Recommended Posts

اگر با اين ک ارفقط جون خودش رو حفظ می کرد می تونستی بگی مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت ولی پای
چند تا بچه در ميونه يارو بشينه تو خونه که از آسمون خدا براش يه راهی باز ميکنه پس
اينطوری کسی از گرسنگی نميميره می شينن تو خونه از آسمون می آد!

قبول دارم که یه همچین گناهی توجیحی نداره اما مطمئنم شما ها هیچ کدوم با شکم گرسنه نخوابیدید که ببینید چقدر سختی داره و طفل معصوم گرسنه هم در خانه نداشتید که ببینید دیدن اون چه عذابی داره ......لطفا 3 روز بجز آب هیچ چیز نخورید بعد می بینید برا سیر کردن خودتون حاضرید دستتونم بجوید...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چه ربطی داره؟ اصلا من گرسنه نخوابیدم قبول ولی این دلیل نمیشود ندانم گرسنگی یعنی چه و این هم باعث توجیه گناه نمیشود. در کجای اسلام نوشته یا گفته شده که اگر پای چند بچه اومد وسط گناه جایز است؟ به نظر من مراجع تقلید عراق باید بصورت جدی با این معضل برخورد کنند. مثلا فتوا بدن که شیعیان نزارن زنان بیوه به راه ناثواب برن هر کمکی که همسایه میتونه به همسایه بکنه و ... ، هر چه باشد عراق یک کشور اسلامی است نه کشوری بی دین که زنانش خودفروشی کنند. icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[قبول دارم که یه همچین گناهی توجیحی نداره اما مطمئنم شما ها هیچ کدوم با شکم گرسنه نخوابیدید که ببینید چقدر سختی داره و طفل معصوم گرسنه هم در خانه نداشتید که ببینید دیدن اون چه عذابی داره ......لطفا 3 روز بجز آب هیچ چیز نخورید بعد می بینید برا سیر کردن خودتون حاضرید دستتونم بجوید...[/quote] منم که همينو گفتم چرا به من ميگی!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين گناه هيچ توجيهي ندارد. icon_frown واقعا كه امام علي (ع) حرف قشنگي زد: (وقتي كه فقر وارد خانه اي شود. ايمان از در ديگر خارج مي شود.)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعيد! اينجا ما بحث اسلام و حكم شرعي اين قضيه رو نمي‌كنيم كه شما مي‌فرمايين اين كار حرامه! ما داريم درمورد مسئله‌ي مرگ و زندگي چند نفر صحبت مي‌كنيم! يه مثال ساده مي‌زنم! در همين جبهه‌هاي ما، يكي از رزمنده‌ها تير مي‌خوره و درون يك چاه خشك شده مي‌افته! به مدت يكي دو هفته اين قضيه مي‌گذره تا يه روز به طور اتفاقي پيداش مي‌كنن! متأسفانه (خيلي ببخشيد) در اين دو هفته، وي براي زنده موندن، از ادرار و مدفوعش تغذيه مي‌كرده! حالا شما هزاري بياين بگين كه اين كار حرامه و اين چيزها نجس! اما اين دليل مي‌شه كه در موقع نياز، آدم به اسم حرام بودن اين قضيه، بگه من هاراگيري مي‌كنم ولي اين كار رو نمي‌كنم؟؟؟!!! ما داريم درمورد اضطرار حرف مي‌زنيم نه شرايط عادي!! در همين جبهه‌هاي غرب ما، بارها مي‌شد كه براي غذا، چيزي گير نمي‌آوردن و مجبور به خوردن گوشت مار مي‌شدن كه اكيداً حرام هست! در همين كانالي كه مثلاً‌ 45 روز بدون آب بودن، شما خيال مي‌كنين از آسمون مائده‌ي آسموني نازل مي‌كردن؟ تازه اين‌ها واسه مردان بزرگ هست كه طاقتشون بيشتر هست!! ما داريم درمورد يك زن صحبت مي‌كنيم كه گذشت زمان، غذايي رو براش به همراه نمياره! شما خيال مي‌كنين اين خانم، تا نهارش دير شده رفته سراغ اين كار! ولي مطمئن باشين اون، اونقدر با خودش كلنجار رفته، اينقدر نگاه سنگين بچه‌هاش رو تحمل كرده، اينقدر اشك ريخته كه نهايتاً مجبور به همچين كاري شده!! شما كه سنگدلانه مي‌گين بايد بچه‌اش رو بذاره از گرسنگي بميره، محض امتحان هم كه شده، دو سه روز به بچه‌تون چيزي ندين! دو سه روز براي امتحان خودتون هم كه شده، تو خونه غذايي نذارين! بعد دوست دارم ببينم چطور مي‌تونين ببينين كه بچه‌تون ذره‌ذره داره جلوتون نابود مي‌شه!! اين سطور، به قصد توجيه و شرعي كردن قضيه نوشته نشده كه شما اينقدر دارين واژه‌ي «اينا باعث توجيه گناه نمي‌شه» رو ميارين! سعي كنين بين اين دو واژه‌ي «لذت» و «اضطرار» يه فرقي قائل بشين! سعي كنين خودتون رو منصفانه جاي اين انسان‌ها بذارين؛ نه اينكه وردارين بگين : «اگه من بودم، اول واي ميستادم تا بچه‌هام از گرسنگي بميرن، بعد هم صبر مي‌كردم تا خودم از گرسنگي تلف بشم و بعد با آبرو و شرف و حيثيت، برم اون دنيا!».

