Recommended Posts

خوب بساسزد به تو چی . امریکا دیگه پاشو از مئرکه کشید بیرون این ها حالا برامون کاسه ی داغ تر از آش شدند . بابا جمع کن سارکوزی با اون دولتت که دنیا رو به گند کشیدی قیافش مثل این همالای سر فلکه ایه . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
والا تا اونجایی که من بدونم از نشانه های ظهور اباصالح اینه که ایرانیا برا دفاع از حقشون اسلحه بدوش میکشن نه اینکه بهش حمله می کنن در نتیجه هرچی در باره ی حمله به ایرن حرفه واسه ترسوندن پس چرته! (البته منم متن رو نخوندم خوابم میاد :oops: :oops: )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته که چرته پس قرار بود چی باشه به نظر من این تو بمیری ها مثل اون تو بمیری های حمله ی آمریکا به عراق نیست . من قبلا گفتم و الان هم می گم مگه ایران گوسفنده که بهش حمله کنند . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين ساركوزي كوتوله با اون قيافش خيلي به درد سيرك و دلقك بازي ميخوره.من اگر سيرك داشتم حتما ازش استفاده ميكردم. :oops: :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
موعود:همجنس بازان سرزمين هاي اشغالي در اقدامي بي شرمانه اعلام کردند، قصد دارند در شهر بيت المقدس، قبله اول مسلمانان جهان و شهري بسيار مقدس براي اديان مسيحيت و يهوديت، دست به رژه نمايشي بزنند. به گزارش برنا، اين اقدام تا اندازه اي بي شرمانه است که بسياري از خاخام ها و نمايندگان کنست (پارلمان رژيم صهيونيستي) نيز نسبت به برگزاري چنين حرکتي اعتراض کرده اند. روز گذشته تعدادي از رهبران اين همجنس بازان اجراي اين رژه را نشانه آزادي بيان!، سکولاريسم، حقوق بشر و حقوق مدني دانسته و به ديدار رهبران مذهبي و سياسي رفتند تا آنان را متقاعد به انجام اين حرکت نمايند. شب گذشته تعدادي از ساکنان بيت المقدس در مقابل خانه دو تن از اعضاي کنست که از ترتيب دهندگان اين رژه هستند، تظاهرات کرده و خواستار لغو اين مراسم شدند. با اين حال گويا به قدري تعداد اعضاي قوم لوط زياد است که جلوگيري از رژه آنان براي مقامات صهيونيست امکان پذير نيست. يکي از اعضاي کنست که مخالف برگزاري اين مراسم است گفت: اين رژه اسرائيل را نابود خواهد کرد. گفتني است هم جنس گرايان به طور معمول در کشورهاي غربي دست در دست يکديگر نهاده و با بي شرمي تمام در خيابان ها به رقص و پايکوبي مي پردازند. بر اساس قوانين سه دين بزرگ اسلام، مسيحيت و يهوديت مجازات هم جنس بازي مرگ است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در اسلام آره اما تو مسيحيت و يهوديت هم جرمش مرگه؟ فكر نكنم اگه كسي مرجع داره بده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر حمله اي هم باشد بازنده فقط ايرانه و بس ضربه نظامي رو كاري ندام اما از لحاط اقتصادي ايران به هيچ وجه تحمل يك جنگ رو نداره. اين جنگ مزاياي زيادي براي اسراييل داره براي امريكا هم كم فايده نيست اما ايران فقط ضرر مي كنه. جنگ با ياران با نيروي پياده نظام نيست براي تصرف ايران هم نيست اسيب رساني به زير ساخت هاي ايرانه كه كاملا امكان پذيره خسارت هاي نظامي امريكا هم كم نخواهد بود اما كدام زير ساخت امريكا آسيب مي بينه؟ ضرر هاي اقتصاي اجتماهي جنگ با عراق و از دست دادن كلي ادم لايق و جايگاه سياسي ايران هنوز و هنوز تازه است جنگ بدترين تصوير براي ايرانه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فساد اخلاقی در تمام ادیان الهی از آدم تا خاتم حرام است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر حمله اي هم باشد بازنده فقط ايرانه و بس ضربه نظامي رو كاري ندام اما از لحاط اقتصادي ايران به هيچ وجه تحمل يك جنگ رو نداره. اين جنگ مزاياي زيادي براي اسراييل داره براي امريكا هم كم فايده نيست اما ايران فقط ضرر مي كنه. جنگ با ياران با نيروي پياده نظام نيست براي تصرف ايران هم نيست اسيب رساني به زير ساخت هاي ايرانه كه كاملا امكان پذيره خسارت هاي نظامي امريكا هم كم نخواهد بود اما كدام زير ساخت امريكا آسيب مي بينه؟ ضرر هاي اقتصاي اجتماهي جنگ با عراق و از دست دادن كلي ادم لايق و جايگاه سياسي ايران هنوز و هنوز تازه است جنگ بدترين تصوير براي ايرانه

