arash_slayer

تاپیک جامع رهبر آلمان نازی ..آدولف هیتلر

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

من کلا بحث نخوندم
فقط نظر خودم درباره ی هیلتر کلی می گم . ممکنه خیلی بچه گانه به نظر برسه:
از میان بد ها ما به نظرم باید بهترین بد انتخاب کنیم
هیتلر بد بود اما بدتر از اون روس و انگلیش ، یهودو امریکایی ها بودند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خدمت علی آقای عزیز و بزرگوار
دو ،سه باری اومدم تاپیک ولی فرصت نشد عرض ادبی بکنم.

موضوعاتی که بعضا تاپیکشون کردی،موضوع جامعه شناسی ،روانشناسی و در نهایت پروپاگاندایی هست که بعد از گذشت نسلها همچنان یقه اموات و در گذشتگان رو گرفته و رها نمیکنه.
اما به عقیده حقیر دو دلیل بیشتر نیست:
1- معمولا با گذشت یک نسل از ما آدمها ، مرض فراموشی باعث میشه تا استدلالهای ما تغییر کنه و یا بکل برعکس بشه. گذشت یک نسل باعث شد که جنایات این شخص به بوته فراموشی سپرده شده و از اونجا که این مرد توسط چند کشور بزرگ دنیا شکست خورده حس همذات پنداری ما ،باعث دلسوزی و بعضا علاقه بشه. وگرنه شما تشریف ببرین کشورهای اروپایی افراد مسن ،اسم ادولف هیتلر رو همردیف ترس ، تاریکی ،بمباران ،گرسنگی و آوارگی حساب میکنن و همچنان خشمی به گذشته دارن. ما همیشه دلسوز آدمهای شکست خورده ایم. من دیدم افرادی رو که از خفت و خواری قذافی و چگونگی کشته شدنش ناراحت بودن و با جدیت میگفتن که اگر هم جنایتکار بود باید در دادگاه محکوم میشد در حالیکه صدها نفر توسط خودش و بدون دادگاه،اعدام شد...
2- تصویری که ما الان در دسترس داریم تصویر یک ملت بطور اعم و یک شخص بطور اخص ، که با کوچکترین اراده ، پله های ترقی رو طی میکرد. برای همه ما جالب و آرمانی هست که کسی دستور ساخت ماشینی بدون رادیاتور بده و ظرف 3 روز ساخته بشه ! (دنبال درست و غلطش نیستیم)
یا هیتلر و آلمان موتور جت ساخت، بمب اتم در حال ساخته شدن بود ،سفینه های فضایی ساخته شده بودن و ....و ....و ......
این تصویر بزرگ از یک ملت ،همیشه آرزوی ملل دیگه هست. همه با هم میجنگیدن ،میساختن و در برابر یک پیشوا سلام میدادن . که اینجا در حقیقت این هیتلر هست که وامدار ملت مصمم خودش شده !!!
( شرمنده، پر حرفی منو ببخشین. دست خود آدمی نیست ..... :| )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام خدمت علی آقای عزیز و بزرگوار
دو ،سه باری اومدم تاپیک ولی فرصت نشد عرض ادبی بکنم.

