Recommended Posts

از اينجا دريافت نميايد

http://testforce.parsehgig.com/voa_billGates.zip

متأسفانه پارسه گيگ حجم بيشتر از 1 mb رو قبول نميکنه!

فرمت 3gp رو به صورت زيپ فرستادم که شد نيم مگا بايت
خوراک ايرانی ها تا بريزن رو موبايل با بلوتوث بفرستن واسه هم

والا قيرتا اگه نتونستين نگاه کنين بگين تا يه کاری بکنم آخه هيفه که نبينين اينو

درضمن من هم اينو مشکل نميدونم که اجازه اپلود فيلم وجود نداره حتی به نظرم کار دورستيه
بايد امکان تنها داده بشه به يک سری از کاربران خاص.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من ديدم :lol: icon_cheesygrin ولی حالا چيزی نشده که يارو يه اشتباه کرد شما خودت تو حرف زدن اشتباه نمی کنی؟؟ :lol: من فکر کردم چه چيز خنده دار بايد باشه! ميگم خودتونو اذيت نکنيد برای ديدنش 20 ثانيه بيشتر نيست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درست که همه ما اشتباه ميکنم اری بشر خاکی سر شار از اشتباه است اما! 1-اشتباهی که از يک فرد عامی سر ميزندد و قابل چشم پوشی است به هيچ عنوان از سوی فردی که ادعای کارشناس بودن را دارد پذيرفته نيست 2-اينجا نه تنها کارشناس برنامه ما بلکه مجری برنامه هم گويا در باغ تشريف نداشتند 3-شبکه که 24 از يک کشور انتقاد ميکند (حالا شايد بعضی ها بگن فقط از حکومت) اما خود انچنين از فقر اطلاعات رنج ميبرد آيا جای تامل ندارد 4-خداوند همه رفتگان شما و من رو بيامرزد بيل گيتس فکر کنم انقدر شهرت داشته باشد که حتی در عقب افتاده ترين کشور ها هم با آمدن اسمش همه به ياد ماکروسافت و سروتمند ترين مرد زمين (که ديگه نيست) مييفتند.حالا اين کارشناس ما و مجری برنامه ما رو از کجا استخدام کردن والا من نميدونم اين رو که ديدم گفتم آی دل قافل يارو رو نگاه کن چطوری جدی داره صحبت ميکنه ان هم با چه لفض کلامی ولی چو طبل قاضی بلند اوازه و تو خالی ولی جدی جدی نکنه همه اين تحليل گر هاشون مثل اين يکی هستن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مجری برنامه هم فکر کنم فهميد و بروش نياورد يا اينکه اصلا نشنيد چون يارو سريع گفت ولی ديگه خيلی بزرگش نکنيم اينکه يه کارشناس پاپتی بيشتر نيست جرج بوش ده تا صوتی بدتر از اين داده مثلا يه بار که تو آمريکا هم پخش شد در استراليا تلفظ اپک رو کاملا اشتباه گفت يه بار تاريخ استقلال آمريکا رو اشتباه گفت و ... کلا در زندگی اينقدر گير نديد :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوست عزیز همه اشتباه می کنن . مجری های شبکه خودمون در ایران از هر ده کلمه حرفشون نصفش غلط هست بقیش هم ... بعدشم این یاروهایی که تو این شبکه ها میان یه عده حمال هستند . امیدوارم بدتون نیاد ولی رئیس جمهور ایران هم خیلی اشتباه در حرف زدنش داره .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمی دونین شبکه هایی مثل بی بی سی و فاکس نیوز دارن چه خوشحالی می کنن و چه مانوری روی این خبر می دن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر من اون کسایی که می گی نصف حرف هاشون غلطه مجری هستن نه کارشناس. این یارو کلی ژست گرفته که مثلا کارشناسه. :lol: بعد هم این اشتباه دیگه شدید ضایع بود. :lol: کلا این جمعیت رو ول بکنید که یه مشت وطن فروش پست فطرت هستن.(مثلا همین 22 بهمن با بنی صدر منافق صحبت می کردن،تازه یارو کلی ادعای انقلابی بودن و وطن پرستی می کرد ،مردک بی شرف) icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
11 سپتامبر؛تروريست؛عدالت و..... اينها همه كشكه. تنها راه مبارزست.هيچ نهاد عادلي توي دنيا وجود نداره كه براي مظلومي احقاق حق كنه. اين چرنديات غربيها و صهيونيست هاي كثيف هم كشكه.تنها چيزي كه حق يك مظلوم رو در برابر قانون جنگل غربيها ادا ميكنه خونه.اين قوم نفرين شده يهود(صهيونيستها) رو بايد از بين برد.به هر روش ممكن.نظامي و غير نظامي نداره چون همشون نظامين ؛ قاتلن ؛ جانين؛وحشين؛بي رحمن.... :lol: :lol: خدايا اين فتنه را از دامن اسلام پاك كن. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقایون یک سوال؟!
ما میدانیم اعراب عربستان و... وهّابی هستند. و اگه مطمئن به پیروزی باشند در حمله به ما درنگ نخواهند کرد؟!
پس چرا رئیس جمهور به او حروم های .... پیشنهاد همکاری هسته ای میکنه؟!
اگه بخواهن بمب اتم بسازن اولین هدف ما شیعیان هستیم.
Mr.Fox

