قیاس مع الفارق است - این توانائیها دودسته هستند یا شیطانی هستند و درداخل سحر میشوند (البته سحرخرافه نیست درقرآن هست ) یا رحمانی است و مثلا از جمله اسماء اعظم الهی است و موارد دیگر که به نوعی درامانت انسانهای مومن است و مجاز به استفاده در هرزمینه ای و بهم زدن قواعد طبیعی نیستند- تمنا دارم که مقداری در شرح حال برخی بزرگان چون آیت الله قاضی و نخودکی مطالعه داشته باشید اینان دراوج عرفان بودند و درآخر تهذیب اما در علوم غریبه هم سرآمد بودند
..
.........[/quote]
دوست عزیز ! رفتید در مورد مسایلی صحبت کنید که به هیچ عنوان شواهد کافی و ادله ای روشن برای انجام مقایسه و حتی قبولشون وجود نداره ! و صرف اینکه اینها گفتار پغمبر راستگوست که از جبرئیل شنیده شده قابل پذیرش هستند . و اگر من بخوام بگم آصف بن برخیا فلان کار رو چطوری انجام داده هیچ ادعایی نمیتونم داشته باشم ! همین الان هم بشر به اشکال مختلف در کائنات تصرف داره و داره به دقت یاد میگیره که چکار کنه ! منتها زمانبر هست و گاهی به برخی افراد خداوند لطفی داره و علمی می آموزه و یا راههایی رو نشون میده که ممکنه دقیقا خلاف تصور ما باشه و نمیدونیم که واقعیت امری که انجام شده به چه صورت بوده . که این قضیه عمومیت نداره و طبیعتا کاربردی هم نیست و اگر بود باید این سوال رو پرسید که چرا ما مسلمانان رو مغول ها درو کردند تا ته ! و چرا وضع ما اینطور هست که الان هستیم ! ...

[quote]شما از کتب علماء سلف ازجمله حتی سید ابن طاوس هم که ملاحظه بکنید مانند مهج الدعوات یا شیخ ابراهیم کفعمی در مصباحشان- میبینید که باب بزرگی دراسماءالله و خواص آنها دارند
روایات زیادی از ائمه طاهرین در این زمینه داریم - آیا باید این روایات و معارف قرآنی را چون به نظر ما تجربی نیست و مثلا الان تاثیر آن را نمیبینیم انکارکنیم؟[/quote]
بحث اسماء اعظم و علوم اینچنینی رو هم برید و شخصا امتحان کنید و جواب بگیرید ! (به شرطی که بتونید بواسطه اونها بزنید کار نتانیاهو و اوباما رو خلاص کنید تا مسلمین از شر اینها خلاص بشن !) خداییش من اعتقادی به دعا (جز یک ذکر آرامش دهنده ندارم) چه رسد به این علوم .
مگر میشه بااین علوم و خواص هر سال رفت حج ؟! وقتی بلیط ها تا 10 سال آینده پیش فروش شدن ! ...

حالا میگید که دنیا همش این چیزها که نیست معنویات و عالم غیب چی !؟!...

عالم غیبی که بنده شخصا چندین بار مشرف شدم و از پایین تا بالاش چپ و راستش رو زیارت کردم ! من جمله شیاطین و فرشتگان و بهشت و جهنم و هزار ... دیگه ! خبر خاصی توش نبود که بتونه به بهبود زندگی من کمکی کنه که فردا وقتی عملا رفتم اون ور بگم خدایا این بنده پاک ! سالم رسید خدمتت ! .. حوصله ام جواب نمیده که بخوام در مورد تجربیات شخصیم توی این علوم صحبت کنم کما اینکه علاقه ای هم ندارم ... اما یک واقعیت الان برام مشهوده و اون هم بی فایده بودن دانستن برخی چیز هاست و خصوصا اینکه در عمل هیچ کاربردی ندارند . و این اعمال انسان هست که آخر و عاقبتش رو تایین میکنه ...

