arash_slayer

تاپیک جامع رهبر آلمان نازی ..آدولف هیتلر

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

علی آقا خیلی ساده میگم :
خلا و نبود شناخت از اسطوره ها و شهدای ایران و اسلام !
بیشتر به عدم شناخت افراد بر میگرده ولی هیتلر اقتدار مثال زدنی ای هم داشت که ممکنه یکی از دلایل علاقه به او باشد !
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت امین عزیز

[quote]خلا و نبود شناخت از اسطوره ها و شهدای ایران [/quote]

امین جان موقعی که سعی میشود بزرگ مردان ایران از حافظه ها پاک شود چه انتظاری دارید من نمیخوام بحث رو دینی و سیاسی بکنم ما شهید کم نداشتیم چه در زمان هخامنشیان تا حالا به نظر شما دوست عزیز اگر ما معنی کلمه شهید رو بدونیم چیزی به جز ایثار جان خود در راه وطن وناموس ودین است ایا اریو برزن که با 2000 نفر جلوی لشگر اسکندر وایساد و تا اخرین نفس از کشور خود دفاع کرد شهید نیست پس چرا بعضی ها با ایرانی ها دشمنی میکنند شما این سوال رو برای من مشخص کن بعد در ادامه بحث میکنیم؟ایا محمد خوارزمشاه شهید نیست پس چرا فقط اعراب شهید هستن و هر کدم از ما ایرانی ها هر کاری بکند در دیدگاه بعضی شهید محسوب نمیشود :|
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]جناب henaselakesan

لطفا بحث رو منحرف نکنید و صرفا در چهارچوب قالب تاپیک نظر بدهید.

موضوع تاپیک هم علت محبوبیت هیتلر است. نه اینکه آریوبرزن و ... چه کسانی بودند.

نظر دوم شما خارج از چهارچوب این تاپیک بود.

لطفا مراعات کنید.[/color]
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام خدمت امین عزیز

امین جان موقعی که سعی میشود بزرگ مردان ایران از حافظه ها پاک شود چه انتظاری دارید من نمیخوام بحث رو دینی و سیاسی بکنم ما شهید کم نداشتیم چه در زمان هخامنشیان تا حالا به نظر شما دوست عزیز اگر ما معنی کلمه شهید رو بدونیم چیزی به جز ایثار جان خود در راه وطن وناموس ودین است ایا اریو برزن که با 2000 نفر جلوی لشگر اسکندر وایساد و تا اخرین نفس از کشور خود دفاع کرد شهید نیست پس چرا بعضی ها با ایرانی ها دشمنی میکنند شما این سوال رو برای من مشخص کن بعد در ادامه بحث میکنیم؟ایا محمد خوارزمشاه شهید نیست پس چرا فقط اعراب شهید هستن و هر کدم از ما ایرانی ها هر کاری بکند در دیدگاه بعضی شهید محسوب نمیشود :|[/quote]
آقا سامان جوابتون را اگر تمایل داشتید تو پی ام میگم ( با اینکه تمایل ندارم ) چون شدیدا باعث انحراف از تاپیک میشه !
ولی نمیدونم جدیدا هر بحثی میشه آخرش به هخامنشیان و کوروش ختم میشه ! عذر می خوام از ندادن پاسخ.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
علت مشخصه

ایرانی های که نسل خودشونو اریای می دونن و دارای حس ناسیو نالیستی و وطن پرستی هستنند نا خواسته به علت شخصیت کاریزماتیک و منحصر به فرد هیتلر حذب شخصیت محکم اون می شوند چون این اشتراک نسل اریا که بین ما و المان به درست یا غلط جا افتاده تنها دلیل هستش
دوستانی که اریای نسب هستنند در ناخود اگاه خودشون این شخصیتی که از یک نسل شکست خورده و تحقیر شده در جنگ جهانی اول یک ابر قدرت بی رقیب ساخته بود تحسین می کنن و دوست دارن و به عنوان الگو یه وطن پرست دوستش دارن
حالا ما چه بخواهیم چه نخواهیم این مساله وجود داره و نمی شه دادگاه تفتیش عقاید راه بیندازیم
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=indigo]با سلام و تشكر
موضوع جالبيه و بايد منطقي موشكافي بشه چون ريشه هاي عميقي داره/

من فكر مي كنم مي تونه دلايل زير دخيل باشه.

