Recommended Posts

بعد از ظهور پيامبر خدا ديگر قوم يا گروهي را عذاب نمي كند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بعد از ظهور پيامبر خدا ديگر قوم يا گروهي را عذاب نمي كند

چرا نمیکند؟ نعمت و عذاب همواره وجود داشته و دارد برای دو گروه از انسانها، انسانهای صالح و انسانهای بدکار.

تسونامی چند سال قبل در اقیانوسیه یادت هست؟ منطقه ای بود که حتی ساختمانهای چند ده طبقه ویران شد اما فقط یک ساختمان سالم ماند. آن ساختمان یک مسجد بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ميدونستيد اسم ايشون در ليست اف بی ای بوده و 25 ميليون دلار جايژ برای سرش يا آدرسش تايين شده بوده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از نظر صهیونیستها هر کسی با آنها مبارزه کند تروریست است! تو روز روشن میان بمب منفجر میکنن و چند نفر رو میکشن بعد وزارت خارجه اسرائیل ابراز خوشحالی میکنه و بعد میگن حزب ا... تروریست است!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه آخه ميگن تو 11 سپتامبر دست داشته و فراری بوده يعنی فقط به اين خاطر اسمش تو اون ليست رفته ممکنه اينطور بوده کی ميدونه از بشر هر چيزی بر می آد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نه آخه ميگن تو 11 سپتامبر دست داشته و فراری بوده يعنی فقط به اين خاطر اسمش تو اون ليست
رفته ممکنه اينطور بوده کی ميدونه از بشر هر چيزی بر می آد.

توهین نکن اون هم به یک شهید.
فردی که قبل از شلیک موشک حتی به مردم دشمن خبر میداد که فلان شهرک رو میخایم بزنیم تخیلیش کنید آیا میتواند مانند صهیونیستهای خدا نشناس رفتار کند؟ یازده سپتامبر هم کار همین صهیونیستهای بی همه چیز است. اون دو تا ساختمان هم با برخورد هواپیما فرو نریختن حداقل من که تو این رشته درس میخونم میدونم که بدون زدن ستونهای اصلی با مواد منفجره نمیشد ساختمون رو فرو ریخت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هدفم توهين يا چيزی نيست زندگی نامه اين آقا رو هم مطالعه کردم کارهايی رو هم که
کرده بود و اينکه چه جور آدمی بود رو هم مطالعه کردم ولی از 2 منبع مختلف
غربی و شرقی ! که با دليل و مدرک
هر دو دو تا حرف مختلف می زدند يکی می گفت شيطان بوده و تروريست اون يکی می گه فرشته بوده
و شهيد ميدونيد اينجور جاها ديگه عقل آدم کار نمی کنه که کی راست ميگه کی دروغ
اون قدر تو دنيا دورويی و دروغ ديدم که به سخت چيزی رو باور می کنم وقتی جايی برسه که
بفهمی تمام باور هايی که سالها باهاش زندگی کردی دروغ بوده يا کسی که بهش اعتماد
داشتی خيانت کار بوده اون وقت به هيچی اعتماد نمی کنی .

گفتم توهين نکردم و نمی کنم نگفتم تهم تروريست بوده.

اون دو تا ساختمان هم با برخورد هواپیما فرو نریختن حداقل من که تو این رشته درس میخونم میدونم که بدون زدن ستونهای اصلی با مواد منفجره نمیشد ساختمون رو فرو ریخت.

من اينجا رو نفهميدم اگر نه با هواپيما نه با مواد منفجره فرو ريخته پس با چی بوده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اينجور جاها ديگه عقل آدم کار نمی کنه که کی راست ميگه کی دروغ

پس خدا عقل و قدرت تفکر را برای چه به انسان داده است؟

به جمله زیر که تو پست قبلی نوشتم فکر کن تا متوجه بشی کی فرشته و کی شیطان؟ کدوم طرف مردم لبنان رو شخم زد؟ و کدوم طرف با وجود اینکه 13000 ساختمان اسرائیلی رو زد که یک چهارم آنها با خاک یکسان شد ولی تلفات غیرنظامی اسرائیل به صد نفر هم نرسید! کدوم طرف قبل از شلیک موشک مختصات هدف رو اعلام میکرد و کدوم طرف 20 تن بمب رو یه متجمع مسکونی میریخت که صدهها نفر زن و بچه به خاک و خون کشیده شدن؟ اگر فکر کنی متوجه راست از دروغ خواهی شد.