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درون چاه با روي زمين فرق دارد و همچنين خوردن ادرار با زن ا اين فرد روي زمين بوده و براي كسي كه روي زمينه هزارتا امكان وجود داره: حمالي- دست فروشي- كار كردن در خانه مردم و حتي گدايي و جمع كردن زباله و قوطي خالي و هزارتا كوفت و زهر مار ديگه نگيد كه دونه دونه اين راه ها رو امتحان كرده icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقا سعيد! اينجا ما بحث اسلام و حكم شرعي اين قضيه رو نمي‌كنيم كه شما مي‌فرمايين اين كار حرامه! ما داريم درمورد مسئله‌ي مرگ و زندگي چند نفر صحبت مي‌كنيم!
يه مثال ساده مي‌زنم! در همين جبهه‌هاي ما، يكي از رزمنده‌ها تير مي‌خوره و درون يك چاه خشك شده مي‌افته! به مدت يكي دو هفته اين قضيه مي‌گذره تا يه روز به طور اتفاقي پيداش مي‌كنن! متأسفانه (خيلي ببخشيد) در اين دو هفته، وي براي زنده موندن، از ادرار و مدفوعش تغذيه مي‌كرده! حالا شما هزاري بياين بگين كه اين كار حرامه و اين چيزها نجس! اما اين دليل مي‌شه كه در موقع نياز، آدم به اسم حرام بودن اين قضيه، بگه من هاراگيري مي‌كنم ولي اين كار رو نمي‌كنم؟؟؟!!! ما داريم درمورد اضطرار حرف مي‌زنيم نه شرايط عادي!!
در همين جبهه‌هاي غرب ما، بارها مي‌شد كه براي غذا، چيزي گير نمي‌آوردن و مجبور به خوردن گوشت مار مي‌شدن كه اكيداً حرام هست! در همين كانالي كه مثلاً‌ 45 روز بدون آب بودن، شما خيال مي‌كنين از آسمون مائده‌ي آسموني نازل مي‌كردن؟ تازه اين‌ها واسه مردان بزرگ هست كه طاقتشون بيشتر هست!!
ما داريم درمورد يك زن صحبت مي‌كنيم كه گذشت زمان، غذايي رو براش به همراه نمياره! شما خيال مي‌كنين اين خانم، تا نهارش دير شده رفته سراغ اين كار! ولي مطمئن باشين اون، اونقدر با خودش كلنجار رفته، اينقدر نگاه سنگين بچه‌هاش رو تحمل كرده، اينقدر اشك ريخته كه نهايتاً مجبور به همچين كاري شده!!
شما كه سنگدلانه مي‌گين بايد بچه‌اش رو بذاره از گرسنگي بميره، محض امتحان هم كه شده، دو سه روز به بچه‌تون چيزي ندين! دو سه روز براي امتحان خودتون هم كه شده، تو خونه غذايي نذارين! بعد دوست دارم ببينم چطور مي‌تونين ببينين كه بچه‌تون ذره‌ذره داره جلوتون نابود مي‌شه!!
اين سطور، به قصد توجيه و شرعي كردن قضيه نوشته نشده كه شما اينقدر دارين واژه‌ي «اينا باعث توجيه گناه نمي‌شه» رو ميارين! سعي كنين بين اين دو واژه‌ي «لذت» و «اضطرار» يه فرقي قائل بشين! سعي كنين خودتون رو منصفانه جاي اين انسان‌ها بذارين؛ نه اينكه وردارين بگين : «اگه من بودم، اول واي ميستادم تا بچه‌هام از گرسنگي بميرن، بعد هم صبر مي‌كردم تا خودم از گرسنگي تلف بشم و بعد با آبرو و شرف و حيثيت، برم اون دنيا!».

