امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

8 minutes قبل , 951 گفت:

سلام

در مورد چگونگی دستشویی رفتن خدمه غدیر که یه اتفاق خنده دار باعث خاطرات زیادی ازین زیر دریایی شده :) که البته اون ماجرای معروف خداروشکر باعث تلفات نشد .

سلام . میتونید نقلش کنید ؟ بقیه رو نمی دونم ولی حداقل اونقدری معروف نبوده که افرادی مثل من هم شنیده باشند . نکنه زیر اب یکی خواسته درو باز کنه و بره بیرون برای دستشویی ؟ 

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
25 minutes قبل , oldmagina گفت:

سلام . میتونید نقلش کنید ؟ بقیه رو نمی دونم ولی حداقل اونقدری معروف نبوده که افرادی مثل من هم شنیده باشند . نکنه زیر اب یکی خواسته درو باز کنه و بره بیرون برای دستشویی ؟ 

من نقل میکنم ، اگر با قوانین منافات داشت ، ادمین محترم حذف بفرمایند .

در ماه های اولی که زیر دریایی های ساخت کره شمالی تحویل ایران شده بود ( بعد ها ایران همون نمونه ها رو با نام غدیر داخلی سازی کرد ) این زیر دریایی مطابق فرهنگ کره شمالی فقط دارای یک توالت فرنگی و بدون حتی دیواره جداکننده فضای توالت با فضای اصلی زیر دریایی بود ( حتی پرده پاراوان هم نداشت که این فضا اختصاصی باشه :) ) به همین خاطر خدمه با حیای ایرانی برای رفع حاجت مشکل اساسی داشتند . راه حلی که به ذهنشون رسیده بود این بود که زیر دریایی به سطح آب بیاد و کسی که قراره رفع حاجت کنه به با یه آفتابه روی عرشه بره و کارشو انجام بده .

در یکی از روزها یکی از خدمه میره روی عرشه تا کارشو بکنه ، مشخص نیست که به چه علت خدمه یادشون میره که این بنده خدا روی عرشه ست و غوص میکنن و به زیر آب میرن و به ادامه ماموریت مشغول میشن . بعد از چندین ساعت متوجه عدم حضور همکارشون میشن و برمیگردن تا اون بنده خدا رو پیدا کنن . خلاصه بعد از حدود 12 ساعت ( مطابق شنیده ها ) اون بنده خدا رو زنده پیدا میکنن !

بعد از همین ماجرا ، توالت این زیردریایی ها ایرانیزه میشه تا دیگه همچین فاجعه ای پیش نیاد . اون بنده خدا هم که این اتفاق براش پیش اومده بود ، توی نیروی دریایی حسابی معروف میشه :)

ویرایش شده در توسط 951
  • Like 5
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یک مقدار عجیب به نظر میاد با یک پرده حمام هم میشد این فضا رو جدا کرد.موقع غوص کردن پروتکلی نباید رعایت بشه اعم از شمردن و حاضر بودن خدمه و....

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
4 hours قبل , scorpion57 گفت:

یک مقدار عجیب به نظر میاد با یک پرده حمام هم میشد این فضا رو جدا کرد.موقع غوص کردن پروتکلی نباید رعایت بشه اعم از شمردن و حاضر بودن خدمه و....

بسیار عجیبه اما متاسفانه در واقع اتفاق افتاده .

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.