1- خوب خيلي از ما ايراني ها به دليل تشابه نژادي و نژاد پرستي و وفاداري هيتلر نسبت به اين نژاد و ارزشي كه براي اون قايل بود اون و عقايدش رو دوست داريم

2- ماهيت حركت هيتلر در حمايت از مردم رنج كشيده و ستمديده كشورش و هم نژادانش داشت و او با حركت خودش بسياري از تابوهاي زمان خودش رو لگد مال كرد

3- خوب خيلي از طرفداران هيتلر تعريف درستي از كمال و كمالاتي كه در يك اسطوره بايد مجسم باشه ندارند و اين عدم شناخت از كمالات متعالي - باعث اشتباه در يافتن الگو ميشه

4- هيتلر در مجموع كاريزماي فوق العاده اي داشت . و شخصيتهاي كاريزماتيك قدرت جاذبه بالايي دارند.(حتي بعد از مرگ)

5- ما (بشر امروز ) از قدرت و اقتدار ، شجاعت ، عملگرايي ، هدفمند بودن ، با اراده بودن و . . . خوشمون مياد و براش احترام زيادي قايل هستيم و مجذوبش ميشيم - منهاي اينكه در چه راهي به كار گرفته ميشه !!

و . . .

البته خودم هم از اين شخص (ادولف هيتلر)خوشم مياد / حداقل بسيار بيشتر از چرچيل روباه صفت و يا امثال استالين كه به مردم كشور خودش هم ترحمي نداشت [/color]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم از هیتلر بدم نمیاد کاری ندارم چطور ادمی بوده ولی چرا تو نست اینقدر قدرتمند بشه چرا یه المان داشت با دنیا میجنگید صنایع نظامیش هم معرف حظور هست اما اگر هیتلر به ایران میومد اونهم ایرانو میچاپید داداشم اریایی کجا بود تو کشور خودمون هموطن خودمون مسلمان شیعه اریاایی پول ملت رو چاپید و چاپیدن از اونوقت نازی میخاست به ایران کمک کنه اینهم بگم ما ملت قدرتمندی هستیم یک سری شرایط میخاد که ما به اون جایگاه برسیم که نه العان و نه با این شرایط بعدا به اونجا نمیرسیم . ما قبل از اسلام هم کم از مسلمون نداشتیم ودر ضمن اگر اعراب به ما اسلام رو تحمیل کردند . چرا پس ما شیعه شدیم . تاریخ خیلی جاها تحریف شده در مورد بعضی ها حقایق گفته نمیشه من تمام شهدا رو دوست دارم چه اونها که قبل از اسلام جانشون رو فدای ایران کردند چه اونها که تو ئفاع مقدس خودشون رو فدا کردند . دشمان ما از موشک نمیترسند دشمنان ما از یک ارگان یا یک حزب یا گروه نمیترسند از این میترسند که ملت تمدن ساز با فرهنگ غنی چند هزار ساله که همیشه حرف برای گفتن داشتند یک روزی قدرتمند بشن و با قدرت حرف خودشون رو بزند و اکثریت ملتهای دنیا حرف ما رو قبول میکنند و در پناه قدرت الاهی ما دنیایی جدید ساخته میشه امروز دشمن ان ما خوشهالند چونکه این کشور با این شرایط
اون پیشرفت مد نظر در همه سطوح رو بدست نمیاره خیلی مسخرست که شما با 6 کشور که همشون چند صد بمب اتم دارند بنشینی و سر اینکه نمیخای بمب اتم بسازی اطمینان اونهارو جلب کنی قبول مزاکره با کشورهای دارای بمب اتم چه معنی میده جز عقب نشینی ما ما که 300000 شهید دادیم که عضت بدست بیاریم ببین اینجوری مثل اب خوردن از دست دادیم .