موضوعاتی که بعضا تاپیکشون کردی،موضوع جامعه شناسی ،روانشناسی و در نهایت پروپاگاندایی هست که بعد از گذشت نسلها همچنان یقه اموات و در گذشتگان رو گرفته و رها نمیکنه.
اما به عقیده حقیر دو دلیل بیشتر نیست:
1- معمولا با گذشت یک نسل از ما آدمها ، مرض فراموشی باعث میشه تا استدلالهای ما تغییر کنه و یا بکل برعکس بشه. گذشت یک نسل باعث شد که جنایات این شخص به بوته فراموشی سپرده شده و از اونجا که این مرد توسط چند کشور بزرگ دنیا شکست خورده حس همذات پنداری ما ،باعث دلسوزی و بعضا علاقه بشه. وگرنه شما تشریف ببرین کشورهای اروپایی افراد مسن ،اسم ادولف هیتلر رو همردیف ترس ، تاریکی ،بمباران ،گرسنگی و آوارگی حساب میکنن و همچنان خشمی به گذشته دارن. ما همیشه دلسوز آدمهای شکست خورده ایم. من دیدم افرادی رو که از خفت و خواری قذافی و چگونگی کشته شدنش ناراحت بودن و با جدیت میگفتن که اگر هم جنایتکار بود باید در دادگاه محکوم میشد در حالیکه صدها نفر توسط خودش و بدون دادگاه،اعدام شد...
2- تصویری که ما الان در دسترس داریم تصویر یک ملت بطور اعم و یک شخص بطور اخص ، که با کوچکترین اراده ، پله های ترقی رو طی میکرد. برای همه ما جالب و آرمانی هست که کسی دستور ساخت ماشینی بدون رادیاتور بده و ظرف 3 روز ساخته بشه ! (دنبال درست و غلطش نیستیم)
یا هیتلر و آلمان موتور جت ساخت، بمب اتم در حال ساخته شدن بود ،سفینه های فضایی ساخته شده بودن و ....و ....و ......
این تصویر بزرگ از یک ملت ،همیشه آرزوی ملل دیگه هست. همه با هم میجنگیدن ،میساختن و در برابر یک پیشوا سلام میدادن . که اینجا در حقیقت این هیتلر هست که وامدار ملت مصمم خودش شده !!!
( شرمنده، پر حرفی منو ببخشین. دست خود آدمی نیست ..... :| )[/quote]

تحلیل متفاوت و رسایی بود لذت بردم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=darkblue]دوستان یک سوال...

[size=24]چه شباهت ها و تفاوت هایی بین هیتلر و آغا محمد خان قاجار وجود دارد ؟؟؟[/size]

لطفا فقط در صورتی که شناخت کامل درباره شخصیت آغامحمد خان قاجار دارید ، این مقایسه را انجام دهید.[/color][/quote]
سلام
[b]اقا محمد خان قاجار :اگر میخواهی بر این مردم حکومت کنی آنها را گرسنه و بیسواد نگاه دار...[/b]
علی جان اگر این جمله تاریخی ! از نظر تاریخی! صحت داشته باشه عمق تفاوت این دو شخصیت مشخص میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا هیتلر یک مرد بتمام معنا بود
و نسل شناس قابلی بود که نابودی نسل یهودیت را منیشه مثال زد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18]هيتلر جنايتكاري نادان بود كه با حماقت خود آلمان را ويران كرد وگرنه آلمان ميتوانست جاي انگليس و حتي آمريكا را به راحتي بگيرد[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هيتلر جنايتكاري نادان بود كه با حماقت خود آلمان را ويران كرد وگرنه آلمان ميتوانست جاي انگليس و حتي آمريكا را به راحتي بگيرد[/quote]
مثل این میمونه که بگی تقصیر این پدر و مادر که این بچه درس نمی خونه اگه این پدر و مادر نبودن بچه حتما یک چیزی میشد icon_question icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هیتلر بر عکس نظر دوستان بزرگترین لطف رو به صهیونیزم و بزرگترین خیانت رو به اسلام کرد
هیتلر یک دست نشانده بود که خود هم خبر نداشت البته تاریخ بعدها واقعیت را رو خواهد کرد
بعضی از دوستان گفتند باعث پیشرفت المان شد ولی او نبود که المان را پیشرفته کرد این در فرهنگ و ذات المانیها هست که به پیشرفت علاقه مندند بعد از جنگ هیتلر نبود پس المان چگونه به پیشرفت حیرت انگیزی رسید؟جوابش ساده است فرض کنیم ایران را و یک اداره را،در این اداره کارمند هزار فوت وفن را برای فرار ازکار و بعضا دریافت رشوه را در چنته دارد و ارباب رجوع برای رفع مشکلش باید از خداوند و پیامبروامام حسین و امام زمان ودراخر با پارتی مشکلش حل شود واگر از کارمند هم انتقاد کنی به روز سیاه میوفتی و همیشه هم از دولت و ملت طلبکار است حال در این مورد به المان سری بزنیم ایا کارمند میتواند ارباب روجوع را سر بدواند؟نخیر نه قانون چنین اجازه میدهد نه فرهنگش
ودر اخر به جای شباهت من تفاوت بین اقا محمد خان وهیتلر را بگویم:
اقا محمد خان ان نامرد ان خواجه ان کسی که به خاطر خواجه گیش همیشه مورد تحقیر است توانست این ایران(البته به وسعت کمتر نسبت به قبل)را برای ما به یادگار بگذارد چون دران زمان ایران تکه تکه بود و ما هم بدین جهت تحقیر و توهین میکنیم
هیتلر ان مرد ان بزرگ ان دور اندیش کشور المان را به فنا داد والمان را نسبت به قبل کوچکتر کرد(دو تکه)حالا بدین جهت ما هم دوستش داریم
واقعا باعث تاسف نیست؟ icon_question icon_question icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من وقتي به پيشرفت هاي جامع ها نگاه مي كنيم نميخوايم كه مبدأ اين پيشرفت ها رو دشمنانمون بدونيم ، براي همين آلمان و همينطور در رأس اون هيتلر رو مد نظر قرار ميدهيم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue][quote]اقا محمد خان قاجار :اگر میخواهی بر این مردم حکومت کنی آنها را گرسنه و بیسواد نگاه دار...
علی جان اگر این جمله تاریخی ! از نظر تاریخی! صحت داشته باشه عمق تفاوت این دو شخصیت مشخص میشه[/quote]
پارسا جان با توجه به شناختی که نسبت به شخصیت آقا محمد خان قاجار دارم ( با توجه به نوشته های سرهنگ گلداسمیت و ژان گور ) ، به احتمال قوی این جمله دقیقا از خودشه.