ما كه ميدونيم اونها بخار انجام چنين كارهايي رو ندارن.ما فقط داريم حجت رو به اونها تموم مي كنيم كه بعدها نگن چنين و چنان.....در ضمن ما كه از پول بدمون نمي آد.بعلاوه اينكه ماهرچي كه به هركجا بديم راههاي مقابله با اونو مي دونيم.

اما درمورد بحث اصلي تايپك:
اينكه وهابيون دارن اينچنين و با برنامه تبليغ ميكنن يك زنگ خطر براي ماست.البته اين جماعت تندرو و بي عقل چشماشون رو بستن و دهنشون رو باز كردن وهرچي كه آمريكاييها و صهيونيست ها بهشون ديكته مي كنن رو فرياد ميزنن.در جواب ما هم نبايد فرياد بزنيم كه اين وسط چيزي گير آمريكاييها بياد.
ما بايد با درايت روشي رو انتخاب كنيم كه اينها جرات نكنن كه بخوان اين چنين اهانت كنن.
يه دليل بي عقلي اينها اينه كه اگه مهدي موعود (عج)رو تاييد مي كنند پس چرا اينطور در برابرش موضع مي گيرن.داستان اين وهابيون مثل داستان يهوديان بني قريضه است كه ظهور پيامبر اسلام رو به عربهاي جاهل بشارت مي دادن اما بعد از ظهور ايشان خوشون با همكاري اعراب جاهل نقشه قتل پيامبر(ص) را مي كشيدند.چون پيامبر در برابر خواسته هاي حيواني اين جماعت عرب جاهل و يهوديان پست ايستاده بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من رو سايت هاي خارجى زياد ميرم، دليل اش هم اينه كه مقيم اروپا هستم. تو سايت هاي خارجى تا حرف حق ميزنم، بهم ميگند، خوب معلومه كه تو اينو ميگى چون تو يك مسلمان و طرفدار تروريست ها هستى و شروع ميكنند حرف ۱۱ سپتامبر رو زدن كه چطور ۳ هزار نفر بيگناه..... ۱۱ سپتامبر شده پيراهن عثمان ! تا به يهودى ها هم حرف بزنيد، شروع ميكنند از هيتلر و جنايت هاى هيتلر و اينكه چه طور ۶ ميليون يهودى در كوره ها سوختند و و و ! هالوكاست هم شده پيراهن عثمان يهودى ها ! ولى متاسفانه، تا يكي يك حرف هم بزنه كه به مزاج شما خوش نياد شما هم زود بهش بر چسب صهيونيستي ميزنيد ! من يك بار گفتم، ۱۰۰ بار ديگه هم ميگم، انقدر بهم ديگه بر چسب نزنيم، يك كم هم فكر كنيم. اگر حرف هاى طرف غلطه، با دليل و منطق بهش توضيح بديم نه اينكه زود بگيم تو طرفدارصهيونيستهايي برو كنار، تو يكى طرفدار فلاني هستي برو كنار، و و و حتى اگر كسى به مقدسات ما هم توهين ميكنه، ياد بگيريم كه از طريق منطق با هاش صحبت كنيم نه اينكه ما هم بپريم يك قمه برداريم بيوفتيم به جونش ! مثل اين ميمونه كه يكى بياد به من بگه مسلمان ها همه تروريست هستند، من بگم اگر يك بار ديگه اينو بگى ميكشمت ! :lol: خوب ديگه يارو ۱۰۰% باورش ميشه كه ما ها تروريست و آدم كش هستيم ! ولى اگر بيايم بهش با ملايم ات، دليل و مهرباى توضيح بديم، شايد خودش هم بياد مسلمان بشه ! دوستان بيايم ياد بگيريم با هم گفتگو كنيم نه اينكه هر چى من ميگم درسته تو صهيونيستي ، تو فلاني تو بهماني ! حافظا گر خصم خطا گفت نگيريم بر او ور به حق گفت جدل با سخن حق نكنيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Mr_Fox
حضرت امیر(ع) فرمودند:
به دوستانت محبت کن زیرا که ممکن است دشمنت شوند و به دشمنانت هم محبت کن زیرا که ممکن است دوستت شوند.