این رو بدونید که همه چیز در این دنیا قابل محاسبه است و بصورت تجربی بدست اومده ! و ما میتونیم کنترل کامل داشته باشیم و کنترل کامل نیازمند کمال آگاهی و علم هست که تا این بدست بیاد خداوند به ما زمان داده به سان بچه ای که رشد میکنه تا سر پای خودش بایسته ...

[quote]اتفاقا دشمنان ما یعنی صحیونیسم بسیار بیشتر از آنچه ما فکرش را بکنیم روی این زمینه ها البته درجهت شیطانی کار میکند و به همان دلیل که از طرف خدا توسط ملائکه اش این علوم دراختیار بشر قرارداده شد تا آنها را باطل کنند الان هم باید این موضوع را مد نظر داشت - البته من هم با شما از این نظر موافقم که این مسائل بعلت جهل و استفاده غلط الان درمحاق است و علوم تجربی بعلت رشد بسیار بالای آن درقرون اخیر الان بسیار ملموستراست اما بحث چیز دیگریست و موضوع اینست که علم حروف و استخراج اطلاعات از آنها واقعا وجود دارد اما هرکسی توان این کار را ندارد[/quote]

یک سری دیدگاه های باستانی از دوره ای که بشر به علوم تسلط نداشت و نمیتونست پدیده ها رو شرح بده و شدیدا متافیزیکی و فلسفه باف بود ! هنوز در ذهن بشر باقی مونده باشه و میخواد از این روشهای باستانی بهره ببره .. ولی امروز هیچ کاربردی ندارند و اگر اون موقع طرفداری داشتند علت ناتوانیشون بود چه بسا حتی بهره ای هم نمیبردن و اکثر مشکلاتشون حل نمیشد ..

حالا با این تفاسیر ایستگاه فضایی کفار چطور در مدار قرار گرفته ؟! با علم جفر ؟! با دعا های عجیب و غریب ؟! علوم غریبه ؟! ...........

..........

حالا سوال من اینه که اگر این علم جفر که زادگاهش یونان باستان و یهودیت هست ! سندیت داره ! و میتونه پیشگویی کنه ! چطوری به ذهن صهیونیست ها نرسیده که نابودی خودشون رو پیش بینی کنند ؟!

حالا منو میکشید و هزارن خیال تو دلتون در مورد من میکنید ! ولی با این علم چرا کسی جرات نمیکنه که سقوط حاکمیت ایران !! و یا ظهور امام زمان رو پیش بینی کنه !! چیزهایی که طبیعتا خیلی بدرد میخورند !! و میتونند کاربردی باشند ... :lol: :lol:

--------[/quote]
دوست عزیز خوب مقداری با تفکرات شما اشنا شدم اول از همه عرض کنم بنده به هیچ وجه اهل این مسائل به شکل متخصص نیستم و مواردی که عنوان میکنم حاصل مطالعات خودم هست ولذا ممکنه خالی از اشکال نباشه
اما درباره علوم و فنون و اینکه جایگاه اونها چیست و مثلا فرمودید ایستگاه فضائی با این علوم آیا ارتباط داره یا خیر
ببینید بنده اعتقاد دارم تمامی علوم - همگی از منبع علم الهی سرچشمه میگیره و این تو حکمت متعالیه اثبات شده اگر دوست داشتید میتونم بیشتر بحث کنم ولی فکر میکن این رو قبول داشته باشید
آنچه از علوم تجربی توسط بشر کشف میشه -تاکید میکنم کشف میشه- و به نوعی از اون استفاده درصنایع میشه هم دراصل خلقت خداست از طریق دانشی که به ما داده شده
این علوم و دانش در طبیعت یک نظم خاص و اصطلاحا فرمولی دارند که آگاهی به آنها از طریق تلاش و مجاهدت علمی دانشمندان -بدون درنظر گرفتن اعتقاد و دین اونها- و صرفا با تلاش خالصانه آنها در تحقیقشون دراصل بهشون عطاء میشه و دراین باره خداوند از اعطاء فیض خودش به مومن و کافر یکسان عطاء میکنه - دربرخی موارد البته مسائلی هم بطور خاص رخ داده مثل ساختن کشتی عظیم نوح به وحی الهی و موارد دیگر اما در داب و روش الهی این نیست که با وحی و از طریق دین بیاد علوم تجربی رو که باید بشر برای رسیدن به آنها تلاش کنه - بهشون عطاء کنه - لیس للانسان الا ما سعی
پس عدم دلالت دین به این علوم حکمتی داره و به معنی جهل دین و نعوذ بالله کسر علم الهی نیست - کما اینکه اگر روایات رو قبول داشته باشید عنوان شده که قبل از ظهور حضرت امام زمان -بشر به یک جزء از 70 جزء علم میرسه و پس از ظهور آن حضرت به همه علم از طریق ایشان میرسد - بله اینجا البته استثناست و پس از ظهور اراده خداوند در دسترسی بشر بر همه علوم از طریق حجت خدا قرار گرفته است
حالا ما تا کنون به مواردی از این علوم دست یافتیم مثل علوم طبیعی هندسه ریاضیات صنعت بیولوژیک و... اینها در لسان قرآن و اهل البیت اسمش حکمت است و فرمودند خذالحکمه و لو بالسین - حکمت را بدست بیاور حتی اگر در چین باشد - اصولا بنا نیست از طریق علوم ماورائی در نظام طبیعت تصرف عمومی صورت بگیرد و مثلا هرکسی اگر خواست هرکاری بکند (گفتید مثلا اوباما یا نتانیاهو را بکشند) عرض کردم این موارد رو با مطالعه در قرآن و روایات میشه فهمید و باور کرد اما اینکه حتما بنده یا جنابعالی بتونیم بهش برسیم تا باورش کنیم اینطور نیست و اصولا ایمان به یک موضوع الزاما نباید با تجربه بدست بیاد

طی الارض از جمله این مسائل ماورائی است که برای ائمه و بویژه امام زمان وجود داره و هرسال ایشون درحج حضور دارند البته این رو ما از روایات صحیح دانستیم و دراین حالت برای ایشان و قلیلی ازاوتاد و عرفاء نیازی به استفاده از الات معمول مثل هواپیما نیست - بهر حال این هم از مواردی نیست که بنده بتونم با تجربه خدمتتون عرض کنم
ببینید ما برای اعتقاداتمون و دانسته های دینیمون منابعی داریم که از اونها استفاده میکنیم که قرآن و رروایات صحیح اهل البیت در کتب اربعه شیعه از اون جمله است و جائی که امام معصوم فرمایشی داشته باشند و برایمون مبهم باشه آنرا صرف اشکال ظاهری درنظرمون رد نمیکنیم و آنرا به خودشان احاله میکنیم و میگوئیم علمش را نداریم چون میدانیم معصوم به علم الهی متصل است و خطا و اشتباه ندارد اما ممکن است روایت دچارخلل باشد و خوب بیان نشده باشد(روایت صحیح)
درزمینه برخی از این مسائل هم بنا نیست مثلا علم فلسفه کارریاضیات را بکند یا با پزشکی مثلا آپولو هوا کرد- ارتباط علومی مثل ادعیه و .. هم از این زمره است و بسیاری از آنچه دردست مردم است غلط بوده وتازه درستش هم بنا نیست مثلا از حوزه تعریف شده خودش خارج شود - مثلا در باب برخی افراد مثل حضرت خضر و علوم بالاتر او نسبت به حضرت موسی حتما شنیده اید - ایشان به باطن مسائل علم داشتند و براساس آنها عمل میکردند اما موسی علیه السلام تحمل آن علوم را نداشت و بعد از چند مورد عملا از ایشان جدا شد- علم داشتن به برخی موارد مثلا زمان مرگ خود فرد یا دیگران یا حوادثی که قرار است رخ دهد از طریق این علوم برای اهلش قابل حصول است و این اهل بودن مراحل سختی درخودسازی وقرب به خدا دارد که هرکسی به آن مراحل نمی رسد و اصولا تا کسی اجساس نیاز به هدفی نکند برای آن تلاش نمیکند و هر تلاشگری هم به هدف نمیرسد - آن افراد کمی که به اذن خدا به برخی از غیب آگاه شدند از آن سوء استفاده نمیکنند و مثلا خلاف روال طبیعی کسی را نمیکشند! این نتانیاهو و ... نتیجه اعمال و اشتباهات ما انسانهاست که از ولی خدا و راه خدا دور شدیم و دچار این شیاطین شدیم- این اسرائیل نتیجه همان غصب خلافت امیرالمومنین است و سند بی کفایتی مسلمین در اقامه عدل است و البته این به این معنی نیست که ما درمقابل این ظلم ها تسلیم شویم- نه تکلیف چیز دیگریت و دلیل بلا هم چیز دیگر
با عرض معذرت از اطاله کلام

