ColonelShak

لحظه شهادت انشاالله

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

این تصویر مربوط به جنگ ایران-عراق است و سرباز ایرانی در لحظه برخورد خمپاره عکس برداری شده است . اگر خدا خواسته باشه شهید شده ایشون .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این تصویر مربوط به جنگ ایران-عراق است و سرباز ایرانی در لحظه برخورد خمپاره عکس برداری شده است . اگر خدا خواسته باشه شهید شده ایشون .[/quote]

کلنل قربونت نگرانم کردی من فک کردم لحظه شهادت خودته.... عکاس عکس جالبی گرفته... ان شا الله اگه قسمت باشه و عمری باشه من یه البوم خیلی خیلی زیاد از عکسای دفاع مقدس دارم که ان شا الله قسمت بشه یه پست بزنم ... راستی کلنل از جناب نجف 47 چه خبر خیلی وقته نیستن... icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدایا لیاقت شهادت رو هم نصیب ما کن .
من یه عمو دارم که از جانبازان دوران دفاع مقدس هست یه چیز جالبی که خودش به چشم دیده بود برام می گفت که معمولا شهدا دقایقی قبل از شهادت چشم دلشون باز می شه و یه چیزایی می بینن که ما نمی تونیم ببینیم . می گفت که یه کی از هم رزماش که ار پی جی زن هم بوده تو یکی از عملیات ها در حین درگیری شدید و اتیش سنگین دشمن که کسی جرات نمی کرد سرش بیاره بالا موقع شلیک ار پی جی بلند می شه که هدف گیری و شلیک کنه توی اون اتیش سنگین از جاش که بلند شد حدود 2 دقیقه به یه جایی خیره شده بود و شلیک نمی کرد عموم و کسایی که دور و برش بودن بارها با صدای بلند بهش می گن بشین ولی اصلا انگار توی یه عالم دیگه بود و جالب اینکه هیچ تیر و ترکشی هم بهش نمی خورد بعد از حدود 2 دقیقه و سپری این حالت عجیب شلیک رو انجام میده و با اصابت یه تیر یا ترکش در جا به درجه رفیع شهادت نائل می شه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]این تصویر مربوط به جنگ ایران-عراق است و سرباز ایرانی در لحظه برخورد خمپاره عکس برداری شده است . اگر خدا خواسته باشه شهید شده ایشون .[/quote]

کلنل قربونت نگرانم کردی من فک کردم لحظه شهادت خودته.... عکاس عکس جالبی گرفته... ان شا الله اگه قسمت باشه و عمری باشه من یه البوم خیلی خیلی زیاد از عکسای دفاع مقدس دارم که ان شا الله قسمت بشه یه پست بزنم ... راستی کلنل از جناب نجف 47 چه خبر خیلی وقته نیستن... icon_rolleyes[/quote]

آره لحظه شهادت خودشه دوربینم روی حالت فیلمبرداری بود از فیلم اسکرین شات گرفته icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شهید بابایی هم قبل از شهادت یه چیزایی میدیده که خلبان جلو نمیدید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا لحظه شهادت لحظه ورود به بهشت است !
خدایا اگر ما را وارد بهشت نمی کنی حد اقل شهادت را نصیب ما بگردان !

اللهم صل علی محمد و آل محمد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اللهم ارزقنا توفیق الطاعه ثم الشهاده فی سبیلک(خدایا توفیق اطاعت از خودت و سپس شهادت در راه خودت را نصیب ما بگردان)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا عکس قشنگیه. انشاالله که خدا شهادت رو به همه مشتاقای شهادت هدیه بده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا عکس قشنگیه. انشاالله که خدا شهادت رو به همه مشتاقای شهادت هدیه بده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
توجه داشته باشید ژ3 دستش بوده احتمالا ارتشی بوده است.جالبه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b][size=18]خدایش قبول بفرماید و انشاءالله در رکاب امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف نصیب ما بفرمایند
راستی چه حالی بهتون دست میده اگه بدونید هر دوشنبه و پنج شنبه هرهفته امام زمان علیه السلام یک گزارش کامل از سایت ما میگیره و نظرات ما رو میخونه؟؟؟؟ جدی گفتم ها!!!![/size][/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خدایش قبول بفرماید و انشاءالله در رکاب امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف نصیب ما بفرمایند
راستی چه حالی بهتون دست میده اگه بدونید هر دوشنبه و پنج شنبه هرهفته امام زمان علیه السلام یک گزارش کامل از سایت ما میگیره و نظرات ما رو میخونه؟؟؟؟ جدی گفتم ها!!!!

[/quote]
از خجالت میمیرم پستام خیلی بد اموزی داشتن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.