Recommended Posts

اين دو برج رو آماده کردند براي حمله به ايران منفجر کنند!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Maldini' timestamp='1379524471' post='339449']
چندتا کله خشک وهابی توی غارهای افغانستان حس جهادیشون میزنه بیرون و تصمیم میگیرن نمادهای اقتصادی(برج های دوقلو )-دفاعی(پنتاگون) -سیاسی (کاخ سفید) رو بزنن
چندتا هواپیمای مسافر بری خطوط هواپیمایی آمریکا رو با مسافر از توی هوا میدزدن و بعدش بومممممممم!!!!

این بود فیلم بالیوودی احمقانه جرج کودن بوش و دار و دسته نئوکانش که برای توجیه حملات ناین الون برای مردم دنیا تعریف کردن

اینجاست که شاعر میگه:
[b] کور شوم لال شوم کر شوم/ [i]لیک محال است[/i] که اسکل شوم[/b]
[/quote]

نکته مهم اینه که آیا کشوری که این همه ریسک و برنامه ریزی می کنه و سازمان های اطلاعاتیش اینقدر فکر می کنن تا یه همچین عملیاتی انجام بشه ، اینقدر نفهم بازی در میاره تا همه بفهمن کار خودش بوده ؟؟

در ضمن چطور ممکنه یه همچین عملیاتی انجام بشه که همه بتونن تحلیلش کنن ( منظورم افراد عادی ) و بگن کار آمریکا ست ؟

اگه قرار بود این کار یک نهاد اطلاعاتی باشه ، هیچ وقت افراد عادی به این راحتی نمی تونن کارشون رو تحلیل کنن .

صحبت از سازمان اطلاعاتی معمولی نیست ، صحبت از یکی از کثیف ترین و حیله گرترین سرویس های جاسوسی دنیاست .
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='F14AA' timestamp='1379569483' post='339546']
نکته مهم اینه که آیا کشوری که این همه ریسک و برنامه ریزی می کنه و سازمان های اطلاعاتیش اینقدر فکر می کنن تا یه همچین عملیاتی انجام بشه ، اینقدر نفهم بازی در میاره تا همه بفهمن کار خودش بوده ؟؟

در ضمن چطور ممکنه یه همچین عملیاتی انجام بشه که همه بتونن تحلیلش کنن ( منظورم افراد عادی ) و بگن کار آمریکا ست ؟

اگه قرار بود این کار یک نهاد اطلاعاتی باشه ، هیچ وقت افراد عادی به این راحتی نمی تونن کارشون رو تحلیل کنن .

صحبت از سازمان اطلاعاتی معمولی نیست ، صحبت از یکی از کثیف ترین و حیله گرترین سرویس های جاسوسی دنیاست .
[/quote]
F-14AA عزیز...
دقیقاً موضوع همینه...سیا یکی از حیله گرترین ها و کثیف ترین های این کره ی خاکی است ، از همون اول هم می دونست که نمیشه، چنین پروژه ی عظیمی رو مخفی کرد و کاملاً به گونه ایی طراحی کرد که کار یک دشمن خارجی به نظر بیاد ،، بنا بر این، از همون اول به گونه ایی برنامه ریزی کرد، که افکار و اذهان در مواجه ی با این ماجرا هنگ کنند و نتونند به نتیجه ی قطعی برسند ... همون که گفتم، پنجاه-پنجاه به موضوع نگاه کنیم، بهتر از این است که کاملاً یک طرفه به موضوع نگاه کنیم...:)
واقعیت های امروز جهان غرب و آمریکا ، بسیار فجیع تر از این حادثه ی پیش پا افتاده هستش، برادر من...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='013579' timestamp='1379573555' post='339558']
F-14AA عزیز...
دقیقاً موضوع همینه...سیا یکی از حیله گرترین ها و کثیف ترین های این کره ی خاکی است ، از همون اول هم می دونست که نمیشه، چنین پروژه ی عظیمی رو مخفی کرد و کاملاً به گونه ایی طراحی کرد که کار یک دشمن خارجی به نظر بیاد ،، بنا بر این، از همون اول به گونه ایی برنامه ریزی کرد، که افکار و اذهان در مواجه ی با این ماجرا هنگ کنند و نتونند به نتیجه ی قطعی برسند ... همون که گفتم، پنجاه-پنجاه به موضوع نگاه کنیم، بهتر از این است که کاملاً یک طرفه به موضوع نگاه کنیم... :)
واقعیت های امروز جهان غرب و آمریکا ، بسیار فجیع تر از این حادثه ی پیش پا افتاده هستش، برادر من...
[/quote]

