arash_slayer

تاپیک جامع رهبر آلمان نازی ..آدولف هیتلر

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]دوست عزیز منظور خاصی نداشتم ، بلکه به عنوان مشت نمونه خروار خواستم نمونه هایی از علاقه دوستان به آلمان نازی رو مطرح کرده باشم. و الا بنده از قدیم شما را می شناسم و می دانم کمترین تعصبی هم نسبت به هیتلر نداشته و ندارید ( از پست هاتون مشخصه )

از این جهت اسم شما را قید کردم که شناسه کاربری شما از قدیم در ذهن من باقی مانده بود.

در گذشته چندین بار وبلاگ شما رو دیده بودم. شما بیشتر از اونکه به شخص هیتلر علاقه داشته باشید به تکنولوژی آلمان علاقه داشتید.
[/quote]

مرسی دوست عزیز.
فقط خواستم توضیح داده باشم وگرنه اصلا ناراحت نشدم.
ممنون.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سایر دوستان هم لطف کنند و این بحث مسخره نمادبازی رو تمومش کنند و تنها درباره شخصیت هیتلر بحث کنند. اینکه 30 سال پس از مرگ هیتلر شیطان پرست ها از نماد سواستیکا استفاده کنند چه ارتباطی به هیتلر دارد ؟؟

لابد چون نماد سیکهای هندو شبیه یه نماد الله در پرچم ایران است ، پس بنابراین باید نتیجه بگیریم که ایرانی ها هم سیک هندو هستند.؟؟؟؟[/quote]

با عذر خواهی از مدیر و صاحب پست علی آقا :|

دقیقا منظور منم همین بود ... هیتلر هیچ ربطی به شیطان پرستی نداره منم نمیخوام ثابت کنم که این نماد ماله آریایی ها نیست ! [b]چون هست منکرش هم نیستم و نمیدونم چرا فکر میکنید هستم شاید احتمالا پست رو از اول نخوندید ![/b]
دوسته عزیز nepton ممنون که به فکر آواتار منی... من ذاتا به کومونیسم و استالین علاقمندم همونطور که بیشتر اعضاء سایت به هیتلر و نازیسم علاقه مندن ... این موضوع هیچ ایرادی هم نداره ... اگه داره ایرادش رو بفرمائید تا منم بدونم بقیه هم استفاده کنن !؟ اینجا آزادی عقاید محترمه لا اقل از نظر من :mrgreen: icon_question

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]با تشکر از دوست عزیز panzer-grouppen

============================

ببینید دوستان هر کسی می تواند به یک شخصیت تاریخی تعلق خاطر داشته باشد. این موضوع هیچ ایرادی هم ندارد.

پس دوستان سعی نکنید که شخصیت های تاریخی را یا کاملا سیاه سیاه و یا کاملا سفید سفید ببینید. در کتاب زندگی هر یک از شخصیت های تاریخی هم صفحات سفید و هم صفحات سیاه دیده می شود. پس بنابراین لطفا هیچگاه به شخصیتهای تاریخی توهین نکنید.

اینکه شخصی به هیتلر علاقه دارد و دیگری به استالین و دیگری به چنگیز خان مغول ، هیچ ایرادی بر آن متصور نیست.

پس بنابراین دوستان لطفا احترام عقائد سایر دوستان را هم داشته باشند و از توهین به شخصیت های تاریخی خودداری کنند.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]برای شناخت علت محبوبیت هیتلر بد نیست نگاهی به افکار و سخنانش بیندازیم ...

برگرفته از ویکی گفتاورد !

[color=red]* « قوی ها هنگام تنهایی قوی تر هستند. »

* « مکتب دوران جوانی به منزله ی ماده ی اولیه ی اعمال آینده است. »

* « همیشه مردان خوب در منجلاب بدبختی دست و پا می زنند. »

* « باشد که این کتاب -نبرد من- چون سنگ ِ بنایی به کار آید ،که من به کار مشترک ،اهدا می کنم. »

* « نتایجی که در جوانی به آن ها پی بردم؛۱.تجزیه و انحلال امپراتوری اتریش شرط مقدماتی حفظ آلمان است.۲.این که احساس ملی گرایی به هیچ وجه با وطن پرستی سلطنتی یکی نیست.۳.کاخ هاپسبورگ برای ملت آلمان بدبختی به بار آورد.»

* «حقیقت همان دروغی است که بارها و بارها تکرار شده است.»

