SAEID

نظر شما درباره طرح کاربر برگزیده سال؟

Recommended Posts

سلام خدمت کاربران گرامی

بحمدالله با نزدیک شدن به سالگرد تولد سایت طرحی به ذهنم رسیده بدین صورت که با رای کاربران یک کاربر را به عنوان کاربر سال انتخاب کنیم.

در صورت موافقت در این تاپیک فرد مورد خودتون رو اعلام کنید که البته باید دارای شرایط زیر باشه.

1. کاربر فعال از نظر علمی (ترجمه و تهیه مطلب ، ارسال پست علمی)

2. کاربر با اخلاق

3. بدون سو پیشینه (عدم اخراج در طول یک سال گذشته)

البته اگر دوستان نظری برای بهتر شدن این طرح دارند در همین تاپیک بگید تا شرایط رو تغییر بدیم.

در ضمن هر فرد خودش رو هم میتونه معرفی کنه.

بعد از تائید نفرات معرفی شده بسته به تعداد 10 الی 20 نفر برتر رو در یک نظرسنجی که با میل به اطلاع کاربران میرسه به رای کاربران میزاریم.

به نفر اول تا سوم هم جوایزی با پست ارسال خواهد شد.

احتمالا جوایز یک فلش usb3 حاوی فیلم نظامی و بازی جنگی باشه.

علاوه بر جایزه فوق به نفر اول تا سوم به ترتیب 1000 ، 600 و 400 اعتبار کاربری به علاوه یک مدال و لوح یادبود داده میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا سعيد طرح بسیار خوبی است اگر بنده حق اظهار نظر داشته باشم در این زمینه به نظرم علی اقا گزینه برتر ساله واقعا تاپیک های پرباری دارن ایشون و نظرات پر بارتری میدن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من سه نفر رو پيشنهاد ميكنم
1ـ ALI
2ـ worior
3ـ Goebbels

دلايل انتخابم : [b]علي آقا[/b] در هر زماني كه ازشون سوال ميشه به همه در كمال خونسردي و ادب جواب ميده و در اغلب اوقات در سايت حضور داره .

[b]آقا ابراهيم [/b]هم مثل علي آقا به تمامي سوالان جواب ميده و كلا حرفاشون كارشناسي شده است و با مدرك حرف ميزنه . البته فكر ميكنم اگه دايره فعاليتشون رو افزايش بدين بهتره . يعني دستشون رو براي كارهاي بيشتري باز بذارين . در ضمن ايشون هميشه در سايت حاضر هستند .

اما [b]آقا سينا (Goebbels) [/b].ايشون پركارترين كاربر حال حاضر سايته . ميتونيد به تاپيكهايي كه ايشون ايجاد كردن سر بزنيد . اغلب اونها پر بيننده هستند . روزي نبوده كه يه تاپيك ايجاد نكنه . تاپيكها هم اكثرا پر مغز و جالب هستند كه مورد استفبال قرار ميگيره . ايشون هم در اغلب زمان در سايت حاضر هستند اما نميدونم چرا مخفي ميان icon_smile .
پيشنهاد من اينه كه به ايشون درجه و البته مديريت يك بخش خاص رو اعطا كنيد .
البته قبل از اون ايشون رو توجيه كنيد كه زود عصباني نشه و كشورمون رو هم دست كم نگيره .
كلا من ايشون رو كسي ميدونم كه باعث شدن در اون زمان كه سايت رو به ركود گذاشته بود ميليتاري رو از اون ركود معروف خارج كنه .
بازم ميام حرف ميزنم . icon_smile

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
طرح عالی ای است آقا سعید .
من داش علی و ابراهیم worior‏ و عرفان Last-war‏ و سینا گوبلز و نصیر ایرانی و حسین وحدت .
دلایلش هم دوستان گفتند اما عرفان خیلی تاپیک های خوبی زده و در بعضی مواقع خطوط قرمز حفاظتی را هم رد کرده است .
البته خودم هم هستم ( شوخی )! icon_smile icon_smile

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعید فرمودن 1 نفر رو نام ببریم اگر قراره 3 نفذ نام ببریم بگید ما 2 تا دیگه بگیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب [b]*گوبلز*[/b] بخاطر تايپكهاي پربار علمي و نظامي در چند ماهه اخير و ايجاد گالري هاي عكس

[size=9]در ضمن اگر جناب گوبلز در تایپکهای گالری، سایز عکسهایی که قرار میدن رو اول کاهش داده و بعد قرار بدن جوری که برای افرادی مثل ما که از اینترنت زغالي استفاده میکنند هم قابل ديدن باشه خیلی خوب میشه [/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1-Goebbels
2-Ali
3-LastWar
جا داره همینجا از بقیه دوستان هم که بار فنی انجمن رو با نظرات و تایپک ها و خوشمزگی هاشون بالا می برن یه تشکر ویژه داشته باشم و واسه همشون آرزوی موفقیت می کنم icon_smile

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Goebbels 1
ali 2
خدا حافظ {تا نگن فینگلیش ننویس icon_smile }

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
طرح خوبيه

كلا با هر نوع تشويق كاربراني كه استحقاق دارن، موافقم!

به نظر من LASTWAR

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.