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue][size=18]با تفکر و بحث با دوستان دینی به این نتیجه رسدیم پیش بینی ظهور امام زمان امکان پذیز الآن قوین میگم گرچه احتمال داره سال 2022 امام زمان(ع) ظهور کنند اما پیش بینی آن امکانپذیر نیست.من هم از اول پیش بینی ظهور رو توسط این مقاله قبول نداشتم.اما چیزی که مسلمه سال 2022 جنگ بزرگی روی میده و اسراییل تا حد بسشیار زیادی نابود میشه و نابودی اصلی بعد از ظهور آقا هست.به آیات 5 تا 7 سوره بنی اسراییل توجه کنید.باز هم میگم مقاله رو حتما بخونین چون 100% متوجه میشین سال 2022 خداوند انتقام سختی از بنی اسراییل میگیرد.1000000000% ردخور نداره.
من فکر میکنم با توجه به آیات 5 تا 7 سوره بنی اسراییل انتقام اول خداومند که بسیار سخت خواهد بود سال 2022 هست و انتقام نهایی خداوند که به فتح مسجد الاقصی و نابودی کامل اسراییل منجر خواهد شد به دست آقا امام زمان و بعد از ظهور ایشان خواهد بود.
خودتون رو برای سال 2022 و شهادت آماده کنین.
فَإِذَا جَاء وَعْدُ أُولاهُمَا بَعَثْنَا عَلَيْكُمْ عِبَادًا لَّنَا أُوْلِي بَأْسٍ شَدِيدٍ فَجَاسُواْ خِلاَلَ الدِّيَارِ وَكَانَ وَعْدًا مَّفْعُولًا ﴿۵﴾بنی اسراییل
پس آنگاه كه وعده [تحقق] نخستين آن دو فرا رسد بندگانى از خود را كه سخت نيرومندند بر شما مى‏گماريم تا ميان خانه‏ها[يتان براى قتل و غارت شما] به جستجو درآيند و اين تهديد تحقق‏يافتنى است (۵)
ثُمَّ رَدَدْنَا لَكُمُ الْكَرَّةَ عَلَيْهِمْ وَأَمْدَدْنَاكُم بِأَمْوَالٍ وَبَنِينَ وَجَعَلْنَاكُمْ أَكْثَرَ نَفِيرًا ﴿۶﴾
پس [از چندى] دوباره شما را بر آنان چيره مى‏كنيم و شما را با اموال و پسران يارى مى‏دهيم و [تعداد] نفرات شما را بيشتر مى‏گردانيم (۶)

راستی بیخودی عصبانی شدم و بگو مگو با دوستان عزیز پیدا کردم معذرت میخام و حرفامو کاملا پس میگیرم.
:lol:
من یه ذره زود جوشم.
شماها بزرگوارین و مسلما از من خیلی بیشتر میدونین.[/size][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب طاها :

