arash_slayer

تاپیک جامع رهبر آلمان نازی ..آدولف هیتلر

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]خوب دمه شما گرم که سطح اطلاعات ما رو بالا بردی جیگر اگه از این اطلاعات باحال داری بده تا بقیه هم فاز ببرن جیگر[/quote]
ترجیح می‌دم با اطلاعات تو فاز بگیرم...جــــــیـــــــگر!
-----------
از به انحراف کشوندن تاپیک عذر خواهی میکنم. لطفا ادامه بدهید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]زيرا هر کسي با اين قدرت هاي بزرگ و غربي درافتاد (بدون توجه به عقيده يا نيتش) در نظر مردم استعمار شده دنيا و بويژه ناحيه محنت زده خاورميانه عزيز شد!(با پشت پرده نظريه دسيسه جهاي کاري ندارم)! هر کس, از هيتلر آلماني ناسيوناليست تا فيدل و چگوارا کومنيست ! در واقع بقول ضرب المثل معروف: نه از حب ... بلکه از بغض ....! من تا به حال کسي رو نديدم که بگه خوب شد آلمان جنگ رو باخت![/quote]

آباریکلا! لب مطلب رو گفتی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دليل عمده​اش به نظر من:

امروز اوني كه ابرقدرته، و كشورهاي زيادي رو از جمله كشور ما رو مورد عناد قرار داده، جبهه مقابل هيتلر بود.

مثل يك كشوري ميمونه كه درش انقلاب ميشه و طبيعتا نسبت به حاميان حاكمان قبلي نوعي تنقر و انزجار به وجود مياد.

[color=red]اينجا هم طبيعتا چنين رابطه​اي حاكم است.
تنها قدرتي كه غربي​ها و انگلوساكسون رو تا مرز زانو زدن برد هيتلر بود؛ و طبيعيه ملتي مثل ملت ما كه در طول تاريخ مورد ظلم اين ابر قدرت​هاي حاضر قرار گرفته، نوعي علاقه نسبت به دشمن ابرقدرت​ پيدا ميكنه.[/color]

اين يك مساله:

ا[color=red]ما از طرفي هيتلر و كلا نازي​ها، ماشين جنگي كه راه انداخته بود، بسيار جلوتر از زمان خودش بود و اگر نبود حماقت ها (​و يا خيانت​هاي هيتلر) قطعا قدرتش رو به نزول نميگراييد ...
و روزي ميرسيد كه علاوه بر كل اروپا؛ امريكا و شوروي نيز مجبور به كرنش در برابر هيتلر ميشد.[/color]

حماقت هيتلر در تعطيل كردن بخشي از پروژه​هاي تحقيقاتي( كه از تمام تكنولوژي​هاي زمان خودش جلوتر بود)؛ ضررهاي غيرقابل جبراني بهش وارد كرد. البته زماني به فكر راه اندازي دوباره اون پروژه ها افتاد كه كار از كار گذشته بود. و آلمان دست و پاهاش قطع شده بود.

به هر حال اين چيزهايي كه آلمان نازي بهش رسيد كه هنوز هم شرق و غرب دارن از ابتكارات خارق العاده اون​ها بهره مي​برن ( و زمينه خيلي پروژه​هاي عظيم غرب و شرق شد)
به قدري بزرگ هست كه عده​اي رو به احترام واداره.

نظر حقير بود؛​هر چند ممكنه خيلي خام و ساده​انگارانه باشه.
[/quote]
ای دستت درد نکنه اصل مطلب رو گفتی اقا رضا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هیتلر...واقعا نمیدونم درباره این مرد چی بگم.حالا علت محبوبیت :

اقتصاد آلمانو نجات داد

تورم رو مهار کرد

بزرگترین ارتش ساخت

وطن پرستی

سعی در باز پس گیری مناطق اشغالی

مردم دوستی

اقتدار

احیای صنایع آلمان

هم زمان با شرق و غرب جنگید

مردانه کشته شد

خیلی مغرور و مقتدر بود

دیکتاتور نبود ولی با دیکتاتورها می جنگید

به وعده هاش عمل می کرد

دشمن یهودیان بود

و...

