SAEID

انتخاب کاربران فعال سایت

Recommended Posts

سلام این تاپیک بدین منظور ایجاد شد تا در هر ماه کاربران فعال سایت را با آرای عمومی انتخاب کنیم. شما کاربر گرامی میتوانید در پست ارسالی خود اسم سه کاربر را که به نظرتان بیشترین و مفیدترین فعالیت را در طی یک ماه گذشته داشته اند ذکر کنید و سپس در پایان هر ماه از بین همین سه نفرها یک نفر به عنوان کاربر فعال انتخاب میشود. به کاربر فعال هم جوایزی ارائه خواهد شد. امیدوارم که فعالیت مفید دوستان بیشتر شود. موفق باشید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر پلاک طلای یک کیلوگرمی بدهی قبول است :|

قرار شد در پستها اسم سه نفر رو معرفی کنید دیگه سر جایزه چونه زدن ممنوع! به دلیل کاهش ذخایر طلای جهانی از اهدای جایزه طلا معذوریم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر پلاک طلای یک کیلوگرمی بدهی قبول است :|

قرار شد در پستها اسم سه نفر رو معرفی کنید دیگه سر جایزه چونه زدن ممنوع! به دلیل کاهش ذخایر طلای جهانی از اهدای جایزه طلا معذوریم!

کاربران فعال را که خودتان بر اساس زمان حضور در سایت می توانید دریابید.
ولی از حیث مفید بودن پست ها من آقا مهرداد و مصطفی را انتخاب می نمایم. :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اونی که ما خودمون چند نفر رو برای ارتقای درجه انتخاب میکنیم با این انتخاب توسط کاربران متفاوت است. :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از اونجاييكه من مطالب تحقيقي و تر جمه رو نسبت به "كپي برداري" ترجيح ميدم، پس با توجه به كيفيت مطالب و كنار گذاشتن شما و داوود خان :

Mehrdad_h
Reza6662
mostafa_by

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام و خسته نباشید به تمامی کاربران میلیتاری من هم به سبک آقا مهران با نادیده گرفتن سعیدخان و داوودجان اقدام به انتخاب می کنم :| mostafa_by : به دلیل تحلیل های داغ و واقع بینانه Mehrdad_h : به دلیل تهیه، ترجمه و جمع آوری مقالات مفید و ارزشمند DeAtH-EaGlE : به دلیل تهیه، ترجمه و جمع آوری مقالات مفید و ارزشمند و با تشکر خاص از IRGCAF و payam به دلیل جمع آوری مطالب ، مقالات و اخبار مفید. شرمنده که یه جورایی پنچ تا شد. هر کاری کردم نتونستم فقط سه تا اسم ببرم :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

mostafa_by : به دلیل تحلیل های داغ و واقع بینانه
Mehrdad_h : به دلیل تهیه، ترجمه و جمع آوری مقالات مفید و ارزشمند
DeAtH-EaGlE : به دلیل تهیه، ترجمه و جمع آوری مقالات مفید و ارزشمند
:|

دقيقا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم اينها را انتخاب مي كنم تا بالاخره در يك چيزي به اجماع برسيم : mostafa_by Mehrdad_h DeAtH-EaGlE و با تشكر از Reza6662 و hosseingmn

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوبه رقابت داره جذاب میشه! تا آخر ماه هنوز وقت هست دوستان با فعالیت بیشتر میتونن کاربر فعال انتخاب بشن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشكر از فعاليت‌هاي حسين عزيز و همچنين آقا سعيد. اين‌ها انتخاب من هست : Mehrdad_h DeAtH-EaGlE Davood (نمی شه 4 تا بشه؟ آخه از TANK هم نمی شه گذشت :| ) انصافاً سه نفر کمه. خیلیای دیگه هستن که در حقشون ظلم شده!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
DeAtH-EaGlE بخاطر تهیه مقاله و شرکت در بحث ها همچنین از مدیریت ایشون هم کاملا راضی هستم !

alishahrag بخاطر ترجمه مقالات و شرکت در بحث ها با اطلاعات بالایی که دارند دوستان توجه کنند ایشان تازه مدیریت بخشی از این سایت را گرفتند ولی تلاش بسیار زیادی دارند و قابل تقدیر هست !

salar_jetline که همین چند روز پیش عضو سایت شدند و در همین مدت کم تعدادی مقاله داشتند و همچنین فعالیت در بحث های بخش سیستمهای ضد هوایی و ضد موشکی !

SAEID , mostafa_by به دلیل تحلیل های عالی که دارند و اطلاعات بالایی دارند که این امر باعث افزایش اطلاعات دیگران هم می شود. (به شخصه برای خودم که این چنین بوده)

Reza6662 , Mehrdad_h , Ramtin چند وقتی نیستند وگرنه این دوستان هم مقالاتی تهیه کردند که جای سپاسگذاری دارد !

Parviz , payam , ali_64 هم نمیشه از قلم انداخت !

ببخشید زیاد شد ولی خواستم این چنین از تک تک این افراد تشکر و سپاسگذاری کنم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لطفا فقط اسم سه نفر رو بنویسید یعنی چه اسم ده نفر رو میگید بعد هم مینویسید شرمنده نمیشه همه رو نگفت! اسم سه نفر رو بگید خلاص کار زیاد سختی نیست نترسید بقیه هم ناراحت نمیشن میتونید ماههای بعد اسم بقیه کاربران رو بگید. درباره جایزه هم یه فکرایی کردم که باید با بقیه مدیران مشورت کرد بعد نتیجه قطعی رو میگم. احتمالا این جوایز به کاربر فعال داده میشود: - یک عدد دومین ir و هاست به مدت یک سال - یک فضای آپلود ftp با فضای 5 گیگ یک ساله - 50% تخفیف در دریافت dvd ماهانه یک ساله حالا باید بازم بررسی کنیم تا آخر ماه جوایز قطعی مشخص میشود. dvd رو هم تا چند روز بعد منتشر میکنم جمع آوری اطلاعات کمی طول کشید! :neutral:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند روز بیشتر نمونده عجله کنید تا کاربر فعال انتخاب شود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.