اما بخش عمده ای از تفاوت هایی که بین هیتلر و آقا محمد خان وجود دارد ، برمی گردد به الزامات و شرایط خاص زمانی. آقا محمد خان 140 سال پیش از هیتلر فرمانروایی می کرد.

اما این دو از خیلی جهات بسیار شبیه به هم هستند.

هر دو عقده ای بودند.

هر دو از نظر جنسی ناسالم بودند.

هر دو جاه طلب بودند.

هر دو بیرحم بودند.

هر دو تنها به کشورگشایی فکر می کردند نه چیز دیگر.

هر دو دارای شخصیتی کاریزماتیک بودند.

هر دو دارای حکومتی بی سابقه و غیر عادی بودند.

هر دو دارای روحیه جنگجویی فوق العاده بودند.

هر دو با اراده بودند.

هر دو دارای خوی وحشیگری و دد منشی بودند.

اگر به تناسب در نظر بگیریم ، کشورگشایی و فتوحات آقا محمد خان به مراتب بیشتر از هیتلر بود.

حالا با این اوصاف فرض می کنیم که مردم جهان با شخصیت آقامحمد خان قاجار آشنا نیستند. چرا امروز در ایران حتی یک نفر هم از آقا محمد خان به عنوان پیشوا یاد نمی کند ؟؟؟

البته منظور من این نیست که احساسات ناسیونال سوسیالیسم دوستان رو تحریک کرده باشم. مثل قضیه آریوبرزن و جومونگ

غرض این است که چرا هیتلر ؟؟؟ چرا آقا محمد خان نه ؟؟؟[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]البته منظور من این نیست که احساسات ناسیونال سوسیالیسم دوستان رو تحریک کرده باشم. مثل قضیه آریوبرزن و جومونگ

