Recommended Posts

newday,
فکر کنم نگاهی به رتبه کنکور سراسری دکتر احمدی نژاد بندازید میتوان به هوش ایشان پی برد. رتبه وی 136 بود رتبه شما چی بود؟ :lol:

رتبه من 693 بود! :|

رتبه منم 761 بود. :|

عزيزان مگر هوش به رتبه ست خب رتبه من 1092 بود ولي به خدا ادعا مي كنم هوشم در زمينه سياست يك دنيا از ايشون بيشتره!
تازه آقاي لاريجاني هم رتبه اول كنكور را داشتند. ايشون در هوششون شكي نيست ولي پزيدنت ...؟
از اونبر خانم رايس نيز 5 تا دكتراي سياسي از بهترين دانشگاه هاي دنيا مثل استانفورد و...دارند! تازه سهميه رزمندگان هم نداشتند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخه دوست من، امير المؤمنين، كسى را مثل آمريكا جلوي رو نداشتند، اولا. دوما خود امام خمينى هم خده كردند ! سياست يعنى كلك و پيچ و تاب ! و گر نه، هر كسى ميشد سياست مدار !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله با تشكر از گفتمان دوستان در اين مورد و با توجه به تذكرات مديريت محترم منهم به اين نتيجه رسيدم كه ايران در حال حاضر قدرتمند ترين كشور جهان است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منهم رتبه ام سه رقمي بود منتهي در كنكور هنر ‌! شايد از اين روست كه زياد آي كيو ندارم ! بالاخره ايشان مهندسي خوانده و با من فرق دارد من از بيگانگان هرگز ننالم كه با ما هرچه كرد آن آشنا كرد از آن رنگ و رخم؛ خون در دل انداخت وز آن گلشن؛ به خارم مبتلا ساخت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببین تا یه پستی میدیم به یک کاربران بقیه میان وسط! همتون عجیب استعداد منحرف کردن تاپیک دارید! :| احتمالا باید همه اخراج بشن تا دیگه بحثها منحرف نشه! :|

General,
سهمیه یعنی چه؟ زمان شاه که سهمینه بسیجی و ... نبود.

--------------------

به موضوع تاپیک برگردید وگرنه قفل میشود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
:| :| بله به موضوع بحث اصلي و مهم تاپيك برميگرديم : مرگ بر آمريكا مرگ بر اوباما مرگ بر اسراپيل مرگ بر انگليس مرگ بر روسيه مرگ بر ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نمی دونم جرا خبر ها رو کجکی به شما می دن یا من کجکی می شنوم . خبرگزاری های آمریکایی و کانادایی و مخصوصا سفید پوستان در امریکا و کانادا در حال بحث سر این موضوع هستند که اوباما جزو طرفداران اسرائیل نیست و از ارتباط با اسرائیل خوشش نمی یاد . این رو خبرگزاری ها و سایت های خبری و شبکه ها علنن اعلام می کنند من نمی دونم در ایران درسته یا در اینجا امیدوارم اینی که من اینجا می شنوم درست باشه . ولی در کل گفته که حمله به ایران راه حل من برای مسئله ایران نیست . با بوش این کار رو کردیم با این اوباما این کار رو نکنیم . البته اگر شانس بیاریم باز یک خوک جموری خواه دیگه نیاد سر کار چون این سرگرد مک کین یکی از شعاراش اصلا حمله به ایارن بود چه برسه که دیگه رئیس جمهور بشه . :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

newday,
فکر کنم نگاهی به رتبه کنکور سراسری دکتر احمدی نژاد بندازید میتوان به هوش ایشان پی برد. رتبه وی 136 بود رتبه شما چی بود؟ :|

اگه منم سپاهی بودم رتبم میشد 1 :|
چقدر احمدی نژاد گاگوله شده 136

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

javadjab, خوب دیگه به سلامتی اخراج میشید خیال ما و شما راحت بشه. :| احمدی نژاد قبل از انقلاب کنکور داده است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
...