* «اگر برنده شوی نیاز نداری که شرح دهی ... اما اگر بازنده شوی بهتر است انجا نباشی تا مجبور شوی شرح بدهی.»

* «دروغهای کوچک همیشه خود را نمایان میکنند.دروغ را آنقدر بزرگ بگویید که تصور دروغ بودن آن هم به ذهن کسی وارد نشود.»

* «قدرت در دفاع کردن نیست. در حمله کردن است.»

* « حق همیشه با پیروزمندان جنگ است .»

* « مرگ سرنوشت بازندگان است،اما گاه مرگي سرخ كه ظاهربينان، آن را شكست پنداشته اند،مقدمه بزرگترين پيروزيهاي تاريخ گشته است،و اينها همان مرگهاي هوشمندانه اند .»

* «یک رهبر نابغه باید بتواند همه ی دشمنان متفاوت خود را در یک دسته قرار دهد.»

* «انبوه مردم ساده تر فریب یک دروغ بزرگ را می خورند تا یک دروغ کوچک.»

* «چه کسی گفته من تحت حمایت ویژه پروردگار قرار ندارم؟»

* «دروغ را بزرگ و ساده و مکرر بگو تا در نهایت باور کنند.»

* «از طریق استفاده ی هوشمندانه و مکرر از پروپاگند؛ میتوان مردم را متقاعد کرد که بهشت، جهنم است و پست ترین شرایط زندگی مثل زندگی در بهشت است.»

* «روحیه دشمن خودت را از درون تضعیف کن با کمک غافلگیر کردن و ترس و کارشکنی و به قتل رساندن. این جنگ اینده است.»

* «وقتی عقل از بین رفت،آخرین تصمیم متعلق به کسی است که اراده ای محکم داشته باشد و بهترین اسلحه دفاعی انسان در حملات شدید می باشد.»

* «... بهیچوجه مهم نیست،وقتی فاتح شدیم،دیگر کسی دراین باره سوالی نخواهد کرد.»

* « در جهان پاسخ دو چیز را باید با خون داد،اشتباه و خیانت.»

* « کجا دیده شده است کسی بتواند با خشونت و سرنیزه عقیده ای را متزلزل سازد؟!.»

* « سروصدای زیاد خود به معنی تبلیغات منفی است!.»

* « قانون طبیعت این است که همیشه حق با کسی است که با صراحت حرف می زند،ولی کیست که معنای صراحت را درک کند؟!.»

* « طبیعت سرحدات سیاسی نمی شناسد!.»

* « یک روز فرا میرسد که به خاطر نکشتن هر یک یهودی من را نفرین می کنید.»

* « قدرت در زوراست.»

* « به وسیله تبلیغات میتوان جهنم را بهشت و بهشت را جهنم نشان داد.»

[/b]
[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]دوستان یک سوال...

[size=24]چه شباهت ها و تفاوت هایی بین هیتلر و آغا محمد خان قاجار وجود دارد ؟؟؟[/size]

لطفا فقط در صورتی که شناخت کامل درباره شخصیت آغامحمد خان قاجار دارید ، این مقایسه را انجام دهید.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]از روي برادري ميگم كه اون آواتارت خيلي جالب نيست چون نماد كمونيستهاست.[/quote]
برادر اواتار BattleMaster ماله بازی red alert هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] نقل قول:
از روي برادري ميگم كه اون آواتارت خيلي جالب نيست چون نماد كمونيستهاست.

برادر اواتار BattleMaster ماله بازی red alert هست[/quote]

قربون دهنت ! نمیخواستم بگم ببینم خودش به چه نتیجه ای میرسه ! البته بازی رد آلرت هم انصافا خوب نمادگرائی کرده
icon_question

در خصوص سوال مطرح شده باید بگم

1- هر دو لشکر کشیهای متعدد انجام دادند با این تفاوت که آقا محمدخان در داخل و با مخالفین و متجاوزین روس و شورشیهای گرجستان میجنگید ولی هیتلر با قوای خارجی و برای تسخیر اراضی کشورهای همسایه

2- هر دو در برخورد با توطئه کنندگان برای ترور خودشون غیر از کشتن راه دیگه ای رو انتخاب نکردن با این تفاوت که قصاوت اقامحمدخان بیشتر و عدالتش کمتر بود

