Recommended Posts

]حالا اینم یه بهانه ای برای این آمریکا نشه بیاد برای دفاع از حق عراقی ها یه بلایی سر ایران بیاره ؟؟

نه بابا برادر می تونیم دلمون می خواد! زورمون می رسه نوش جونمون! :oops: این ها باشه ذره ای از میلیاردها دلار خساراتی که صدام بی پدر به ایران زد! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این عراقی ها یه چیزیشون هست تا دیروز می گفتند شط العرب مال ماست حالا می گن چاه های نفتی ... خودشون هم نمی دونن دارن چی می گن . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حکومت مصر که دست نشانده اسرائیل هست پس مواضع مشترکی نداریم! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در زمان شاه نزدیکی های بین ایران و مصر خیلی بود . :oops: :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امام زمان با این چیز ها نمیاد . قبر پدرش و بمب گذاشتند نیومد . جداش و کشتند نیومد . آقا نمی یایی . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عراق دیگه اون عراق زمان صدام نیست که بار خودش قدرتی باشه میاد یه چیزی می گه بعد می ره این حرف ها زیاد مهم نیست . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فکر کنم روسیه پلیس خوب بود و آمریکا پلیس بد . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پلیس خوب و بد رو ول کنید مسئله ی اصلی مشکلاته بین آمریکا و ایران هست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک روز پس از پرتاب اولین ماهواره ی فضایی به دست مهندسین پر توان ایران کانال مجاهدین یک میز گرد تشکیل دادند و در واقع صحبت های اصلی در مورد این موشک نبود ولی بحث به هر حال باز شد که ایران اولین موشک فضایی رو فرستاد فضا . :oops:

بعد از یک ساعت تمام میز گرد در مورد این موشک البته یک ساعت نه فوقش 15 دقیقه منافقین اومدن گفتن که این موشک رو روس ها به ایران اجاره دادند و در اصل 50 درصد این موشک ماهواره های روسی رو حمل می کنه و اصلا ایران نمی تونه موشک بسازه و اون موشک های شهاب 3 هم از روسیه وارد شده و این ها اجاره ای هست . بعد از اون گفتند که این موشکتازگی از طرف روسیه به ایران تحویل داده شده و با نقاشی ایرانی که روی اون کردند اسم این رو گذاشتند موشک سفیر .

همش دنبال این هستند که یک طوری این ایران رو خراب کنند . یک عمری شما منافقین اسلحه بدست اومدین جلو و هر غلطی دلتون خواست کردید . ان شاالله روزی برسه که تمام شما ها رو روی چوبه ی دار ببینم مخصوصا اون مسعود رجوی رو . :oops:

بعد من یک خواهشی از شما کاربران دارم یک گاهی به عکس زیر بندازید و ببینید که این موشک سفیر به کدوم یک از این ها شبیه این ها به ترتیب موشک های شهاب 3 و 4 و 5 رو نشون می ده .

در واقع باید مطمئن شد که آیا این موشک برای مصارف نظامی هست یا نه .

این موشک صد درصد هم از لحاظ برد و هم از لحاظ سرعت و هم از لحاظ امکانات پیشرفته تر از شهاب 3 بی خواهد بود باید دید که آیا این همون موشک شهاب 4 با برد 4 هزار کیلومتر هست . خداکنه این همون موشک باشه . ولی هیکلش خیلی بزرگ تر از موشک شهاب 3 هست .
http://www.globalsecurity.org/wmd/world/iran/images/iran-solidprop_lvs.jpg

لینک سایتهای مسدود را بین تگهای کد قرار دهید.
SAEID

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
karkas

پلیس خوب و بد رو ول کنید مسئله ی اصلی مشکلاته بین آمریکا و ایران هست .

دوست من مثل اینکه شما موضوع رو خیلی جدی نگرفتی. مقابله با دشمن بدون تحلیل استراتژی اون یعنی آب در هاون کوبیدن. باید اپتدا دشمن رو بشناسیم و بعد به نیتش پی ببریم و در قدم بعد به جای حمله به دشمن به استراتژی اون حمله کنیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این منافقان رو بیخیال دیگه برای خودشون هم ارزش ندارن و هر روز دهها نفر ازشون جدا میشن و تو یه باتلاقی افتادن که بیرون اومدن ازش ممکن نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.