سامان جان خیلی با مزه بودی خبر نداشتیم! این حرفها رو بذار برای پی ام.
ویرایش شد.
SAEID

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان حق انتقاد سازنده و پیشرو حق شهروندی و قانونی همه است اما نه توهین و گفتن دروغ

خود رئیس جمهور در بحثهای دا نشگاهی شرکت کرده و انتقاد هم شنیده

وقتي درب دانشگاه را ميبندند ! 90٪ دانشجويان دانشگاه كه عمدتا دگر انديشند را در جلسه كه چه عرض كنم ! آن روزخاص حتي درون دانشكده راه نميدهند !!!
و عده اي دانشجو !!!‌نميدانيم از كجا ميايند با اتوبوس و وارد جلسه رپيس جمهور ميشوند
لطفا صاف درون چشمان ما ذل نزده و دروغ نگوييد :?

ما بایستی از خود شروع کنیم و از فرزندانمان

پس اول خودمان ياد بگيريم حقايق را ببينيم !!

یک مثال از صادر کردن دمکراسی را همین بیخ گوشمون ناظر هستیم،

بگذاريد من مثال بزنم :
1- بيخ گوشمان تركيه !(كشوري دموكرات كه حداقل مشكلات غير دموكراتيكش در حال حل شدن است. مثل آزادي حجاب كه جديدا حل شد)
2- بيخ گوشمان امارات (پادشاهي شيخ نشيني!!) متحده عربي
3- بيخ گوشمان حتي همين جمهوري اسلامي (غير دموكراتيك) پاكستان !
چرا كشورهاي جنگ زده و بازيچه اسم دموكراسي را مثال مياوريد؟

حتي در اين كشورهاي جهان سومي عقب مانده و غير دموكراتيك
كه وقتي ما مشروطه داشتيم اينها پادشاه هم به زور داشتند
امروز روند دموكراسي و اميد به نهادينه شدن دموكراسي بسيار روشن تر از ايران است

نمرديم و سخنان يك روشنفكر دگرانديش و دموكرات ايراني رو هم شنيديم lol !!
دوست من! حقيقتاً مطالب جالب و نسبتاً خنده‌داري رو گفتي. بيا يكم با هم مرورش كنيم.

وقتي درب دانشگاه را ميبندند ! 90٪ دانشجويان دانشگاه كه عمدتا دگر انديشند را در جلسه كه چه عرض كنم ! آن روزخاص حتي درون دانشكده راه نميدهند !!!
و عده اي دانشجو !!!‌نميدانيم از كجا ميايند با اتوبوس و وارد جلسه رپيس جمهور ميشوند

بنده خودم در دانشگاه اميركبير حضور داشتم و ديدم همين دانشجويان عمدتاً دگرانديش، چطور فرهنگ والاي خودشون رو نشون دادن و از فحش جيغ و داد به بالاترين مقام اجرايي گرفته تا كتك زدن دانشجويان طرفدار و حتي شكستن دوربين خبرنگاران و حمله به دوربين صدا و سيما و آتش زدن عكس احمدي نژاد در سالن سخنراني و ...؛ اونهم جلوي چشم همه!! به همين سادگي اين عزيزان، فرهنگ و جنبه‌ي خودشون رو نشون دادن!! بعد هم مثل اينكه شما هري پاتر زياد مي‌خوني. چون نه تو علم و صنعت و نه تو هيچ جاي ديگه، همچين موردي كه شما فرمودي نديدم!! البته من هم جاي شما بودم همه چيز رو بزرگ جلوه مي‌دادم؛ چرا كه راهي غير از اين نيست!! شايد بهتره به جاي تهمت به ديگرون، ببينين خودتون كجاي كارين!
دانشجوياني كه با اتوبوس اومدن رو خيلي خوب اومدي!! حقيقتاً بامزه بود! ولي تا جايي كه يادمه، تنها دانشجوهايي كه با اتوبوس به مكان‌هاي مختلف حركت مي‌كنن و تشريف ميارن تا حضور پررنگ و پرشوري بشه، دانشجويان عزيز دانشگاه علامه هستن كه البته بايد ذكر كنم كه عزيزان انجمن اسلامي!! تشريف دارن!! جالب اينكه همين عزيزان، سال گذشته با اتوبوس رفتن به دانشگاه امير كبير و صندوق‌هاي رأي‌گيري انجمن اسلامي دانشگاه اميركبير رو مورد حمله قرار دادن و دوستان خودشون رو زدن!! واقعاً دانشجويان بافرهنگ و دگرانديش و دموكراتي بودن!!!