در یه کلام مرد بود.دوستان هر کدوم از ویژگی ها رو که متوجه نمیشن بگن تا براشون توضیح بدم...

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/1030s_fascism.jpg][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/thumb_1030s_fascism.jpg[/img][/url]
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]از نظرات دوستان کمال تشکر رو دارم. بالاخص جناب اشتوکا که همیشه با نظرات واقع گرایانه خودشون همه ما رو به فیض می رسونن. :| :mrgreen: icon_question

از دوستان خواهش می کنم که از نقد کردن نظرات دیگر دوستان تا اطلاع ثانوی خودذاری کنند و اجازه بدهند که این تاپیک صرفا به بیان نظرات دوستان روال خود را طی کند. چرا که در صورت نقد نظرات ممکن است برخی دوستان از بیان نظرات خود خودداری کنند و یا تاپیک منجر به کشمکش های بی فایده شود.

برخی دوستان هم از بیان صحبت های غیر مرتبط و گاها نژاد پرستانه خودداری کنند و جو تاپیک رو بر هم نزنند.

از همه دوستان متشکرم.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب با توجه به تاپیک فوق العاده جذاب که علی آقا زدن باید بگم
سعی می کنم گفتهام رو از دو دیدگاه بیان کنم :
الف )علاقه کاربرا و مردم به هیتلر
ب) علاقه خودم به هیتلر
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
الف ) علاقه کاربرا و مردم به هیتلر :
جای بحثی نیست چون دوستان بیان کردن که نظر بنده هم به موارد اشاره شده دوستان هست
ولی بنده به خصوصیات فردی و اجتماعی هیتلر بیشتر تاکید می کنم
1- اندیشه ها(که حس نژاد پرستی و........... همه و همه رودر بر می گیره)
2- شخصیت محکم
[color=red]3- هنر سخنران[/color]
[color=red]4- مبارزه با غرب (هر چند که تمایلی به درگیری با متفقین نبود که هدف فقط یکپارچه سازی و بدست آوردن مسعمرات بود ) [/color]
5- هنر سیاست
6- وضعیت جهان امروز
که مورد 3وم که با هنر سخنرانی چنان اندیشه های نازیسمی رو شیرین جلوه می داد که عامل محبوبیت ویسع وی در محضر مردم آلمان زمان خود بود و 5رم که با سیاست بسیار عالی موجب نجات آلمان از لحاظ اقتصادی و........... شد
اما در مورد 4م و 6م رو عامل محبوبیت هیتلر در جهان امروز می دونم
در توضیح مورد چهارم همونطور که دوستان گقتن بعلت استعمار کشورها توسط غرب بخصوص انگلیس و فرانسه و ستمی که بر مستعمرات روا داشتند
و توضیح مورد ششم هم می شه اینطور بیان کردن که افکار عمومی چون بسط برنامه ها واندیشه نازیسمی رو ندیدن با خود فکر می کنن شاید اگر آلمان و اندیشه هیتلری پیروز میدان و حاکم بر جهان می شد شاید دنیا کنونی مکانی بهتر از چیزی که هست می شد همونجور که مردم چگورا رو خاص می دونن چون ایشون هم فرصت نکرد افکار خودش رو بسط بده به جهان در واقع می خوام بگم ما همیشه نیم پر لیوان در مورد نازی ها نگاه می کنیم (مخصوصا ما ایرانی ها) و ما فقط رژه های باشکوه و کوبندگی ارتش نازی رو می بینیم برای مثال کاملا این نظریه رو هم باید قبول داشته باشن که آلمان اقتصادش به علت ارتشش و تسلیحاتی که می ساخت نجات یافت و برای ادامه مجبورر بود اونها رو بفروشه که در اون زمان زیاد این کار مرسوم نبود یا اونها رو بکار ببره در جنگ تا از طریق دست آوردهای جنگ و استعمار اقتصادش رو سر پا نگه داره