من هنوز تو کتم نمیره که به این سادگی بشه به هدف سیا پی برد و به این سادگی نقشه این مرموزان رو بشه .

ولی بحث 50-50 کمی قابل قبوله .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='F14AA' timestamp='1379569483' post='339546']
[/quote]
مردم عادی نه....چندین کارشناس معماری-شیمی و فیزیک -تسلیحات با تحلیل آثار به جامونده از حادثه به بررسی11 سپتامبر که پرداختند که نتیجه اش شد چندین فیلم مستند و...
این پروژه از سالها قبل کلید خورده بود...
هالیوود بعد از فروپاشی شوروی توی فیلم هاش مدام داشت نشون میداد مسلمون ها دارند به خاک آمریکاحمله میکنن..یعنی اماده سازی ذهن مردم دنیا برای قبولی این دروغ بزرگ
قدرت رسانه فوق تصوره...قبلا هم گفتم...اسنودن با [b]3 تا لپ تاپ مدرک[/b] از جاسوسی ها آمریکا از دنیا پرده برداشت(گوگل-فیسبوک-مایکروسافت...کنترل پیامک مردم چین...خواندن ایمیل های رئیس جمهور برزیل) اما آب از آب تکون خورد؟؟کسی رفت فیسبوک رو تحریم کنه؟
برج های تجارت جهانی تنها ساختمان های با اسکلت فولادی بودن که در طول تاریخ بر اثر آتش سوزی فرو ریختن!!
شاهدان اصلی و مامورین تحقیقاتی که خواستار روشن شدن زوایای این پرونده بودن همه شون بر اثر حادثه!!! کشته شدند

این حادثه کار حمقای نئوکان آمریکا بود....و به خاطر همین منش رادیکالی و آخرالزمانی که داشتند اینقدر فیلم سینمایی ناین الون مسخره شد!! ویرایش شده در توسط Maldini
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Maldini' timestamp='1379662076' post='339754']
مردم عادی نه....چندین کارشناس معماری-شیمی و فیزیک -تسلیحات با تحلیل آثار به جامونده از حادثه به بررسی11 سپتامبر که پرداختند که نتیجه اش شد چندین فیلم مستند و...
این پروژه از سالها قبل کلید خورده بود...
هالیوود بعد از فروپاشی شوروی توی فیلم هاش مدام داشت نشون میداد مسلمون ها دارند به خاک آمریکاحمله میکنن..یعنی اماده سازی ذهن مردم دنیا برای قبولی این دروغ بزرگ
قدرت رسانه فوق تصوره...قبلا هم گفتم...اسنودن با [b]3 تا لپ تاپ مدرک[/b] از جاسوسی ها آمریکا از دنیا پرده برداشت(گوگل-فیسبوک-مایکروسافت...کنترل پیامک مردم چین...خواندن ایمیل های رئیس جمهور برزیل) اما آب از آب تکون خورد؟؟کسی رفت فیسبوک رو تحریم کنه؟
برج های تجارت جهانی تنها ساختمان های با اسکلت فولادی بودن که در طول تاریخ بر اثر آتش سوزی فرو ریختن!!
شاهدان اصلی و مامورین تحقیقاتی که خواستار روشن شدن زوایای این پرونده بودن همه شون بر اثر حادثه!!! کشته شدند

این حادثه کار حمقای نئوکان آمریکا بود....و به خاطر همین منش رادیکالی و آخرالزمانی که داشتند اینقدر فیلم سینمایی ناین الون مسخره شد!!
[/quote]