منم همينو می گم اينا می گن بايد تا آخرين بچه رو کشت تا يه وقت گناه نکنی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقايان ما در مورد مردم ايران صحبت نميكنيم.غيرت(از نوع ايراني) براي اعراب مفهومي ندارد.اين مساله خيلي هم به مسلمان بودنمان ربطي ندارد چون

مفهوم غيرت در نزد اقوام پارسي بوده و بس.البته اسلام اين غيرت را مستحكم كرد.ولي مسلمانان ديگر كشورها دقيقا مثل ما فكر نميكنند.يادم هست

يك مستند از مسلمانان چين رو تماشا ميكردم.در بين مسلمانهاي اونجا رسم بود كه دختران قبل از ازدواج حجابي نداشتند و حجاب تنها بعد از ازدواج

براشون معني پيدا ميكرد.ما هم نبايد اينقدر سخت بگيريم چون براي درك اسلام زمان لازمه.هيچ ميدونستيد كه اگر سختگيرهاي بي مورد نبود الان تمام

اسلاوها(نژاد اروپاي شرقي)مسلمان بودن.در زمان يكي از خلفاي عباسي عده اي اسلاو ها نسبت به اسلام ابراز علاقه كردند فقط به شرط اينكه اجازه

نوشيدن مشروب رو داشته باشن.ولي مسلمانان گفتند خليفه ي مسلمين(كه براي خودش ركورد دار مستي بود)اجازه نميده.

ولي وضع ما فرق داره.ما برترين ملت (حداقل در دنياي اسلام) هستيم.زنان ما هرگز به اين كارها راضي نميشن (البته نبايد به بعضي زنان كثيف كه هم

اكنون در جامعه هستند توجهي كنيم چون با اين حجم تبليغات مشخصه دختر روستايي اي كه به لطف سهميه وارد شهر شده نميتونه خودشو دور از

خانواده كنترل كنه).اكثر مردم ما هم هنوز ته مانده ي غيرتشون رو دور نريختن.يادمون نره چند وقت پيش كه وزير كشور از ازدواج موقت صحبت كرده بود چه

بلوايي به پا شد(كه بعضي ... ها سعي كردن اونو بخاطر تفكرات فمنيستي در ايران نشون بدن).

ولي بايد بگم كه شرايط جنگ فرق داره و ميشه در موارد اظطراري هر چيزي رو براي زنده موندن خورد.براي اين زنان عراقي(شيعيان)راه ديگري هم مثل

ازدواج موقت هست كه حداقل بچه هاشون نان حرام نخورن.

سلطان جلال الدين خوارزمشاه وقتي احتمال داد كه توسط مغولها اسير بشه تمام زنان و كودكانش رو در رود انداخت تا با شرف بميرن ولي برده ي اجانب نشن.