اما نظریات نچندان شاذ :| برخی از دوستان رو رد می کنم
در خصوص استعمار و رفتار هیتلر با ایرانیان و نبوغ نظامی
[color=orange]هیتلر استعمارگری[/color] : هیتلر برای بدست آوردن مستعمرات پا به خاک آفریقا گذاشت و در صورت موفقیت همون کاری رو می کرد که استعمار گران قبلی می کردن همون کاری که انگلیس و فرانسه و حتی استعمارگران قدیمی تر همچون اسپانیا و پرتغال انجام دادن این در طول تاریخ اثبات شده فقط اسپانیا و پرتغال شدن انگلیس و فرانسه

[color=orange]هیتلر و مردم ایران[/color] :اما [color=red]رفتار هیتلر با ایرانیان بسیار بهتر و خیلی خوب می بود چون هیتلر نگاهش به ایران نگاه استعماری نبود در صورتی که ایران کاملا زمینه داشت و مستعد این بود که تبدیل به مستعمر آلمان بشه چون هم نفت داشتو هم شرایط مناسب دیگه [/color] تا حالا فکر کردین که چرا هیتلر برای نفت به سمت افریقا رفت نه ایران ؟ گذشته از شرایط چغرافیایی و نزدیکی آفریقا به آلمان که زیادم موثر نیست بنده این طرز فکرکه در بالا با قرمز نشان دادم رو علت ایجاد جبه در آفریقا می دونم

[color=orange]هیتلر و نبوغ نظامی[/color] : خوب مدارک و اسناد بسیاری ثابت می کنه هیتلر یک نابغه سیاسی بود نه نظامی حالا از اشتباهات تاکتیکی در لشگر کشی ها که بگذریم دخالت ناشیانه وی در امور تسلیحات و پشتیبانی کاملا این موضوع رو تایید می کنه برای مثال وقتی پروژه های موشکی و هسته ای آلمان کلید خود قبل جنگ هیتلر تمایل به آن نداشت و معتقد بود کارایی تانک و هواپیما بسیار بهتر است و دستور به کم کردن بودجه تحقیقاتی داد که موجب تاخیر حضور موشک ها در جنگ شد که واقعا تصمیم ناشیانه ای بود و تازه بعد شروع شکست ها توجه هیتلر به این مور جلب شد که می شه گفت در مورد پروژه های موشکی و هسته ای واقعا دیر شده بود در صورتی که امریکا پروژه منهتن رو با بودجه ای بالغ بر 2 میلیارد دلار و 300هزار نفر به اتمام رساند

-----------------------------------------------------------------------------------------------
ب) علاقه خودم به هیتلر: اوایل علاقه ای کور کوران به شخص وی داشتم که وی رو ناجی آلمان و جهان در اون زمان می دونستم معتقد بودم اگرم کسی می تونست جهان رو بهتر از این که هست بکنه اون فقط شخص شخیص آدولف هیتلر بود ولی کم کم با افزایش مطالعات در زمینه جنگ جهانی و علم و ارتش آلمان پی بردم قضیه واقعا فراتر از ادولف بود و توجه هم به مردم آلمان جلب شد از لحاظ تاریخی اگر بنگرید خواهد دید که تمامی بصتر های علمی و نظامی آلمان حتی قبل از هیتلر وجود داشته فقط هیتلر اونها رو گرد هم آورد و خوب استفاده کرد
و الان علاقم به هیتلر فقط بخاطره آلمانی بودنش هست وعلاقم نسبت به هیتلر همون علاقه ای هست که نسبت که گبلز و گوگورینگ و ژنرالهای نازی دارم
و الان بیشتر از قبل به کشور آلمان علاقه پیدا کرم چون واقعا کشور مقتدری هست و دو بار شروع کردن از صفر و پیوستن به جمع ابر قدرت ها کار هر کسی نیست
(1- حد فاصل دو جنگ جهانی 2- از جنگ جهانی تا کنون 3- حتی معتقدم قبل جنگ او هم واقعا عضو ابر قدرتها بودن و در هر زمینه ای مدعی همونطور که الان مدعی هستن)
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت دوست عزيزم lorn/ استفاده كرديم نكات جالبي رو بيان فرموديد. سپاس

