arash_slayer

تاپیک جامع رهبر آلمان نازی ..آدولف هیتلر

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]کوباندن شخصیت استالین و چرچیل باعث تطهیر چهره هیتلر نمی شود. [/quote]
اقا علی من که میدونم طرفدار استالین هستی :|
دلایل من
1- کوباندن انگلیسی ها پدر بی پدرشون رو دراوردن
2- احترام گذاشتن به مردم
3- مثل یک مرد مرد نه مثل دیکتاتور قذافی که قبل از مردنش با چاقو زدن تو[size=9] مقعدش[/size]
4- تونست از مغز های کشورش بیشترین استفاده رو بکنه
اون دلایل هم همش تقصیر تبلیغات نازی ها ست :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد همون علامت که شما می گین اگر به بالای گنبد های مساجد قدیمی فکر کنم که تو یزد بود این مساجد اگر نگاه کنین اون رو می بینین این علامت یکی از علاپم ایران باستان هست که فلسفه اون بر می گرده به دیده شدن نور آتش که از دور به صورت یک ضبدر دیده میشه و در مورد این که چرا اون خطوط کج بهش اضافه شده رو باید دوباره مقاله رو \یدا کنم چون خیلی وقت پیش اون رو خوندم این یک دوم هم اینکه من به شخصه مردم آلمان رو دوست دارم ولی چون هیتلر شده نماد آلمان اون دوران خوب به نظرم به این دلیل هم بیشتر تو ذهن همه این طور جا افتاده در حالیکه این مردم آلمان بودن که این کار ها رو کردن نه هیتلر ولی خوب دیگه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مثلکه فقد من در ایجا نظر اکادیمیک و علمی دادم دوستان اولن خود سوال درست طرح نشد چون کلمه محبوبیت در زبان المانی وجود نداره چگونه یک فرد المانی که نمیدونه کلیمه محبوبیت یعنی چی میتونه در ایران محبوب باشه بعد شما فکر میکنید همه چیز تصادفی است که فرم سیبلهای اقای چارلز سپنسر چاپلین و هیتلر شبی همه نه دوستان همه چیز زیر سر این ماسونهاست در حقیقت پروژه شیطانی ماسونها بود که گروهی از ماسونها عقیده خرافی داشتند که اگر فردی فرم سیبیلهاش به اون شکل که چارلی و هیتلر داشت شکست ناپزیر میشه به همین دلیل اشخاص که اعضای این سازمان ماسونی بودن همشون فرم سیبلاشون این شکلی بود هم هیتلر و هم چارلی اعضای این سازمان ماسونی بودن و بسیار قدرت مند.
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=blue]طرفداران ديوانه وار هيتلر وي را منجي مي دانستند

[quote]
هوستن چمبرلین پس از جنگ جهانی اول و شکست آلمان نیز همچنان مروج عقاید آریایی گرایانه بود و زمانی که هیتلر در صحنه سیاست آلمان ظهور کرد، وی را به عنوان ناجی نژاد آریایی اعلام نمود. وی که در سال ۱۹۲۳ شخصاً با هیتلر ملاقات کرده بود بعدها در نامه‌ای به او نوشت :

همین که ملت آلمان یک هیتلر را متولد می‌کند نشانه نیروی حیاتی اوست.

[/quote]

از اين حيس هيتلر يك جنبه ي آواتار ( حقيقتي از جايي مي آيد و در شخصي تجللي پيدا مي كند ) گونه دارد .... مردم فطرتن قهرمان دوست هستند و آواتار هم يك قهرمان است .. كسي كه با اقتدار بر مشكلات غلبه كرده !![/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
( حقيقتي از جايي مي آيد و در شخصي تجللي پيدا مي كند ) شما به من سوژه دادین برای تفکر ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هیتلر اگه خوب بود الان علامتش نماد شیطان پرستی نبود (صلیب روی پرچم المان نازی)[/quote]