قطعا دلیل خوبی برای این عمل دکتر احمدی نژاد وجود دارد، به هر حال ما به متحدانی در منطقه نیاز داریم و این می تواند شروع خوبی باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
msh
اگر فکر می کنید که حرف شما به شکل دیگری تعبیر شده می توانید دوباره آن را توضیح دهید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمی دونین شبکه هایی مثل بی بی سی و فاکس نیوز دارن چه خوشحالی می کنن و چه مانوری روی این خبر می دن .

انشاء الله به زودی لبخند رو روی چهره هاشون خشک می کنیم :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مغنيه که از مغزهاي متفكر حزب‌الله خوانده مي‌شد، متولد 1962 در روستاي «طيردبا» در جنوب لبنان بود. وي از سوي آمريکا به دست داشتن در حمله مسلحانه به مرکز نيروهاي «مارينز» در بيروت در سال 1982، حمله به سفارت عراق در بيروت در سال 1985، رهبري عمليات ربايش هواپيماي آمريکايي TWA و کشته شدن يک ديپلمات آمريکايي در آن هواپيما و دست داشتن در انفجار مرکز يهوديان بوينس‌آيرس در سال 1994 متهم شده است. گفته مي‌شود، مغنيه مسئول عمليات خارجي حزب‌الله بوده و رفت‌وآمدهايش بسيار محرمانه انجام مي‌گرفته است. مغنيه تا سال 1982 عضو جنبش فلسطيني فتح بوده و پس از تأسيس حزب‌الله، نقش اصلي در تأسيس شاخه امنيتي حزب‌الله داشت. وي همچنين در ليست افراد تحت پيگرد آمريکا پس از اسامه بن‌لادن در رده دوم قرار داشت و در اين باره، جايزه‌اي که آمريکا براي دستگيري يا به دست آوردن اطلاعاتي از او تعيين کرد، پنج ميليون دلار بوده که پس از حوادث 11 سپتامبر اين مبلغ به 25 ميليون دلار افزايش يافته بود. اگه اينجور باشه واقا حيف شده روحش شاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر حرف هاى طرف غلطه، با دليل و منطق بهش توضيح بديم نه اينكه زود بگيم تو طرفدارصهيونيستهايي برو كنار، تو يكى طرفدار فلاني هستي برو كنار، و و و

حتى اگر كسى به مقدسات ما هم توهين ميكنه، ياد بگيريم كه از طريق منطق با هاش صحبت كنيم نه اينكه ما هم بپريم يك قمه برداريم بيوفتيم به جونش !

این روش در برابر بعضی افراد تاثیر ندارد! باید به یه عده از همون ابتدا اخطار داد و اخراج کرد.
سال قبل تو سایت که بودم یه کاربر پیدا شد و مدتی فعالیت کرد و تو این مدت بجز چرندیات چیز دیگه ارسال نمیکرد! وقتی هم باهاش منطقی بحث کردیم و کم آورد رفت تو تاپیکها عکس ... گذاشت!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.