3- هر دو در طی دوران جنگهاشون کشتار زیاد داشتند که البته هیتلر در اینخصوص دستور مستقیمی صادر نکرده و حتی از روی احساسات عمل نکرده بود ولی آقا محمدخان از روی احساسات درونی و دستور مستقیم به کشتار پرداخت

4- هر دو با روسیه مشکل اساسی داشتند :mrgreen:

5- هر دو بنیانگذار بودند یکی بنیانگذار حزب نازی آلمان و دیگری بنیانگذار حکومت قاجار که البته پس از مرگ اقا محمدخان سلطنت قاجار ادامه یافت ولی با مرگ هیتلر همه چیز برای حزب نازی تمام شد

6- هر دو باهوش و با ذکاوت بودند ولی هیتلر منطقی تر , انسانی تر از آقا محمدخان رفتار میکرد

7- شخصیت هر دو در ابتدا خورد شده و دوباره ساخته شدند

8- هر دو برای رسیدن به قدرت از روی نعش رقیبان و دشمنان خود عبور کردند

9- هیتلر یک معشوقه و همسر داشت آقا محمدخان یک حرمسرا !!! :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بردار BattleMaster بنده نگفتم كه دوست نداشته باش كاري هم ندارم و اينكه گفتم آواتارت مال كمونيستهاست.كمونيست اسمش با خودشه يعني كافر و بي قانون و مدار.حالا دوست داري باشه بنده توهين نكردم كه شما خدايي نكرده كمونيست يا كافر هستي.كساني هم كه به هيتلر علاقه دارند بايد بدونن كه ايشون فقط آدم كشت و بدتر از اون استالين و رزولت و چرچيل بودن.سگ زرد برادر شغاله.اينكه كساني علاقه زيادي به هيتلر دارن فقط از روي نا آگاهي هستش و بس چون فقط اسمش رو شنيدن.بايد اين افراد رو به چند دسته تقسيم كرد اول اينكه از نظر ذهني به رشد نرسيدن و دوم اينكه به خاطر آلمانيها و دانشمندان آلماني كه پايه صنعت و علم و تكنولوژي جهان رو ساختن و چون در دوره هيتلر بود در واقع علاقه دارن. بنده به يك دليل به هيتلر علاقه واقعا خاصي دارم اونم ايده بزرگش در مورد بمب اتم بود.آخه تو يه برنامه تو شبكه چهار وقتي (اگه اسمشو اشتباه نگم) آيزونهاور تو يك جلسه به هيتلر گفته بود كه اتمها انرژي زيادي رو دارن.هيتلر گفته بود ميشه اتمها رو باز كرد و از اونها يك انفجار بزرگ رو ساخت.فكر اين شخص خيلي بالا بود تا حدي كه واقعا كسر شان هست با يك نامردي مثل آقا محمد خان قاجار مقايسه كرد چون هيتلر مرد كشورشو كور و اعدام الكي نميكرد بلكه به هم نژادهاش و هم وطناش عشق ميورزيد ولي آقا محمد خان يك رواني بي عقل بود و مرد هم نبود.
دوم اينكه بازي رد آلرت كه بنده قسمت chalenge اون بازي رو تا آخر تمام كردم و كمتر كسي تونسته تمام كنه هيچ نمادي به اين شكلي وجود نداره اگه هست بذاريد ببينيم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مثلکه فقد من در ایجا نظر اکادیمیک و علمی دادم دوستان اولن خود سوال درست طرح نشد چون کلمه محبوبیت در زبان المانی وجود نداره چگونه یک فرد المانی که نمیدونه کلیمه محبوبیت یعنی چی میتونه در ایران محبوب باشه بعد شما فکر میکنید همه چیز تصادفی است که فرم سیبلهای اقای چارلز سپنسر چاپلین و هیتلر شبی همه نه دوستان همه چیز زیر سر این ماسونهاست در حقیقت پروژه شیطانی ماسونها بود که گروهی از ماسونها عقیده خرافی داشتند که اگر فردی فرم سیبیلهاش به اون شکل که چارلی و هیتلر داشت شکست ناپزیر میشه به همین دلیل اشخاص که اعضای این سازمان ماسونی بودن همشون فرم سیبلاشون این شکلی بود هم هیتلر و هم چارلی اعضای این سازمان ماسونی بودن و بسیار قدرت مند.[/quote]

من صد درصد مخالفم

چون 1. سبیل هیتلر به علت زخمی که بر صورتش داشته اون مدلیه
2. سبیل چارلی چاپلین ؟؟ ( من فکر نکنم غیر مواقعی که بازی میکرده سبیل گذاشته باشه شایدم اشتباه میکنم ) چرا باید چاپلین شکست ناپذیر بشه؟؟