دوسته خوبم اول بهتون در مورد این علامت توضیح میدم ببینید از دوران بسیار دور و شاید از زمانیکه بشر خودش رو شناخته و متوجه شده که به چه عواملی برای زنده موندن نیاز داره چهار عنصر اصلی طبیعت که شامل [b]آب باد خاک و آتش[/b] است رو تقسیم بندی کرده و سعی کرده این چهار عنصر اصلی حیات رو تقدس کنه که علامت سواستیکا یا در واقع چرخ گردون از این موضوع نشئت میگیره که با توجه به چرخه حیات و همونطور که خودمون میدونیم چرخش زمین و سیارات و نورافشانی خورشید در ادامه حیات ما موثره این چهار عنصر هول یک مرکز در حال چرخش هستند !

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9b/Swastika_iran.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/63/HinduSwastika.svg

ولی صلیب شکسته درسته که از نظر ظاهری با سواستیکا تفاوتی نداره ولی در واقع از اینرو توسط شیطان پرستان به عنوان نماد انتخاب شده که در واقع شخصت عیسی مسیح رو تحت تمسخر قرار بدهند و در واقع نشون دهنده نفرتشون از ذات مقدس حضرت مسیحه ... همینطور هم که صلیب وارونه نماد این گروه گمراه می باشد ...

http://images.persianblog.ir/420812_5bOPENx8.gif

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هیتلر اگه خوب بود الان علامتش نماد شیطان پرستی نبود (صلیب روی پرچم المان نازی)[/quote]
[quote]
دوسته خوبم اول بهتون در مورد این علامت توضیح میدم ببینید از دوران بسیار دور و شاید از زمانیکه بشر خودش رو شناخته و متوجه شده که به چه عواملی برای زنده موندن نیاز داره چهار عنصر اصلی طبیعت که شامل آب باد خاک و آتش است رو تقسیم بندی کرده و سعی کرده این چهار عنصر اصلی حیات رو تقدس کنه که علامت سواستیکا یا در واقع چرخ گردون از این موضوع نشئت میگیره که با توجه به چرخه حیات و همونطور که خودمون میدونیم چرخش زمین و سیارات و نورافشانی خورشید در ادامه حیات ما موثره این چهار عنصر هول یک مرکز در حال چرخش هستند ! [/quote]این حرف شما درست است ولی جدیدا شیطان پرستان ان را یکی از نمادهای خود کرده اند از سال 1977 به بعد نامردا من دربارشون خیلی مطالعه کردم حتی عکس یه بنده خدای که رفته بنده شیطان شده رو دارم که رو سرش این علامت رو با ارایش موهاش درست کرده الام میذارمش وایسا پیداش کنم :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالبه ها من فکر می کردم فقط خودم به هیتلر علاقه دارم
اما اینجور که معلومه اینجا هیتلر از تو آلمان هم محبوب تره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به دلیل اینکه اسم من هم در لیست شما (دومین اسم) بود لازم دونستم که پاسخ بدم...