ببخشید دلم پر بود مثل همه شما دلم میسوزه مثل همه شما میدونم چند هزار سال خدا پرستی ما بیهوده نیستا چه بخایم چه نخایم اینده دنیارو ما باید بسازیم این خواست خداست همون خدایی که به واسطه چند هزار سال خداپرستی ما حب اهل بیت رو تو دل ما کاشت بواسطه اون 300000تا از بهترینهای ما رو از ما گرفت این تاوان عشق بازیه ادامه هم داره با امید زنده ایم و کشوی بسازیم زیر سایه امام زمان که تاریخ به خودش ندیده باشه :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دلایل خیلی زیادی داره که نمی شه گفت .ولی برای مثال اینکه:
هیتلر مثل چرچیل و استالین و لنین و ترومن و... نامرد نبود ودلیل دیگه این که یک اریایی بود و اون طوری که غربی ها میگن جنایتکار نبود حدااقل این که مثل چرچیل و ترومن نبود .همونطور که می دونید جنایت بمب اتم توسط امریکایی ها اتفاق افتاد و انگلیسی هاکه در جنگ دوم با بمباران شهر کلن کاری کردن که اسفالت و خیابون های این شهر به صورت مواد مذاب در بیاد و صد ها هزار زن و بچه رو تو همین شهر با یه بمباران کشتند و هزاران جنایت دیگر که صداش رو هم در نیاوردن. بهتر یه خورده بیشتر در مورد هیتلر بیشتر مطالعه داشته باشید .
هر چند که به قول هیتلر تاریخ رو برندگان جنگ می نویسند . :|
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من خودم هم از هیتلر بدم نمیاد، اما طرفدار به اون معنی هم نیستم

اما برخی موارد در هیتلر هست که هرکس را به نوعی به وی علاقمند میکند

اقتدار ویژه، مدیریت اقتصادی و نظامی فوق العاده که باعث پیشرفت علمی (نظامی) شگرف هم شد
[b]
اینکه هیتلر اریایی بود و ما هم هستیم بی معنی ترین حرف ممکنه، اگر وارد ایران میشد[/b]
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]خوب بنده خودم به عنوان کسي نام اشتوکا رو يدک ميکشه يه چند نکاتي رو عرض کنم!
ببينيد بزرگترين علت محبوبيت هيتلر نه به خاطر خودش يا نژاد اين چيزهاست بلکه اگر ببينيد هيتلر در ميان اعراب هم محبوب هست! در فروم هاي عربي يا ترکي هم ميتونيد ببينيد. حالا چرا? آيا اعراب سامي هم آريايي هستند? خير!
زيرا هر کسي با اين قدرت هاي بزرگ و غربي درافتاد (بدون توجه به عقيده يا نيتش) در نظر مردم استعمار شده دنيا و بويژه ناحيه محنت زده خاورميانه عزيز شد!(با پشت پرده نظريه دسيسه جهاي کاري ندارم)! هر کس, از هيتلر آلماني ناسيوناليست تا فيدل و چگوارا کومنيست ! در واقع بقول ضرب المثل معروف: نه از حب ... بلکه از بغض ....! من تا به حال کسي رو نديدم که بگه خوب شد آلمان جنگ رو باخت!
در همين ايران خودمان هر کي با اين غرب در افتاد محبوب شد. اگر از خيلي از مردم ايران در مورد جنگ دوم بپرسيد خواهد گفت حيف شد آلمان جنگ رو باخت, اي کاش آلمان پيروز جنگ بود اين جمله رو خيلي شنيديم..... حالا باز هم همين افسوس رو در مورد شوروي هم وجود داره که حيف شد شوروي از هم پاشيد, استالين هم خوب حال غربي ها رو گرفت..... جالبه که ما براي هردو دل ميسوزانيم در حالي که اين هردو دشمن خوني هم ديگه بودند!
دلسوزاندان نه بخاطر دوست داشتن آنها بلکه بخاطر نفرتي است که از دشمنان آنها داريم در واقع اين نفرت مشترک از غرب, نفرتي که خود غرب با استعمار خودش, در دل ما و مليون ها نفر ديگه کاشت ما عرب و ترک و پاکستاني و غيره رو در اين زمينه هم نظر کرده!
هيتلر در ايران آنروز محبوب بوده, چرا که با دشمنان ايران ميجنگيده... روسيه و انگليس که ما ازشون بسيار زخم خورده بوديم, نکته ديگر اين هست که آلمان در ذهن مردم دنيا برعکس ساير دول غربي خاطره بد استعمار بجا نگذاشته بود, نه اينکه نميخواست استعمار بکنه, بلکه چون مستعمره قابل توجهي نداشت!
بخاطر همين مردم ديگر نقاط جهان ازش ديد منفي نداشتند, اگر خاطرم باشد در کتاب خاطرات فرزند فرمانفرما توضيح داده بود که در سينماها فيلمهاي خبري جنگ دوم رو پخش ميکردند, زماني که پيشروي و آلمان ها نشان داده ميشد مردم دست ميزدند و هنگامي که مثلا مقاوت انگليسي ها نشان داده ميشد مردم هو مي کردند که کاملا نشان ميده مردم چه احساسي داشتند! در عراق و کشور هاي عربي هم همين جريان بوده. حتي با اينکه هيتلر نژاد يهودي که سامي هست و اعراب هم جزو اون هستند پست ميدونست!