3. بزرگترین سوال چرا یک ماسون باید یهودی بکشه؟؟؟ چرا وطن پرسته وقتی ماسون وطن نداره؟؟ چرا با کشور های ماسون در میافته؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18]با سلام خدمت دوستان

تاپیک بسیار خوبی است، بسیار استفاده کردم. با تشکر از علی آقا

از اشتوکا هم بابت تحلیل خوبشون متشکرم، کلی چیز یاد گرفتیم

من که هیچ حس خاصی نسبت به هیتلر ندارم

اما اگر کسی در مورد مستشاران آلمانی هم که در ایران کار می کردند اطلاعاتی داره لطفا بگه

من شنیدم که کارهای زیادی برای زیرساخت های ایران انجام دادن از جمله راه آهن. البته مسلمه که دلشون به حال ما نسوخته بود و برای منافع خودشون بوده

و یک سوال دیگه اینکه آیا یکی از دلایل قحطی بزرگ ایران در زمان جنگ جهانی دوم، و از بین رفتن میلیون ها نفر از مردم کشورمون همین سربازان و مستشاران خارجی نبودن؟[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنا به کتاب خواجه تاجدار که نمی دونم معتبر هست یانه آغا محمد خان اصلا زن نداشته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بردار BattleMaster بنده نگفتم كه دوست نداشته باش كاري هم ندارم و اينكه گفتم آواتارت مال كمونيستهاست.كمونيست اسمش با خودشه يعني كافر و بي قانون و مدار.حالا دوست داري باشه بنده توهين نكردم كه شما خدايي نكرده كمونيست يا كافر هستي.[/quote]

[quote]دوم اينكه بازي رد آلرت كه بنده قسمت chalenge اون بازي رو تا آخر تمام كردم و كمتر كسي تونسته تمام كنه هيچ نمادي به اين شكلي وجود نداره اگه هست بذاريد ببينيم.[/quote]

اینرو میدونم دوسته من و کاملا منظور شما و درک کردم ولی قبلش یه توضیح بدم که این لوگو صرفا علامت کمونیسم نیست بلکه نماد ارتش سرخ شوروی هم هست که در یک بازی استراتزیک قدیمی ساخت هنرهای الکترونیک برای نیروهای شوروی و ارتش سرخ در نظر گرفته شده !

http://en.wikipedia.org/wiki/Command_%26_Conquer:_Red_Alert_2#Soviet_campaign

http://www.chapay.com/images/logo.jpg

بغیر از جنگ افغانستان و اشغال لهستان که نقطه تاریک ارتش سرخ شوروی است بعلت اینکه در برابر تهاجم ماشین جنگی آلمان نازی مردانه جنگیدند و در این راه از همه چیز کشورشون از جان میلیونها زن و کودک و جوانانشون گذشتن قابل احترام و تقدیر هستند با وجود اینکه مثل ما مسلمانها هم عقیده ای به وجود زندگی اخروی هم نداشتن ! یا لا اقل اجازه نداشتن که همچین تفکری داشته باشند ! تنها تفکری که میتونه هزاران سرباز و جوان رو اینگونه به سمت جبهه های جنگ بکشونه شوق دفاع از میهن و آب و خاک هست

ببینید هر مکتبی نقاط قوت و ضعفی داره ... این نکاتیکه فرمودید از نقاط ضعف کمونیسم هست که وجود خدا در اون نادیده گرفته میشه که هیچ باهاش مقابله هم میشه ! ولی بغیر از این قسمت سیاهش قسمتهای خوبی هم میشه درش پیدا کرد ! هیچ حکومت و قدرتی در دنیا با بدترین روشهای جنایتکارانه هم نمیتونه افکار و عقاید قلبی یک انسان رو ازش بگیره در نتیجه تلاش حکومتهای کمونیستی در مورد انسانهای با ایمان بی فایده است و اما نقاط مثبت : اصل و شالوده کمونیسم بر برابری بین افراد استوار شده و اینکه به طبقات زحمتکش و کارگر و تولیدکننده جامعه احترام میگذارن و مخالف اختلاف طبقاتی در جامعه است و اینکه نباید در یک کشور کسی از فقر بمیرد و دیگری از عوارض ثروتمندی!