دوست عزیز، بنده تعصبی نسبت به هیتلر ندارم و پیشوا هم صداش نمیکنم...
من آی دی خودم رو پنزر گروپن انتخاب کردم به معنای تیپ ذرهی... ربطی به هیتلر نداره... انتخاب این اسم به این دلیل بود که بنده به جنگ جهانی دوم و به خصوص نیروهای آلمان نازی و نبر های اونها علاقه مند بودم. این هم اسم وبلاگی بود که در اون زمان داشتم و توش در مورد جنگ جهانی دوم، نبرد ها، تاکتیک ها و غیره مینوشتم.
من البته هیتلر رو دوست دارم. دلیل این علاقه رو یکی از دوستان همینجا بهش اشاره کردند. هیتلر یک وطن پرست به تمام معنا و رهبری فوق العاده بود که کشوری رو که عملا هیچ چیز نداشت به یکی از بزرگترین قدرت های نظامی، اقتصادی و سیاسی تبدیل کرد. کاری به نتیجه ی عمل و انگیزه ها ندارم. فقط دوست دارم بدونم چه چیزی باعث میشه چنین افرادی اونطور که هستند باشند. این مسئله هیتلر رو برای من جذاب کرده. وگرنه تعصب یا گرایش خاصی بهش ندارم.
ممنون.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادران عزيز اين علامت صليب در واقع روي تاج كوروش كبير بوده.يكم تحقيق كنيد بعد حرف بزنيد.اين علامت نشان نژاد و تمدن آريايي ها بوده كافيه كه روزنامه امرداد رو بگيريد و مطالعه كنيد تا يكمي افكارتون باز و اطلاعاتتون بيشتر بشه.اين علامت هيچ ربطي به صليب حضرت عيسي و هيچ منظور غير بشري نداره.مقل چكش و داس شوروي كه نيست كه نشاندهنده كار و مادي گرايي باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برادران عزيز اين علامت صليب در واقع روي تاج كوروش كبير بوده.يكم تحقيق كنيد بعد حرف بزنيد.اين علامت نشان نژاد و تمدن آريايي ها بوده كافيه كه روزنامه امرداد رو بگيريد و مطالعه كنيد تا يكمي افكارتون باز و اطلاعاتتون بيشتر بشه.اين علامت هيچ ربطي به صليب حضرت عيسي و هيچ منظور غير بشري نداره.مقل چكش و داس شوروي كه نيست كه نشاندهنده كار و مادي گرايي باشه.[/quote]

اولا این علامت در معابد بودائیهای تبت و چین هم هست نکنه اونا هم آریایی هستند ؟

http://www.pagodared.com/redbook/wp-content/uploads/2010/04/Demystifying.jpg
http://www.swastika-info.com/images/worldwide/asia/china/Buddha-Sculpture-Huading-Temple-China.jpg

دوم اینکه اتفاقا به صلیب حضرت عیسی ربط داره منتها جدیدا ربطش دادن شاید در 100 سال اخیر !
من که از خودم در نمیارم عزیز افکار شیطان پرستارو مطالعه کردم که براتون نوشتم ...

http://www.fardanews.com/fa/news/103079

[quote]نماد صلیب شكسته یا چرخ خورشید (swastika or sun wheelc) : چرخ خورشید یك نماد باستانی است كه در برخی فرهنگ‌های دینی همچون كتیبه‌های بر جای مانده از بودایی‌ها و مقبره‌های سلتی و یونانی دیده شده‌است .

لازم به توضیح است این علامت سال‌ها بعد توسط هیتلر به كار رفت ،‌ لكن برخی با هدف به سخره گرفتن مسیحیت این سمبل را وارد شیطان‌پرستی كردند . [/quote]

[b]
افکار ما باز هست عزیز شما مطالعتو بیشتر کن ! راجب داس و چکش هم بعدا بحث میکنیم که اینجا جاش نیست ![/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=14]البته یه کم جای بحث داره
[quote]تمام صنایع چه قبل جنگ جهانی دوم و اول و حتی خیلی قبلتر در المان وجود داشته مثل راه آهن و....
ما در زمانجنگ جهانی اول شاهد حضور زیردریایی های پیشرفته ای بودیم از طرف آلمان که این خودش حق مطلب رو می گه یا حتی قبل از اون و در قرن 19 و خیلی قبلتر از اون یعنی بعد از شکست ناتپلئون آلمان ها طی جنگ هایی که با فرانسه داشتن تونستن اونها رو بسختی شکست بدن و انتقام شکستی که از ناپلئون خوردن رو بگیرن نمونه بارز تسلیحاتی آلمان (پروسها)رو می شه به هویتزرها و توپهای مخوفشون اشاره کرد [/quote]

یکی از چیز هایی که هیتلر برای آلمان امروز به یادگار گذاشت همین اتوبان های معروف آلمانه

برادر اگر فقط به این بقول شما زیر ساخت ها بود که کشور اَنگـَـــل اِستان هم تقریبا همین ها را داشت بعلاوه ی سیستم کشتیرانی بسیار منسجم و مستعمرات بسیار زیاد برای چپاول ثروت ها و همچنین افزایش میزان مستعمرات بعد از جنگ اول در مقابل کاهش میزان مستعمرات آلمانی بعد از جنگ اول
سیستم علمی انگل استان هم سیستم نامعتبری نبود، اما خود شما بگو در همان زمان قدرت این دو کشور باهم برابری میکرد؟؟؟