فكر ميكنم كه شعرش هم يادتون باشه.من 4 بيت اخرشو مينويسم:

بلي انان كه از اين پيش بودند چنين بستند راه ترك و تازي
از ان اين داستان گفتم كه امروز بداني قدر و بر هيچش نبازي

به پاس هر وجب خاكي از اين ملك چه بسيار است ان سرها كه
زمستي بر سر هر قطعه زين خاك خدا داند چه افسرها كه رفته
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
افسر:تاج
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
از طولاني شدن مطلبم عذرخواهي ميكنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هفته نامه اکونومیست چاپ لندن در شماره 8 سپتامبر خود در مقاله ای به بررسی روند تشدید اختلافات ایران و آمریکا پرداخته است. این مقاله که با عنوان "مناقشه دیگر در خلیج (فارس)" انتشار یافته با این سئوال آغاز می شود که: سایر کشورهای جهان برای جلوگیری از کشانده شدن لفاظی های آمریکا و ایران به جنگ چه می توانند بکنند؟ نویسنده مقاله با یادآوری اینکه توجه جهانیان بر گزارش فرمانده نیروهای آمریکایی در هفته آینده متمرکز است، می نویسد که در همانحال، به نظر می رسد که روابط آمریکا با ایران از بد به بدتر تبدیل می شود. به نوشته اکونومیست، ایران و آمریکا به مبادله ناسزا علیه یکدیگر عادت دارند اما اخیرا این ناسزاها ماهیتی انفجار آمیز به خود گرفته است و به نظر می رسد که هرچه اوضاع جورج بوش در عراق دشوارتر می شود، بیشتر گرفتار وسوسه مقصر جلوه دادن ایران می شود. اکونومیست یادآور می شود که رییس جمهور آمریکا در سخنانی در روز 28 اوت ایران را حامی اصلی تروریسم در جهان خواند، ادعا کرد که برنامه هسته ای این کشور باعث شده است تا "یک فاجعه هسته ای بر خاورمیانه سایه افکن شود" و افزود که به فرماندهان خود اجازه داده است با "اقدامات جنایتکارانه ایران" مقابله کنند. این هفته نامه می نویسد که در همانحال، به نظر می رسد که محمود احمدی نژاد، رییس جمهور ایران، عمدا در صدد است جورج بوش را به حمله به این کشور تحریک کند و گفته است که بر اساس محاسبات او، دشمنان جمهوری اسلامی جرات حمله ندارند. اظهارات تحریک آمیز اکونومیست می نویسد که هر محاسبه ای که این استاد محاسبات ممکن است کرده باشد، این خطر وجود دارد که آمریکا به مرحله ای برسد که جرات حمله به ایران را یا به عنوان بخشی از مبارزه با شبه نظامیان شیعه تحت حمایت ایران در داخل عراق یا برای از کار انداختن تاسیسات هسته ای بیابد. این هفته نامه بریتانیایی می افزاید که در مورد برنامه هسته ای ایران هم آقای احمدی نژاد کمکی به بهبود شرایط نکرده است و هنوز مرکب این گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی در این مورد خشک نشده بود که ایران می خواهد فعالیت خود در غنی سازی اورانیوم را کاهش دهد که آقای احمدی نژاد اعلام داشت که جمهوری اسلامی به هدف خود در راه اندازی سه هزار دستگاه سانتریفوژ دست یافته است و هر هفته هم چند آبشار جدید سانتریفوژ را به این مجموعه خواهد افزود. به نوشته اکونومیست، البته اگر ایران و آمریکا واقعا قصد داشته باشند با لفاظی های خود زمینه جنگ را فراهم سازند، از جهانیان برای جلوگیری از چنین جنگی، کار چندانی ساخته نیست اما برای کاهش خطر آغاز جنگ در اثر بروز اشتباه راههایی وجود دارد. اکونومیست می نویسد که یکی از این راهها تفهیم این موضوع به آمریکاست که