afand

تصاویری انفجار اتمی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]چطور هیروشیما و ناکازاکی پاک شدن و همین طور قابل سکونت ؟؟ولی اطراف نیروگاه چرنوبیل خالی از سکنه؟؟؟
[/quote]

مواد اتمي که از انفجار اتمي حاصل ميشه به مراتب کمتر از موادي هست که در اثر يک انفجار يک راکتور به بيرون نشت پيدا ميکنه. نکته ديگه اين هست که مواد راديواکتيوي که بعد از انفجار اتمي بوجود مياد داراي خاصيت راديو اکتيويته شديد, منتها غالبا عناصري هستند که نيمه عمري پايين دارند و حتي بعد از چند هفته مقدار رادييو اکتيو در محل انفجار بسيار کاهش پيدا ميکنه.....
و حتي بعد از چند ده سال ديگه محل انفجار تقريبا امن ميشه.
منتها مواد رادييواکتيوي که بر اثر انفجار راکتور به بيرون نشت ميکنه نيمه عمر بالايي دارند و دهه ها طول ميکشه تا مقدار تشعشع به ميزاني برسه که خطر چنداني نداشته باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]ممنون برادر
من همیشه از دیدن انفجارهای اتمی لذت می برم کاشکی میشد یه روزی انفجار اولین بمب هیدروژنی ایران را در دشت کویر ایران می دیدم. :mrgreen:[/quote]

خدا نكنه كه چنين خريتي بكنيم :rose: :mrgreen: icon_rolleyes :mrgreen:[/quote]
لبخند ملیح بنده هم گواه این قضیه بود.[/quote]
چرا شما فکر میکنید ساخت بمب اتم خریت هست؟ مثلا اگر بمب اتم بسازیم چه اتفاقی میفته؟ همین الان هم که مسئولین عالی جمهوری اسلامی روزی 10 بار خاشعانه از نساختن بمب اتم صحبت میکنند، سایه سنگینی از تهدید، تحریم و حمله نظامی بر کشور افتاده و کشور ما در بازی دو سر باخت وارد شدن و یا وارد نشدن به جنگ(بستن تنگه هرمز) گیر افتاده. میلیاردها دلار از اموال تجار ایرانی در سرتاسر دنیا توقیف شده، مسیر مبادلات مالی مسدود و اقتصاد ما در آستانه متلاشی شدن(تحریم نفتی) قرار گرفته، تنها چیزی که در زمان کنونی میتونه به داد ملت و کشور ما برسه آزمایش و درصورت نیاز استفاده از بمب اتم هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
saeed86 عزیز بمب اتم بسازیم که چی ؟ اصلا تو بگو همین الان ما بیشتر از ده تا کلاهک هم داشتیم که چی ؟
آمریکا بیشتر از 2000 تا کلاهک داره
بیشتر از 600 کلاهک در ترکیه وجود داره
خدا می دانه اسرائیلی های .. چند تا کلاهک دارند
حالا شما خودت بگو ما چند تا کلاهک بسازیم کافیه ؟ :mrgreen:
اصلا برادر من چرا فکر می کنی برای رویارو شدن با دشمن باید همان سلاحی را داشت که اونا دارن ؟
اگر آمریکا و سگ های دور و برش توان جنگیدن با ما را داشتند تو این چند دهه چرا حمله نکردند ؟
تو درگیری ما و آمریکا در خلیج تا ابد فارس تا ما موشک های چینی را رو کردیم جنگ نفتکش ها را بیخیال شدن !!! :mrgreen:
الان که خودمان روی پای خودمان ایستادیم که دیگه جای خود داره
در ثانی تو واقعا فکر می کنی ما باید مثل یه مشت آمریکایی که تو تاریخشون جز خون ریزی و غارت گری چیزی نیست رفتار کنیم ؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]saeed86 عزیز بمب اتم بسازیم که چی ؟ اصلا تو بگو همین الان ما بیشتر از ده تا کلاهک هم داشتیم که چی ؟
اصلا برادر من چرا فکر می کنی برای رویارو شدن با دشمن باید همان سلاحی را داشت که اونا دارن ؟
اگر آمریکا و سگ های دور و برش توان جنگیدن با ما را داشتند تو این چند دهه چرا حمله نکردند ؟
تو درگیری ما و آمریکا در خلیج تا ابد فارس تا ما موشک های چینی را رو کردیم جنگ نفتکش ها را بیخیال شدن !!! :mrgreen:
در ثانی تو واقعا فکر می کنی ما باید مثل یه مشت آمریکایی که تو تاریخشون جز خون ریزی و غارت گری چیزی نیست رفتار کنیم ؟![/quote]

خود امریکا با کمتر از 100 تا کلاهک هسته صاف میشه! برای بدست اوردن موازنه هسته نیاز نیست به تعداد اونها کلاهک داشته باشیم مهم اینکه ما توان نابودی اونها داریم یعنی اب از سرشون گذسته! حالا چه یک وجب یا 100 وجب!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
dexon عزیز بحث من سر تعداد نیست من قبلا هم گفتم برای شکست آمریکا راه های کم خرج تری هم هست که جای گفتن بعضی هاش اینجا نیست. برای مثال الان اتحادیه اروپا نفت را تحریم کرد اگر ما پیش دستی کنیم نفت را از الان بهشون ندیم می دونی چه بحرانی براشون درست می شه ؟ کشورهای عربی هم که نمیتونن یکی دو روزه نفت را جبران کنن به چندماه زمان نیاز دارن که مطمئنا تو این مدت اتحادی اروپا فرومی پاشه :mrgreen:
اونوقت آمریکا و نوچه هاش می افتن دنبال ما برای مذاکره ! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب ssadeghs من فکر می کنم ما اگر راهی برای نابودی امریکا داشتیم خیلی وقت پیش انجامش میدادیم...