يک نکته ديگه هم, افسون جذب کننده قدرت هست. قدرت نظامي فراوان آلمان و شخصيت کاريزماتيک هيتلر نا خودآگاه باعث جلب مردم ميشه,اصولا مردم چنين شخصيت هايي رو دوست دارند! شما حتي ميتونيد در فروم هاي غربي کاربران آمريکايي و انگليسي رو هم ببينيد که آوتارشان مربوط به آلمان نازي هست ......

آخرين علت هم از نظر من تعصبات و نفرت نژادي هست به چند دليل: نژاد گرايي هيتلر که اون رو به الگوي نژاد پرستان سفيد تبديل ميکنه و علت ديگر هم دشمني هيتلر با يهوديان ! از آنجايي که اصولا قوم محبوبي نيستند, پس دشمن آنها نزد بقيه عزيز است! اروپاييان هميشه يهودي ستيز بوده اند, هيتلر تنها اين احساسات رو از حالت بلقوه به بلفعل تبديل کر.د براي نمونه نفرت از يهوديان به اندازه اي بود که در زمان حمله آلمان به شوروي و در زمان اشغال اوکراين, يهوديان دسته دسته توسط خود مردم اوکراين لو داده شده و تحويل آلمانها ميشند !
همين جريان بطور مشابه در فرانسه جريان داشت, مردم اروپا از اينها نفرت داشتند........
بخاطر همين در افتادن با غرب و يهوديان, حتي نژادپرستان اسلاو (روسها و صربها) هم از نماد نازي و ستايش کنندگان هيتلرند, که طنز تاريخ در همين جاست که هيتلر اصولا نژاد اسلاو رو پست و در حد برده براي خدمت به نژاد آلماني ميدانست. امروز هم همين هست! تعارف که نداريم شما ببينيد ما در دل خودمون هر کسي که ضربه اي به آمريکا و غرب ميزنه ما همچين بدمون نميايد! حتي مثلا گروهاي وهابي و سلفي که اصولا دشمن خوني ما هستند.... هيتلر هم همين جريان رو داشت....
حتي ناپلون, الان از اکثر ايراني ها و اعراب بپرسيد ميگند: اي کاش ناپلون پيروز شده بود! البته علاقه به اين شخصيت ها, علاقه نيست! بلکه همان طور که گفتم به علت نفرت از غرب که خود غرب با استعمارش باني بوده ما هرکسي که به دشمني با اون پرداخته به نوعي دوست ميداريم, هرچند اگر اون شخص هم پيروز ميشده وضعيت ما شايد بدتر ميشده .....(وگرنه همه ما ميدانيم که هيتلر و اطرافيان اون چه ديوانگان و جنايتکاراني بودند! و چه عقايد فاشيستي و دژخيمانه اي داشتند)اگر هيتلر پيروز ميدان شده بود هيچ تضميني وجود نداشت که دمار از روزگار ما در نياره در آلمان گروهي رو مامور کرده بود با يک سري از فرمول هايي که در مورد رنگ چشم قد و دور سر و رنگ مو نژاد آريايي اصيل رو پيدا کنه, آلماني ها از ازدواج با نا آلماني ها منع ميشدند, حالا فکر کنيد ميرسيدند به ايران, حتما اکثر مردم ايران رو آريايي ناخالص تشخيص ميدادند و باقي ماجرا ........[/color]

[quote]
Stuka
من بچه که بودم, هميشه نيمه اول فيلمهاي جنگي مربوط به جنگ جهاني دوم رو خيلي دوست داشتم, حالا چرا نصفه اول فيلمها? چون هميشه در نصفه اول فيلمها, اين آلماني ها بودند که حسابي انگليسي ها و آمريکايي ها و روسها و لت و پار ميکردند !
البته هنوز هم همين جوري ام! بخاطر همين به چند دقيقه اول نجات سرباز رايان علاقه دارم!