قرارنیست برای مقابله با آشوبگری هسته ای ایران به تنهایی وارد عمل شود زیرا از ژوئیه سال 2006، شورای امنیت سه قطعنامه الزام آور علیه ایران صادر کرده که از حمایت روسیه و چین نیز برخوردار بوده است هرچند، همانطور که آقای احمدی نژاد با مباهات گفته، ایران این قطعنامه ها را نادیده گرفته است. این هفته نامه می نویسد که اگر روسیه و چین واقعا در صدد جلوگیری از گسترش جنگ افزارهای اتمی هستند لازم است به آمریکا و اروپاییان کمک کنند تا قطعنامه شدیدتری را علیه ایران به تصویب برسانند در حالیکه سایر کشورهای جهان نیز می توانند موضع آژانس بین المللی انرژی اتمی را محکم تر سازند. به نوشته اکونومیست، محمد البرادعی، مدیرکل آژانس، می کوشد ایران را به ادامه عمل به تعهدات هسته ای خود وادار کند و مانع از حمله نظامی آمریکا به این کشور شود اما اگرچه هدف های وی قابل احترام است، اما نباید به ایران امکان آن را بدهد تا موفق به کسب تاییدیه آژانس برای فعالیت های مشکوک خود شود. 'تفاهم نامناسب' با آژانس اکونومیست تفاهم اخیر ایران و آژانس بین المللی را نامناسب توصیف کرده و توضیح می دهد که اگرچه بر اساس این توافق، ایران به بازرسان آژانس اجازه بازرسی از برخی مراکز هسته ای سئوال برانگیز خود را می دهد، اما این امکان را هم می یابد که اطلاعات لازم را قطره قطره در اختیار آژانس قرار دهد و ضرب الاجل مشخصی هم برای تکمیل روند اطلاع رسانی ایران پیش بینی نشده است. در ادامه مقاله، آمده است نکته اصلی درباره قطعنامه های متعدد آژانس و شورای امنیت این بوده است که با توجه به سابقه پنهانکاری و دروغگویی ایران در زمینه برنامه های اتمی، لازم است این کشور تمامی فعالیت های خود در ارتباط با اورانیوم و پلوتونیوم را متوقف کند. اکونومیست می نویسد که مدیرکل آژانس گفته است از آنجا که ایران به فن آوری غنی سازی اورانیوم دست یافته است، نمی توان از این کشور خواست تا فعالیت در این زمینه را متوقف کند و باید به ایرانیان اجازه داد به طور محدود و تحت نظارت آژانس به کار خود ادامه دهند. این هفته نامه می افزاید که کشورهای دیگری هم هستند که به فن آوری غنی سازی اورانیوم دست یافته اند اما از آن استفاده نمی کنند و مساله دیگر در مورد ایران این است که آژانس بین المللی واقعا نمی داند این کشور چه فعالیت های هسته ای دیگری را دنبال می کند و فن آوری به دست آمده را در کجا به کار می گیرد. اکونومیست می نویسد که مدتهاست که برخورد آقای بوش با ایران دارای اشکال بوده است و تهدید رژیم ایران پس از سرنگونی طالبان ممکن است باعث تقویت خصومت این رژیم و عزم آن برای دستیابی به بمب اتمی شده باشد. به نوشته اکونومیست، پس از سقوط صدام حسین در عراق، ایران و آمریکا یکدیگر را رقیبانی برای مسلط شدن بر منطقه خلیج فارس تلقی می کنند در حالیکه تلاش آنها برای رسیدن به نوعی توافق می تواند منافع هر دو کشور، و منافع منطقه خاورمیانه، را بهتر تامین کند. در عین حال، این هفته نامه اظهار می دارد که اگر ایرانیان واقعا فکر کنند که راهشان برای دستیابی به بمب اتمی هموار است، امکان توافق آنان با آمریکا وجود ندارد اما اگر سایر کشورها تلاش بیشتری به خرج دهند تا ایران را از چنین توهمی بیرون آورند، آنگاه خاورمیانه منطقه امن تری خواهد شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