دوست من!! اينقدر طوطي‌وار حرفاي اين و اون رو تكرار نكن! مرسي.

یک مثال از صادر کردن دمکراسی را همین بیخ گوشمون ناظر هستیم،

بگذاريد من مثال بزنم :
1- بيخ گوشمان تركيه !(كشوري دموكرات كه حداقل مشكلات غير دموكراتيكش در حال حل شدن است. مثل آزادي حجاب كه جديدا حل شد)
2- بيخ گوشمان امارات (پادشاهي شيخ نشيني!!) متحده عربي
3- بيخ گوشمان حتي همين جمهوري اسلامي (غير دموكراتيك) پاكستان !
چرا كشورهاي جنگ زده و بازيچه اسم دموكراسي را مثال مياوريد؟

حتي در اين كشورهاي جهان سومي عقب مانده و غير دموكراتيك
كه وقتي ما مشروطه داشتيم اينها پادشاه هم به زور داشتند
امروز روند دموكراسي و اميد به نهادينه شدن دموكراسي بسيار روشن تر از ايران است

حقيقتاً خنديدم!! مثال‌هات حرف نداشتن! ولي بيا يكم مرورشون كنيم :
1- تركيه : كشوري كه براي انتخابات رياست جمهوري‌اش و سنگ‌اندازي مخالفين مسلمون‌ها، حتي مجلس منحل شد؛ اونقدر كه اين عزيزان نيومدن براي رأي‌گيري سر رئيس جمهور؛ چون مي‌دونستن كه بد شكست مي‌خورن. بعد از انتخابات مجدد مجلس و شكست واضح عزيزان سكولار، باز هم سنگ‌اندازي كردن كه رئيس جمهور كشورشون، مسلمون نشه كه الحمدلله خوردن!! بعد هم كلي مشكلات بعد از اون! حتي يادمه كه ارتش، تهديد به كودتا كرده بود!! حتي بامزه‌تر، همين مثالي كه زدين درمورد حجاب!! ديگه هر كودك و نوجواني كه بتونه بخونه و بشنوه، از ماجراي تصويب داشتن حجاب در دانشگاه‌ها خبر داره و مي‌دونه كه چقدر سكولارها خودشون رو شهيد كردن كه اين قانون تصويب نشه!! حالا كه تصويب شده، شده مظهر دموكراسي امريكا؟!! :|
دوست من! يكم منطقت رو هم به كار بندازي بد نيست!!
2- امارات رو كه عالي اومدي! فقط يك ساعته دارم فكر مي‌كنم منظور از دموكراسي امارات چيه! اگه دوستان فهميدن، از طريق پيغام خصوصي، اين ناآگاه رو آگاه كنن!
3- جمهوري اسلامي پاكستان رو كه عالي اومدي! اسم حكومتش رو كه هنوز موندم از كجا اومده! تا اونجايي كه اين بي‌سواد اطلاعات داره، به جز ايران، تنها جمهوري اسلامي جهان، افغانستان بود كه بعد از حمله‌ي امريكا به اين كشور، اين نوع حكومت انتخاب شد!!! البته نوع اين جمهوري اسلامي رو هم ديگه خودتون مي‌تونين ببينين!!! درمورد دموكراسي پاكستان هم كه ديگه نظر ندم بهتره! فقط سوال پيش مياد كه چرا رؤساي جمهور پاكستان در نيم قرن اخير، همه با كودتا يا ترور كنار رفتن :| !!!
مي‌دوني دوست عزيز! براي انسان‌هايي مثل شما، همون شاه كافي بودن تا معني حقيقي دموكراسي رو حاليتون كنن! نمي‌دونم شما كه اينقدر مي‌گي دموكراسي، حتي مي‌دوني مباني دموكراسي چيه؟! حرفات حقيقتاً خنده‌دار بود و سعي كردم به چشم كسي بهت نگاه كنم كه اطلاعاتش رو از منابع ناصواب بدست آورده و در ايران هم حضور نداشته و يه ميتينگ سياسي هم تو عمرش نرفته!! چون اگه بگي اينا رو ديدم و رفتم و با آگاهي كامل گفتم، يا بايد به چشمان شما شك كنم يا ...!!
-----------------------------------------
ضمناً نمي‌دونم شما قوانين كجا رو خوندي. ولي بذار براي يكبار، بطور واضح خدمت شما و ساير عزيزان عرض كنم كه :
اين يك سايت نظامي هست و صحبت و اظهار نظر، صرفاً درمورد مباحث نظامي و اخبار نظامي و اخباري كه ارتباطي با مسائل سياسي- نظامي داره مجاز هست!! پس هر اظهارنظري خارج از اين چارچوب، در اين سايت قانوني نيست!! فكر كنم مباحث سياسي هم جزو همين مسأله دسته‌بندي بشه ديگه؟! درسته؟!!