یه چیزای رو آدم باور می کنه که حقیقی هستن ولی یه چیزای هست که می خوان فکر کنیم که حقیقی اند و بعضی ها هم باور می کنند که آن ها حقیقی هستند !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='F14AA' timestamp='1379665592' post='339758']
یه چیزای رو آدم باور می کنه که حقیقی هستن ولی یه چیزای هست که می خوان فکر کنیم که حقیقی اند و بعضی ها هم باور می کنند که آن ها حقیقی هستند !
[/quote]
F-14AA عزیز...به نظر من شما این حکومت، نظم و ماهیت امروزی آمریکا، اسرائیل و بخشی از غرب و شرق عالم رو از اون قسم حکومت ها بدون که خون خدا رو در کربلا ریختند...
اگر از این بعد هم به موضع نگاه کنی ، قضیه ی برج های دوقولو (دوقولوهای آورنده ی جنگ در اطراف جهان) ، قابل هضم تر خواهد بود...
باور کن که ماجرای وطن پرستی آمریکایی ، بیشتر به یه توهم شبیه هست تا حقیقت...اونهایی که اونجا حاکم واقعی اند، مردم آمریکا و این کره ی خاکی رو دارایی های خودشون، می دونند ،، اونها اینقدر پست هستند، که شاید خودشون رو خدا هم تصور کنند...ما نباید تصور بر این بگماریم که، آنها هم مثل ما تفکر و تحلیل می کنند.....به نظر من این سخنرانی اخیر رهبر عزیزمون رو ، پیگیری کن تا بفهمی با چه بشری طرفیم...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هیچ گونه مدارک قاطع و محکمی بر این ادعا که 11 سپتامبر کار سیا بوده وجود نداشته از اون طرف هم هیچ مدرک کامل-دقیق و مستحکمی مبنی بر این که این رخداد کار چند تند روی مسلمان بوده وجود ندارد پس منتقی است که تا زمانی که مدرک مستحکمی برای این قضیه پپیدا نشده به همه چیز با شک و تردید نگاه کنیم نه به صورت قاطع و صد درصدی !!!! شما ها هر کدوم دارین یه طرفه به قاضی میرین و به نظر بنده این اصلا درست نیست چراکه هر دوطرف دلایل قانع کننده ای برای حرفاشون دارن!!!!!وبنده فکر میکنم باید در ابتدای بحث دلایل و مستندات هردوطرف رو به صورت عادلانه و برابر به نمایش می گزاشتیم این گونه میتونستیم به نتیجه ی بهتری دست پیدا کنیم نه این که تنها مستنداتی رو عرضه کنیم که طرف ضد آمریکایی قضیه اونارو مطرح میکنه!!!!من تعجب میکنم چون این از شروط شروع یه بحث منتقی و عادلانست که متاسفانه معمولا رعایت نمی شه!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1379709128' post='339879']
هیچ گونه مدارک قاطع و محکمی بر این ادعا که 11 سپتامبر کار سیا بوده وجود نداشته از اون طرف هم هیچ مدرک کامل-دقیق و مستحکمی مبنی بر این که این رخداد کار چند تند روی مسلمان بوده وجود ندارد پس منتقی است که تا زمانی که مدرک مستحکمی برای این قضیه پپیدا نشده به همه چیز با شک و تردید نگاه کنیم نه به صورت قاطع و صد درصدی !!!! شما ها هر کدوم دارین یه طرفه به قاضی میرین و به نظر بنده این اصلا درست نیست چراکه هر دوطرف دلایل قانع کننده ای برای حرفاشون دارن!!!!!وبنده فکر میکنم باید در ابتدای بحث دلایل و مستندات هردوطرف رو به صورت عادلانه و برابر به نمایش می گزاشتیم این گونه میتونستیم به نتیجه ی بهتری دست پیدا کنیم نه این که تنها مستنداتی رو عرضه کنیم که طرف ضد آمریکایی قضیه اونارو مطرح میکنه!!!!من تعجب میکنم چون این از شروط شروع یه بحث منتقی و عادلانست که متاسفانه معمولا رعایت نمی شه!!!!
[/quote]
سلام لرد عزیز...
اخوی بهتره ، یکبار کامل پست های 71 و 73 و81 و 85 رو بخونی... :cowboy:
پنجاه-پنجاه ... [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/big%20grin.gif[/img] (مسئله این است).