در مورد بستن شیر نفت روی اروپا باید بگم بلوف کاملا تابلویی هست ما خیلی اوضاع اقتصادی بدی داریم تورم وحشتناک بیکاری بالا ...
این حرفا با وضعیت اقتصادی ما اصلا تناسبی نداره!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
DEXON جان حرف شما کاملا درست ولی حالا من مرده شما زنده ببین اگر جریان انرژی را ببندیم چی میشه : از اونجایی که در تامین ثبات اقتصادی ثبات قیمت و کمیت حامل های انرژی نقش بسیار مهمی دارد با کاهش واردات انرژی به این کشورها این ثبات به هم می خوره {کشورهای ایتالیا و اسپانیا و یونان که عمده انرژی را از ما می گیرن و تا حدی هم آلمان و فرانسه } وقتی ثبات به هم خورد بازارهای سرمایه که خواه ناخواه همگی به نوعی با این حامل ها در ارتباط هستن صدمه می بینن و ارزششون سقوط می کنه در تمام این مدت فراموش نکنیم که خود به خود به خاطر تحریم نفت از جانب ما به گفته خود غربی ها 20 تا 30 درصد قیمت نفت بالا می ره و این در حالی که کشورهای مذکور به خاطر شرایط بد اقتصادی و کسری بودجه در ریاضت اقتصادی است و هم زمان با بالا رفتن قیمت نفت ارزش طلا به شدت سقوط می کنه و این یعنی سوقط ارزش دارایی های این کشورها {جدای از دارایی های ارزی} و در نهایت اعلام ورشکستگ این کشورها !
همان طور که می دونی با دمدمه های ورشکستگی یونان نزدیک بود اتحادیه اروپا از هم بپاشه حالا دو کشور صنعتی ایتالیا و اسپانیا را هم بهشون اضافه کن عربستان حداقل به 6 ماه تا یکسال زمان نیاز داره تا نفت ما را جبران بکنه البته اگر شرق عربستان که از قضا جز نفت خیز ترین مناطق عربستان است آرام بشه :mrgreen:
با فروپاشی احتمالی اتحادیه بهای نفت بیشتر بالا می ره و...{راستی فراموش نکن عملا یک اهرم فشار آمریکا روی کشورهای کوچک اروپا هم از بین می رود..
و در کنار اینها محاسباتی هم هست که مسلما ما از آنها بی خبریم ! :evil:
ا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خود امریکا با کمتر از 100 تا کلاهک هسته صاف میشه! برای بدست اوردن موازنه هسته نیاز نیست به تعداد اونها کلاهک داشته باشیم مهم اینکه ما توان نابودی اونها داریم یعنی اب از سرشون گذسته! حالا چه یک وجب یا 100 وجب!
[/quote]
به نظر من حرف شما از اساس مشکل داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من دلم میخواست بمب اتم وقدرت هدف قرار دادن همه دنیا را داشتیم و از نظر اقتصادی
قدرت اداره جنگ بزرگ وطولانی اونوق دنیا را به توبره میکشیدیم وای که چه حالی میداد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی عکس های جلبی بود خوشم اومد ویکم ترسیدم از اینکه ایران با آمریکا در بیفته خدا نکنه کاش ماهم بمب هسته داشتیم یا داریم نمیدونم کسی خبر داره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]saeed86 عزیز بمب اتم بسازیم که چی ؟ اصلا تو بگو همین الان ما بیشتر از ده تا کلاهک هم داشتیم که چی ؟
در ثانی تو واقعا فکر می کنی ما باید مثل یه مشت آمریکایی که تو تاریخشون جز خون ریزی و غارت گری چیزی نیست رفتار کنیم ؟![/quote]

سلام

عزیز دل من ، مشکل شما اینجاست که فکر می کنید آمریکا می تونه از 600 تا 2000 بمبش همزمان استفاده کنه ....

اگه بخواد حتی از یک دهم این تعداد بمب هم استفاده کنه ، عملا دیگه بشریت باید بره دنبال یه سیاره ی دیگه برای زندگی ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/Exercise_Desert_Rock_I_%2528Buster-Jangle_Dog%2529_003.jpg][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/thumb_Exercise_Desert_Rock_I_%2528Buster-Jangle_Dog%2529_003.jpg[/img][/url]

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/755px-Buster-Jangle_shot_with_personnel.jpg][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/thumb_755px-Buster-Jangle_shot_with_personnel.jpg[/img][/url]

دوستان مواضع ایران درباره داشتن یا نداشتن سلاح های هسته ای کاملا روشنه. پس فکر می کنم نیازی به صحبت در این باره نیست.

بحث های جانبی رو تمومش کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان مواضع ایران درباره داشتن یا نداشتن سلاح های هسته ای کاملا روشنه. پس فکر می کنم نیازی به صحبت در این باره نیست. [/quote]
گل گفتی علی جان ولی متاسفانه بعضی ها دوست دارند رویا هاشون رو به زور به ایران ببچسبونند!
غافل از اینکه...!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]دوستان مواضع ایران درباره داشتن یا نداشتن سلاح های هسته ای کاملا روشنه. پس فکر می کنم نیازی به صحبت در این باره نیست. [/quote]
گل گفتی علی جان ولی متاسفانه بعضی ها دوست دارند رویا هاشون رو به زور به ایران ببچسبونند!
غافل از اینکه...![/quote]

رویا پنداری سازنده خوبه ولی بعضی دوستان بحث را احساساتی کردن که اگه پست ها را دنبال کنید متوجه می شید !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.