فردی که قبل از شلیک موشک حتی به مردم دشمن خبر میداد که فلان شهرک رو میخایم بزنیم تخیلیش کنید آیا میتواند مانند صهیونیستهای خدا نشناس رفتار کند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اينارو ميدونم و اميدوارم حق با شما باشه . ولی من از شما دعوت می کنم يه سرچ کوچيک راجع به اين آقا در اينترنت به انگليسی بکنيد و چند تا منبع غربی يا حتی صهيونيستی رو در موردش مطالعه کنيد و ببينيد کدوم يک از حرف هاشون رو ميتونيد رد کنيد بره هر چی که شما بگيد يه دليلی دارند حتی همون موشک زدن و کمی تلفاتشون به نظرم آدم هر چی بيشتر مطالعه کنه به بی طرفی بيشتری نزديک ميشه جايی که مرزی بين خوب و بد وجود نداره. يه جمله معروف ميگه حقيقت همون باور های فردی ماست. در ضمن اگر بحث داره منحرف ميشه بگو که ديگه پست ندم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این طور که بوش میاد تغییرات در خاور میانه به زودی آغاز میشه مثل اینکه چند نفر از کماندو های امریکایی دیروز پنهانی وارد بیروت شدند و به سفارت امریکا رفتند ولید جنبلات هم که تهدید کرده جنگ داخلی به راه می اندازه از اون طرف هم اسراییل حمله میکنه وحزب الله می مونه و اسراییل و مسیحیهای مارونی و خدا و ... :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبر تاسف باری بود امیدوارم این ترور مقدمه یک سناریو طراحی شده از طرف این اسراییلی های خدانشناس برای افروختن آتش جنگ در خاورمیانه نباشد. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هر كسى كه به TWIN TOWER حمله كرد دستش درد نكند ! آمريكا نيست كه كم جنايت كرده و كم مردم بيگناه را در اين كشور و آن كشور كشته ! حالا اون كسى كه تونسته به قلب آمريكا حمله كند، به نظر من يك قهرمان است ! البته CIA هم بى تقصير نيست ! و هنوز نقطه هايي مجهول است ! مثلا PENTAGON بر اثر حمله هواپيما داغون نشد بلكه يك موشك بهش اصابت كرد. اين رو ميتونم با دليل ثابت كنم ! ولى هنوز كه هنوزه ميگند كه يك هواپيما بهش خورده ! كه اين كاملا دروغ است ! و سوال اينجا است كه چرا آمريكا سعى دارد كه بگويد هواپيما بوده ! و اگر قبول داشته باشيم كه موشك بوده نه هواپيما، پس بايد از خود بپرسيم هواپيما سوم كجا رفت !!! يا كلا هواپيماي سومي در كار نبود پس باز هم يك دروغ ديگر، يا اينكه يك هواپيماي سوم هم در كار بود ولى آمريكا نمى خواد بگه كه اون يكى چى شده، كه باز هم نشون ميده يك ريگى در كفش آمريكا است ! و اما در باره اينكه چرا آسمان خراش با اون عظمت مثل يك تل خاك فرو ريخت، بحث جدا گانه لازم دارد و براى اينكه بحث را منحرف نكنم، يك تاپيك جديد باز ميكنم. دوستانى كه دوست دارند با دوست من دوست بشند.... ببخشيد اشتباه شد :lol: دوستانى كه دوست دارند بيشتر اطلاع داشته باشند تشريف بياورند روى اون تايپيك. پيروز باشيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حادثه ی غم انگیزیست ولی مبارزه را تا پیروزی باید ادامه داد روحش شاد. ولی در مورد ۱۱ سپتامبر نا گفته ها زیاده.ایا می دونید که به غیر از دو ساختمان دوغلو ساختمان سومی هم اون روز فرو ریخت ولی هیچ رسانه ی به این موضوع اشاره نکرد وو.....؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا اتفاق نا خوشايندي بود :lol: از اين به بعد هر وقت تو رسانه هاي غربي در مورد عدالت و لفظ مبارزه با تروريست مي خونم مطمينا حالم خيلي بد خواهد شد ... كدوم عدالت .... كدوم دادگاه و كدوم منجي براي نجات دنيا از شر تروريست ها ؟؟؟؟؟ :lol: به اميد ظهور منجي نهايي ............

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا اين شهيد راه حق رو رحمت كنه حزب الله از اين شهدا زياد داده اين نه اوليش بوده نه اخرييشه ولي هر روز قدرتمند تر ميشه جالبه احتمالا اسراييل اين كار رو دفاع از خودش مي دونه :lol: انشاءالله اين كارشون تلافي مي شه در مورد11سپتامبر هم منم ميگم دستش درد نكنه هر كي كه اين كارو كرد ملت آمريكا هم بايد طعم مرگ و از دست دادن عزيزاشونو مي كشيدن تا بفهمن تو لبنان و فلسطين و ... چي مي گذره :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.