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام خدمت دوست عزيزم lorn/ استفاده كرديم نكات جالبي رو بيان فرموديد. سپاس[/quote]
خواهش می کنم استاد گرامی
بنده هم از نظرات و بیانات شیوا و تاپیکهای مفید شما در سطح فروم سپاس گذارم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]با تشکر از دوستان

مدتی پیش با یکی از دوستان در مورد علت محبوبیت هیتلر صحبت می کردیم. بد نیست نظر ایشون هم اینجا منعکس بشه.

[quote]
1.بی سوادی خیلی از مردم ما بخصوص در زمینه نژآد و نژادپرستی که قطعا کوچکترین اطلاعاتی راجبش ندارند حداقل بیش از 90 درصد اون اشخاص فقط از بقیه شنیدن و همین
به عبارت بهتر یه جورایی تو ذهن شون خیالات عجیب غریب هست که می چسبونندش به اریایی بودن حال واقعا ایا این دلیل هست ؟ بله دلیل هست اما ظاهری نه واقعی و باطنی !
در پایین برخی دلایل واقعی و باطنی این عقیده هیتلرپرستی رو میارم

2.ایرانیان شدیدا فرافکن هستند و معمولا مشکلات شون رو سعی میکنند با اسطوره سازی رفع کنند

3.مردم ما دشمن سالیان سال شون یا حداقل اونیکه تو ذهن شون هست رو بریتانیا و امریکا و روسیه میدونند
هر سه این کشورها علیه شخصی که خودشو به ما مرتبط میکرد قیام کردند
البته بحث اینه که حتی اون شخص خودشو هم از ما نمیدونست قطعا قطعا بازم ازش خوششون میاومد ولی الان صدبرابر بیشتر حال میکنند باهاش
دلیلشم مشخصه

سالیان سال خفت و خواری و شکست از این کشورها و نهایتا المانی که علیه شون جنگید

بعدها امریکام بهشون اضافه میشه

هرچه به سالهای امروزی و دنیای اینترنت نزدیک تر میشیم طرفداران المان بیشتر میشن هرچند از قدیم زیاد بودند ولی الان زیادترن

چرا ؟ چون دشمن های خونی شما رو هیتلر باهاشون جنگید حالا میخواد اریایی باشه یا ما اریایی باشیم یا نه ؟

دلایل زیاده ولی از مهمترین دلایل که برمیگرده به جامعه شناسی ما و خیلی از جامعه شناسان از این طریق بر ایران قدرت خودشونو تحمیل میکنند همین مساله هست

دشمن دشمن تو دوست توست

هیتلر با کسانی جنگید که سالها ما رو نابود کردند ما رو تحقیر کردند به ما تجاوز کردند حق ما رو ناحق کردند

حالا المان به عنوان اسطوره نجات اومده

بزار اینجور برات بگم اگر المان بلایایی بریتانیا و روسیه و امریکا رو سر ما میاورد امروز این سه کشور خدای ما بودند و مینوشتند بیگ امریکا

در علوم اجتماعی به خصوص مرتبط با ایران مطالعات خودتو ببر بالا به عمق فجایا پی میبری

امریکا شوروی رو شکست داد ... درسته اول بعد اقتصادی بود اما بعد اقتصادی و نظامی ش رو میدونی با چی شروع کرد به شکست دادن ؟ با مخ های جامعه شناسی !