سريال ارتش سري هم يادتونه ? هروقت اين گشتاپو يکي از گروهاي مقاومت رو نفله ميکرد, قسمت مورد علاقه من بود !
[/quote]

:| :mrgreen:
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام خدمت امین عزیز

امین جان موقعی که سعی میشود بزرگ مردان ایران از حافظه ها پاک شود چه انتظاری دارید من نمیخوام بحث رو دینی و سیاسی بکنم ما شهید کم نداشتیم چه در زمان هخامنشیان تا حالا به نظر شما دوست عزیز اگر ما معنی کلمه شهید رو بدونیم چیزی به جز ایثار جان خود در راه وطن وناموس ودین است ایا اریو برزن که با 2000 نفر جلوی لشگر اسکندر وایساد و تا اخرین نفس از کشور خود دفاع کرد شهید نیست پس چرا بعضی ها با ایرانی ها دشمنی میکنند شما این سوال رو برای من مشخص کن بعد در ادامه بحث میکنیم؟ایا محمد خوارزمشاه شهید نیست پس چرا فقط اعراب شهید هستن و هر کدم از ما ایرانی ها هر کاری بکند در دیدگاه بعضی شهید محسوب نمیشود :|[/quote]
[size=24][size=18]ایا محمد خوارزمشاه شهید نیست [/size][/size]نه.كتاب جنگيزخان چهره خون ريز تاريخ رو خوندي!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دليل عمده​اش به نظر من:

امروز اوني كه ابرقدرته، و كشورهاي زيادي رو از جمله كشور ما رو مورد عناد قرار داده، جبهه مقابل هيتلر بود.

مثل يك كشوري ميمونه كه درش انقلاب ميشه و طبيعتا نسبت به حاميان حاكمان قبلي نوعي تنقر و انزجار به وجود مياد.

اينجا هم طبيعتا چنين رابطه​اي حاكم است.
تنها قدرتي كه غربي​ها و انگلوساكسون رو تا مرز زانو زدن برد هيتلر بود؛ و طبيعيه ملتي مثل ملت ما كه در طول تاريخ مورد ظلم اين ابر قدرت​هاي حاضر قرار گرفته، نوعي علاقه نسبت به دشمن ابرقدرت​ پيدا ميكنه.

اين يك مساله:

اما از طرفي هيتلر و كلا نازي​ها، ماشين جنگي كه راه انداخته بود، بسيار جلوتر از زمان خودش بود و اگر نبود حماقت ها (​و يا خيانت​هاي هيتلر) قطعا قدرتش رو به نزول نميگراييد ...
و روزي ميرسيد كه علاوه بر كل اروپا؛ امريكا و شوروي نيز مجبور به كرنش در برابر هيتلر ميشد.

حماقت هيتلر در تعطيل كردن بخشي از پروژه​هاي تحقيقاتي( كه از تمام تكنولوژي​هاي زمان خودش جلوتر بود)؛ ضررهاي غيرقابل جبراني بهش وارد كرد. البته زماني به فكر راه اندازي دوباره اون پروژه ها افتاد كه كار از كار گذشته بود. و آلمان دست و پاهاش قطع شده بود.

به هر حال اين چيزهايي كه آلمان نازي بهش رسيد كه هنوز هم شرق و غرب دارن از ابتكارات خارق العاده اون​ها بهره مي​برن ( و زمينه خيلي پروژه​هاي عظيم غرب و شرق شد)
به قدري بزرگ هست كه عده​اي رو به احترام واداره.