پس لطفاً اين بحث رو همين جا، هم شما و هم ساير عزيزان خاتمه بدين كه مشكلي هم پيش نياد.
خوش باشيد. دوستان كه علاقه‌مند دموكراسي هستن. پس بايد مطلع باشن كه يكي از خصوصيات بارز مردم دمكرات، اطاعت از قوانين هست؛ هرچند كه برخلاف علاقه و عقيده‌شون باشه! پس لطفاً همگي (چه اين دوستان‌مون، چه ساير عزيزاني كه فالش مي‌زنن)، به قوانين احترام بذارين. اين، به اين معني نيست كه نظرتون رو نگين يا مسخره كنين مسائل رو و بگين ما هم طرفداريم! نخير! مخالف باشين، ولي در قالب قوانين! مستند حرف بزنين و از غوغاسالاري بپرهيزين كه مشكلي هم براي شما پيش نياد.
اين قوانين اين سايت هست و اين، حق مديريت هر سايت هست كه قوانين مورد نظر خودش رو بذاره. حق شما هم هست كه قوانين رو بپذيرين و در سايت حضور داشته باشين يا نپذيرين و در جاي ديگري فعاليت بفرمايين. ولي اگه قوانين رو پذيرفتين و امضاء كردين (با تيك تأييد)، ملزم به رعايتش هستين.

پيشاپيش از همكاري تمامي دوستان، كمال تشكر رو دارم.

-------------------------------------------------------

حسين جان. اين بحث، خيلي طولاني (و خطرناكه :D!!!). همون بهتر كه تو تلفن يا حضوري باشه!

ُسعيد جان. برادر! قول دادي شكلك‌ها رو افزايش بدي! هنوز هم همون سه‌تاس!!
عزيز برادر! دموكرات باش! افزايشش بده :D :lol: !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مصطفی جون بالاخره شکلک به کار برد بدون شکلک خشنی برادر! :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینجا یک سایت نظامی هست و اگر بر خلاف قوانین سایت پستی بدی اخراجی ولی من الان این اجازه رو می خوام که کشور هایی که من فکر می کنم در اون دموکراسی هست و با چشم خودم دیدم و اصلا از خبر ها و اسنترنت نشنیدم رو بگم : آمریکا و کانادا . این دو کشور به نظر من بهترین کشور ها از لحاظ دموکراسی هستند چون درشون حضور داشتم و معنی واقعی دموکراسی رو فهمیدم . البته اگر بهم فوش ندین ممنون می شم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حقيقتاً خنديدم!! مثال‌هات حرف نداشتن!

