reza4087

کارخانه مونتاژ هواپیمای جنگنده بمب افکن سوخوی ـ 34

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

چرا بدنه هواپیماها و بالگردهای در حال ساخت به این صورت به رنگ زرد هستند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]چرا بدنه هواپیماها و بالگردهای در حال ساخت به این صورت به رنگ زرد هستند.[/quote]
احتمالا رنگ موادی هستند که بدنه رو باهاش ساختند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تو عکس دوم پیر مرده که خودشو خم کرده مکویان است چند نسل جنگندهای میگ را انها طراحی میکنند[/quote]
اگر منظور شما " آرتم ميگويان" (طراح هواپيماهای ميگ) است که 42 سال پيش درگذشته بنده خدا.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]چرا بدنه هواپیماها و بالگردهای در حال ساخت به این صورت به رنگ زرد هستند.[/quote]
احتمالا رنگ موادی هستند که بدنه رو باهاش ساختند[/quote]

اینا رو با آلیاژ های آلومینیومی میسازن که خاکسترین نه زرد. به نظرم این رنگ برای جلوگیری از واکنش دادن بدنه با محیط اطرافشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]سوخوها جنگندههای خوبی هستند از 24 گرفته تا 35 خوبن درمیون از 47 چه خبر مثل اینکه تولید نمیشه ودربرابر همتای میکویان خود یه سرگردن بالاتره ولی از لحاظ فروش نسبت به میگ عقبه[/quote]

آره با شما موافقم سوخو واقعا تو روسيه معركه هست.سوخو-47 هم يك در حد يك طرح مفهومي باقي ماند البته تنها هواپيماي بال پيشگراي چهان بود كه از 1 ماخ گذشت!!! الان هم شاهكار جديدش تي-50 را معرفي كرده اگر سوخوي پول شركتهاي آمريكايي را داشت چه ميكرد!!! [b]من شنيدم كه در سوخوي مديران اسراپيلي وجود دارند و با اين همه موفقيت اون هم تو شرايط بد مالي روسها بعيد نيست[/b][/quote]

سلام

البته شما برای خودتون شایعه پراکنی می کنید و برای خودتون هم نتیجه می گیرید و احسنت می فرستید ...

روس ها بالذات پست های مدیریتی رو برای خودشون نگه می دارند ....

در ضمن ، اونجاهایی که این رو ازشون شنیدی احتمالا جیره خوار اسرائیلی ها هستند و کل جهان رو به اسرائیل نسبت می دهند ... جناب Iran[b]KURD[/b]tehran

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]چرا بدنه هواپیماها و بالگردهای در حال ساخت به این صورت به رنگ زرد هستند.[/quote]
احتمالا رنگ موادی هستند که بدنه رو باهاش ساختند[/quote]

اینا رو با آلیاژ های آلومینیومی میسازن که خاکسترین نه زرد. به نظرم این رنگ برای جلوگیری از واکنش دادن بدنه با محیط اطرافشه.[/quote]
احنمالا همینه که شما میگین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من شنيدم كه در سوخوي مديران اسرایيلي وجود دارند[/quote]

فکر نمی کنید یکم بعیده که روسها بزارن اسرائیلی ها توی چنین صنایع راهبردی فعالیت داشته باشند ؟؟ به هر حال روسها می دونند که سر اسرائیلی ها تو آخور آمریکا است !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]سوخوها جنگندههای خوبی هستند از 24 گرفته تا 35 خوبن درمیون از 47 چه خبر مثل اینکه تولید نمیشه ودربرابر همتای میکویان خود یه سرگردن بالاتره ولی از لحاظ فروش نسبت به میگ عقبه[/quote]

آره با شما موافقم سوخو واقعا تو روسيه معركه هست.سوخو-47 هم يك در حد يك طرح مفهومي باقي ماند البته تنها هواپيماي بال پيشگراي چهان بود كه از 1 ماخ گذشت!!! الان هم شاهكار جديدش تي-50 را معرفي كرده اگر سوخوي پول شركتهاي آمريكايي را داشت چه ميكرد!!! [b]من شنيدم كه در سوخوي مديران اسراپيلي وجود دارند و با اين همه موفقيت اون هم تو شرايط بد مالي روسها بعيد نيست[/b][/quote]

سلام

البته شما برای خودتون شایعه پراکنی می کنید و برای خودتون هم نتیجه می گیرید و احسنت می فرستید ...

روس ها بالذات پست های مدیریتی رو برای خودشون نگه می دارند ....