mostafa_by, به نظر من چیزی به نام اضطرار مطلق وجود ندارد. reichmarshal, از شما هم یک انتقاد دارم لطفا اینقدر نگید قوم پارسی پارسی پارسی! ایران متشکل از سه قوم آریایی است نه تنها قوم پارس پس بهتر است بگید ایرانی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

درون چاه با روي زمين فرق دارد و همچنين خوردن ادرار با زن ا
اين فرد روي زمين بوده و براي كسي كه روي زمينه هزارتا امكان وجود داره: حمالي- دست فروشي- كار كردن در خانه مردم و حتي گدايي و جمع كردن زباله و قوطي خالي و هزارتا كوفت و زهر مار ديگه
نگيد كه دونه دونه اين راه ها رو امتحان كرده

من نمي‌دونم شما چرا قصد پيچوندن مسئله رو دارين! بابا يه لحظه فكر كنين! طرف مقابل زنه، نه مرد! يه مرد مي‌تونه هزار تا كار كنه؛ ولي يه زن چي؟ گدايي بهتره؟ تو عراق، الان كه همه هشتشون گروي نه‌شون هست، كار كردن تو خونه‌ي ديگرون معني داره؟ بره زباله و قوطي خالي جمع كنه بياد بده كي بازيافت كنه؟ ما؟؟!!!
آقا! ظاهراً مثالم درمورد مار و جبهه‌ي غرب، زياد مفهوم نبود! يه مثال ساده‌تر!
زمان جنگ جهاني كه تو ايران قحطي بود، ملت ايران گوشت مردار مي‌خوردن! هر چيزي رو كه فكرش رو هم نمي‌تونستين بكنين مي‌خوردن! چرا اينقدر دارين راحت فكر مي‌كنين و شرايط رو با ايران مي‌سنجين؟؟!!! عزيز من! ما داريم درمورد كشوري صحبت مي‌كنيم كه مردمش هنوز حتي برق درست و حسابي هم ندارن!!
شما خيلي راحت به اين نتيجه رسيدي كه طرف، ديده بچه‌اش گشنشه، بعد پريده سه سوت كارش رو كرده و سر راه دو تا مرغ و سه كيلو برنج خريده و آورده بچه‌اش چلو مرغ بزنه تو رگ!!! بهتره يه بار ديگه، متن صحبت‌هاي ايشون رو بخونين تا اضطرار رو تو حرف‌هاي حتي الانش هم ببينين! اضطرار، شايد براي شما بي‌معني باشه، ولي حقيقته!! حقيقتي كه با هزار بار نكوهش كردن شما، از بين نمي‌ره!!
اين قضيه، قضيه‌ي سختي نيست! ولي خوب، براي همه هم قابل درك نيست! شايد حتماً بايد تو اون شرايط قرار داشته باشين تا بتونين بفهمين كه اون شخص، چي كشيده كه به اينجا رسيده! پشت كامپيوتر، تو خونه‌ي گرم و نرم نشستن، به اظهارنظري اينچنين منجر مي‌شه!

---------------------------------------------------

آقايان! لطفاً درمورد تاريخ و كشتن زن و بچه از ترس اسارت صحبت نفرمايين! اينقدر هم نگين ايرانيان (پارسيان!!!) غيرت دارن و بقيه ندارن! يه سر برگردين شرايط بعد از جنگ رو بسنجين و ببينين كه چند نفر از بيوه‌هاي جنگ، به فساد رو آوردن! برين ببينين كه كميته‌ي امداد، چند نفر از اينا رو سر و سامون داد و اينا هم وقتي به يه آب باريكه براي ادامه‌ي زندگي رسيدن، ديگه تن به خودفروشي ندادن!

---------------------------------------------------

آقا سعيد! اون زن، يه نفر نبوده! شايد شما نتوني درموردش دلسوزي داشته باشي، ولي نمي‌توني اينقدر ساده درموردش حكم صادر كني! اگه شما حاكم يه كشور مي‌شدي چه مي‌كردي :) icon_frown !!
راستي. نمي‌دونم چرا با خوندت پستتون، ياد رئيس اينا (تو پاورچين) افتادم icon_frown !!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

mostafa_by, فعلا که رئیس کشوری نیستم. بحث دلسوزی یه مساله دیگه هست و اتفاقا دلسوزی هم دارم و امیدوارم هیچ انسانی در چنین شرایطی قرار نگیرد ولی مبحث ربطی هم به این موضوع ندارد چرا منحرف میکنی؟ در ضمن من کجام شبیه رئیس ایناس؟ میخای پاخه خواری کنی!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقاي پيام واقعا ... يك ... واقعي روزي دست خداست خدا روزه رسانه جاهل خدا ميگه يا بمير يا خود فروشي كن آره؟
يعني دستورات اسلام مال زمان خوشيه اون زن مطمعنا مسلمان واقعي نيست
اينا همه امتحان الهيه