در مورد باقی حرفهاتون چیزی نمیگم چون مشکلی نیست .
ولی در مورد این قسمت :
[quote]- اصولا بنا نیست از طریق علوم ماورائی در نظام طبیعت تصرف عمومی صورت بگیرد و مثلا هرکسی اگر خواست هرکاری بکند (گفتید مثلا اوباما یا نتانیاهو را بکشند) عرض کردم این موارد رو با مطالعه در قرآن و روایات میشه فهمید و باور کرد اما اینکه حتما بنده یا جنابعالی بتونیم بهش برسیم تا باورش کنیم اینطور نیست و اصولا ایمان به یک موضوع الزاما نباید با تجربه بدست بیاد[/quote]

تا برداشت شما از ماورا چی باشه ! ...

اگر 1500 سال پیش یه موجود فضایی می اومد و یه مثلا آی پد به شما میداد که متصل بود به گوگل ارث !! و شما انلاین تمام زمین رو روئیت مینمودین طبیعتا چون آشنایی نداشتین میگفتین که ماورایی و غریب هست و یا جادوگریه و اگر اون موجود رو میدیدی چون تا الان ندیده بودید یا میگفتین دیو هست یا جن و یا فرشته ..

حالا از اینکه مثلا در طول تاریخ فردی به یکی از علوم خاص میرسه این چون عمومیت نداره الزاما کاربردی هم نیست و دردی رو دوا نمیکنه . حتی ائمه و پیامبران که در روایات کارهای عجیب و غریب بسیار ازشون شنیدیم و هنوز هم با گرفتن برخی شفاها و حل مشکلات اون هم برای برخی افراد شاهدیم چرا با وجود این همه علم اجازه میدن که چنین اتفاقاتی در دنیا صورت بگیره ؟ مثلا امثال جرج بوش بیان و حمله کنند عراق و روزی 100 هزار نفر کشته بشه ؟!

طبیعتا جوابی نیست و اگر هم باشه منتهی میشه به این پاسخ که سنت خداوند این اجازه رو نمیده که بخوان دخل و تصرفی بکنند . مثلا حتی امام رضا (ع) که موقع شهادتش و نحوه آنرا میدانست اما جلوگیری نکرد !! . باز هم برای چرایی آن جوابی نیست جز اینکه میگویند حکمت خداوند است و باید این چنین شود .

حرف اصلی من این هست که نظام شکل دهنده به این دنیا از قواعدی انتزاعی بهره گیری نمیکنه و همه چیز بر اساس قاعده علم و حکمتی هست که از روی آگاهی صورت میگیره و حتی اون دنیا که آدم و حوا توش بودن و با خوردن محصول یک درخت واکنشی نشون دادن که بقولی عیوبشون معلوم شد و این واکنش ها نتیجه ای جز مفاهیم قابل پیشبینی و بخصوص ریاضیاتی نداره و اگرنه چه لزومی هست که درختی باشه و چه لزومی هست که الزاما همون درخت با بشر چنین کنه ؟ طبیعتا اینها همگی نشان از قاعده مند بودن خلقت داره و انسان هم نشون داده که از کنه خودش تجربه گراست و تا چیزی رو امتحان نکنه نمیتونه بفهمه ...

بالعدل قامت السماوات و الارض (توجه کنید عدل و سرپا بودن کلیه آسمانها)
عدلی که ما تا الان فهمیدیم : قرار دادن صحیح هر چیزی در جای خودش و این علم میخواد و علمی که بتونی باهاش حسابگری کنی و از نتیجه قرارگیری اشیاء در جاهای مختلف با خبر باشی. نمیشه خلاف تجربه بیاییم و گندم را روی سنگ پرورش دهیم ! .

و اگر خداوند عادل باشد همیشه جمع دو با دو 4 خواهد شد و اگر این چنین نشود محال ممکن است آسمانها و زمین شکل بگیرد ..

