Mehrdad-h

فیلم بسیار زیبا از میگ 25 در اوج

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام دوستان... من این فیلم رو از جایی (!) پیدا کردم و کیفیت نسبتا بالایی داره... آهنگ خیلی خیلی قشنگیم روش هست...

همونطور که میدونین رکورد ارتفاع پرواز هواپیمای میگ 25 هنوز که هنوزه بعد از اس آر 71 مقام دوم را توی دنیا داره حتی از مدل پیشرفته تر خودش یعنی میگ 31 بالاتر میره (به جز نمونه های آزمایشی x با موتور های رم جت)

خوب من این ویدیوی بسیار زیبا رو از پرواز یک میگ 25 تا ارتفاع 24.4 کیلومتری یعنی بیش از 80000 فوتی را به شما بچه های میلیتاری تقدیم میکنم.

http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://iranmilitary.persiangig.com/mig-25%20earth/MIG25%20EARTHVIEWS%20-%20Remastered%202011.avi

حجم 88 مگابایت (به خاطر کیفیت نسبتا بالا)

واقعا توی اون ارتفاع میشه مرز فضا و جو رو احساس کرد... پایین سفید ... بالا سیاه... (روز)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واصه من کل فیلم پایین تصویر سیاه طبیعیعه
اخه هیچی توش معلوم نیس

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسيار جالب بود
در واقع اون ارتفاع به بالاتر رو ديگه ميگند لبه فضا! هرچند هنوز جو وجود داره......
مثل اينکه در روسيه اين اين کار بصورت توريستي دراومده و گردشگران با پرداخت البته مبالغ قابل توجهي ميتونن توي کابين بالاي ميگ که براي همين کار طراحي شده بشينند و به اين مسافرت کوتاه برند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کاوه جان اون chaptured توی امضات احیانا captured نیست؟!!
(عجب سوتی داده سازنده این مدل)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من قادر به دیدن فیلم نیستم ولی از شما سپاس گزارم icon_frown

[quote]همونطور که میدونین رکورد ارتفاع پرواز هواپیمای میگ 25 هنوز که هنوزه بعد از اس آر 71 مقام دوم را توی دنیا داره حتی از مدل پیشرفته تر خودش یعنی میگ 31 بالاتر میره (به جز نمونه های آزمایشی x با موتور های رم جت)[/quote]
رکورد ارتفاع پروازی میان هواپیماهای نظامی عملیاتی جهان به [b]MiG-25[/b] تعلق دارد. این رکورد گیری با یک اوج گیری تقریباً عمودی و سپس سقوطی به همین شکل انجام شد و ارتفاع پروازی بیش از 37 کیلومتر به دست آمد. ولی ملاک ارتفاع پروازی، انجام پرواز پیمایشی ([b]Cruise[/b]) در آن ارتفاع است. با احتساب این نکته، ارتفاع پروازی [b]MiG-25[/b] به حدود 20 تا 21 کیلومتر محدود می شود. رتبه ی اول را هواپیمای [b]U-2[/b] در اختیار دارد و رهگیر [b]MiG-31[/b] نیز احتمالاً تا ارتفاع 25 کیلومتری می تواند پرواز پیمایشی داشته باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]میگ 31 با موتور رمجت؟
منبعی دارین؟ تا حالا نشنیده بودم
[/quote]

منظورم رکورد پرواز به جز هواپیماهای دارای موتور رم جت است... مثل هایپر ایکس و غیره...

[quote]رکورد ارتفاع پروازی میان هواپیماهای نظامی عملیاتی جهان به MiG-25 تعلق دارد. این رکورد گیری با یک اوج گیری تقریباً عمودی و سپس سقوطی به همین شکل انجام شد و ارتفاع پروازی بیش از 37 کیلومتر به دست آمد. ولی ملاک ارتفاع پروازی، انجام پرواز پیمایشی (Cruise) در آن ارتفاع است. با احتساب این نکته، ارتفاع پروازی MiG-25 به حدود 20 تا 21 کیلومتر محدود می شود. رتبه ی اول را هواپیمای U-2 در اختیار دارد و رهگیر MiG-31 نیز احتمالاً تا ارتفاع 25 کیلومتری می تواند پرواز پیمایشی داشته باشد.[/quote]

رکورد میان هواپیماهای دارای موتور توربو جت یا توربو فن:

1- اس آر 71 با 25900 متر ارتفاع پیمایشی یا کروز (85000 فوت)
2- میگ 25 با 24400 متر ارتفاع پیمایشی یا کروز (کمی بیش از 80000 فوت)
3- یو 2 با 21300 متر ارتفاع پیمایشی یا کروز (کمی بیش از 70000 فوت)

رکورد شیرجه در آسمان با 37 کیلومتر ارتفاع برای میکویان میگ 25 ثبت شده است.

رکورد میان هواپیماهای نظامی عملیاتی جهان (چون اس آر 71 عملیاتی نیست) همچنان متعلق به میگ 25 است.

دقت کنید رکورد های گفته شده فقط و فقط برای موتورهای توربو جت و توربوفن است. وگرنه هواپیمای X-15 آمریکایی در 22 آگوست 1963 با موتور [b]راکتی[/b] به خلبانی ژوزف آلبرت واکر ارتفاع 107700 متری را در نوردید. یعنی بیش از 353000 فوت!!!!!

و به غیر از ارتفاع کروز که اس آر 71 تنها برای دقایقی و قبل از اینکه موتورهایش فلیم اوت کنند میتواند از میگ 25 بالاتر رود... میگ 25 هنوز در زمینه ارتفاع پروازی رقیب ندارد.

در 31 آگوست 1977 الکساندر فدوتوف توانست میگ 25 ام خود را تا ارتفاع 37650 متری یا 123523 فوتی برساند. در ویدیوی اول تاپیک که گذاشتم میگ 25 تا 24 کیلومتر ازتفاع میگیره و به حالت کروز پرواز میکنه.

یو 2 هم که اصلا در قد و قواره های حتی مقایسه با میگ 25 و اس آر 71 نیست..( از نظر ارتفاع )

[quote]ببخشید ایران MIG25 داره ؟[/quote]

بله البته از نظر من اگر بتونن یک پرواز انجام بدن چیزی در حد معجزه میماند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخوی حجمش خیلی زیاده
اف ال ویش میکردی
بتونیم دانلود کنیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.