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خود بحث توهم توطئه، راه خوبی برای پوشاندن توطئه است. این یکی از راه های نسبتا قدیمی هم هست البته.

حرف دوستمون هم خیلی جالب بود. آمریکا برای جنایتهای واقعی که همه هم خبر دار شدند و قطعی بود، از بمب اتمی تا شیمیایی های ویتنام تا 28 مرداد و انواع و اقسام کودتا ها و کارهای کثیف، به مدد قدرت رسانه ایش، هیچ وقت عذرخواهی نکرده و به مشکلی برنخورده. این هم روش. یعنی روی قدرت رسانه ایش هم حساب کرده. برای همینه که مثلا روسیه با سیستم اطلاعاتی که شاید قویتر هم باشه هیچ وقت نمی تونه کاری در این ابعاد بکنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Lord-Soldier عزیز و Maldini عزیز...
ممنون به نکته ی مهمی اشاره کردید ، من تا الان، پرت بودم ازش ... فقط میخوام جمله ی شما دو بزرگوار رو کمی تکمیل کنم ، این قدرت پروپگاندای غرب، کاربردهایی بیشتری نیز دارد ،، در اصل رسانه در اونجا کار قلاده رو بازی میکنه ، این رسانه ها متناسب با سیاست های نظام پولی و سلطه طلب دنیا ، عینهو عروسک خیمه شب بازی مردمشون رو کنترل می کنند (ترس، سر خوشی کاذب، صنعت پرنوگرافی ووو)...
حالا یه جمله هم در مورد توهم توطئه اضافه کنم ...
متاسفانه، غرب و در راسشون آمریکا و لابی های اسرائیلی، مدام در حال توطئه و دشمنی واقعی، ضد کشور ما و نقاط قدرتمون در این کره ی خاکی هستند ، اما هر موقع از این خصومت های غرب اسمی میبری شما رو به متوهم بودن متهم میکنند ،، و از اون طرف نیز، مایی که برنامه چینی هایمان بیشتر تدافعی و پیشگیرانه هست ، در غرب نسبت بهمون، متوهم هستند ، ولی هیچ کس به این توهم ایجاد شده در غرب واکنش نشون نمیده.(Lord-Soldier عزیز .. این جمله ات رو خیلی پسندیدم .. خود بحث توهم توطئه، راه خوبی برای پوشاندن توطئه است. این یکی از راه های نسبتا قدیمی هم هست البته .. البته جا و مکان، روش، نوع مدیریت و هدف اجرا بسیار موثره)
میگن که فولادهای اون برج ها ،، تا بیست روز بعد نیز در حال ذوب شدن بوده اند...
امیدوارم منظورم رو درست منتقل کرده باشم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هیچ گونه مدارک قاطع و محکمی بر این ادعا که 11 سپتامبر کار سیا بوده وجود نداشته
[/quote]
اگر امریکایی ها رو کاملا از این قضیه جدا بدونیم دیگه چه گزینه های روی میزه؟ سازمان همکاری شانگهای؟؟سپاه صحابه خلیج بنگال؟
گروه الشباب الاسلام موگادیشو؟؟کارتل های مواد مخدر کلمبیا و دار دسته کارلوس هرناندز مکزیکوسیتی؟

[quote name='013579' timestamp='1379740413' post='339923']
[/quote]
با ترمیات اتصالات فولادی برج های مادر مرده رو ذوب کردن و بعدش کشیدنش پایین و گرنه آتش و انفجار سوخت هواپیما قدرت تخریب سازه های فولادی برج ها رو نداشت ویرایش شده در توسط Maldini

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] میگن که فولادهای اون برج ها ،، تا بیست روز بعد نیز در حال ذوب شدن بوده اند... [/quote]