غرض این است که چرا هیتلر ؟؟؟ چرا آقا محمد خان نه ؟؟؟[/quote]
چون عده اي در درون به دنبال فرار از گذشته ي خود هستند !!
بهتره براي اينكه مطلب من رو متوجه بشويد نگاهي بيندازيد به كتابهاي آيت الله مطهري در مورد فرهنگ اسلامي و رفتار غرب با آن و همينطور كتاب هايي مثل بازگشت به خويشتن شريعتي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام بر پیشوا:
عقده ای ،روانی ،وحشی و......واقعا جای تعجب وتاسف دارد که درباره بزرگان تاریخ بشریت وانسانیت اینطور میگویند.
هایل هیتلر سلام بر روح بزرگ وتفکرات درخشان پیشوا.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=darkblue][quote]اقا محمد خان قاجار :اگر میخواهی بر این مردم حکومت کنی آنها را گرسنه و بیسواد نگاه دار...
علی جان اگر این جمله تاریخی ! از نظر تاریخی! صحت داشته باشه عمق تفاوت این دو شخصیت مشخص میشه[/quote]
پارسا جان با توجه به شناختی که نسبت به شخصیت آقا محمد خان قاجار دارم ( با توجه به نوشته های سرهنگ گلداسمیت و ژان گور ) ، به احتمال قوی این جمله دقیقا از خودشه.

اما بخش عمده ای از تفاوت هایی که بین هیتلر و آقا محمد خان وجود دارد ، برمی گردد به الزامات و شرایط خاص زمانی. آقا محمد خان 140 سال پیش از هیتلر فرمانروایی می کرد.

اما این دو از خیلی جهات بسیار شبیه به هم هستند.

هر دو عقده ای بودند.

هر دو از نظر جنسی ناسالم بودند.

هر دو جاه طلب بودند.

هر دو بیرحم بودند.

هر دو تنها به کشورگشایی فکر می کردند نه چیز دیگر.

هر دو دارای شخصیتی کاریزماتیک بودند.

هر دو دارای حکومتی بی سابقه و غیر عادی بودند.

هر دو دارای روحیه جنگجویی فوق العاده بودند.

هر دو با اراده بودند.

هر دو دارای خوی وحشیگری و دد منشی بودند.

اگر به تناسب در نظر بگیریم ، کشورگشایی و فتوحات آقا محمد خان به مراتب بیشتر از هیتلر بود.

حالا با این اوصاف فرض می کنیم که مردم جهان با شخصیت آقامحمد خان قاجار آشنا نیستند. چرا امروز در ایران حتی یک نفر هم از آقا محمد خان به عنوان پیشوا یاد نمی کند ؟؟؟

البته منظور من این نیست که احساسات ناسیونال سوسیالیسم دوستان رو تحریک کرده باشم. مثل قضیه آریوبرزن و جومونگ

غرض این است که چرا هیتلر ؟؟؟ چرا آقا محمد خان نه ؟؟؟[/color][/quote]

علی اقا بعضی از موارد که فرمودین کاملا غیر قابل قبول هستن
مثلا در مورد زیر
1- عقده ای بودن : اصلا این دو قابل مقایسه نیستن اگر مشخص می کردین در چه زمینه ای بهتر بود برای مثال از دیدگاه اجتماعی عقده در بین طبقات مختلف جامعه متفاوت هست که در مورد محمد خان و هیتلر هم کاملا صادق چون محمد خان جزو اشراف زاده هایی بود و در اواخر دوره صفوی ادعایی سلطنت داشتن که می شه گفت محمد خان عقده سلطنت داشت و عقده انتقام از زندیه بخاطره بلایی که سرش آوردن ولی هیتلر چی ؟
هیتلر در یک خانواده متوسط و کاملا غیر اشرافی پا بدنیا گذاشته و اگر تنفر نسبت به یهود و عظمت آلمان رو شما عقده قلمداد می کنید که باید بازنگری کنید در دیدگاهتون چون هر کسی که بویی از ملی گرایی برده باشه باخیانت های یهودیات در جنگ اول سعی می کرد تا ریشه همه خیانتکارها رو بزنه کما اینکه الان هم همه در کشور خودمون هم می خوان ریشه خیانت خشکانده شود و عظمت هر کشور برای اطباع اون کشور عقده نیست بلکه یک آرمان هست در کل جای بحثش زیاده

2-هر دو از نظر جنسی ناسالم بودند. : آقا محمد خان که هیچ ولی بشخصه در مورد هیتلر به منابع قابل قبولی دست رسی ندارم و اثبات این موضوع بسیار سخت (خوشحال می شم ما رو روشن کنید در صورت داشتن مدرک قابل استناد)