در مورد طی الارض و مسایل اینچنینی هم دلایل کاملا فیزیکی و قابل شرح وجود داره منتها انجامش از توان بشر خارج هست به این سادگی :

شما بیا و روی کاغذ محل خودت و مکانی که میخوای بری رو با دو تا نقطه بکش حالا این کاغذ رو فضا و زمان در نظر بگیر و اون رو مچاله کن و یا اینکه اون دو نقطه رو تاکن و روبروی هم قرار بده ! قطعا مسیرت بسیار کوتاهتر میشه بدون اینکه چیزی از جای خودش جابجا بشه و یا بهم بریزه مثلا دست شما دراز میشه تا دهها کیلومتر ! بدون اینکه احساس کش اومدن بکنید ! . شرح انجام این کار برای انسان بصورت ریاضی ممکن هست ولی زمانی میتونه اجراش کنه که بتونه انرژی ای که بخواد این کار رو انجام بده اول بشناسه و دوم بدستش بیاره . مسئله اینه که خداوند بر اساس آیه نور خودش رو انرژی برتر و بی پایانی معرفی میکنه که نور خلق میکنه و برنور مسلط هست بدون اینکه نور و یا گرما و حرکت بر اون تاثیر بزاره .

و گاهی اوقات انسان به خواست خداوند اراده ای رو بدست میاره که بتونه اونطور طی الارض کنه و باز هم چنین چیزی زمانی که از عهده سلیمان نبی (ع) خارج هست و به اصف بعنوان یک شخص داده میشه طبیعتا برای عموم هم کاربردی نیست و اون رو نمیشه به عنوان دستگاهی برای حل مشکلات ارایه داد .

ما علومی که در اونها تجربه ای نداریم رو میگیم علوم غریبه اما همون علوم غریبه هم چیزی تخیلی نیستند و کاملا قابلیت شرح ریاضیاتی و یا مدلهای منطقی رو دارند . اشکالی که وجود داره عدم درک صحیح و کامل ما از این الگو ها هست و این سبب میشه تا کسی که به این علوم میرسه چون از نتیجه برخی کارکردها باخبر نیست بیاد و پرهیزگاری پیشه کنه . که این یعنی اون مشکلات همچنان پابرجا هستند و با وجود یک علم (که ناقص هم هست) هیچ سودی به بشر نمیرسه .

-----

صحبت من اینه که چطور میشه با این علم جفر که منبع مستندی نداره و هیچ وقت نمیشه به دقت چیزی رو باهاش شرح داد ! بیاییم و مهمترین مسایل دین رو استخراج کنیم ! اون هم در حد نابودی یک رژیم و یا حکومت و جنگ های جهانی !! . در حالی که خداوند میگه ای بنده ای که : لایعقلون لا یفقهون لایعلمونی ! هیچ وقت نگفته لایجفرونی !!!

-----

یکی از بزرگترین دلایل عقب ماندگی ما مسلمانان بی توجهی به علوم تجربی و تاکید شدید بر علوم نقلی بود که الان کار رو بجایی کشونده که ما توی دانشگاه هامون یا عینا باید حدیث مطرح کنیم یا باید بریم و مکاتب غربی رو تدریس کنیم و در عمل اجرا چون چیزی نداریم یا بهتر بگم نساختیم و یا خیلی محدود هست ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببین جناب واریو من نمیدونم هدف شما از این حرفا و توضیحا چیه.
چیزی که مسلمه اینه که آقا 90% سال 2022 ظهور خواهد کرد و 100% هم این سال اسراییل یا کلا نابود میشه یا تا حد بسیاری نابود میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب واریو دقت کن آیه 7 سوره اسرا:إِنْ أَحْسَنتُمْ أَحْسَنتُمْ لِأَنفُسِكُمْ وَإِنْ أَسَأْتُمْ فَلَهَا فَإِذَا جَاء وَعْدُ الآخِرَةِ لِيَسُوؤُواْ وُجُوهَكُمْ وَلِيَدْخُلُواْ الْمَسْجِدَ كَمَا دَخَلُوهُ أَوَّلَ مَرَّةٍ وَلِيُتَبِّرُواْ مَا عَلَوْاْ تَتْبِيرًا ﴿۷﴾
اگر نيكى كنيد به خود نيكى كرده‏ايد و اگر بدى كنيد به خود [بد نموده‏ايد] و چون تهديد آخر فرا رسد [بيايند] تا شما را اندوهگين كنند و در معبد[تان] چنانكه بار اول داخل شدند [به زور] درآيند و بر هر چه دست‏يافتند يكسره [آن را] نابود كنند (۷)