این دیگه از اون حرف ها بود :chatterbox:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][url="http://911research.wtc7.net/wtc/models/"]http://911research.w...net/wtc/models/[/url][/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][url="http://www.purdue.edu/uns/x/2007a/070612HoffmannWTC.html"]http://www.purdue.ed...offmannWTC.html[/url][/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]http://www.luxinzheng.net/publications/english_WTC.htm[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]http://www.debunking911.com/collapse.htm[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][url="https://www.google.com/search?q=World+Trade+Center+Destruction+simulation&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a"]https://www.google.c...lient=firefox-a[/url][/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][url="https://www.google.com/search?q=World+Trade+Center+Destruction+simulation&client=firefox-a&hs=lcc&rls=org.mozilla:en-US:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=izg9UqyBBqen0wWYyoHYCA&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1600&bih=738&dpr=1&sout=0"]https://www.google.c...38&dpr=1&sout=0[/url][/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][url="https://www.google.com/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&sclient=psy-ab&q=World+Trade+Center+Destruction+physic&btnG=#q=Physics+of+the+World+Trade+Center&rls=org.mozilla:en-US%3Aofficial"]https://www.google.c...:en-US:official[/url][/font][/size]

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]اینترنت هم چیزه خوبیه والا... :chatterbox: [/font][/size] ویرایش شده در توسط mahdavi3d

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='013579' timestamp='1379671436' post='339775']
F-14AA عزیز...به نظر من شما این حکومت، نظم و ماهیت امروزی آمریکا، اسرائیل و بخشی از غرب و شرق عالم رو از اون قسم حکومت ها بدون که خون خدا رو در کربلا ریختند...
اگر از این بعد هم به موضع نگاه کنی ، قضیه ی برج های دوقولو (دوقولوهای آورنده ی جنگ در اطراف جهان) ، قابل هضم تر خواهد بود...
باور کن که ماجرای وطن پرستی آمریکایی ، بیشتر به یه توهم شبیه هست تا حقیقت...اونهایی که اونجا حاکم واقعی اند، مردم آمریکا و این کره ی خاکی رو دارایی های خودشون، می دونند ،، اونها اینقدر پست هستند، که شاید خودشون رو خدا هم تصور کنند...ما نباید تصور بر این بگماریم که، آنها هم مثل ما تفکر و تحلیل می کنند.....به نظر من این سخنرانی اخیر رهبر عزیزمون رو ، پیگیری کن تا بفهمی با چه بشری طرفیم...
[/quote]

جالب شد ، بعد وقتی میگم توهم توطئه بچه ها ناراحت می شوند.

آمریکا و اسرائیل هم در کربلا حضور داشتند؟

لطفا به مردم دیگر کشورها توهین نکنید ، خلاف قوانین سایت و خلاف اخلاق انسانی است.

بنده ندیدم رهبر ایران هرگز به مردمی توهین کرده باشند ، ولی شما توهین می کنید.

آمریکا ابرقدرت جهان هست و مردم اون با این فرهنگ ابرقدرتی تربیت شدند ، مثل ایرانی های ساسانی و صفوی و رومی ها و شوروی ها که فرهنگ ابرقدرتی داشتند.

ولی انسان بودند و زبان انسانی را می فهمیدند. کوروش کبیر وقتی مصر را فتح کرد به خدایان مصری ها احترام گذاشت نه اینکه تخریبشان کند.

[/quote]

مشکل همین هست دوست گرامی ، در ایران فقط از قضیه ضد آمریکایی به حادثه 11 سپتامبر نگاه می شود.

تاکنون نشده از دید آمریکایی ها به این قضیه نگاه شود. در حوزه علمیه قم مباحثه جزو دروس طلاب هست ولی در تلویزیون بجای مباحثه نظر خودشون رو تحمیل میکنن.

[quote name='Lord-Soldier' timestamp='1379736674' post='339920']
خود بحث توهم توطئه، راه خوبی برای پوشاندن توطئه است. این یکی از راه های نسبتا قدیمی هم هست البته.