نظر حقير بود؛​هر چند ممكنه خيلي خام و ساده​انگارانه باشه.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نه.كتاب جنگيزخان چهره خون ريز تاريخ رو خوندي![/quote]نه عزیز دل این کتاب رو نخوندم ولی به نظر من هر که کتب نوشت نمیشه گفت اون کتاب راست است اگه سرزمین جاوید جلد4 درباره رشادتهای محمد خوارزم شاه نوشته بخون گریت میگیره :mrgreen: البته این کتاب رو مرحوم ذبیح الاه منصوری نوشته که درباره اون بحثی نیست که چه فرد بزرگی بوده

[quote]گر هيتلر پيروز ميدان شده بود هيچ تضميني وجود نداشت که دمار از روزگار ما در نياره در آلمان گروهي رو مامور کرده بود با يک سري از فرمول هايي که در مورد رنگ چشم قد و دور سر و رنگ مو نژاد آريايي اصيل رو پيدا کنه, آلماني ها از ازدواج با نا آلماني ها منع ميشدند, حالا فکر کنيد ميرسيدند به ايران, حتما اکثر مردم ايران رو آريايي ناخالص تشخيص ميدادند و باقي ماجرا ........ [/quote] اینم هست در ضمن در بسیاری از تحقیقات این نتایج بدست امده که در ایران به جز قوم لر و کرد و قسمتی در اذربایجان و گیلکستان بقیه قوم ها تقریبا هیچ بویی از نژاد اریا در انها نیست البته منظور این نیست که قوم اریا برتر هست و از این حرف ها

[quote]اینکه هیتلر اریایی بود و ما هم هستیم بی معنی ترین حرف ممکنه، اگر وارد ایران میشد[/quote]هیچ هم بی معنی نیست

[quote]ا قبل از اسلام هم کم از مسلمون نداشتیم ودر ضمن اگر اعراب به ما اسلام رو تحمیل کردند[/quote]غزب کشور با شمشیر صفویه حتی تا جایی که من خبر دارم قوم مارو ملحد میدانستن در ضمن درباره مسلمان شدن ایرانی ها بر اساس اخرین اطلاعاتی که من دارم {حالا این قدر گفتم غرب حاله همه به هم میخوره} قوم لر وکرد تا سالهای زیادی بعد از حمله تازی ها برای مسلمان نشدن جزیه می پرداختند اینم که دیگه بحث نداره می تونی تحقیق کونی در ضمن به گفته اسکندر نامرد که مکتوب هست قبل از اسلام ایران در زمان هخامنشیان نه یک زن روسپی وجود داشت نه انسان دروغ گو و دزد حال ان ایرانی ها که بر روی میز غذا میخورن را با 200 بعد از حمله تازی مقایسه کن!

1[quote]- خوب خيلي از ما ايراني ها به دليل تشابه نژادي و نژاد پرستي و وفاداري هيتلر نسبت به اين نژاد و ارزشي كه براي اون قايل بود اون و عقايدش رو دوست داريم

2- ماهيت حركت هيتلر در حمايت از مردم رنج كشيده و ستمديده كشورش و هم نژادانش داشت و او با حركت خودش بسياري از تابوهاي زمان خودش رو لگد مال كرد[/quote] دقیقا :|
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اینم هست در ضمن در بسیاری از تحقیقات این نتایج بدست امده که در ایران به جز قوم لر و کرد و قسمتی در اذربایجان و گیلکستان بقیه قوم ها تقریبا هیچ بویی از نژاد اریا در انها نیست البته منظور این نیست که قوم اریا برتر هست و از این حرف ها ...[/quote]

اشتباه به عرض رسیده قربون.
بر اساس آخرین تحقیقات به عمل آمده توسط مراکر معتبر جهانی، قوم آریا فقط و فقط در تهرانستان (یا دیگه فوق فوقش کرجستان) یافت میشود. لطفا آثار باستانی ما رو هایجک نکن. البته منظور این نیست که ما بهتریما...
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اشتباه به عرض رسیده قربون.
بر اساس آخرین تحقیقات به عمل آمده توسط مراکر معتبر جهانی، قوم آریا فقط و فقط در تهرانستان (یا دیگه فوق فوقش کرجستان) یافت میشود. لطفا آثار باستانی ما رو هایجک نکن. البته منظور این نیست که ما بهتریما...[/quote]خوب دمه شما گرم که سطح اطلاعات ما رو بالا بردی جیگر اگه از این اطلاعات باحال داری بده تا بقیه هم فاز ببرن جیگر :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.