دکتر شاخت که به حق از عوامل موفقیت هیتلر هم بود با تدوین استراتژی اقتصادی مناسب تونست وضع اقتصادی آلمان رو بهبود ببخشه
بخشی از وضعیت اقتصدی آلمان:
[quote]شکست آلمان در جنگ جهانی اول، قدرت اقتصادی سیاسی و نظامی آلمان را شدیدا تنزّل داد؛ و به استعفای ویلهلم دوم، تحمیل معاهده ورسای به آلمان، و روی کار آمدن جمهوری وایمار منجر شد. وضعیت اقتصادی آلمان پس از جنگ جهانی اول بسیار وخیم شد و نرخ تورم بسیار بالا رفت. در سال ۱۹۲۳، هنگامی که نیروهای فرانسه و بلژیک برای وادار کردن آلمان به پرداخت غرامت جنگی وارد منطقه رور شدند، دولت در اقدامی میهن‌پرستانه، مردم را به مقاومت منفی دعوت کرد. چون افزایش مالیات‌ها مورد پسند عامه نبود، دولت به وسیله چاپ اسکناس از کارگران کارخانه‌های رور و خانواده‌های آنها حمایت کرد و در همان حال، اجازه داد اعتبارات بانکی با نرخ بهره بیشتری عرضه شود. در اوج تورم حاصل از این اقدامات، بیش از ۳۰ کارخانه کاغذسازی و ۱۵۰ چاپخانه و دو هزار ماشین چاپ به طور شبانه‌روزی برای برآوردن نیاز به پول کار می‌کردند. ولی این تدبیرها نیز با شکست مواجه شد، زیرا مقدار پول در گردش از سرعت افزایش قیمت‌ها کمتر بود. اسکناس‌هایی که به مقدار فراوان و با مبلغ اسمی ده‌ها هزار مارک چاپ شده بود، قبل از اینکه از چاپخانه خارج شود، مجدداً زیر ماشین چاپ می‌رفت و مبلغ اسمی آن به ارقام میلیونی تبدیل می‌شد. کارگران دستمزدهای خود را با کیسه‌های خرید و حتی گاه با چرخ دستی پر از پول و آن هم روزی دو بار دریافت می‌کردند، دستمزد صبح فقط صرف ناهار ظهر می‌شد، زیرا بیم آن می‌رفت نرخ ارز که بعدازظهر اعلام می‌شد، تغییر کند و قیمت‌ها باز هم افزایش یابد. هنگامی که بهای زغال‌سنگ به میزان سرسام‌آوری افزایش یافت، [b]برخی از مردم دستمزدهای بعدازظهر را به جای زغال‌سنگ در اجاق آشپزخانه می‌سوزاندند. سرانجام کار به جایی رسید که با یک دلار آمریکا می‌شد ۴ تریلیون و ۲۰۰ میلیارد مارک آلمان خریداری کرد[/b].[/quote]

این وضعیت رو با اون شرایط اقتصادی آلمان زمان جنگ مقایسه کنید(فیلم های زمان حکومت هیتلر بر آلمان رو هم ببنید)
[URL=http://www.pic.iran-forum.ir/viewer.php?file=45jexycjlutb1427m9vj.jpg][img]http://www.pic.iran-forum.ir/images/45jexycjlutb1427m9vj_thumb.jpg[/img][/URL]
به قیمت نان توجه کنید، یک میلیارد مارک برای یک قرص نان!!!