رفتارشناسی مردم روس چراغ راهنمای شکست این مردمان بود و هست
هرکشوری بتونه مردم کشور دوست و دشمنش رو بشناسه خدای جهان و خلیفه الله هست تا وقتیکه مهدی موعود بیاد

در پایان : رضاخان از هیتل خوشش میاومد چون مدام حال انگلیس رو میگرفت، تعجب داره نه ؟ اره تو تاریخ اسلامی کشور ما اوردن رضاخان نوکر انگلیس بود حال اینکه کسی نمیگه میخواست باشه یا به زور باید به برخی اعمال قدرت شون گوش میداد....[/quote][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام این خیلی حرفخیلی جا واسه گفتن داره هیتلر یه مرد بود نه یه خیانتکار.هیتلر یه هم نژاد ما و از دوستداران ما بود او نژاد اریا رو با تمام وجود دوست داشت [/quote]
اگر مرد بود شهر هاي اروپايي رو با اون شدت بمباران نمي كرد ( البته با توجه به اين موضوع كه اون شروع كننده جنگ بود )
اگر مرد بود اون بلا رو سر لهستاني ها نمي آورد
اگر مرد بود فرانسرو اشغال نمي كرد
اگر مرد بود دنباله سهم استعماري نبود
اگر مرد بود از ديكتاتوري مثل رضا خان ميرپنج حمايت نميكرد
اگر مرد بود........... بگزريم

اگر اينقدر عاشششششششششق ايران بود چرا وقتي ما زير چكمه هاي متفقين بوديم كاري نكرد.

[quote]خلا و نبود شناخت از اسطوره ها و شهدای ایران و اسلام ![/quote]
البته عشق بعضي ها به هيتلر بسيار بيشتر ارادت توصيه شده به شهدا است....
عشق را جز محمد و علي و اولاد علي كسي را لايق نيست...

[quote]جان موقعی که سعی میشود بزرگ مردان ایران از حافظه ها پاک شود چه انتظاری دارید[/quote]
بقول اون تحليلگر آمريكايي بعضي از ايراني ها روي مجار هاي دوران شوروي رو سفيد كردند....
شهيد مال اسلام است.
شهادت نه در راه وطن است و نه غيره شهادت در راه الله است نه اهورا....

[quote]ماهيت حركت هيتلر در حمايت از مردم رنج كشيده و ستمديده كشورش و هم نژادانش داشت و او با حركت خودش بسياري از تابوهاي زمان خودش رو لگد مال كرد[/quote]
البته هيتلر اگر آب ميديد شناگر ماهري بود و چه بسا روي استالين و اسكندر و چنگيز رو سفيد مي كرد كه كرد....

[quote]ما قبل از اسلام هم کم از مسلمون نداشتیم ودر ضمن اگر اعراب به ما اسلام رو تحمیل کردند [/quote]
همين كه خدا مارو لايق اسلام آوردن كرد بايد روزي صد بار خدارو شكر كنيم
اين ناشكريا چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

[quote]امروز اوني كه ابرقدرته، و كشورهاي زيادي رو از جمله كشور ما رو مورد عناد قرار داده، جبهه مقابل هيتلر بود.[/quote]
البته هيتلر جنگيد تا از همين ابر قدرت ها كم نياره نه اينكه با روش اونها مخالف بود
جنگ اول و دوم مانند جنگ دو گرگ بر سر لاشه ي يك آهو بود....
خوشخيالي است گرگي كه دير تر رسيده را منجي نجات آهو بدانيم....

[quote]اینم هست در ضمن در بسیاری از تحقیقات این نتایج بدست امده که در ایران به جز قوم لر و کرد و قسمتی در اذربایجان و گیلکستان بقیه قوم ها تقریبا هیچ بویی از نژاد اریا در انها نیست البته منظور این نیست که قوم اریا برتر هست و از این حرف ها [/quote]
البته ايران از دوران باستان به كشور 72 ملت مشهور بوده......
آريا چه اسم زيبايي آدمو ياد هخا ميندازه.....