برادر اون آمریکاست که هم از نظر اقتصادی ضربه شدید می بینه که دیگه بلند هم نمی شه! هم از نظر نظامی! شما خیلی چیزها رو نمی دونی دوست عزیز!مطالعه کن ببین در جنگ با عراق چقدر پدر آمریکا در اومد! :oops: :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند تا مطلب :
در رابطه با قضیه امام زمان
که دوستمون گفتن
و یک حدیث رو ربط دادن به این قضیه
باید بگم حدیث به این قضیه ربط نداره
اتفاقا در احادیث یکی از کانونهای وقایع ایران هست
که همش هم خوب نیست و بد زیاد داره (یعنی چه مادی چه معنوی به نفع ایران نیست)
راستی اگه اطلاع داشته باشید احتملا یکی از علائمه ظهور منجی
در گرفتن جنگی در جهان هستش که دو سوم مردم در اون کشته میشن(البته اعداد مختلفی گفتن و لی همش میگه که اکثر مردم میمیرن)
بعیده ایران و مردمش از این جنگ عظیم به دور بمونن
البته اگه ظهور منجی در این زمان باشه که اون هم حتمی نیست
----------------------------------------------------------
نکته بعدی اینه که این مسائل شوخی نیست
به خصوص حرفهای رئیس جمهورها
و مردان دولتی(اعلام موضع دولتها)
پشت این حرفها قدرت سیاسی و اقتصادی هست که حتی بدون حمله مستقیم نظامی اسیب میزنه
---------------------------------------------------------
نکته بعدی
حقیقت اینه که جهت گیری به سوی رویارویی مستقیم هستش
که احتمال به وجود اومدنش هست
البته خیلی کم
و اگه دقت کرده باشید دولت ها دارن خودشون رو آماده میکنن
مثلا
پیشرفت های نظامیی که خیلی شدت پیدا کرده
به خصوص از جانب ایران
اماده کردن افکار عمومی طرفین درگیر(مثل به وجود آوردن نفرت و شک نسبت به دشمن و سفر ها و جبه گیریهایی که داره در منطقه و جهان شکل میگیره)
---------------------------------------------------------

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به قول محسن رضایی آمریکائیها یک قدرت بزرگی هستند که اگه باهاشون در بیفتی دمار از روزگارت در میارن! و ما باید بدون درگیری از روی آن پرش کنیم و به راه خود ادامه دهیم. الان باید از جنگ جلوگیری کنیم چون واقعا کشور ما مثل بچه ای است که تازه بعد از مدتها روی ویلچر نشستن داره بلند میشه که بتونه راه بره و شاید بتونیم در یک مسابقه دو سرعت! حریف رو شکست بدیم اما به قیمت دوباره ویلچر نشینی کشور تمام خواهد شد. بهتر است تا زمانی که به حداقل قدرت نظامی و مهمتر از آن اقتصادی و صنعتی و علمی و نیروی انسانی نرسیده ایم از هرگونه درگیری اجنتناب کنیم حتی یک درگیری مرزی سطحی میتواند رشد اقتصادی کشور را از 6.7 درصد به کمتر از 5 درصد کاهش دهد که این امر ظرف چند روز اتفاق افتاده ولی برای رسیدن به اون 6.7 باید چند سال دوباره تلاش کنیم! البته با وجود تمام این خسارات اگر به ما حمله کردند (دقت کنید گفتم حمله کردند یعنی دیگه سیاست جلوگیری از درگیری ما جواب نداد) موظف به جنگ و دفاع از کشور هستیم و این بار اگر بتوانیم کشور را حفظ کنیم موفق خواهیم بود. به اقتصاد آمریکا هم در اثر جنگ با ایران فشار شدیدی خواهد آمد که نیازمند آن است که بودجه این کشور از مرز یک تریلیون دلار بگذرد و این امر از توان اقتصادی این کشور خارج است. طبق نظر برخی کارشناسان یک درگیری بزرگ با ایران و گسترش آن به تمام منطقه میتواند منجر به فروپاشی آمریکا شود همچنان که جنگ افغانستان باعث فروپاشی شوروی شد. اما اگر بتوانیم بدون جنگ از این راه پر خطر عبور کنیم که کارشناسان مرز آن را سال 2012 میدانند یعنی اگر تا این سال ایران اشغال نشود دیگر امکان حمله نظامی بدان نیست تقریبا میتوان گفت که دیگر با آمریکا درگیری نظامی حداقل تا 20 سال بعد از آن نخواهیم داشت و اگر درگیری هم باشد مانند جنگ تحمیلی یکی از کشورهای منطقه را علیه ایران خواهند شوراند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر اون آمریکاست که هم از نظر اقتصادی ضربه شدید می بینه که دیگه بلند هم نمی شه! هم از نظر نظامی! شما خیلی چیزها رو نمی دونی دوست عزیز!