خب حالا بنظر شما این کشور با بیکاری بالای 30 درصد و تورم وحشتناکی که باعث میشه دستمزد ها [b]ساعتی[/b] پرداخت بشه ، چقدر طول می کشید تا بتونه خودشو بالابکشه و بشه ابر قدرت اقتصادی-نظامی؟

پس مسلما کسی که میتونه همچین کاری بکنه در نظر بسیاری مردم (درست یا غلطش رو کاری ندارم) بعنوان یک ابر مرد جلوه میکنه[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نام پیشوا:
دوستان توجه داشته باشید هر کس هر چه را میخواهد میبیند
به نظر من و خیلیها علامت گردونه خورشید علامت بسیار باحالیست
حالا شما بگو نماد شیطان است ما که قبول نداریم
تازه باشد نشنیندی که میگن عشق کور است.
هایل هایل هایل

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
battlemaster
عزيز دل
اين اين صليب و بخواي تو صدجاي دنيا با اشكال مختلف پيدا ميكني دوم اينكه اون صليبهايي كه توي معابد بودا پيدا كردي باز ختم ميشه به ايران و آريايي ها.
بودا هندي بود اصلش و هند از روزگار قديم تحت سلطه ايران بود .يه شاخه از ايراني ها قبل از بودا در هند بودن كه آيين زردشتي داشتن.
داس و چكش هم حكمش معلومه و نياز به بحث نداره.از روي برادري ميگم كه اون آواتارت خيلي جالب نيست چون نماد كمونيستهاست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue][quote]به دلیل اینکه اسم من هم در لیست شما (دومین اسم) بود لازم دونستم که پاسخ بدم...

دوست عزیز، بنده تعصبی نسبت به هیتلر ندارم و پیشوا هم صداش نمیکنم...
من آی دی خودم رو پنزر گروپن انتخاب کردم به معنای تیپ ذرهی... ربطی به هیتلر نداره... انتخاب این اسم به این دلیل بود که بنده به جنگ جهانی دوم و به خصوص نیروهای آلمان نازی و نبر های اونها علاقه مند بودم. این هم اسم وبلاگی بود که در اون زمان داشتم و توش در مورد جنگ جهانی دوم، نبرد ها، تاکتیک ها و غیره مینوشتم.
من البته هیتلر رو دوست دارم. دلیل این علاقه رو یکی از دوستان همینجا بهش اشاره کردند. هیتلر یک وطن پرست به تمام معنا و رهبری فوق العاده بود که کشوری رو که عملا هیچ چیز نداشت به یکی از بزرگترین قدرت های نظامی، اقتصادی و سیاسی تبدیل کرد. کاری به نتیجه ی عمل و انگیزه ها ندارم. فقط دوست دارم بدونم چه چیزی باعث میشه چنین افرادی اونطور که هستند باشند. این مسئله هیتلر رو برای من جذاب کرده. وگرنه تعصب یا گرایش خاصی بهش ندارم.
ممنون.[/quote]
دوست عزیز منظور خاصی نداشتم ، بلکه به عنوان مشت نمونه خروار خواستم نمونه هایی از علاقه دوستان به آلمان نازی رو مطرح کرده باشم. و الا بنده از قدیم شما را می شناسم و می دانم کمترین تعصبی هم نسبت به هیتلر نداشته و ندارید ( از پست هاتون مشخصه )

از این جهت اسم شما را قید کردم که شناسه کاربری شما از قدیم در ذهن من باقی مانده بود.

در گذشته چندین بار وبلاگ شما رو دیده بودم. شما بیشتر از اونکه به شخص هیتلر علاقه داشته باشید به تکنولوژی آلمان علاقه داشتید.

=======================================

سایر دوستان هم لطف کنند و این بحث مسخره نمادبازی رو تمومش کنند و تنها درباره شخصیت هیتلر بحث کنند. اینکه 30 سال پس از مرگ هیتلر شیطان پرست ها از نماد سواستیکا استفاده کنند چه ارتباطی به هیتلر دارد ؟؟

لابد چون نماد سیکهای هندو شبیه یه نماد الله در پرچم ایران است ، پس بنابراین باید نتیجه بگیریم که ایرانی ها هم سیک هندو هستند.؟؟؟؟

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/sik.jpg[/img]

پس لطفا تمومش کنید این بحث های نماد شناسی رو...

[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.