لطفا به دوستان خود توهین نکنید.
ویرایش شد.
SAEID

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چه ربطی داره؟ اصلا من گرسنه نخوابیدم قبول ولی این دلیل نمیشود ندانم گرسنگی یعنی چه و این هم باعث توجیه گناه نمیشود. در کجای اسلام نوشته یا گفته شده که اگر پای چند بچه اومد وسط گناه جایز است؟ به نظر من مراجع تقلید عراق باید بصورت جدی با این معضل برخورد کنند. مثلا فتوا بدن که شیعیان نزارن زنان بیوه به راه ناثواب برن هر کمکی که همسایه میتونه به همسایه بکنه و ... ، هر چه باشد عراق یک کشور اسلامی است نه کشوری بی دین که زنانش خودفروشی کنند. icon_frown

ممنون از توهین ها...لطف فرمودید که تنفرتون رو آشکار کردید... و ممنون از آقا سعید که ویرایش کرد icon_frown
آقا سعید حتی در اسلام نیز احکام بر اساس شرایط وضع می شود.
حکم زنی که به خاطر فقر به ف حشا کشیده شده با حکم زنی که برای لذت این کار را میکند یکی نیست.درست است هر دو گناه کبیره کرده اند اما این دو یکسان نیستند و همینطور یکسان هم نباید در برابرشان قضاوت کرد.
روزی دسته ای از مردم فریاد زنان زنی را به خدمت حضرت برده و به خاطر ض*نا درخواست سنگسار بر او کردند و بر این حکم پا فشاری می کردند و از حضرت علی(ع) رخصت خواستند.حضرت علی(ع) بر آن ها گفت:باشد..پس هر که می خواهد این زن سنگسار شود سنگی بر دست گیرد....همه برداشتند.حضرت فرمود : حال هر آنکه در سرتاسر عمر خویش هیچ گناهی مرتکب نشده حق دارد سنگ را پرتاب کند.همه از این کار بازماندند. تنها حضرت علی باقی ماند.وی نیز سنگ را بر زمین نهاد و فرمود من نیز از حق خود صرف نظر کردم .
ما همه باید حساب گناهان خود را هم بکنیم.مگر فکر کرده ایدگناهان بزرگ و کبیره وقتی اتفاق می افتد که آسمان بر زمین آید و یا آتشفشان ها فوران کنند؟خیر....همه ما هر روزه خود اعمالی را انجام می دهیم که اگر بر باطن آن ها پی می بردیم درمیابیدیم که از بزرگترین گناهان می باشند ولی خود بر آن آگاه نیستیم.
آقا سعید.....خودتان فرمودید که شبی را گرسنه نخوابیدید.اما بنده چندین بار به مدت چندین روز هیچ چیز بجز آب نخوردم تا بفهمم که گرسنگی و فقر چه مزه ای دارد.
کسی که دستش بر آتش نخورده براحتی برایش کرکری می خواند.....اما برادران من فقر را تا کسی نچشد و کرسنگی و درد و رنج را , نمی تواند بفهمد که سالم ماندن در چنین شرایطی چگونه است. براستی اگر راحت بود هم اکنون همه ما به درجه پیغمبری رسیده بودیم.
من نمی توانم کار این زن را توجیح کنم ول ملامت کردنش هم برایم ممکن نیست....
آن برادران نژاد پرستی که حرف از عرب و فارس می گویند......برادر من در کشور خود ما نیز چنین زنانی وجود دارند...گناه ربطی به نژاد ندارد ای برادران پاک نژاد!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.