در ضمن ، اونجاهایی که این رو ازشون شنیدی احتمالا جیره خوار اسرائیلی ها هستند و کل جهان رو به اسرائیل نسبت می دهند ... جناب Iran[b]KURD[/b]tehran[/quote]

حدود 10 سال پيش تو صنايع هوايي خوندم كه 15 درصد سهام سوخوي مال يك يهودي هست حالا راست و دروغش با خود رسانه مربوطه!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]من شنيدم كه در سوخوي مديران اسرایيلي وجود دارند[/quote]

فکر نمی کنید یکم بعیده که روسها بزارن اسرائیلی ها توی چنین صنایع راهبردی فعالیت داشته باشند ؟؟ به هر حال روسها می دونند که سر اسرائیلی ها تو آخور آمریکا است !!![/quote]

اسراءيل با روسيه و فرانسه متحد ذاتي قومي و نژادي هست!!!اگر نميدونيد بهتره بيشتر مطالعه فرماييد اولين كشوري هم كه اسراءيل را به رسميت شناخت شوروي بود!!!اسراءيل هم در هرجايي هست در راهبردي ترين ارگانها و صنايع قرار گرفته.يادتون باشه بعد از توليد 20 فروند ميراژ2000 توسط مصر اسراءيل مانع ادامه توليد اين هواپيما در مصر شد!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]من شنيدم كه در سوخوي مديران اسرایيلي وجود دارند[/quote]

فکر نمی کنید یکم بعیده که روسها بزارن اسرائیلی ها توی چنین صنایع راهبردی فعالیت داشته باشند ؟؟ به هر حال روسها می دونند که سر اسرائیلی ها تو آخور آمریکا است !!![/quote]

اسراءيل با روسيه و فرانسه متحد ذاتي قومي و نژادي هست!!!اگر نميدونيد بهتره بيشتر مطالعه فرماييد اولين كشوري هم كه اسراءيل را به رسميت شناخت شوروي بود!!!اسراءيل هم در هرجايي هست در راهبردي ترين ارگانها و صنايع قرار گرفته.يادتون باشه بعد از توليد 20 فروند ميراژ2000 توسط مصر اسراءيل مانع ادامه توليد اين هواپيما در مصر شد!!![/quote]

اینکه شوروی اسراییل رو به رسمیت شناخت و خواهان یک کشور یهودی بود دلیل دیگه ای داشت ، کمونیستها میخواستند قبل از اینکه یهودی ها و صهیونیست ها در ساختار شوروی نفوذ کنند همشون رو بریزن بیرون از کشور ، اما جایی نبود که دیپورتشون کنند ، واسه همین وقتی بحث اسراییل پیش اومد شوروی ها (در زمان استالین) استقبال کردند .

برای اطلاع بیشتر از یهودی و اسراییل ستیزی شوروی میتونی راجع به قضیه توطئه ی پزشکان (Doctors plot) سخنرانی های جوزف استالین بر ضد یهودی ها و انتقال جمعیت های وسیع یهودی ها تحقیق کنی .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]من شنيدم كه در سوخوي مديران اسرایيلي وجود دارند[/quote]

اسراءيل با روسيه و فرانسه متحد ذاتي قومي و نژادي هست!!!اگر نميدونيد بهتره بيشتر مطالعه فرماييد اولين كشوري هم كه اسراءيل را به رسميت شناخت شوروي بود!!!اسراءيل هم در هرجايي هست در راهبردي ترين ارگانها و صنايع قرار گرفته.يادتون باشه بعد از توليد 20 فروند ميراژ2000 توسط مصر اسراءيل مانع ادامه توليد اين هواپيما در مصر شد!!![/quote]

منافع روسیه با اسرائیل در بسیاری موارد سنخیتی نداره این را خیلی راحت می توانید متوجه شوید. به هر حال درباره واکنش شوروی در برابر تشکیل کشور صهیونیست ها خیلی راحت میشه فهمید که هر کشور استعمارگری از انگلیس و فرانسه بگیرید تا شوروی و آمریکا در آن زمان سیاستشان ایجاد حکومتی وابسته در این نقطه حساس بود اصلا پایه این صهیونیزم نحس را انگلیس گذاشت الان هم که می بینید همون طور که گفتم سر اسرائیل در آخور آمریکا گرمه و روس ها باید ابله باشند که اجازه حضور چنین افرادی را در صنایع راهبردی شان بدن که فکر نمی کنم روسها چنین آدم هایی باشند درباره خرید سهام هم من اولین بار است چنین چیزی می شنوم و نمی دانم درست است یا نادرست !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.