3- در مورد بیرحم و مورد وحشیگری بودن : هر چند که باید اشاره می کردین وعلل این گفت خود را مشخص می کردین که شبه ایجاد نشه اگر هم استدلالتون تجاوزات و کشتار جنگ هست که باید بگم استدلال غلطیست چون خوی جنگ وحشی گریست و تو جنگ حلوا پخش نمی کنن که اگر مثالتو برای محمد خان قضیه کرمان هست و برای هیتلر قضیه هایی مثل کشتار چک و کشتار یهودیان باید بگم اینا عملا نتایج جنگ ونمی شه بخاطره کشتار و تجاوزات به سران پیروز لقب بی رحم داد چون خیلی مثال نقض می شه آورد که بدترین کشتار و تجاوزات صورت گرفته ولی به بی رحمی از سرانش یاد نمی شه یا مثل کشتارهای هیتلر اینقدر بزرگنمایی نشده برای نمونه کشتار وتجاوزات فجیح ژاپنی ها در قبال مردم چین یا نمونه ایرانی دیگه می شه بحث کشتار و تجاوز ارتش [color=red]نادر شاه (روحش شاد)[/color] در هند اشاره کرد و یا حتی کشتارهای متفقین
خوب حرفای بالا بیشتر برای این گفت شد که اثرات جنگ رو به پای وحشی گری کسی نزارین و ویژگی وحشیگری و بی رحمی رو باید در خصوصیات فردی یک شخص قرار داد چون یک آدم بی رحم در قبال تمام بشر بی رحم هست یا در قبال تمام بشر وحشی گری می کنه چه خودی چه غیر خودی
[color=orange]در مورد آقا محمد خان بی رحمی نه وحشی گری قابل قبول هست بنظرم هم اخته بودنش باعث بی رحمی شده که حتی در مقابل زیر دستان و سپاهیان و ملت خودش هم بی رحم بود اما هیتلر خیر[/color]
بنظر من هم جواب سوال آخر یعنی : [color=red]چرا هیتلر ؟ چرا آقا محمد خان نه ؟ [/color]
[color=green]جوابش بی رحمی که به مملکت و یا حتی زیر دستان خودش روا داشتن هست[/color]
البته دوست ندارم دوستان در مورد تمام سران بی رحم استلال من رو بسط بدن چون قضیه بقیه کاملا جداست از آقا محمد خان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]از قرار معلوم شخصیت هیتلر هم مثل جناب کوروش است و کسی حق انتقاد از ایشان را ندارد و می بایست تنها از خوبی های او گفته شود.

جناب lorn

این تاپیک دادگاه محاکمه هیتلر نیست و بنده هم قاضی القضات دادگاه نیستم و نمی خواهم هیتلر را محاکمه کنم که شما هم خودتون رو وارد معرکه می کنید و وکیل مدافع هیتلر می شوید.

این تاپیک به علل علاقه و تعصب اشخاص مختلف ( نه فقط ایرانی ها ) به هیتلر از بعد روانی می پردازد. دقیقا مثل همین تعصبی که شما نسبت به هیتلر دارید. این تاپیک به بررسی علل تعصب شما و افرادی مثل شما که به هیتلر عشق می ورزند ، می پردازد.

مواردی هم که درباره هیتلر و آقا محمد خان قاجار فرمودید ، تماما دارای مشکل تاریخی است.

بهتره این بحث ادامه پیدا نکنه. تاریخ آدم های خوب و بد ، وحشی و غیر وحشی ، انسان و حیوان را معرفی کرده است و نیازی به این بحث ها و طرفداری های کورکورانه و ماله کشی ها نیست و با تفسیر به رای کردن تاریخ و تغییر آن به میل خود ، هیچ چیزی تغییر نخواهد کرد.

بهتره به موضوع اصلی بحث بپردازیم.

من که تا الان دلیل موجهی برای محبوب بودن هیتلر ندیده ام.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=darkblue]

از قرار معلوم شخصیت هیتلر هم مثل جناب کوروش است و کسی حق انتقاد از ایشان را ندارد و می بایست تنها از خوبی های او گفته شود.