مطالعه کن ببین در جنگ با عراق چقدر پدر آمریکا در اومد! اون چيزهاي كه ما نمي دونيم شما كه مي دونيد بفرماييد!!! راست گفتن بهترين راه حمله كردت بد دفاع كردنه اگه به امار و ارقام و اطلاعات اقتصادي نگاه مي انداختي متوجه مي شدي حنگ با عراق چطور كمر ايران رو شكست و عراق هم نابود شد يك جنگ منطقه اي كه هيچ كدوم از دو طرف توانايي نابودي كامل زير ساخت هاي هم رو نداشتن. قبل از احساساتي حرف زدن كمي به واقعيت توجه كنيد شما مي دونيد توانايي امريكا و هم پيمان قرص و محكمش اسرايل در حملات ضربتي عاليه من متحيرم ايران به چه صورت مي خواد ضربه شديد اقتصادي به آمريكت بزنه حداقل علم اقتصاد اين حرف رو رد ني كنه شما رو نمي دونم اگه خوب به پست من دقت مي كردين گفتم كه جنگ به آمريكت هم ضربه مي زنه اما به ما چقدر؟ اگر جنگي صورت بگيره جنگ منطقه اي و موقت نخواهد بود گشترده و فرسايشي براي ايران و امريكا اما بازنده كسي هست كه توانايي اقتصادي كمتري داره يادت باشه شوروي از نظر نظامي مي چربيد اما جنگ سرد رو باخت چون اقتصاد نداشت ايران هم به دليل اقتصاد ضعيف با تورم رسمي بالاي 18 درصد تحمل هيچ جنگي رو نداره خيالت راحت اگه نفت تنها اميد ماست بدوناگه يك هفته نفت نفروشيم مردم از گشنگ مردن پس تهديد نفتي نخ نما شده عربستان و اعراب هم قرار نيست نيروي نظامي ضد ما باشن عربستان و كويت و عراق الان امادگي دارن در حدود چند هفته كل ظرفيت ايران رو به بازار تزريق كنن حال شما چطور مي خواي امريكا رو بپاشوني والا اقتصاد نفهميده ويتنام هم تسخير نشد اما تا مدتها كشور نبود. كسي نمي گه امريكا ككش هم نمي گزه اما بازنده ما هستيم. پس بهتره دعا كني جنگ نشه همين

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز مثل اینکه شما نمی دونی اگر جنگی در بگیره فقط به منطقه ختم نخواهد شد! بلکه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله كل خاورميانه درگير ميشه. من هم گفتم به همين دليلي بازنده ما هستيم برادر تو امريكاي شمالي كه جنگ نمي شده اينجا مي شه كشور من و تو. مطمپن هستم نمي خواي بگي كشور دزد و برادر روسيه يا ونزوپلا يا سوريه به پشت ايران وارد جنگ ميشه. يك نگاه به مصوبات زد ايراني سازمان ملل بزن اسم كشورها رو سير كن كشورهايي كه زحمت ممتنع دادن هم به خود نمي دن بي خود خون مردمشون رو نمي ريزن فعلا منافع هيچ كشوري با تهديد ايران غير از سوريه و كمي لبنان به خطر نمي افته روسيه و لبنان هم آچمز اسراييل هستند. اجالتاْ جولان اشغال مي باشد! روسيه بحثش جداست هيچ وقت وارد جنگ نمي شه چين هم سياستش با ندادن اجازه گشايش اعتبار به تجار ايراني براي به باد دادن دلار نفتي براي بنجل هاي چيني مشخصه مي شه عزيز من اگر جنگي بشه بازهم كل منطقه ضد ماست از زمان جنگ عراق هم فكر نكنم وجهه بين المللي ما بهتر شده باشه اگه بدتر نشده باشه تو صحنه سيسات خارجي هم برگ برنده اي نداريم تنها كمي اهرم نفت و تنگه هرمز كه اونهم با بستنش اول خودمون اسيب مي بينيم.عزيز من سياست خارجي و اقتصاد برنده جنگهاي امروزيه نه تسليحات و نفرات گرچه اونها قدرت بازدارندگي دارن تا حدي تا وقتي از لحاظ اقتصادي و سياسي برگهاي بازي برنده نداشته باشيم بهتره دعا كنيم جنگي صورت نگيره يعني بهرته اين تحريكات از طرف ايران خنثي شه نه اينكه آب به اسيابش بريزيم همين الان كه چيزي نشده امارات و كويت دارن براي خطوط مشترك مرزيو جزاير از ما امتياز مي گيرين چون ايران درگيره عراق هم مزه قراداد الجزاير رو انداخت ديد نگرفت سر بجنبوني نصف خاكت رو همين گريگوري ها روش ادعا پيدا مي كنن حالا بيا با همه بجنگ! تركمنستان بدبخت هم دم دراورده متاسفانه خودمون رو جوري پايين اورديم كه كشورهاي درجه 3 هم مي خوان امتياز بگيرن و اين روند با شليك شدن اولين گلوله صد برابر مي شه...اما اگه حمله به خاكمون بشه خودم با دندون و ناخن هم شده مي جنگم....جنگ در هزاره سوم به قدري مخرب هست كه بشه بهش كابوس گفت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.