ببين مصطفي جان من اگر ميخواستم مثال دموكراسي برايت بياورم كه فرانسه و آلمان و ايتاليا را رها نميكردم بروم سراغ پاكستان !
منظور از آوردن نام كشورهاي همسايه ايران عزيز كه در منطقه اي تهي از مردم سالاري (خاور ميانه) هستند اين بود كه حداقل با بدترين ها خودمان را بسنجم و نگوييد مثلا فلان كشور 500 سال است دموكراسي دارد و با ايران مثلا 20 سال دموكرات (مردمي) چرا مقايسه اش ميكني!
و اصلا منظورم اين نبود كه از آوردن اين مثال ها خوشال شوي كه جواب دندان شكن بسيار در آستين داري

- تركيه : كشوري كه براي انتخابات رياست جمهوري‌اش و سنگ‌اندازي مخالفين مسلمون‌ها، حتي مجلس منحل شد؛ اونقدر كه اين عزيزان نيومدن براي رأي‌گيري سر رئيس جمهور؛ چون مي‌دونستن كه بد شكست مي‌خورن. بعد از انتخابات مجدد مجلس و شكست واضح عزيزان سكولار، باز هم سنگ‌اندازي كردن كه رئيس جمهور كشورشون، مسلمون نشه كه الحمدلله خوردن!! بعد هم كلي مشكلات بعد از اون! حتي يادمه كه ارتش، تهديد به كودتا كرده بود!! حتي بامزه‌تر، همين مثالي كه زدين درمورد حجاب!! ديگه هر كودك و نوجواني كه بتونه بخونه و بشنوه، از ماجراي تصويب داشتن حجاب در دانشگاه‌ها خبر داره و مي‌دونه كه چقدر سكولارها خودشون رو شهيد كردن كه اين قانون تصويب نشه!! حالا كه تصويب شده، شده مظهر دموكراسي امريكا؟!!
دوست من! يكم منطقت رو هم به كار بندازي بد نيست!!
2- امارات رو كه عالي اومدي! فقط يك ساعته دارم فكر مي‌كنم منظور از دموكراسي امارات چيه! اگه دوستان فهميدن، از طريق پيغام خصوصي، اين ناآگاه رو آگاه كنن!
3- جمهوري اسلامي پاكستان رو كه عالي اومدي! اسم حكومتش رو كه هنوز موندم از كجا اومده! تا اونجايي كه اين بي‌سواد اطلاعات داره، به جز ايران، تنها جمهوري اسلامي جهان، افغانستان بود كه بعد از حمله‌ي امريكا به اين كشور، اين نوع حكومت انتخاب شد!!! البته نوع اين جمهوري اسلامي رو هم ديگه خودتون مي‌تونين ببينين!!! درمورد دموكراسي پاكستان هم كه ديگه نظر ندم بهتره! فقط سوال پيش مياد كه چرا رؤساي جمهور پاكستان در نيم قرن اخير، همه با كودتا يا ترور كنار رفتن !!!
مي‌دوني دوست عزيز! براي انسان‌هايي مثل شما، همون شاه كافي بودن تا معني حقيقي دموكراسي رو حاليتون كنن! نمي‌دونم شما كه اينقدر مي‌گي دموكراسي، حتي مي‌دوني مباني دموكراسي چيه؟! حرفات حقيقتاً خنده‌دار بود و سعي كردم به چشم كسي بهت نگاه كنم كه اطلاعاتش رو از منابع ناصواب بدست آورده و در ايران هم حضور نداشته و يه ميتينگ سياسي هم تو عمرش نرفته!! چون اگه بگي اينا رو ديدم و رفتم و با آگاهي كامل گفتم، يا بايد به چشمان شما شك كنم يا ...!!

ببينيد در تركيه دموكراسي نيم بندي حاكم است كه حداقل به اميد راه يافتن به اروپا هر روز در حال پيشرفت است ! همين عبدالله گل و قانون آزادي حجاب نشان دهنده اين است كه ميتوان به پيشرفت مردم سالاري در اين كشور اميد داشت

در كشور هاي عربي از عربستان بگيريد تا امارات !‌همه پادشاهي اند و سيستمي بسته دارند ولي ديديم كه در چند سال گذشته گامهايي در همين كشورها به سوي دموكراسي برداشته شد
در خيلي از همين كشورها كه تا ديروز زنان اجازه راي و رانندگي و .. نداشتند امروز اجازه ميابندو يا اينكه احزاب بوجود ميايند ! همين پيشرفت ها نشان ميدهد كه ميتوان به رشد مردم سالاري در همين كشورها نيز اميد داشت ! و اين مساله رو به پيشرفت است

در پاكستان هم چهكسي باورش ميشد حزب مردم در انتخابات اول شود ؟
اين يعني اينكه حتي زورگويان پاكستان زير بار مردم سالاري تا حدي رفته اند !