حرف دوستمون هم خیلی جالب بود. آمریکا برای جنایتهای واقعی که همه هم خبر دار شدند و قطعی بود، از بمب اتمی تا شیمیایی های ویتنام تا 28 مرداد و انواع و اقسام کودتا ها و کارهای کثیف، به مدد قدرت رسانه ایش، هیچ وقت عذرخواهی نکرده و به مشکلی برنخورده. این هم روش. یعنی روی قدرت رسانه ایش هم حساب کرده. برای همینه که مثلا روسیه با سیستم اطلاعاتی که شاید قویتر هم باشه هیچ وقت نمی تونه کاری در این ابعاد بکنه.
[/quote]

از دوستان اجازه می خواهم پاسخ کوتاهی بدهم ولی بحث را به اینها منحرف نکنید.

بمب اتمی نتیجه حماقت و جنایت امپراطور و مردم ژاپن بود ، چطور کشتن 700 هزار اسیر جنگی بدست ژاپنی ها اشکال ندارد.

کودتای 28 مرداد نتیجه عدم درک واقعیات نظام بین الملل توسط دکتر مصدق بود ، به ایران 5 پیشنهاد داده شد ، 2 پیشنهاد توسط انگلیس ، 2 پیشنهاد توسط آمریکا و 1 پیشنهاد بانک جهانی و آمریکا قصد کودتا علیه مصدق را نداشت و سعی کرد با مذاکره مساله را حل کند ولی بعد از رد هر 5 پیشنهاد توسط مصدق این آمریکا بود که به نتیجه کودتا رسید چون مصدق اهل مذاکره نبود. پیشنهاد اول تمام مفاد قانون ملی شدن صنعت نفت را قبول می کرد بجز تقسیم درآمد نفتی بصورت مساوی بین ایران و انگیس که همین طرح را عربستان با آمریکا انجام داد و پس از مدتی سهم طرف آمریکایی را نداد. ایران اگر قبول می کرد با توجه روند افزایش قدرت اقتصادی و نظامی چند سال بعد می توانست با حمایت آمریکا سهم انگلیس را ندهند و قرارداد را فسخ کند.

[quote name='013579' timestamp='1379740413' post='339923']
Lord-Soldier عزیز و Maldini عزیز...
ممنون به نکته ی مهمی اشاره کردید ، من تا الان، پرت بودم ازش ... فقط میخوام جمله ی شما دو بزرگوار رو کمی تکمیل کنم ، این قدرت پروپگاندای غرب، کاربردهایی بیشتری نیز دارد ،، در اصل رسانه در اونجا کار قلاده رو بازی میکنه ، این رسانه ها متناسب با سیاست های نظام پولی و سلطه طلب دنیا ، عینهو عروسک خیمه شب بازی مردمشون رو کنترل می کنند (ترس، سر خوشی کاذب، صنعت پرنوگرافی ووو)...
حالا یه جمله هم در مورد توهم توطئه اضافه کنم ...
متاسفانه، غرب و در راسشون آمریکا و لابی های اسرائیلی، مدام در حال توطئه و دشمنی واقعی، ضد کشور ما و نقاط قدرتمون در این کره ی خاکی هستند ، اما هر موقع از این خصومت های غرب اسمی میبری شما رو به متوهم بودن متهم میکنند ،، و از اون طرف نیز، مایی که برنامه چینی هایمان بیشتر تدافعی و پیشگیرانه هست ، در غرب نسبت بهمون، متوهم هستند ، ولی هیچ کس به این توهم ایجاد شده در غرب واکنش نشون نمیده.(Lord-Soldier عزیز .. این جمله ات رو خیلی پسندیدم .. خود بحث توهم توطئه، راه خوبی برای پوشاندن توطئه است. این یکی از راه های نسبتا قدیمی هم هست البته .. البته جا و مکان، روش، نوع مدیریت و هدف اجرا بسیار موثره)
[/quote]

می دونی علت چیست؟ علت اینه که ایران سیاست فعال و علمی ندارد. ایران سعی می کند با انداختن مشکلات داخلی به گردن آمریکا ضعف مدیریتی و نبود برنامه ریزی را توجیه کند.

خدا رو شکر می کنم رئیس جمهور جدید آقای روحانی انسانی باسواد و منطقی هستند و به مشکلات با دید منطقی نگاه می کنند.
  • Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.