جناب lorn

این تاپیک دادگاه محاکمه هیتلر نیست و بنده هم قاضی القضات دادگاه نیستم و نمی خواهم هیتلر را محاکمه کنم که شما هم خودتون رو وارد معرکه می کنید و وکیل مدافع هیتلر می شوید.

این تاپیک به علل علاقه و تعصب اشخاص مختلف ( نه فقط ایرانی ها ) به هیتلر از بعد روانی می پردازد. دقیقا مثل همین تعصبی که شما نسبت به هیتلر دارید. این تاپیک به بررسی علل تعصب شما و افرادی مثل شما که به هیتلر عشق می ورزند ، می پردازد.

مواردی هم که درباره هیتلر و آقا محمد خان قاجار فرمودید ، تماما دارای مشکل تاریخی است.

بهتره این بحث ادامه پیدا نکنه. تاریخ آدم های خوب و بد ، وحشی و غیر وحشی ، انسان و حیوان را معرفی کرده است و نیازی به این بحث ها و طرفداری های کورکورانه و ماله کشی ها نیست و با تفسیر به رای کردن تاریخ و تغییر آن به میل خود ، هیچ چیزی تغییر نخواهد کرد.

بهتره به موضوع اصلی بحث بپردازیم.

من که تا الان دلیل موجهی برای محبوب بودن هیتلر ندیده ام.[/color][/quote]
icon_wink icon_question icon_question :mrgreen:
بنده با حرفهام سعی در ایجتد بحث داشتم تا تاپیک از حالت سکون واسپم های نهایت 3-4 خطی در بیاد و
واقعا فکر نمی کردم همچین جوابی بدین واقعا متاسفم شخصیت منطقی تری رو از شما در ذهن داشتم فکر نمی کردم از نقد حرفاتون اینطوری ناراحت بشید
بنده از هیتلر دفاع نکردم و نخواهم کرد یکسری واقعیات رو گفتم تازه با مثال
علت محبوبیت هم شاید بشه از همین رد و بدل کردن پست ها بهش رسید
ب[color=red]رای مثال چه چیز های هیتلر رو نزد طرفداراش تبرئه می کنه مثلا از عقده ای بودن یا وحشی بودن که خدمتتون عرض کردم به عنوان یک طرفدار پیشین هیتلر تمام عواملی که هیتلر رو از صفات بد مبرا می کنه همون عوامل محبوبیت اون هست [/color]
دیگه اگر شما به جواب سوالتون یعنی دلیل محبویت هیتلر نرسید باید به نیتتون شک کرد
البته هیتلر صفات بدی زیادی هم داشته که مورد انتقاد شدیدی هست مثل دخالت بسیار ناشیانه در عملیات نظامی و تسلیحاتی( بنده اول به همین نکات منفی اشاره کردم در پستهای قبلی ولی متاسفانه شما یا نخوندین یا به فراموشی سپردین)
البته بنده فقط اینخط از فرمایشات شما رو دارای ارزش در پست بالاتون می دونم :"مواردی هم که درباره هیتلر و آقا محمد خان قاجار فرمودید ، تماما دارای مشکل تاریخی است. "
که البته اگر مشکلاتش رو بیان بفرمایید و باهم بحث کنیم ارزشمندتر می شه هم به نتیجه مطلوبتری می رسیم
البته بنده هم فکر نمی کنم بنده و شما با این طرز برخورد به نتیجه ای برسیم چون لحن شما از در دوستی نیست
و برای همین از دوستان دیگه تقاضا می کنم نظرشون در مورد این چند پست بیان کنن تا از ایجاد تنش های بیشتر جلوگیری بشه
در مورد مالکشی و این حرفا واقعا ناراحت شدم اینجوری مورد خطاب قرار گرفتم از طرف شما اگر کاربر دیگری بود مشکلی نبود ولی از شما با این همه بار علمی و.... بعید بود
بنده اگر در پی توجیه و مالکشی کارهای هیتلر می بودم بایددر مورد کشور گشایی و جاه طلبی هم جبه گیر می کردم چون بنظر خودم اینها نمونه صفات منفی هست

با تشکر :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.