اما در ايران عزيزمان !!!
اينجا كه مشروطه سابقه صد ساله دارد
آزادي بيان = صفر
آزادي مطبوعات = صفر
رسانه آزاد = نداريم
اعتراض مدني = زندان
پايه هاي دموكراسي هر روز لرزان تر ميشود !
حتي ديديم با مجلس و دولت پرطرفدار و مردمي چه كردند !
و مجلس و دولتي را كه هر روز در كوچه و خيابان ! شهر و روستا مورد تمسخر مردم ايران است را مردمي جلوه ميدهند
در ايران اميدي به پيشرفت مردم سالاري (حتي ديني ) هم وجود ندارد
و اگر ملاحظه هاي كشور دوستانه مردم در برابر آسيب پذيري در برابر گرگ هايي كه پشت مرزها ايستاده اند نبود
امروز ايراني اسير در دستان عده اي قليل و آرامان گرا نبود
من هميشه توصيه ام به كساني كه دشمني با نظام جمهوري اسلامي را پيش ميگيرند اين مثال است :
امروز ايران مانند اواخر دوره ساسانيان است
نه اينك دين زرتشت مشكلي داشته باشد اما حكومت در دستان روحانيون بود
و دربار جايي كه تنها سر سپردگان به آن راه ميافتند
و مردم ايران اشتباه تاريخي خود را 1400 سال پيش كه ايران در آستانه يك رونسانس مذهبي در دين زرتشت بود كردند
و ايران و ايراني را هزاران سال به عقب پرتاب كردند
دليلش هم چيزي نبود جز حمايت نكردن از حاكمان (حتي فاسد) ايران در برابر بيگانگان

حالا هم موضوع همين است
مردم در ايران از آزادي و دموكراسي سود نميبرند
تنها در مقابل حجمه دولت هاي خارجيست كه مردم در جاهايي از حكومت دفاع ميكنند (يكيش خود من)

ضمناً نمي‌دونم شما قوانين كجا رو خوندي. ولي بذار براي يكبار، بطور واضح خدمت شما و ساير عزيزان عرض كنم كه :
اين يك سايت نظامي هست و صحبت و اظهار نظر، صرفاً درمورد مباحث نظامي و اخبار نظامي و اخباري كه ارتباطي با مسائل سياسي- نظامي داره مجاز هست!! پس هر اظهارنظري خارج از اين چارچوب، در اين سايت قانوني نيست!! فكر كنم مباحث سياسي هم جزو همين مسأله دسته‌بندي بشه ديگه؟! درسته؟!!

ببينيد وقتي تاپيك خارج از موضوع زه ميشود (عقيدتي / سياسي لابد !!)
يا بفرماييد اينجا ارتش است و سمعا طاعتا ! كه حرفي نيست
يا ايراد از تاپيك است ! نه كسي كه در پي موضوع تاپيك نظر خود را پست ميكند
البته اين حرف هايي كه در بالا زدم خارج از قوانين سايت است
شايد اگر نميگفتم اينكه شما هم حرف هاي خارج از قوانين ميزنيد اشكالي نداشت و تنها بي جواب بودن سخنتان را حمل بر نداشتن جواب ميپنداشتيد
ولي يك اختلاف بين حرف هاي من و شما هست
اين سايت هم مانند جمهوري اسلاميست زيرا قوانين آن را تابع است
شما كه از قوانين سرپيچي كنيد در موضع جمهوري اسلامي و حكومت باشد ايرادي ندارد
مثلا فرمانده سپاه از تريبون نظامي براي تبليغات گروهي در انتخابات استفاده ميكند
ولي من كه جواب بدهم كارم غير قانونيست
اين هم از جمهوري حاكم در سايت و كشور عزيزم ايران
:| اگر مرا نديديد حلال كنيد :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.