[quote]غزب کشور با شمشیر صفویه حتی تا جایی که من خبر دارم قوم مارو [b]ملحد میدانستن [/b]در ضمن درباره مسلمان شدن ایرانی ها بر اساس اخرین اطلاعاتی که من دارم {حالا این قدر گفتم غرب حاله همه به هم میخوره} [b]قوم لر وکرد تا سالهای زیادی بعد از حمله تازی ها برای مسلمان نشدن جزیه می پرداختند[/b] اینم که دیگه بحث نداره می تونی تحقیق کونی در ضمن به گفته اسکندر نامرد که مکتوب هست قبل از اسلام ایران در [b]زمان هخامنشیان [/b]نه [b]یک زن روسپی [/b]وجود داشت نه [b]انسان دروغ گو [/b]و دزد حال ان ایرانی ها که بر روی میز غذا میخورن را با 200 بعد از حمله تازی مقایسه کن! [/quote]
جديدن ملحد بودن افتخار داره؟؟؟؟!!!!!
در مورد جريمه دادنم چي بگم والا....
البته شما اگر كتاب تاريخ جرايم جنسي ايران رو مطالعه بكنين بسيار خوب است...
مي دانستيد ازدواجات خانوادگي در دوران هخامنشي مانند مصر باستان بين خانواده سلطنتي شايع بوده است...
چه گزشته افتخوار آميزي؟؟؟؟!!!!

..........................

اما در مورد سوال:
عدم ايمان به خدا + غريزه پرستش = هيتلر پرستي
  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]برادر nazeat10

قرار ما این نبود که به قعلا به نقد نظرات پرداخته شود.

هر کسی نظری دارد و نظرش برای ما محترم است ، حتی اگر مخالف عقیده ما باشد.

برادر عزیز جو تاپیک رو متشنج نکنید.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آلمان هیچ وقت ایران رو اشغال نکرد در امور داخلیش (حداقل در گذشته) دخالت نکرد این در حالی بود که سایر دولت ها مثل انگلیس ، روس و امریکا دشمنی آشکار خود رو به ایران نشان دادند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برادر nazeat10

قرار ما این نبود که به قعلا به نقد نظرات پرداخته شود.

هر کسی نظری دارد و نظرش برای ما محترم است ، حتی اگر مخالف عقیده ما باشد.

برادر عزیز جو تاپیک رو متشنج نکنید.[/quote]

ببخشيد.....
قصد من فقط روشن گري بود و بس .....
  • Like 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من خیلی با شخصیت هیتلر اشنا نیستم ولی نکته اصلی اینه که( تاریخ را فاتحان مینویسند) شاید اگه انگلیس شکست میخورد مردم جهان چرچیل رو خونخار میدونستن یا قضایایی دروغینی مثل هلوکاست و ماجرای قتل عام لهستان به وجود نمیومد
البته هیچ کدوم از اینا گناه هیتلر رو کم نمیکنه
ما این همه امامو شهیدو داریم اونوقت دنبال قهرمانایی مثل هیتلر میگردیم (اب در کوزه و ما گرد ...........) والا نامردیه
حالا بعضی شخصیت هی بزرگ مثل چگ وارا با اینکه افکار کمونیستی و استالیسم داشتن ولی نمونه کامل یک فرد انقلابی بودند که تا به حال هم به عنوان بیدارگر امریکای لاتین ازشون نام برده میشه قضیشون با هیتلر کاملا فرق میکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نا سلامتی من waffen_ss پس به هیتلر مربوطم
برای این که با ملت خودش جلوی زور گویی قدرت های دیگه رو گرفت البته با افزودن امکانات و رشد علمی نه از روی باد هوا
احیای اقتصادی آلمان و پیشرفت خیره کننده
از همه مهمتر این است که روس ها رو ادب کرد(من به شدت از روس ها بدم میاد نه از ملتش از دولتش که همیشه به ما خیانت کرده)
البته اشتباهات زیادی هم داشت وگرنه آلمان می تونست جنگ پیروز بشه و من با بعضی اقدمات غیر اخلاقی هیتلرو قبول ندارم ولی از نظر من آلمان نازی یک نمونه خوب برای این است که یک ملت اگر بخواهد میشود

------------------------------
از لحاظ دین اسلام هر کسی در راه دفاع از سرزمینش کشته بشه شهید حساب میشه چون از ناموسش دفاع کرده
لطفا بدعت در دین وارد نکنید
------------------------------------
هر کسی خواست حرف های منو نقد کنه و بگه من جواب نمیدم حلال حلال
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.