[quote]فكر اين شخص خيلي بالا بود تا حدي كه واقعا كسر شان هست با يك نامردي مثل آقا محمد خان قاجار مقايسه كرد چون هيتلر مرد كشورشو كور و اعدام الكي نميكرد بلكه به هم نژادهاش و هم وطناش عشق ميورزيد ولي آقا محمد خان يك رواني بي عقل بود و مرد هم نبود.[/quote]

ببینید این صحبت شمارو در خصوص آقا محمد خان به اینصورت نمیتونم بپذیرم ... هیتلر هیتلر بود و آقا محمدخان هم اقا محمدخان ما نمیگیم کارای آقامحمدخان اوج رفتار یک انسان بوده بلکه قصد از طرح این سوال آنالیز شخصیت این د و نفر بوده اصولا من دوست ندارم به شخصیتهای گذشته کشورمون توهین بشه ! چون بشخصه معتقدم همه گذشتگان ما برای این خاک و کشور زحمت کشیدن و در حد توانشون تلاش خودشونو کردن مطمئن باشید قلب آقا محمدخان هم برای کشورش میتپیده حالا خوب رفتارهایی از اون سر زده که باعث تاریک شدن شخصیتش شده ! اگر شما بین محمود افغان و آقا محمدخان قرار بود یک شخص رو بعنوان پادشاه انتخاب کنی و انتخاب دیگری نداشتی کدوم رو انتخاب میکردی ؟ به شخصه ذهاک ایرانی رو به افراسیاب تورانی ترجیح مدم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=darkblue]دوستان یک سوال...

[size=24]چه شباهت ها و تفاوت هایی بین هیتلر و آغا محمد خان قاجار وجود دارد ؟؟؟[/size]

لطفا فقط در صورتی که شناخت کامل درباره شخصیت آغامحمد خان قاجار دارید ، این مقایسه را انجام دهید.[/color][/quote]

ینده بشخصه در دو مورد اشتراک می بینم
1- جاه طلبی
2- کله شقی زیاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنظر بنده بزرگترین عامل محبوبیت هیتلر در حال حاضر همین حس نژاد پرستی هست که متاسفانه بین بعضی از ما ایرانیها هم بشدت وجود داره . ایرانی ها به دلیل نزدیکی نژادی آلمانی ها و ایرانی ها در کل نسبت به آلمانی ها به بقیه کشورها حس نزدیکی خاصی دارن . اوج این داستان میشه محبوبیت هیتلر بین ایرانیها و برخی افراد دیگه تو سراسر دنیا (مثلا اروپا) که تمایلات نژاد پرستانه دارند .

البته امیدوارم این حرف من توهین به دوستان علاقه مند به هیتلر تلقی نشه :| ولی خوب کم نیستند افرادی که در طول تاریخ جنایتها کردند اما امروز برخی برای ارضای تمایلات نژاد پرستانه (یا ملی گرایانه ی افراطی) اونها رو علم کرده اند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]لازم می دونم که این جا یک بار دیگه مساله ای رو مطرح کنم.

بحث ما بر سر این است که چرا در جهان تا به این حد عشق و علاقه نسبت به هیتلر وجود دارد. بحث تنها این نیست که چرا ایرانی ها به هیتلر علاقه دارند که برخی دوستان هم سریع صحبت از نژاد آریایی می کنند و بحث های نژادی رو مطرح می کنند.

بحث ما این است که علت محبوبیت هیتلر در جهان چیست ( نه صرفا ایران )

عشق و علاقه ای که امروزه به هیتلر وجود دارد ، متفاوت از علاقه ای است که به دیگر رهبران وجود دارد. واقعا نمی دونم این احساسم رو چطوری باید بیان کنم. اما جذبه ای که هیتلر برای برخی ها دارد متفاوت از جذبه ای است که رهبران دیگری چون استالین و چرچیل دارند.

احساس می کنم دست های نامرئی در جهان وجود دارد که اجازه نمی دهد چهره منفی هیتلر در جهان بازتاب داشته باشد و سعی دارد کماکان از هیتلر چهره ای پاک و معصوم و غمخوار بشریت به جهانیان ارائه دهد و کماکان از هیتلر چهره ای مخالف استعمار ( حداقل در ظاهر امر ) در مقابل کشورهایی مثل آمریکا و انگلیس و روسیه و فرانسه بسازد.

البته این احساس درونی من است و ممکن است نادرست باشد.

این بحث حالا حالاها سر درازی خواهد داشت.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.