ببین اگر کلمه ی وَلِيَدْخُلُواْ(یعنی سرآغاز وعده ی فتح قدس)که کلمه ی 76هم از سوره ی اسراء هست رو در 19 ضرب کنیم میشود 1444 که مساویست با سال 2022 میلادی.
این تفسیر انقد روشنه که من حتی 0.000000000000000000000000000000001% هم شک ندارم در این سال اسراییل زایل میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پیش بینی نابودی باطل کار سختی نیست ولی زمانبندی کار غلطی هست .

[quote]ببین جناب واریو من نمیدونم هدف شما از این حرفا و توضیحا چیه.
چیزی که مسلمه اینه که آقا 90% سال 2022 ظهور خواهد کرد و 100% هم این سال اسراییل یا کلا نابود میشه یا تا حد بسیاری نابود میشه.[/quote]

البته آقا فرمودن تعیین کنندگان وقت دروغگویانند .

[quote]ببین اگر کلمه ی وَلِيَدْخُلُواْ(یعنی سرآغاز وعده ی فتح قدس)که کلمه ی 76هم از سوره ی اسراء هست رو در 19 ضرب کنیم میشود 1444 که مساویست با سال 2022 میلادی.
این تفسیر انقد روشنه که من حتی 0.000000000000000000000000000000001% هم شک ندارم در این سال اسراییل زایل میشه.[/quote]

چرا لیدخلو ؟ برای چی وعد الاخر رو نگرفتین ؟ دلیل این کار چی هست ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]پیش بینی نابودی باطل کار سختی نیست ولی زمانبندی کار غلطی هست .

[quote]ببین جناب واریو من نمیدونم هدف شما از این حرفا و توضیحا چیه.
چیزی که مسلمه اینه که آقا 90% سال 2022 ظهور خواهد کرد و 100% هم این سال اسراییل یا کلا نابود میشه یا تا حد بسیاری نابود میشه.[/quote]

البته آقا فرمودن تعیین کنندگان وقت دروغگویانند .

[quote]ببین اگر کلمه ی وَلِيَدْخُلُواْ(یعنی سرآغاز وعده ی فتح قدس)که کلمه ی 76هم از سوره ی اسراء هست رو در 19 ضرب کنیم میشود 1444 که مساویست با سال 2022 میلادی.
این تفسیر انقد روشنه که من حتی 0.000000000000000000000000000000001% هم شک ندارم در این سال اسراییل زایل میشه.[/quote]

چرا لیدخلو ؟ برای چی وعد الاخر رو نگرفتین ؟ دلیل این کار چی هست ؟[/quote]
دوست عزیزم لیدخلو اولین کلمه ی جمله ای است که به فتح مسجد الاقصی اشره میکند.من حتی 0.0000000000001% هم شک ندارم.تاحالا 10 بار کل مطلب رو خوندم هر بار حیرتم بیشتر میشه...!واقعا شگفت انگیزه.شما چند سالتونه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوست عزیزم لیدخلو اولین کلمه ی جمله ای است که به فتح مسجد الاقصی اشره میکند.من حتی 0.0000000000001% هم شک ندارم.تاحالا 10 بار کل مطلب رو خوندم هر بار حیرتم بیشتر میشه...!واقعا شگفت انگیزه.شما چند سالتونه؟[/quote]چرا از دادن پاسخ طفره میرید ؟

چرا بجای کلمه وعدالآخر لیدخلو رو مد نظر گرفتین ؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]دوست عزیزم لیدخلو اولین کلمه ی جمله ای است که به فتح مسجد الاقصی اشره میکند.من حتی 0.0000000000001% هم شک ندارم.تاحالا 10 بار کل مطلب رو خوندم هر بار حیرتم بیشتر میشه...!واقعا شگفت انگیزه.شما چند سالتونه؟[/quote]چرا از دادن پاسخ طفره میرید ؟

چرا بجای کلمه وعدالآخر لیدخلو رو مد نظر گرفتین ؟![/quote]
لیدخلو به فتح قدس اشاره میکنه نه تهدید آخر.در واقع لیدخلو اول کلمه ی جمله ای است که خدا از فتح قدس خبر میدهد.اگر تهدید آخر رو مد نظر بگیریم اونموقع میگیم خب چی...تهدید آخر چی...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از اول قرآن یعنی سوره ی بقره تا آخر سوره ی نحل قبل از اسراء دقیقا 1443 آیه وجود داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]لیدخلو به فتح قدس اشاره میکنه نه تهدید آخر.در واقع لیدخلو اول کلمه ی جمله ای است که خدا از فتح قدس خبر میدهد.اگر تهدید آخر رو مد نظر بگیریم اونموقع میگیم خب چی...تهدید آخر چی...[/quote] لیدخلو به فتح مسجدی اشاره میکنه زمانش رو در وعده آخر روشن کرده . خود کلمه وعدالآخر داره از زمان صحبت میکنه و میگه این آخرین مهلت شماست . ولی لیدخلو از ورود حرف میزنه و نه زمان ...

حالا به نظرت اگر بخواهیم با وعده الآخر جفر بازی کنیم چه زمانی بدست میاد ! که بعدا بتونیم یه چند تا رقم دیگه از این طرف و اون طرف ردیف کنیم تا زمان مورد نظر بدست بیاد .

[b]پست متوالی هم خلاف مقررات سایت هست ..[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سوره اسراء در سال 621 میلادی نازل شد. و تعداد حروف آیات مربوط به بنی اسرائیل نیز 1401 میباشد.
حال اگر تعداد حروف این آیات (1401) را در عدد سال نزول(621) آن جمع کنیم با کمال شگفتی عدد 2022 ظاهر میشود که مساوی با همان سال 1401 هجری شمسی است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]لیدخلو به فتح قدس اشاره میکنه نه تهدید آخر.در واقع لیدخلو اول کلمه ی جمله ای است که خدا از فتح قدس خبر میدهد.اگر تهدید آخر رو مد نظر بگیریم اونموقع میگیم خب چی...تهدید آخر چی...[/quote] لیدخلو به فتح مسجدی اشاره میکنه زمانش رو در وعده آخر روشن کرده . خود کلمه وعدالآخر داره از زمان صحبت میکنه و میگه این آخرین مهلت شماست . ولی لیدخلو از ورود حرف میزنه و نه زمان ...

حالا به نظرت اگر بخواهیم با وعده الآخر جفر بازی کنیم چه زمانی بدست میاد ! که بعدا بتونیم یه چند تا رقم دیگه از این طرف و اون طرف ردیف کنیم تا زمان مورد نظر بدست بیاد .

[b]پست متوالی هم خلاف مقررات سایت هست ..[/b][/quote]
ببین اگر متنو خونده بودی اصن این چیزا رو نمیگفتی خدا گفته زمان که وعده ی آخر انتقام فرا رسد چه میشود؟؟؟قدس فتح میشود.حالا برای اینکه سالش رو مشخص کنه اولین کلمه جمله که به معنی فتح هست رو 76 قرار داده که ضرب 19 میشه 1444.اگر بخایم بث کنیم خدا چرا اینکارو کرده چرا اینکارو نکرده شاید به نتیجه نرسیم اما معمولا کاری که انجام میشود تاریخ دارد.=و و چون وعدهی انتقام نهایی فرا رسد در سال 76*19 قدس فتح خواهد شد.
نگفتی سنتو؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.